ליגת העל מחזור 24: ניצחון חשוב לאלופה 1-2 על בית״ר במשחק סוער. ניצחון קל לצהובים מול נ״צ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏25/2/23.

1. VAR Member

זה היה צהוב שני.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מודה שלא קראתי את 50 אוהדי חיפה פה שחושבים אותו דבר, די בטוח מה דעתם על שמואלביץ' היום(הוא קיפח אותם בטח) אבל דעתי על השיפוט היא שהשופטים פה מרוב שהם מנסים להימנע מתלונות כלפיהם גומרים משחקים. שמואלביץ' נאלץ בעל כורחו לשרוק נגד מכבי חיפה לפנדל ומהחרדה שכל הגיא צרפתיז יקפצו עליו במנהרה הוא ניסה להחזיר למכבי חיפה בכל דרך, התחיל מהצהוב לשועה אחרי הגול ואז שני הצהובים המוזרים למורוזוב שגמרו את המשחק שבטווח הוא מתעלם מהפגיעה של סונדגרן באספרייה ללא כדור. זה קרה לאותו שמואלביץ' במשחק של חיפה-ב"ש בעונה שעברה וזה היה מחריד, אז זה קרה נגד מכבי חיפה כי הוא חיפש בכל המשחק דרך להחזיר לב"ש על האדום הגבולי שנתן לשחקן שלהם.

בשורה התחתונה: עוד משחק גדול בליגת העל מבחינת אווירה ומועדונים שמאבד ערך במהלכו בגלל השופט, זה קרה כ"כ הרבה בשנים האחרונות וממשיך לקרות, בד"כ גם ע"י אותם שופטים - ריינשרייבר, לייבוביץ', שמואלביץ'. המחצית השנייה הייתה לפרוטוקול בלבד, אווירה של משחק דירוג בגביע הטוטו. זה המוצר של המנהלת וההתאחדות וככה מרחיקים ממנו עוד אוהדים שתוהים לעצמם לאחר הערב הזה למה להמשיך לבזבז זמן על החרא הזה שמוכרע בגלל שלשול של אנשים חסרי עמוד שדרה.

hbs7 אוהב/ת את זה.
  3. קשר שמאלי Member

ממשיכים להיראות רע
    פוז גז בניוטרל, ברגיל. שום חולייה לא מתפקדת ושחקנים בכושר אישי רע. בחיים לא היינו מנצחים לולא ההרחקה ההזויה של מורוזוב

נערך לאחרונה ב: ‏25/2/23
  4. yedidel Member

הנגיעת יד של שחקן חדרה זה לא כדור שקפץ מהרגל?

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Nigel de Jong
    קודם כל זה היה גל לייבוביץ, לא שמואלביץ שהוא גם שופט מאד מאד בינוני.

1) שועה קיבל בצדק צהוב. אחלה שהוא מבקיע אז במקום לרוץ לאמצע המגרש ולחגוג הוא בוחר לרוץ באיזור הקופים הירוקים. זכותו, אבל ברגע שהוא הולך לעשות תנועות עם הידיים הצהוב במקום.
    2) לא ראיתי את התקרית עם סונדגרן לכן לא אגיד על זה עכשיו דבר. אשמח אחרי זה לראות את התקציר בתקווה שיזכירו את זה.
    3) מצטער, אבל לתת ככה סטירה לשחקן יריב זאת טעות. שפיגלר אמר בשידור שהוא וחזיזה היו בתחרות מי יצליח לתת ליריבו אדום...
    4) השופטים הישראלים פשוט בינוניים. כולם. הם לא מצליחים לשלוט על 22 שחקנים שחלקם מנסה בכל משחק לגרום לאדומים אצל היריבה. בינינו, בצמרת בכל קבוצה יש שחקנים כאלה. אצלנו זה בעיקר חזיזה, אבו פאני ואצילי. הפתרון? אולי שופטים מחו"ל?

6. Milevskiy Member

כן, זה היה ממש בסוף כבר אחרי הפסילה של השער, הוא דפק שם איפון(בזמן שיש לו צהוב כבר) לזהבי אני חושב,שזה בלי קשר צהוב שני, וברגע שהשופט שרק הוא ניגש אליו והצמיד את הראש.

7. DRORIKO Member

5 משחקים בחוץ. נכנסתי לגוגל לקרוא על זה ומסתבר שבאותו משחק אבו עביד דחף את הקוון? מה?

8. VAR Member

9. Ajax Amsterdam Member

אתן דוגמא מאחד השיעורים בסמינרים בתואר - כמה ארכיאלוג יכול להיות אובייקטיבי במחקר שלו ? יש כאלו שינתו יותר נגיד ללכת עם התנ״ך ויש כאלו שיהיו יותר אובייקטיביים ומציאותיים כלפי הממצא אבל גם הם יושפעו נגיד מהערכים שלהם בבית, סגנון לימוד ואלף ואחד דברים, למרות שהם חושבים שהם יהיו אובייקטיביים במיליון אחוז אבל זה לא משנה את העובדה שהם מושפעים ממשהו.

ככה גם השופטים מושפעים מחיפה במודע או לא במודע ובגלל 1001 נסיבות שלמרות הכל הראשית בהן זה שהם גרועים. הכי גרוע זה החוסר אחידות, הגול של שכטר נגד הפועל חיפה נפסל בגלל נבדל הרבה פחות ברור מזה של סבע באשדוד. אותי זה מרגיז כמובן וזה רק עוד מקרה בשרשרת של מקרים.

בכל קבוצה יש את הסתומים ולופז הרבה פעמים מתנהג ככזה אבל שנותנים לקבוצות לשבור לך את השחקנים ורוב הפעמים ללא תגובה אז קשה להשאר רגוע, אתה מרגיש שיש דברים שמחליקים לקבוצות אחרות ולבאר שבע לא

אין לאוהדי חיפה כמובן מה להתנצל, הקבוצה שלהם טובה והשופטים פה פשוט ברמה מחפירה

10. DRORIKO Member

על שאפי כזכור לך הגנתי. יכול שגם אני אם הייתי חוטף פצצה לפנים ורואה את השופט מתעלם הייתי מאבד עשתונות ומחזיר לו יותר חזק. אבל בחיים, בחיים לא הייתי מצמיד ראש לשופט. מה הוא איזה עבריין?

11. alexshw Member

אבל מי מאוהדי מכבי חיפה טען פה שהגול של סבע היה חוקי? ברור שהייתה שערוריה בכלל עם עצם חוסר כשירות של ואר.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי עכשיו את התקציר. לצערי התקרית לא הוזכרה. לא יודע, אם היה מקבל אדום היינו צריכים לאכול את זה. כל כך מיותר הדברים האלה. בסופו של דבר ההתגרויות האלו לא עוזרות לאיש.

13. קשר שמאלי Member

אין שום דבר טוב במכבי חיפה של העונה. לא יודע איזה משחק טוב שלנו היום מדברים פה
    ב11 נגד 11 בית''ר היתה מסוכנת יותר, גם אם החזקנו יותר בכדור.
    אם נזכה באליפות העונה( לדעתי ב''ש תזכה) זה יהיה הודות לשופטים ולחולשת היריבות

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדבר היחיד שאמרתי שהמצלמה לא נמצאה בקו ישר כמו היום בשער שנפסל לנו. לא חסרים דוגמאות שללא הקווים חושבים א', אבל זה לא ככה. בכל מקרה לא אמרתי בשום שלב, גם עכשיו לא, שלא היה נבדל באשדוד.

15. Ajax Amsterdam Member

טאדיץ תפס את השופט נגד טוונטה ולא קרה לי כלום. @alexshw אני לא בא בטענות אליכם אלא אך ורק לשיפוט פה

de Middenweg אוהב/ת את זה.