ליגת ווינר 2014/15: הפועל י-ם עם אליפות היסטורית!

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י idans10, ‏22/10/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אתה לא יכול לטעות יותר. כולם רואים את מכבי היום (שהיא ממש לא מעשירות אירופה, אבל ביחס לישראל כן) כאילו שמתחילת הקמת המועדון מכבי גילגלו מיליונים. את האימפריה שלה מכבי בנתה לאט, לאט, לפי הספר וללא שום מילארדר. לא יודע עד כמה אתה בקיא בהיסטוריה שלנו ושלכם, אבל בשנות ה-50 וה-60 ואפילו בתחילת ה-70, דווקא הפועל בתמיכת ההסתדרות היתה הקבוצה העשירה בישראל רק שמסיבה מסויימת החליטה לא למנף את ההצלחה בארץ לזירה האירופאית, בניגוד למכבי שהחליטה כן לעשות זאת ולמרות אין ספור כישלונות המשיכה לשחק שם ולנסות. אח"כ נוצר השידוך עם הערוץ הראשון שהבין שיש לו תרנגולת שמטילה ביצי זהב וכך מכבי גם החלה להתעשר ביחס לשאר הקבוצות. אבל להגיד שמכבי מתהדרת במיליארדר וככה בונה את האימפריה שלה או שלהפועל מעולם לא היה כסף, זה לעצום עיניים ולהתעלם מהעובדות. מכבי הפכה לאימפריה אירופאית הרבה הרבה לפני עידן המיליארדרים שלה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  2. זכאי Member

עידן,
    אני לא חושב שהבנת נכון את ההודעה שלי
    תקרא אותה שוב
    את ההבדלה עשיתי בין איך שהפועל נבנית לבין איך שהאחרות שמסתכלות על מכבי נבנו לאורך השנים, או לאיך שצלסי, פ.ס.ז, סיטי ואחרות נבנות

3. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אז סליחה, אכן לא הבנתי נכון. ובקטע הזה אני דווקא מסכים איתך, למרות שאני לא רואה רע בזה שמגיע משקיע כדי לבנות קבוצה טובה בכסף. נגמרו הזמנים שאפשר לבנות קבוצה טובה מבלי להשקיע כספים. מה שכן, אתה צריך זמן וסבלנות ואת זה אין בירושלים. דווקא אם היה מגיע אליכם מישהו עם כסף, אני חושב שהייתם יכולים לעשות עבודה הרבה יותר טובה. מה שעוד יותר מפתיע, זה שיש הרבה יותר אוהדי הפועל ת"א אמידים מאשר אוהדים ירושלמים ועדיין לא עומדים שם בתור לרכוש את אחת מקבוצות המועדון (רגל או סל).

4. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לא יאמן כמה זה היה קרוב. סואן בכדור אחרון במצב של שיוויון זורק שלשה שנכנסת ויוצאת....ירושלים לוקחת את המשחק בהארכה. הגרלה פתוחה בשלישי בהשתתפות מכבי, ירושלים, חיפה ואילת.

5. VAR Member

אתם כבר יודעים את מי אני רוצה לקבל :)

וויל גרייבס נראה כמו רכש ענק! יחד עם מורן רוט יש למכבי חיפה סוף סוף קו אחורי שמאיים מחוץ לקשת ואפילו קולע באחוזים מצוינים. אם נביא איזה סנטר שיודע לתת הגנה טובה על הטבעת ואיזה 10-10 למשחק אפשר לעשות כאן דברים מפתיעים. יש לנו כרגע 3 זרים מצוינים ועוד 3 ישראלים טובים יחסית לליגה הזאת (בלי להחשיב את בן רייס שנפצע, אולי הוא יחלים למאני טיים של העונה), אם נביא איזה ג'יימס תומאס, ירושלים תמשיך לצלוע ומכבי ת"א תמשיך להיות בינונית אז מי יודע...

בקשר למשחק השני אני יודע שלא בגלל זה ירושלים ניצחה את המשחק אבל השריקה לעבירה של דאוסן לקראת סוף ההארכה כשירושלים בפלוס 2 היא כל כך מגעילה ומריחה כל כך רע, כאילו לא משנה מה היה קורה, יש את הקבוצה שכולם רוצים לראות בחצי הגמר והיא תגיע לשם בכל מחיר. הוא לא עשה פשוט כלום, אין מצב שבעולם שבצד השני נשרק דבר כזה.

אבל אני שמח שהם עלו, תהיה חגיגה בחצי הגמר. הלוואי שחזור חצאי גמר הפלייאוף מאשתקד.

אלעד אוהב/ת את זה.
  6. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

לגמרי אליאור. אני עוד בהלם מהשריקה הזאת. 76-75 ירושלים דאוסן מוריד ריבאונד שגרין חצי קילומטר מאחוריו והשופטים ממציאים פאול על גרין ששולח אותו לקו. לא ראיתי כזה דבר. פשוט הזוי (אסתרון היה השופט הרחוק שעמד על החצי ולקח אותה!!!)

7. c_web Member

לא מפתיע שהשיפוט היה פרו ירושלמי אתמול, זה היה צפוי שאם המשחק ילך צמד השופטים ילכו עם הצד האדום.

8. VAR Member

מכבי ת"א - מכבי חיפה
    הפועל ירושלים - הפועל אילת

היה כמובן סיכוי של 33% להגרלה הזאת אבל אי אפשר להתנתק מההרגשה שעושים פשוט הכל כדי שהגמר יהיה בין שתי האימפריות.

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אתמול ביציע העיתונות דיברו על זה שיש הגרלה ועמיחי שפיגלר אומר: "מה אתם אומרים יהיו חציי הגמר? הרי יש הגרלה".
    קופמן בתגובה: "אל תדאג. אני כבר עכשיו חותם לך שתהיה הגרלה ככה שירושלים ומכבי יכולות להפגש בגמר. ממש "במקרה" זה מה שייצא".

10. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

על איזה אימפריות אתה מדבר? אני יודע שבארץ יש אימפריה אחת ואדום זה ממש לא הצבע שלה. לא יודע מה יגמר בינינו לבינכם, אני כן יודע שאילת עולה לגמר.

11. VAR Member

אני מדבר על איך שהתשקורת מוכרת לנו אותן.

ולגבי המשפט השני, אל תחיה בסרט, הגמר בין הפועל ירושלים למכבי ת״א כבר נקבע, השאלה היא עד כמה מגעיל זה יהיה בדרך.

נערך לאחרונה ב: ‏31/12/14
  12. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

יכולים להמשיך למכור מה שהם רוצים. היו למכבי לא מעט יריבות קשות ב-10-15 שנים האחרונות, ירושלים לא אחת מהן.

c_web אוהב/ת את זה.
  13. Hapoel_Tel_Aviv Member

מגדל לשעבר ממשיכה להתרסק עם תבוסה של 19 הפרש בפחים, בלי גרין קיצ'ן וטימור ביום ראשון, יש לנו סיכויים טובים לנצח במשחק הבכורה, נקווה שלא יתאוששו נגדנו.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

89-70 לחולון בביתה על ירושלים.
    הפציעה של גרין (שיהיה מהר בריא) ביחד עם ההעדרות של קיצ'ן וטימור לא מסתירים את העובדה שלירושלים יש קודם כל בעיות אחרות. האם בלי השלישייה הזאת שחקנים כמו דונטה סמית', יותם הלפרין, ליאור אליהו, ברייסי רייט בשיתוף שחקנים כמו גפני וג'ונס צריכה ככה לקבל בראש? ברור שלא, אבל כנראה ידברו עכשיו ללא הפסקה על הפציעות.

אחרי שתי התבוסות מול ירושלים והאדומים בדרבי מכבי נראתה ממש בבעיה, אבל אחרי מספר שבועות זה נראה כאילו אין שום חדש תחת השמש.

15. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

כואב לי על יניב, זה לא מגיע לו, אבל איך אני מבסוט על התבוסות שהאפסים מקבלים בראש. priceless.

נערך לאחרונה ב: ‏1/1/15
    de Middenweg ו-אלעד אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.