ליגת העל, מח' 2: מכבי חיפה ובני ריינה (!!) מושלמות. ניצחון לאלופה בפ״ת. מהומות בטרנר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏31/8/24.

1. oranfu Member

אבל זה לא לטעמי.
    אתן לך דוגמה אחרת - בר רפאלי יפה מאוד, אני רואה את זה אובייקטיבית. אבל היא לא עושה לי את זה.

2. alexshw Member

שיקול הדעת שלי מצוין. יש לי שנאה לבבונים באופן כללי(יכולים לדבר גם עברית וגם ערבית). בכלל האם אני חייב לאהוב את המדינה בכל תנאי? לא. רק אם היא מתיישבת עם הערכים שלי.

עדיין לא הסברת למה סבע מחבל. עזוב מה אומרים אוהדי קבוצות אחרות שמפחדות לקבל ממנו זרנוק.

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. G.B7 ירוק עולה

אפשר לדעת מה הוא עשה רע?
    בניגוד לדאבור "ה' ישלם לבני העוולה" המקרה הזה שונה מאוד, כן פוסט מיותר כן היה עדיף שלא היה עולה לרשת אבל אין בו שום קריאה "נגד" הדבר היחיד שהיה שם זה ניסיון לעשות סימטריה (שכמובן מגוכחת) מה גם שאשתו כתבה את זה ולא הוא וזה נמחק מאוד מהר.
    סבע התנצל יותר מפעם אחת, על מנת "להלבין" את המקרה עשו במועדון איתו הרבה פעולות כולל ביקור באוהל הזיכרון המרגש מאוד מחוץ ליציע הצפוני.

בהקשר של המלחמה ידענו להחליק ממש את מקרה השלט עם הזרים (בין היתר שרי!!!) ולקבל את התירוצים של המועדון (דרך אגב היו לפחות 3 שסותרים אחד את השני) אפשר גם לסלוח לסבע. בעייני מה שהזרים עשו חמור פי 100.

ולא בהקשר של המלחמה, זה אותו קהל שידענו לקבל את אצילי, קהל אחר שקיבל את דור מיכה, ועוד קהל (אמנם לא בכותרות) שקיבל את יצחק אספה.
    ובשביל להביא עוד דוגמה- שבירם כיאל חזר לישראל קיבלו אותו בחום ואהבה- בזמן מבצע צבאי (לא זוכר איזה) כאשר שיחק בסלטיק הוא העלה תמונה "תמימה" שלו על הדשא וברקע המון דגלי פלסטין....

כן ה-7.10 גרם לי להתסכל אחרת על העולם ואני חושב שאין מקום להכלה בדברים מסוימים שבעבר הייתי מחליק ומקבל באדישות (למשל ביזוי ההמנון היום) אבל כמו שאני רואה את הדברים מקרה סבע פשוט שונה.

4. הרצליה Member

היה טקס במשחק בין מכבי הרצליה לבני יהודה בעונה שעברה, קבוצת נערים ג' של המועדון נקראה על שמו

מחזור 21 | המשחק המלא: מכבי הרצליה - בני יהודה ת"א 1-3 - YouTube

5. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

נוסיף שמעבר למחוות של הרצליה, משפחת אסולין ציינה לטובה את שיימן שאיתם בקשר יומיומי מאז המקרה. חשוב יותר מכל מחווה.

6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה (בדיוק כמו המנהלת שכל הזמן "מבינה" ומבליגה לסכנין) אולי עושה הנחות לאישתו,וחושב שזה לא היה על דעתו,אני לא קונה את זה.
    למקרה שפספסת או התעלמת.

לשיטתך, הקבוצה כרגע לא מייצגת את הערכים שלי,לכן מעדיף שתפסיד מאשר שהוא ישחק בה.

ולפני שאתה מתנשא על "הבובנים", תסתכל בראי,ותראה איך אלה שמדברים ערבית לא סופרים אותך ועושים מה שבא להם,ואלה שמדברים עיברית,אולי מבינים ורואים את מה שאתה מסרב לראות,ולא מוכנים להבליג יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/24
  7. alexshw Member

אל תקנה. אי אפשר לרצות את כולם.

8. Butragueño מנהלים

אז מערך 3 בלמים זה למעשה הקבלה לבחורה עם כתפיים רחבות?

9. Melikson24 Member

מה באר שבע עשו:
    פריצה למגרש. אלימות כלפי אוהדים אחרים.

מה סכנין עשו:
    ביזו את ההמנון.
    פריצה למגרש כמו אוהדי ב"ש.
    סירבו לעלות לדשא ופוצצו משחק למרות שהמשטרה והמנהלת אישרו את קיום המשחק.

איך יכול להיות שהעונש סימטרי לחלוטין?

10. alexshw Member

המשך של העונה שעברה. אני שמח שגם אלונה מרוצה.

11. Melikson24 Member

מה הקשר?

12. alexshw Member

מה הקשר? משחקי ניקוד לטובת מועדון אחד.
    ועוד לא דיברנו על שיפוט. חכו שהם יקבלו נגדיכם פנדל כמו שקיבלו נגד סכנין.
    אבל היי, אתם גם ככה לא באמת תהיו במאבקי אליפות אז לא אכפת לכם.

13. italiano Member

:sm_bduh:

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאלה, לאור העובדה שאלונה "נפגעה מאוד" מביזוי ההמנון אתמול על ידי אוהדי סכנין, איפה אלונה ושאר חברי המנהלת/ההתאחדות היו בשנה האחרונה?
    זאת פעם ראשונה שאוהדי סכנין מבזים את ההמנון?
    הנושא כל כך "חשוב" להם שעד עכשיו הם לא העבירו את התקנון החדש שגם בו הם קבעו עונש בדיחה על ביזוי ההמנון, קנס כספי!
    אם אלונה וחבריה היו מעבירים עוד בדצמבר שנה שעברה כשהליגה חזרה והתחילו לנגן את ההמנון הוראה בתקנון שאוהדים שמבזים את ההמנון לקבוצה מופחתים 10 נקודות בפועל והאוהדים שלהם לא מורשים להגיע למשחקים למשך שנה שלמה מבטיח לכם שהתופעה הייתה נעצרת ואם לא אין אוהדי סכנין שנה שלמה והנה הבעיה נפתרה.
    פתאום אחרי שהאוהדים לקחו את החוק לידיים הם נזכרים לדבר על התופעה שכולנו מכירים כבר שנה, הבעיה שאין אצלנו אף עיתונאי עם אומץ לשאול אותה איפה האחריות שלה ושל שאר בעלי הקבוצות בביזוי ההמנון, מעדיפים להפיל הכל על הקהל כמו תמיד.
    אלונה רוצה לעשות שינוי אמיתי? שתכנס מחר ישיבה דחופה ותעביר הוראה בתקנון שתכנס לתוקף מהמחזור הבא שכל ביזוי של ההמנון יוביל להפחתה של 10 נקודות ולאיסור כניסה לאותה קבוצה לעונה שלמה, מבטיח לכם שתוך מחזור אחד מקסימום התופעה תסתיים.

15. alexshw Member

אלונה חקיינית של שחר. עסקנית מדרגה ראשונה. תהנו עם המינוס נקודות אם יטילו בסוף.