ליגת ווינר סל 2023/24

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י כינוי, ‏5/8/22.

1. כינוי כי הכח זהו כח

מאמין שאכתוב בקרוב לספסל דירוג עוצמה לקראת העונה, אציין כי על חלק גדול מההחתמות כן כתבתי גם שם
    כתבתי באחד העמודים הקודמים סיכום יחסית מפורט נכון לאותה נקודה על הסגלים
    בראשון לציון זאק בראיינט נפצע לשלושה חודשים, יגיע כנראה מחליף

תהיה עונה מעניינת מבחינת קבוצות חזקות על הנייר הייתי שם לב לראשון לציון שבנו סגל מפחיד, לעירוני נהריה שבנו סגל איכותי וסופר מאוזן לדעתי עם עומק ורוטציה ברורה ועירוני רעננה שגם יש שחקנים לא רעים וכמה כוכבים ברמה של ליגה לאומית

בטיר השני הייתי שם את עירוני אילת עם שני זרים שנראים ברמה מאוד גבוהה אבל סגל ישראלי שפחות מרשים אותי, מכבי רחובות עם צמד זרים שאני מאוד אוהב (ואני אומר את זה כי אני מאוד משוחד) וסגל ישראלי לא רע בכלל, אליצור אשקלון על הנייר עם שני זרים מעניינים לקו הקדמי וסגל עם פוטנציאל עם שחקנים כמו יונתן מור, תומר כהן, נמרוד טישמן, דניאל נג'ר ועוד כמה שמות מעניינים
    גם יבנה בנו קבוצה די איכותית בשביל עולה חדשה
    יהיה מעניין לעקוב אחרי קבוצות הצעירים של רמה"ש ושומרון שמגיעות יחד עם כמה וטרנים עם ניסיון

בתחתית אפשר למצוא את בני כפר קאסם שיש לה שחקן איכותי כמו דילייני וכמה אופציות לפריצה כמו בן עברי, עמית שדה ואיתאי פדלון וכמובן מאמן חדש לליגה
    מ.ס. צפת עם סגל סופר חלש על הנייר, והיא הקבוצה הראשונה לבצע חילופי זרים שהחליפו את וולברייט בריידלי (עשו שינוי קונספט משני זרים לקו הקדמי הביאו גארד זר) כרגע נראים כחשודים עיקריים במאבקי הירידה
    והעולות החדשות מגדל העמק/יזרעאל והפועל כפר סבא שכרגע הסגלים שלהם נראים פחות מרשימים על הנייר (עם העדפה קלה לכפ"ס)
    בנוגע למ.כ. עוטף הדרום באמת שאין מה לדבר זה נראה רע מבחינת השמות שמועמדים אבל כרגע חוץ מברק פלג אף אחד לא חתום, אין משחקי אימון שנקבעו, לא הבנתי עדיין איפה הקבוצה תשחק ועוד פחות חודש מתחילה העונה

אביב ארונוב פרוספקט מעניין שמגיע לרמה"ש כחלק משיתוף הפעולה עם הפועל ירושלים, אמור לחלק את הזמן בין קבוצת הנוער לקבוצת הבוגרים
    דגל אדום אצל ארונוב, רמה"ש היא הקבוצה הרביעית שלו ב-4-5 שנים האחרונות אחרי שהגיע מקבוצת האם המקורית שלו להפועל תל אביב, משם עבר אחרי עונה או שתיים להפועל גליל עליון וכעת עובר לרמת השרון

בנוגע אם אגיע לנתניה, תלוי מתי אסיים בצבא ימי רביעי עמוסים אצלי, ברמת העיקרון אני מאוד רוצה להגיע

2. DRORIKO Member

זה רק אני או שנמרוד לוי שחקן מאד פציע?

3. yakov_y YNWA

הארפר וגונסון נהדרים, שוברי שיווין.
    שני השחקנים היחידים בסגל עם עבר באן בי איי, שימו לב, בניגוד להפועל תל אביב ומכבי תל אביב עם לא מעט שחקנים כאלה.

גונסון הגנה, עושה מהלכים פשוטים ונכונים, מלא נקודות במתפרצות ונימל את הקו הקדמי הכבד של גליל.

הארפר זה כוכב, לא מאמין ששמעתי ספק עליו בערוץ הספורט.
    הארפר שחקן שמתעללים בו, הרבה פאולים עליו.

קרינגטון נהדר, רביעיית זרים והוא בחמישייה, נחמד.

4. גלצ Member

הארפר עד עכשיו נראה טוב, אבל עם כל הכבוד לא הביאו אותו בשביל המשחקים האלה. נראה מה ייתן ביורוקאפ ומול התל אביביות

נערך לאחרונה ב: ‏15/9/24 ב- 23:47
  5. Roma מנהלים

למי אכפת מעבר ב-NBA? שלרוב זה מסתכם להיות מחלק מגבות. ראינו כבר שהנוסחה מהנצחת זה שחקנים עם ניסיון באירופה.

הארפר עדיין חידה, יש שם המון אגו וראש בקיר. הוא שחקן שישי קלאסי ואני מקווה שבקבוצה מבינים זאת. לא נוגע בקו האחורי של ספיידי וקאדין להוביל את הקבוצה.

צריכים יותר להפעיל את אוסטין ווילי וללמוד איך להשאיר אותו בצבע ולא לגרום לו להתבזות מול הגארד היריב (שיחה קצרה ללאסו\מטאו וללמוד איך עובדים עם טאבראס).

צ'אצא' עם פתיחת עונה מעודדת, אפילו קולע שלשות. יש פוטנציאל לעשות רומן סורקין אם ישמור על כשירות.
    זוסמן נפלא, עושים את כל הדברים הקטנים.
    קורנליוס בלתי נסבל בהתקפה כבר, כל כך מוגבל שזה משתגע אותי.

מרוצה מאוד מהסגל שנבנה. אם ג'רמי מורגן משתלב יש פוטנציאל לעונה גדולה.

גלצ אוהב/ת את זה.
  6. גלצ Member

אני מחכה כבר שמורגן ייכנס לעניינים.
    עד עכשיו צאצא מפתיע אותי לטובה , מודה שבקושי הכרתי אותו עד כה

7. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

זה מדהים לראות כמה מבסוט ינאי להגיד כל פעם שהוא הקבוצה העשירה עם תקציב השחקנים היקר בליגה. כלומר, זה נכון והכל בסדר, אבל בעיניי סתם לחץ מיותר להגיד כל פעם כמה הוא עכשיו הקבוצה העשירה עם התקציב הגדול ביותר בליגה. הוא אמר את זה עכשיו במסיבת העיתונאים הזו איזה 4 פעמים.

de Middenweg ו-גלצ אוהבים את זה.
  8. גלצ Member

מסכים גם אני לא הבנתי מה ייצא לו מזה

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ינאי יותר עסוק במלחמה פרטית במכבי מאשר במשהו אחר. כבר ראינו את זה בעונה האחרונה. הוא מייצג את עצמו כאילו הוא בא "להציל" את הכדורסל הישראלי. אין לי שום בעיה עם יותר תחרות, יותר מזה, זה מבורך, אבל לאיש יש אג'נדה לא בריא. מצחיק לשמוע גם שפתאום הפועל קבוצה ישראלית. חשבתי שהם מייצגים את "הפועל" ולא את ישראל....

10. yakov_y YNWA

הליטאי של מכבי תל אביב מעולה ומפתיע אבל טכניקת זריקה מזעזעת.
    קובי סימונס בסדר אבל הייתי מוותר ומביא במקומו גארד מהיר ואיכותי, השוק גדול ועדיף להמר.

חייב 1 ו-3 בסגל לפני הכל, חייב סגל רחב, טירוך בעיני שזה הסגל.
    סורקין יכול להיות אגדה ישראלית, יאללה תן עונה גדולה ביורוליג.

11. כינוי כי הכח זהו כח

@yakov_y לא הייתי היום במשחק כי אני חולה
    אבל אם אתה קיבלתם מאיתנו 20 הפרש שאנחנו נראים ככה ועוד בלי שני זרים ובניה סרור אתם בבעיה אפילו יותר גדולה ממה שחשבתי