ליגת ווינר 2014/15: הפועל י-ם עם אליפות היסטורית!

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ענו לך על עניין ההכנסות. שוב דבר לא בטוח ביורוליג בניגוד לצ'מפיונס, אז אל תכנס לשם בכלל. אף אחד לא יתחיל לזרוק מיליונים על חולון אם היא תכנס פתאום ליורוליג. מה שכן, ההוצאות יהיו גדולות יותר. זה לא מפריע לאוהדים שלהם יצעוק יורוליג ושיריון אוטומטי, כשאפילו למפעל שבו ההצאות קטנות בחצי, הם לא מצליחים להעמיד קבוצה עם תקציב ראוי.

אפשר להגיד הרבה דברים על ירושלים וחיפה, אבל לפחות הן ניסו לעשות משהו ביורוקאפ מדי פעם וככה אגב גם צוברים ניסיון באירופה. יש שם קבוצות טובות לא פחות מחלק מאלו שנמצאות ביורוליג. גם היורוצ'אלנג' זה אחלה אתגר לעוד קבוצות. אבל מה, העיקר לצעוק יורוליג במקום להבין שהיורוליג זו לא המטרה, אלא לנסות לשחק עוד משחק בשבוע, במסגרת קצת יותר קשה (בד"כ) ואולי ככה גם ישראלים אחרים יקבלו עוד הזדמנות וחשיפה.

אגב, מה הקשר סראטוב? האם טענתי שלישראל מגיעה נציגה אחת רק כי כולן מוותרות על היורוקאפ? מצידי שארבע ישראליות יהיו ביורוליג. אני רק לא מבין מהכולן רוצות לעלות לתיכון כשהן לא סיימו בי"ס יסודי? למה לא להתחיל במסגרת שהם אולי פחות יוקרתית וקצת פחות מכניסה, אבל תורמת בצבירת הניסיון האירופאי?

2. Telkiyski Member

" להתחיל במסגרת שהם אולי פחות יוקרתית וקצת פחות מכניסה, אבל תורמת בצבירת הניסיון האירופאי"?

כן, אני בטוח שאם ראשון וחולון ישתתפו ביורוקאפ זה יגדיל את הסיכוי של ישראל לקבל עוד כרטיס ליורוליג, בטוח שיש קשר בין הדברים.

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אתה מבין מה הבעיה בלהתדיין איתך? מדברים איתך על א' אתה עונה על ג'. מישהו אמר משהו על היורוליג? כל החיים סובבים סביב היורוליג? מה הקשר? מה רע שקבוצה ישראלית תצבור ניסיון אירופאי מול קבוצות חזקות יותר מעירוני נהריה ותשחק פעמיים בשבוע במשך כמה חודשים ואולי תצליח קצת לצמצם פערים מצמרת הליגה. הרי משחקים מול יריבות טובות לאורך זמן בד"כ מחשל. האם העובדה שאף קבוצה לא הולכת לאירופה עוזרת להם באיזשהי צורה? זה שהם נחים יותר ולא מבזבזים כסף על אירופה תורם לקבוצות האלו בליגה הישראלית באיזושהי צורה? מי בכלל מסתכל על היורוליג כשאת היורוקאפ הם לא צולחים.

4. Telkiyski Member

אני גם חושב שקבוצה ישראלית אמורה לרצות להשתתף במפעלים אירופיים, אבל אני לא יכול לבוא בטענות לחולון שהיא מסרבת להיכנס ליורוקאפ אם הם יודעים שזה מלווה בהפסדים כספיים גדולים.

אגב דורון הרציקוביץ אמר לפני מספר חודשים שאם הקבוצה לא תשתתף בעונה הבאה ביורוקאפ ייתכן שהוא יעזוב.

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני גם לא בא אליהם בטענות אבל באותה מידה מצפה שהאוהדים שלהם לא יקפצו כשהם שומעים את המילה יורוליג. כניסה אוטומטית ליורוליג לא היתה משפרת את מצבם אלא להיפך, יכולה לגרום לפירוק שלהם. קבוצה שלא יכולה מבחינה כלכלית לעמוד ביורוקאפ, בטח ובטח לא תצליח לעשות זאת במפעל היותר בכיר.

6. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

מראש אני אומר, אני לא בקיא בעלויות הכלכליות שכרוכות בהשתתפות ביורוקאפ. זה אכזב אותי מאוד לשמוע שכל הקבוצות הישראליות מוותרות על השתתפות ביורוקאפ. לראות שהפועל חולון, הפועל ת"א ומכבי חיפה - כולן צופות הפסדים כלכליים עקב השתתפות במפעל - ולהבין למה אין סיכוי לענף הזה להתקדם בישראל.

7. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אני מסכים אבירם אבל אתה יודע מה? דווקא להפועל ת"א אין לי טענות. קבוצה שמוותרת בטענה שהיא לא מוכנה להשתתף אם היא לא הרוויחה את מקומה על המגרש, גם אם זה רק למראית עין, אין לי טענות אליה. לגבי השאר, יש לי טענות או לחילופין שישתקו עם נושא היורוליג עד שיצליחו להעמיד תקציב נורמלי קודם לליגה המקומית.

8. Telkiyski Member

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

1-0 בסדרה למכבי.
    את האמת שאני שמח שמול ירושלים עוד יש על מה לשחק כי לדעתי שחקני מכבי היו משועממים לגמרי. בכלל, גם האוהדים. היה נחמד לראות את שדרי ערוץ הראשון מאוננים בהפסקת המשחק ש'ירושלים פייבוריטית'. כך לפחות חושב כילי מוסינזון שכידוע לא בדיוק נחשב לאוהד מכבי. את האמת שאם מכבי מטיילת ככה לגמר אז זו באמת בושה לליגה כי הצהובים באמת נראים כאילו כבר גמרו את העונה. בשבילם פנרבחצ'ה היה שיא העונה, לא הליגה הישראלית.

אני באמת חושב שמכבי פשוט פייבוריטית ברורה כי לירושלים אין שום היסטוריה רצינית בזכיות, בטח לא בליגה. אני נורא שמח שאורי אלון רוצה להביא שחקנים לעיר הבירה שלנו, אבל בנתיים אין לי מושג למה מוסינזון וחבריו מהללים ככה את האדומים. הרי גם נגד הפועל ת"א הם לא ממש הבריקו.

אני מעריך שבשביל ירושלים הכי כדאי 'לזייף' מול ראשון ולנצח בסדרה קשה. אם מכבי ינצחו ככה 3-0 הם יגיעו אולי שאננים לגמר, אבל אי לא רואה שום סיטואציה אחרת שבה ירושלים פייבוריטית.

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מכבי מול ראשל"צ בגמר

11. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

בוא נראה מה עם סמית כי אם הוא לא ישחק בגמר נגמר הסרט. כל האשמה בסיטואציה הנוכחית על המנהלת שמשכה ליגה של עונה למאתיים שנה. בנ.ב.א משחקים 300 משחקים בעונה והם פותחים סידרת גמר ואנחנו רק התחלנו את החצי. מוציא את החשק.

שי, de Middenweg ו-idans10 אוהבים את זה.
  12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

יאללה ביי. ברכות לירושלים. נגמר הסיפור.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלוהים ישמור, זה כבר לא מקרי מה שקורה כאן. ראשי מכבי צריכים באמת לחשוב בקיץ איך מונעים עונה עם כל כך הרבה פציעות. ירושלים כבר יכולים לחגוג...דווין פשוט הבורג המרכזי בקבוצה ביחד עם הנקודות והיכולת של פארגו.

קיבינימט אני רותח מכעס, אבל למרות המנהלת אסור לנו לשכוח שגודס כנראה בגלל לחץ של ההנהלה לא נתן לשחקנים מספיק זמן לנוח. אגב עיצה לאוחיון, שינוח בקיץ וישים פס על הנבחרת. גם הבחור הזה צריך לנוח. המנהלת יכולה ללכת לעזעזאל ואני מציע למכבי לעשות יותר טריקים כמו שראינו בסוף העונה במשחקים מסויימים.

נערך לאחרונה ב: ‏4/6/15
  14. Telkiyski Member

מכבי פייבוריטית מול ירושלים גם בלי דווין סמית, די לגנוב דעת (או סתם לשחק אותה אנדרדוג בשביל לראות איך זה).

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

העליתם פה את ירושלים לגמר עוד לפני ששיחקה משחק אחד, כאילו מי ישמע מדובר באולימפיאקוס. ראשון לא פראיירים וירושלים לא כאלה מרשימים.

מצב נושא:
הנושא נעול.