ליגת העל: מח' 5: הקטר של קין לא עוצר, ניצחון דחוק לאלופה בנתניה. בית״ר מארחת את הפועל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏30/9/23.

1. Butragueño מנהלים

השער השני עליו עם מיקום גרוע (גם השלישי, כדור לא יכול "לעבור דרכך"). תוסיף לזה הרחקה מפינת המגרש לעבר שחקן הפועל + ההחמצה מול שער ריק של אלטמן. ואני בכלל לא מדבר על המשחק היום, אלא על כל המשחקים שלו העונה.

izikbeitar אוהב/ת את זה.
  2. izikbeitar Member

מיגל השנה הגיע עם חורים בידיים ועדיין, יש לבית"ר בעיות חמורות יותר.

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

oranfu אוהב/ת את זה.
  3. DRORIKO Member

אני לא אומר שהיה לו משחק טוב, היה לו חלק בכל השערים, אבל לשחקני ההגנה היה חלק הרבה יותר גדול. דיברת על הגול השלישי, אז האשם העיקרי שם זה דגני שלא סגר כמו שצריך את רודריגס. אני כבר לא מדבר על זה שהשחקנים של הפועל עשו מה שהם רוצים ברחבה של בית"ר, בעיקר אוז'בולט אבל לא רק הוא. לסמן דווקא את סילבה נראה לי לא הוגן.

אגב אמנם לא עקבתי אחרי בית"ר העונה, אבל בעונה שעברה סילבה היה מצויין וגם אם יש לו פתיחת עונה לא טובה לא צריך עדיין להכריז עליו כעל שוער גרוע.

4. הרצליה Member

הגול השני לא גול של שוער? הוא עלה שיכור למשחק היום.

5. oranfu Member

הגול השני עליו.
    הראשון ממש לא ובשלישי הוא אולי יכול לעשות טוב יותר אבל לא הייתי אומר שהוא אשם בגול.

izikbeitar אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

בואו נבין מה קרה בגול השני. שחקן של הפועל שלח כדור עומק שמצא את אוז'בולט ברחבה. סילבה, כמו כולם, ציפה שאוז'בולט ינסה להשתלט על הכדור ולבעוט, במקום זה הוא הפתיע ונתן צ'יפ משומקום. הרבה שוערים היו קופאים במקום, סילבה עוד הדף את הכדור אבל לא מספיק חזק. לדעתי זה גול שהוא הרבה יותר לזכותו של אוז'בולט מאשר לחובתו של סילבה. אגב אם כבר מחפשים אשמים, זה הרבה יותר גול של קריאף מאשר של סילבה.

oranfu ו-wings אוהבים את זה.
  7. wings Member

ראיתי רק את התקציר. רן בינימין זכור לי מהקיץ של הצעירה והוא היה נראה אחלה שחקן מהמעט שראיתי אותו. אולי הקבוצה הכי טובה בליגה מבחינת צעירים. במיוחד אחרי העזיבה של פרץ וגלוך.

8. wings Member

מסכים. הטעות המשמעותית שראיתי בתקציר לפחות זה היציאה שלו עם האגרוף שהוא פיספס ואז אלטמן בעט כדור קופץ למשקוף מול שער ריק. חוץ מזה לא משהו מיוחד ובטח לא האשם המרכזי בהפסד.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. Raulito Madridista

סילבה שם תפס אוויר במצב שעומרי אלטמן השאנן ויהיר והזחוח היה חייב לכבוש את השער הרביעי של הפועל תל אביב ואת שער הבכורה שלו העונה. אני חושב שהוא אשם גם בשער השני וגם בשער השלישי אולי. הוא לא נגע בכדור עם עוצמה, זה לא שאוז'בולט שלוקה מאוד בחסר עם הכדור עשה צ'יפ כמו ראול בימי קדם. אם דיברו כאן על שוערים אז מכבי חיפה קצת יותר בפלונטר וקצת יותר אשמה, הרי אף אחד לא חשב שבאיירן מינכן תיקח את דניאל פרץ ולדעתי הוא לא היה עוזב בכל מחיר.
    לגבי הצעירים של הפועל תל אביב, רן בנימין שיחק אתמול במערך קצת אחר. אני מודה שעדיין לא ראיתי משהו מיוחד, לא עף עליו אבל פתוח להשתנות. עומר סניור לעומת זאת אצן אבל לא שחקן מי יודע מה והיה חייב לצאת בהשאלה לקבוצה בה ישחק איזה 20 משחקים בעונה בהרכב. במסגרת של הנבחרת הצעירה יותר קל להצליח מאשר בהפועל שם יש ציפיות כביכול וקהל וכדומה.

בכל מקרה, מוקדם בבוקר ואני בדרך לעבודה, אין לי זמן לבדוק, אבל המאזן שלנו בטדי פשוט הזייה מוחלטת כשברוב השנים אנחנו לא קבוצה מי יודע מה. אחרי הגול המדהים של זהבי בדאבל חשבתי שיש שם קללה אבל אמרתי ניחא - זה בסדר, כל כך נהנינו, היינו רושמים שם הפסדים מרושלים. ועכשיו בכל עונה אתה מנצח שם. בית"ר עושה במכנסיים נגד הפועל בגדול, ובטח עם טדי מלא.

10. עידן444 Member

תדמיין שזה השוער של ליברפול. יש לי תחושה שתהיה פחות נחרץ.

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

רן בינימין עושה רשום של יופי של שחקן,גם ארצ'ל.

בעייני בית"ר הרבה יותר הפסידה מאשר הפועל ת"א ניצחה,הם עשו שטויות לא נורמאליות,סילבה ביום שחור.
    אבל אין קסמים,מי שמביא בקיץ שחקנים גמורים כמו בן ביטון,יובל אשכנזי,מיכה,גוטליב,ממשיך להישען על ליצנים כמו דהן ודגני,שלא יתפלא שהוא מקבל בראש.

izikbeitar אוהב/ת את זה.
  12. עידן444 Member

הצטיין? זה להוריד את המילה לזנות.
    הוא היה בסדר ובסדר זה הרבה פעמים ביחס לציפיות נמוכות. וגם במשחקים ששיחק העונה הוא בסדר.
    הוא לא שוער שטועה הרבה וגם הטעות הזו נבעה מההנחיה המטומטמת לא להעיף כדורים והוא בסך הכל בחור ממושמע- שני הגולים הראשונים של מכבי חיפה על הצוות המקצועי.
    בראייה שלי שוער צריך להיות פיגורה. להשרות ביטחון. רז כרמי שוער סולידי שלא משרה פאניקה אבל הוא גם לא משרה ביטחון. שוער שני קלאסי למכבי נתניה. שוער ראשון? אם השאיפה היא בינוניות ועוד דווקא בעמדת השוער זה בסדר.
    לאורך השנים היו נפילות עם שוערים וזה קורה אבל מלבד שנים שהלכו על לגדל שוער(שאולי קצנטיני\דניאל ליפשיץ\דין גל)-כשהביאו שוערים מבחוץ לא היתה אף פעם הסתפקות בבינוניות.
    מערן שיינזינגר, דרך זוגבו, המשך בשטראובר, קרלוס אריאס, אוהד לויטה, אריאל הרוש, דני עמוס ואיתמר ניצן- השאיפה עם כולם היתה לרף הגבוהה.
    הכי בינוני שהביאו מבחוץ זה אמיר אדרי שאיכשהו צלח את זה אבל די נהנה מזה שעטר הצליח לייצר קבוצות מאוד יציבות שקשה לשחק מולן.

מכבי נתניה אחרי העונה שעברה היתה צריכה לעשות 3 דברים אם ברצונה להתשפר הגנתית:
    להביא שוער פיגורה
    להביא בלם פיגורה
    ולשחק באופן אחראי יותר.

מה קרה בפועל?
    הלכו על שוער מהנוער כשהגיבוי שלו הוא בינוני שכבר שנים במערכת ואף מאמן לא חשב שהוא ראוי להיות שוער ראשון.
    מהקיץ ברור שאבו חנא הוא לא פיתרון לעזיבה של רז שלמה ושגלאבוב בירידה חדה ועדיין לא הביאו בלם מלבד בלם בינוני שירד ליגה עם ק״ש(אשכרה שילמו עליו כסף!!!).
    והכי גרוע- ממשיכים לשחק בצורת משחק שמקשה שבעתיים גם על השוערים וגם על הבלמים.

והתוצאה לא מפתיעה-
    סופגים בכל משחק גם מול קבוצות שאפילו לא מתכוונות להתקיף וסך הכל 8 שערים ב 5 מחזורים.
    מעניין מה רן קוזוך מתכנן לעשות כדי לעמוד במטרה שהציב לא לספוג יותר מ 30 שערים העונה… או שהוא התבלבל והוא התכוון ל 30 שערים בסיבוב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

wings אוהב/ת את זה.
  13. oranfu Member

אני שואל שוב - איפה הספק במקרה הזה?
    פנדל מסריח? בהחלט. אבל השוער מפספס את הכדור לחלוטין ופוגע בשחקן במקום.
    הטענה היא שהפגיעה לא מצדיקה פנדל?

G.B7 אוהב/ת את זה.
  14. WhitRM Member

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. alexshw Member

בן גביר רוצה מיליציה פרטית, לא משטרה. אידיוטים שימושיים מריעים לו.

oranfu אוהב/ת את זה.