ליגת העל, מח' סיום הליגה הסדירה: חיפה נגד ת"א, ב"ש נגד אשדוד, סכנין רוצה להבטיח פליי אוף עליון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏16/3/24.

1. wings Member

הולכים לזכור לאבוקסיס את האימפוטנטיות של הפועל תל אביב כל הקריירה. זה כבר נהיה מביך, אתה רוצה שהם יבקיעו כי כבר לא נעים.

2. Melikson24 Member

קנצפולסקי זה בלוף כמו מדמון. כמה נקודות הוא לקח להפועל ת"א בשנתיים האחרונות? צריך לרדת ללאומית בעונה הבאה, הוא פשוט מזעזע.

3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אתה מאוד טועה, פריצה עזב לא באישור על דעת עצמו בכלל, פשוט טס לבלגיה.
    גיאגון היה בולט מאוד בסוף במכבי, שחקן צעיר שבנו עליו. במיוחד אחרי שגלוך עזב הוא היה חשוב.
    מה זה לא ברמה שחיפה איבדה? אחד מגדולי השוערים שהיו במכבי בסוף החלון, הכישרון הכי גדול מאז בניון לפחות שהיה השחקן הכי טוב של הקבוצה, שני חלוצים מעל הליגה שכבשו המון וזר צעיר ובולט שהתחיל לפרוץ. זה סופר משמעותי, פשוט אף אחד לא מתעכב על זה כמו אוהדי חיפה פה שפשוט לא מפסיקים לדבר על העזיבות כאילו הם הקבוצה הראשונה בהיסטוריה שזה קורה לה.

מכבי כן קבוצה טובה ואין צורך להקטין. בתחילת העונה הייתה נהדרת, עם כל הבלאגן חלה ירידה ועכשיו נראה ששוב עליה. היא קבוצה טובה למרות הרבה קשיים, ואף אחד לא מחפש לתרץ.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אולי אתה רוצה, אין כיף כזה. כל התסריט עם אבוקסיס העונה זה אגדה, גם הפלופ המהדהד בהפועל, גם הרנסאנס של בית"ר עם יצחקי. הקארמה מכה באבוקוף בדיוק כמו שהוא ראוי.

5. wings Member

ראיתי עכשיו את התקציר. בגול הראשון אם קציפולנסקי נופל באיבוד כדור שלו, אולי הוואר היה ממציא מגע ופוסל את השער. לא אומר בציניות. אני באמת חושב לשחקן היום יש אינטרס ליפול במצבים כאלה. אם אתה לא נופל לא תקבל בחיים פאול.

צ'יבוטה נפל ולא קיבל פנדל. הבעיה שהוא מטומטם ונפל בצורה כל כך תאטרלית שלא נתנו לו פנדל. אישית אני מסכים שזה לא פנדל אבל אם להיות עקבי עם בלומפילד אז צריך לשרוק על זה.

נערך לאחרונה ב: ‏2/4/24
  6. Mahranlala Member

קחו 10 שחקנים, בכוונה לא 11 מחברי הפורום ותעלו אותם מול הפועל הנוכחית והתוצאה הכי גרועה מבחינת חברי הפורום פה תהיה תיקו 0. לא פוסל ניצחון גם.
    לא מבין למה אין לו כבוד ללכת הביתה.

7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

באיזה עולם זה לא פנדל על צ'יבוטה?

8. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אני לא הבנתי האמת. יאו בבירור הוציא את הכדור מציבוטה אחרי שבעט לו בקרסול.

9. hbs7 Member

פריצה עזב על דעת עצמו, אבל לא נתמם, זה היה די נוח לכם. היה ברור שלא תמשכו עונה שלמה עם חלוצים בלבל של זהבי, פריצה ויובאנוביץ', אף אחד מהם לא יהיה שחקן ספסל.
    גויאגון היה לרוב ספסל, שחקן מאוד מאוד מוכשר אבל מעולם לא היה אצלכם שחקן משמעותי.

פרץ נהדר אבל שוער זה לא כזה אפגרייד לקבוצה. עובדה שאתם לוקחים עם אחד כמו משפתי. זה לא אפגרייד כמו שחקן שדה, שוער יותר חשוב שפשוט לא יהיה ממש גרוע.
    שוער סביר ואמין זה מספיק לאליפות.
    גלוך ברור שזה מכה, אבל זה ידוע מראש, כמו חלאיילי בחיפה.

אני לא מקטין אותכם בכלום, אתם פשוט קבוצה לא משהו, שתלויה המון במילסון, עם הגנה חלשה, וזה בולט בכל משחק שאני צופה בכם.
    תחילת העונה הייתם אכן טובים, מאז דצמבר - ינואר בינוניזם במיטבו.
    לא משהו שהיה מטריד אותי לעתיד אם הייתי אוהד חיפה.

10. wings Member

היה מגע אבל לא כל מגע זה פאול. צ'יבוטה לגמרי הפיל את עצמו ולא נפל מהמגע. (שזה לא אומר שלא היה פנדל, לא חייבים ליפול בשביל שיהיה פאול).

11. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגדרתי הטיה ככזו שנעשית באופן מכוון ולמטרת ניצחונה של קבוצה מסוימת. אין חידוש בטענה שקבוצות טובות יותר נהנות משיפוט אוהד באופן יחסי.

בנוגע למשחקי הדמיון ו'מה היה אם', אז א' אני לא משחק בהם, אף פעם. הרי רק העונה מכבי 'סבלה' מהחלטות שיפוט לא פחות הזויות (הפנדל שלא נשרק באשדוד, השער שנפסל בסמי עופר, הכדרור של פיינגולד ברחבה בגמר הטוטו שלא היה שווה פנדל, הפנדל שלא נשרק לדור פרץ בדרבי הראשון, הפנדל שנפסל בטרנר), אז הניסיון לנחש מה היה אילו הוא סתום. ב', ואולי חשוב יותר, כל הדיון מתקיים - לדעתי - על בסיס העובדה שמכבי היא זו שזכתה מן ההפקר (הפעם. לפני שנה זו הייתה חיפה, או ב"ש, תלוי במחזור ובטעות). בוא נעשה את אותו תרגיל מחשבתי: אם מכבי כובשת את השער שכבשה הפועל חיפה בבלומפילד לפני שבועיים והוא נפסל, האם היו מתמלאים על גבי הפורום הזה אותו מספר של עמודים? האם היו ממשיכים להזכיר את העוול גם שבועות לאחר מכן? הרי הפנדל שמכבי לא קיבלה כשהתוצאה הייתה 1-1 נשכח, למה לדעתך? האם *רק* לטובת מכבי ונגד חיפה לא נשלפים צהובים שחייבים לצאת, לא נשרקות עבירות שחייבות להישרק, שופטים טועים בכדורי חוץ (מה שנקרא - הקטנות) וידה-ידה-ידה, או שלאוהדי חיפה או הפועל או ב"ש או וואטאבר קל יותר לשים לב ולזכור את הנ"ל מאשר איזה צהוב שלא נשלף ליריבת מכבי או פנדל גבולי שלא נשרק על מילסון?

orimor2212 אוהב/ת את זה.
  12. yedidel Member

אתה מבין, זה שאתה סופר את ה"פנדל" שנפסל בטרנר כטעות שיפוט, זה כל העניין

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ושום מילה על הפנדל הבאמת חשוב שקיבלו שנה שעברה בטרנר בתוספת הזמן שלא היה ולא נברא ושבזכותו הם ניצחו…

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואי, אני רק יכול לדמיין את הקרנבל של אוהדי מכבי ברשתות החברתיות השונות וגם בתקשורת (רז אמיר, טוכמן ושאר החבו) אם המקרה במשחק נגד סכנין. הלוואי על המועדון שלי לעשות רבע מהרעש שהחבר'ה שלכם בתקשורת עושים למענכם, למשל אחרי המקרה עם צ'יבוטה מהמשחק האחרון.

לשאלתך למה המקרה המקרה לטובתכם נגד הפועל חיפה זכה ליותר הד מהמקרה האחר שנתת (פנדל על מילסון באותו משחק) - לדעתי התשובה ברורה והיא לא כי כולם נגד מכבי יותר ממה שהם נגד חיפה או כל קבוצה אחרת שתרוץ לאליפות, אלא כי מדובר בטעות כל כך בוטה שמנוגדת לכל המהות שבשבילה הכניסו את הואר. וזה נכון על אחת כמה וכמה לגבי המקרה נגד סכנין, שתקנו אותי אם אני טועה אבל זו טעות השיפוט שעשתה הכי הרבה רעש העונה. במקום להשתמש בואר כדי למנוע טעויות שיפוט, משתמשים בו כדי ליצור אותם יש מאין. זה מרתיח ובצדק.

וזה מחזיר אותי לנקודה הקודמת שלי עם השאלה שסירבת לענות עליה - הסיכוי ששופט ינצל את הואר כדי לעזור להפועל למשל בדרבי נגד מכבי, הוא אפסי ביותר. איזה שריקה לא נכונה על פנדל זה משהו שעוד יכול לקרות (אם כי אני לא זוכר בשנים האחרונות עזרה אחת של שופט למעננו בדרבי חוץ מלשמור על התוצאה 5-0 במקום 6, וזוכר מלא טעויות הפוכות. תקן אותי אם אני טועה). אבל טעות כל כך ביזארית זה לדעתי משהו שקל הרבה יותר לעשות למען קבוצה גדולה וחזקה עם לובי תקשורתי, לעומת למען קבוצה חלשה.

hbs7 ו-oranfu אוהבים את זה.
  15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

פסילת השער המדוברת של הפועל חיפה אינה טעות, בטח לא בוטה. אתה ואחרים חוזרים על זה שוב ושוב, זה לא הופך את זה לנכון.