ליגת העל מחזור 24: ניצחון חשוב לאלופה 1-2 על בית״ר במשחק סוער. ניצחון קל לצהובים מול נ״צ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏25/2/23.

1. italiano Member

4. להגיע למשחקים של הקבוצה

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שכבר ציינתי היו לי בחצי הראשון בעיות עם השידור, אבל ברור לכולם שיש פה עבירה על שרי. אם זה ברחבה זה פנדל. בסופו של דבר שיפוט גרוע ואם יש כאלה שחושבים שמכבי חיפה נהנתה היום מהשיפוט אז הנה דוגמא למה זה לא ככה.

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא פנדל כמו שהמאבק האווירי של שכטר וסאבוריט ביום שני לא היה פנדל.
    אבל אם אתם במוד החמרה וזה פנדל והליטוף של מורוזוב על חזיזה זה צהוב שני אז הבעיטה של סונדגרן באספרייה היא אדום.

4. DRORIKO Member

רואה את התקציר של הפועל-אשדוד. כמה דברים:
    -ריסקפט גדול לקהל של הפועל שמביא כאלה כמויות של קהל למשחק תחתית. הניסנובים לא ראויים לכזה קהל.
    -הגול של ג׳ראפי מדגיש את החיסרון בלהיות שוער נמוך
    -פאשלה של ישראלוב בגול הראשון. לירן שכנר ״איזה טעות ב…ב…בהגנה״ על מה משלמים לך כסף בכלל?
    -להוציא את שלושת הגדול פות אשדוד זאת הקבוצה שהכי ראוייה להיות בפליאוף העליון. יש לה מאמן מצוין.

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/23
  5. wings Member

הגזמת, זה פנדל. לא ראיתי את שכטר וסבוריט אז לא יודע איך זה משתווה. סונדגרן לא בעט באספרייה, הוא שם לו רגל. לבעוט השחקן זה בהחלט אדום. מה שסונדרגן עשה זה מינימום צהוב. יכול להיות שזה גם שווה אדום ישיר, זה כבר עניין של שיקול דעת של השופט. רק שהשופט היה עם רחוק ועם הגב לאירוע. הואר היה יכול להתערב אבל כנראה שהחליטו שזה לא אדום. אם הוא היה מקבל אדום לא הייתי מתלונן. הצהוב השני באמת היה ליטוף. הבעיה כששחקן עושה עבירה כזאת לשופט הרבה פעמים אין ברירה וגם אין לו יכולת לעמוד את מידת החוזק של המכה. לא פעם ראשונה ובטח לא אחרונה ששחקן מקבל צהוב על עבירה כזאת.

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחח הצביעות
    כשזה היה סבוריט על שכטר התגובות כאן היו אחרות, שלחו אותי לשתות מים ולהירגע, כשזה שרי זה כמובן פנדל ברור ודוגמא למה חיפה קופחה.
    אוהדי חיפה העונה איבדו את זה לגמרי, כמו שאמרתי הפכו אחד לאחד לאוהדי מכבי.

7. Raulito Madridista

אז מה, עוד יום עבודה באייסוקר הא? דיון של איזה 320 הודעות אני מניח שמחציתן פלוס-מינוס עסוקות בשופט וניתוח המקצוע האמיתי שלו אחרי כל שריקה לא טובה (רוצה לומר: אין כאן שופט שהוא 'בעד' קבוצה מסוימת או שמקפח אחרת, השיפוט פשוט פח אשפה, אין מישהו שמסוגל להחזיק משחק גדול על הגב שלו). לדעתי אכן היה שיפוט קטסטרופלי ומביך, מההופעות הכי גרועות בליגה - האדום והפנדל שבעט עומר אצילי לעננים, אבל לפחות הגענו למסקנה שלא יוסי אבוקסיס הרס לבית"ר ירושלים את המשחק עם ההרכב שלו וכן הלאה. יון ניקולאסקו הגיע לכמה מצבים שהוא יצר בזכות המהירות הנהדרת שלו ואכל את הבלמים של מכבי חיפה באחד על אחד אבל הסיומת והבחירה שלו לאן לבעוט - היו קצת פחות קטלניים. מכבי חיפה קבוצה טובה יותר אבל שיחקה מאוד-מאוד בינוני, לא התרשמתי ממנה בכלל. שלוש הגדולות עדיין חלשות מאוד.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  8. עידן444 Member

מכבי נתניה עלתה אתמול בהרכב קצת לא שיגרתי בלי כמה עוגנים-
    פלאמן גלאבוב, אביב אברהם, עמרי גאנדלמן, איגור זאלטנוביץ', ואפשר לומר שגם לירן רוטמן בזכות המספרים שלו קיבע את עצמו כעוגן.
    מי שנכנסו להרכב במקום היו מהיותר טובים אתמול על המגרש-
    איתן אזולאי באחד המשחקים הטובים מאז שהגיע.
    יובל שדה כמו בכל פעם שנקרא לדגל עושה עבודה שקטה וטובה במרכז ההגנה(עושה עבודה טובה גם כשנכנס לקישור האחורי).
    סטניסלב בילנקי עם החמצה מזעזעת אבל עושה רושם של חלוץ שיוצא למגרש כמו מלוע של תותח. הרבה זמן לא ראיתי חלוץ משחק בכזו תשוקה ואני שמח שהוא בא על שכרו וסחט את הפנדל אחרי ששבוע שעבר כבש את שער הניצחון בבעיטה נהדרת מחוץ לרחבה- מרגיש שנכון לכרגע הוא בכושר טוב יותר מאיגור.
    ואני חושב שהבשורה הגדולה ביותר הגיע מכיוונו של עוז בילו- כיף של שחקן. מלא ביטחון. מוסיף ברק ועושה דברים יפים אבל מרגיש לי שלהבדיל משחקים אחרים מסוגו- מקדם את המשחק ועושה פעולות שבאמת מסכנות את היריב ולא סתם משתעשע עם יכולת אישית בשביל הפוזה.
    שחקן נוסף שנכנס אתמול לשלישיית קישור פחות שיגרתית הוא אחמד סלמן- ככל הידוע לי הבחור חלוץ ומאז שהגיע משחק אצלנו בעיקר בשלישית הקישור- נראה שחקן מאוד מעניין.

אתמול הוא שיחק מעט אבל אי אפשר שלא להגיד מילה(בזהירות כי זה עדיין מוקדם) על נאסים אואמו- פעם ראשונה אחרי המוןןןןןן שנים שזה מרגיש שפגענו במגן שמאלי.

הנתנייתי ו-abcd אוהבים את זה.
  9. abcd Member

יעידו פה אנשים מה חשבתי על ההרכב כשראיתי אותו.
    הרגיש לי יותר מדי שינויים בבת אחת.
    אני הולך להגיד משהו ששנים החשבתי ככפירה. גביע מבחינתי זה מעל פלייאוף, מעל אירופה וגם מעל הישארות (בעונות של תחתית) ותמיד התחרפנתי מאנשים שחושבים אחרת, אבל כשהמקום הרביעי בהישג יד ומנגד יש משחק גביע הכי קשה שיש (וזה לא שהדרך אחר כך סלולה), לא חושב שאפשר לזרוק משחק ליגה כל כך חשוב.
    בפועל לא היה משחק ענק אבל כבר במחצית הראשונה הייתי די מאוד מרוצה ממה שראיתי. ציפיתי שנעלה זחוחים כמו בריינה אבל שלטנו וגם הגענו לכמה מצבים לא רעים. גם אחרי הפנדל להעביר את מה שנשאר מול יריבה שמתקשה מאוד ליזום זה בסדר גמור.
    לא המשחק הכי מהנה שנכחתי בו אבל בהתחשב בנסיבות אי אפשר לבוא בטענות.

נקווה לנס בחיפה.

הנתנייתי אוהב/ת את זה.
  10. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. הגול של מוגיס היה אדיר, ההקפצות, ההשכבה של גוטליב, גול ענק.

2. אבו דוסו זה דוגמא לכל מה שחובבני בליגה שלנו.
    הבחור חטף גול אחרי גול על הראש שלו בליגה הלאומית (לא תגידו ליגת העל אפילו), אבל הסוכן שלו דחף אותו לכל מה שזז כאילו יש כאן איזה פטריס אברה מתחת לאף של כולנו (הוא אפילו הוצע להפועל באר שבע) והצליח להביא אותו להפועל תל אביב. שם הוא היה פשוט גרוע (בטרנר בתבוסה 6 - 0 הוציא אותו כבר במחצית), ואז הוא מגיע ל... בני סכנין, ואתמול קריית שמונה עם 3 שערים עליו באגף כשהוא נותן להעביר כדורי רוחב חופשי חופשי. איזה חובבנות, במיוחד של קובי רפואה שהעביר אותו להפועל ועכשיו לקח אותו איתו לסכנין.

11. HHFC1924 Member

תחושה שלי הגביע שלכם

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שזה פנדל, מאבק גובה והמרפק לא היה מכוון.
    סונדגרן בעט באספרייה או שם לו רגל שאין כדור באזור, אני זוכר כמה וכמה שחקנים שהורחקו על דבר כזה ולייבוביץ'(שבמקרה מורוזוב-חזיזה החליט שהוא לא מבליג על דברים כאלה, שיפוט אחיד וכו') היה מול האירוע ובחר להתעלם כמו שבחר לא להתעלם ולדפוק ספרינט מהחצי עד למורוזוב כדי לתת לו צהוב שני מהסיבה הפשוטה שמהרגע בו הוא נאלץ לשרוק לפנדל לבית"ר הוא הרגיש שהוא צריך להחזיר לחיפה כי המחשבה שלו שבה הוא "חוזר הביתה בשלום" בלי צעקות מגיא צרפתי במנהרה זה רק אם מכבי חיפה מנצחת את המשחק והנה הוא צדק, חיפה ניצחה ולמרות שהוא קיפח את בית"ר אצלנו אף אחד לא מדבר עליו מלבד האוהדים. יקבל משחקים גדולים בפלייאוף העליון אחרי שגמר לקבוצה אחת את העונה בליגה. זה הכדורגל המצחין פה.

עוד מילה על מכבי חיפה, תמיד קבוצה שהייתה ידועה בשחקנים האיכותיים שלה אבל גם מהספורטיביות בליגה, פה ושם היו שם ברקוביץ' ובניון שהיו ילדי חרא אבל מסביב חרזי, בנאדו, קטן והשאר תמיד רמה גבוהה של אנשים. הקבוצה הנוכחית תחת בכר זה אוסף של חלאות. חזיזה, סונדגרן, מנחם, אבו-פאני, שחקנים שעולים למגרש במטרה רק להכשיל את השופט ולהקניט את היריבים כדי להוציא מהם אדומים, גם לאחר שזה קורה הם מתגרים בהם כמו שפנים כי הרי אי אפשר להחזיר כנדרש על המגרש, חומר אנושי נחות ביותר וכשרואים איך הצוות המקצועי מתנהל על הקווים מבינים שזה מכוון. אז נכון יש את שרי, לביא שעזב, כהן, גולדברג ועוד כמה שהם מעבר לדברים האלה ולא מתעסקים ברפש אבל החבורת זבל שהזכרתי למעלה זה משהו שאני לא זוכר בכדורגל הישראלי ברמה שזה מתוכנן ומגובה ע"י הקבוצה.

hbs7 ו-abcd אוהבים את זה.
  13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זה באמת נראה לך כמו אותו מקרה? באמת?

היה שיפוט מזעזע אתמול והשופט הזה לא צריך לשפוט גם בליגה למקומות עבודה אחרי התקופה האחרונה.

14. Butragueño מנהלים

אם מותר רגע לדבר על נושא אחר שהוא לא שיפוט, מה היה הקטע המטופש של ירדן שועה להקניט ולהתגרות בקהל? אם אני זוכר נכון, כשהיה אצלנו, את כל התמיכה, האהדה, השירים, הקריאות שישחק, הביקורות על בלבול כשסיפסל אותו -- הכל הגיע מהקהל. ממש חיבקו אותו. זה המועדון שנתן גב לבלבול ודאג להעניש ולהדליף לתקשורת. מעשה מטופש מאוד של שועה להתגרות בגוף היחידי שתמך בו.

15. Melikson24 Member

תראה את ההרחקה של אספרייה בעונה שעברה ושל ספורי העונה, התנהגות נחותה ועלובה.
    וגם אצלי (וגם במכבי ת"א) יש לא מעט טמבלים שמתנהגים מסריח במשחקים גדולים אבל פרובקציות כאלו שחוזרות על עצמן זה משהו מתוכנן שקורה רק בחיפה.

מעניין עד מתי התקשורת תמשיך להביא לחיפה קרדיט. מהקהל עם שירים טינופת ונהמות לכל שחקן שחור שמעז לכבוש נגדם עד הצוות המקצועי המצליחן שברגעים קשים מתנהג כמו קלינגר ויובל נעים.

הוא התגרה גם בטרנר אחרי שכבש פנדל. הוא נהנה מזה שמתעסקים בו ומקללים אותו, זה האיש.
    "השינוי" הגדול אצלו היה שמקצועית הדברים התחילו להתחבר לו לכמה משחקים. חוץ מזה הכל אותו דבר