ליגת ווינר 2014/15: הפועל י-ם עם אליפות היסטורית!

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. VAR Member

יש רק דרך אחת להיות שחצן?

בקיצור, הבנתי. מי שרואה את הדיון שיחליט בעצמו במה הוא מאמין, נראה לי שתרמתי את חלקי.

2. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

לי נראה שאתה אוהד של הניקס בסתר וסתם מתכחש לזה ;) מעין יחסי אהבה שנאה. אי אפשר באמת לשנוא את המועדון האדיר הזה :p

3. VAR Member

השנאה כבר מזמן הפכה לרחמים. אל תחמיא לעצמכם יותר מידי.

4. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אתה צריך להתחיל לזהות אירוניה וציניות ממרחקים יותר גדולים מאלו :)

5. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

מכבי ראשל"צ נרשמה לליגה החדשה של פיב"א. צעד מבורך לטעמי.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'ייק כהן על סף סיכום לשלוש שנים בהפועל ירושלים - וואלה! ספורט

עיצה לאורי אלון, תהפכו לקבוצת הבת של מכבי, משהו כמו הפועל 'אקס מכבי' ירושלים עם המון מתאזרחים שלבטח יהיו פתאום בעיר הבירה שחקנים ישראלים/כחול לבן לכל דבר...מעניין גם לדעת מה חושבים פה על העניין של השאלת שחקנים. זו טקטיקה שאפילו ב'אימפריית הרשע הצהובה' לא חשבו לעשות. וואלה, בלי שידענו אנחנו מקבלים את 'דון' אלון...

7. DRORIKO Member

לא מבין מה הבעיה, עסקה מצויינת לשני הצדדים. במכבי בגלל שעבר את ה-25 הוא נטל, אצלנו הוא מגיע כסנטר ישראלי במקום יניב(כהן באורגינל הוא 4 אבל יכול לשחק סנטר בליגה המצחיקה שלנו)

8. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

האמת שאני מסכים עם דרוריקו. לא רואה בעיה בהחתמה שלו, סה"כ צעד לגיטימי של ירושלים ובמכבי הוא גם ככה לא היה שחקן שמקבל דקות (לדעתי טעות, בטח בליגה). הבעיה של מכבי שהיא בינתיים שיחררה את כל הגבוהים והחתימה שחקן וחצי כשאנחנו כבר לקראת אוגוסט. וזה עוד לפני שדיברנו על השחרור של קובלסקי ואלון שטיין. מיום ליום אני יותר נגעל מההנהלה וההתנהלות של המועדון הזה, שהפך להיות כלכלי פרופר מצד אחד, אבל ממשיך למתג את עצמו כמועדון היקר באירופה.

אלעד אוהב/ת את זה.
  9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

@de Middenweg,

שמכבי לוקחת שחקנים מהפועל בפרט ושאר הקבוצות בכלל זה בסדר? מספיק עם הצביעות והגיע הזמן לשחרר מהצד שלנו בנושא אורי אלון. יש לנו מספיק בעיות בשביל שנצטרך להתעסק בירושלים. משעשע אותי שלאורך כל ההיסטוריה הדברים האלה היו בדיוק הפוכים.

אני גם מסכים עם דוריקו. בליגה כמו שלנו כהן יכול לשחק כ-5, כך שזה אחלה חיזוק. מצד שני, מה קורה באירופה?

Karlsruher SC, EuropeGuy ו-Roma אוהבים את זה.
  10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

@אלעד

בנושא של שי, אני חושב שהוא יותר דיבר על הצביעות הירושלמית שעבורם טיוס וכהן היו זרים במכבי אבל ייחשבו ישראלים כשיגיעו אליהם. לגבי נושא ההחתמות וההשאלות כמובן שאין בעיה. זה שהיריבים שלנו תמיד חיפשו מה לא בסדר כשהכל בסדר, לא אומר שגם אנחנו צריכים לעשות זאת. כהן עשה בשכל שהלך לשם כשהוא לא מקבל מאיתנו הזדמנות. מיום ליום אני פשוט מפחד שההנהלה כאן לא הבינה שהבעיה היתה לא רק הפצועים והשחקנים אלא גם (ובעיקר) מאמן שהתפקיד ענק עליו.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

עידן הבין את המסר. הפועל ירושלים יכולה להחתים כל שחקן, מצדי שיחתימו כל שחקן שאי פעם שיחק אצלנו, אבל אני שונא צביעות. כמה שנים אנחנו כבר שומעים ש'מכבי לא קבוצה ישראלית'? ועכשיו שפישר ואולי גם כהן משחקים בירושלים הם פתאום כן שחקנים כחול לבן טהורים? אוהדי הפועל שונאים כל מה שמייצג את מכבי, זכותם, אבל עכשיו לבטח אותם אוהדים לבטח כן נורא אוהבים את הלפרין, אליהו, פישר, יניב גרין, ואולי גם ג'ייק כהן. אני רק רוצה להזכיר לחבר'ה האלה מאיפה השחקנים האלה גדלו או שיחקו בה.

לי אין שום בעיה איתם, בשביל להצליח צריכים גם מתאזרחים כי על טהרת הכדורסל הישראלי לא מתקדמים לשום מקום. שישאירו בצד את השנאה למזרחי כי אלון מנסה עכשיו לעשות בדיוק אותו דבר ואפילו יותר אם הוא מתכוון לקנות שחקנים ולהשאיל אותם לקבוצות אחרות.

12. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

ביינתים העסק מתקדם נהדר. כהן לירושלים, דיון תומפסון שהיה גניבה מצויינת של אורי אלון חתם בבאיירן מינכן.

אני מרוצה.

13. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ממתי הפכנו להיות אוהדי הפועל, שיותר שמחים מחילוש היריבה על חשבון הקבוצה שלנו ? ;)
    כי גם אני מרגיש ככה :p

14. Roma מנהלים

מכה לגדולה לירושלים אבל זה היה צפוי בסופו של דבר, הוא רצה יורוליג.

האמת מתחיל לעצבן כל האנטי נגד אורי אלון וירושלים. די שחררו. ירושלים עדיין לא מתקרבים למכבי אבל מספיק לעקוץ כל צעד שלהם ללא סיבה רצינית.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אתה מתכוון, כמו העקיצות שלהם 20 שנה ללא כל סיבה רצינית?

מצב נושא:
הנושא נעול.