ליגת ווינר 2014/15: הפועל י-ם עם אליפות היסטורית!

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

או קיי. עכשיו פורסם ראיתי. אלבה ברלין וירושלים בחוץ. מפתיע .

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ירושלים החתימה את יבזורי. חבל, מאוד רציתי שיגיע אלינו. נקווה שירושלים על שלל ליגיון הזרים שלה לא תהרוס אותו.

3. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד אחד זה חיזוק משמעותי לליגה, מצד שני עוד לא ברור איפה הוא באמת משתלב שם.

שחקן שאני אוהב, ותמיד עושה רושם שגם מדובר באישיות חיובית מאוד. מקווה שיצליח, כך או כך הגיע לו שדרוג בקריירה שלו.

idans10 אוהב/ת את זה.
  4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ועוד פרנקו נפגש עם כדיר. לא ידוע מה עושים שם בירושלים, בונים על זה שהם יקחו את כל הישראלים בשוק? זאת עדיין לא קבוצה טובה מספיק לאירופה. בליגה מין הסתם לא יהיה להם בעיות להגיע לגמר.

אבל זה אומר שלמכבי אין שום ברירה אלה להחתים את מקל כי אז שוב ניכנס לבעיות חוק רוסי. בהנחה אגב שדאוסן נעול בראשון.

אלה חדשות טובות מאוד לנו ופחות לירושלים:
    ספורט1 - סיקור כל הליגות בארץ ובעולם באתר חדשות הספורט המוביל

5. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

דגן יבזורי זהו רכש מצוין של הפועל ירושלים. הוא לא מסוג הישראלים שיש להם דבר אחד להציע ועליו הם עושים קריירה, אלא הוא משדרג את המשחק שלו מדי שנה והוא גם שחקן שעושה הגנה. מוזר לי שמכבי ת"א לא הלכה עליו (עושה רושם שלא ניסתה אפילו), במיוחד אחרי הפציעות שפקדו אותה בעונה החולפת.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לפי הפירסומים דווקא מכבי רצתה אותו והוא בחר את ירושלים.

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו לא שיטה רעה כ״כ לקחת את הישראלים הכי טובים. זו אפילו שיטה טובה עם החוק הרוסי, לכל הפחות להבטיח לך את הגמר גם בעונה הבאה. כל עוד ירושלים לא ביורוליג, מלבד יצירת מסורת באירופה, אין לי ספק בכלל שהם רוצים לייצר שושלת בליגה הישראלית מול מכבי.

יבזורי יכול להתאים למשחק הריצה שלהם, אבל זה עדיין מרגיש לי שהוא והלפרין בעיקר יפריעו זה לזה.

8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם שתי הקבוצות הציעו לו בערך את אותה רמת שכר, אני חושב שכדאי היה לו להגיע לקבוצה שמשחקת ביורוליג.

אלעד- דגן יבזורי הוא לא מסוג השחקנים שצריכים את הכדור ושהמשחק יעבור דרכם. תן לו את חלקת האלוהים הקטנה שלו בפינה, תריץ תרגילים שישאירו לו את השנייה החופשית לכוון לסל וזה כל מה שהפועל ירושלים צריכה ממנו.
    אופי המשחק שלו מאוד יחודי ומשום כך אני חושב שהוא יכול להצליח בכל קבוצה בארץ. הוא שחקן מאוד גמיש באופי שלו. לא יפליא אותי אם אשמע את יותם הלפרין מצהיר עליו שהוא אחד השחקנים שהוא הכי נהנה לשחק איתם.

idans10 אוהב/ת את זה.
  9. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובנתיים גם אצל מכבי יש חדשות:
    מכבי תל אביב צפויה לשחרר את ג'ייק כהן, טיוס מחפש קבוצה בחו"ל - וואלה! ספורט

מה שכמובן מעניין לדעת אם הידיעה הזאת נכון מה מכבי הולכת לעשות עם עניין החוק הרוסי? טיוס וכהן הם שני שחקנים על משבצת ה'חוק הרוסי'. האם מכבי תלך בכל הכח על כדיר? רוטבארט? בסופו של דבר אני לחלוטין לא נכנס לפאניקה בגלל התכניות של ירושלים. פניני, סיל ודווין בריאים ואורי אלון לא היה כל כך שמח עכשיו. ברור לי מה ירושלים רוצים לעשות, אבל יש למכבי כלים להתמודד עם השמות הישראלים של היריבה שלה. אם הם בריאים אין לי צל של ספק למי יש ישראלים יותר טובים.

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

מצד אחד, אבל מצד שני ספורט חמש פירסם את זה בבוקר וווינט בצהריים כביכול "עדכני יותר".

עונת המלפפונים הזאת תהרוג אותי.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבר'ה, מה הלחץ שלכם? יבזורי שחקן ליגה נחמד, לא יותר. בהנחה שפניני וסיל יהיו בריאים ליבזורי גם ככה אין הרבה מה לעשות בקבוצה. אז נכון, בגלל הפציעות בעונה החולפת אולי היה כדאי למכבי להכנס למרוץ, אבל השחקן עצמו גם מועמד להגיע להפועל ת"א...בוא לא נעשה מיבזורי איזה דיוויד בלו.

לי אישית יותר מדאיג מה קורה מתחת לסל. מכבי עלולה לאבד שני ישראלים גבוהים ואם זה קורה כדורי פשוט צריך להגיע אלינו. אפילו אם רק אחד מהצמד עוזב, אני הייתי מאד רוצה לראות את שחקנה של אילת בהיכל.

14. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

זה לא נכון שי. יבזורי קלע טוב יותר גם מפניני וגם מלנדסברג וכמובן שגם מאוחיון. קלעים אנחנו מאוד צריכים וראינו את זה בשנה אחרונה. אני לא נלחץ, אבל כן חבל שהוא (כנראה) לא יגיע אלינו. הקו הקדמי בעייתי, האחרוי לא פחות. זה שיש רכז טוב, לא אומר שפתרו את בעיית הקליעה שהיתה קטסטרופלית אשתקד.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שמגזימים בכשרונו של יבזורי. כן, היו לו משחקים בהם הוא לא הפסיק לקלוע (בעיקר נגד ירושלים), אבל הממוצעים שלו בליגה לא עד כדי כך מרשימים. כך לפחות אני חושב. לא יודע עידן, אני מבין את מה שאתה אומר, אבל אל תשכח שפארגו גם חרבן ברב הזמן את המשחק. ברגע שנגיע לסיטואציה שפניני או סיל יהיו חופשיים גם הם יקלעו. אפילו אוחיון. באירופה זה כבר סיפור אחר.

מצב נושא:
הנושא נעול.