ליגת על 2002/2003

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏13/9/02.

1. ליהי Member

ריבאלדו-אתה צודק,זה מגרש ממש גרוע. פעם שעברה הפועל שחקה בוסרמיל על בוץ ונצחה 2-0 את ב"ש, ובכלל להפועל יש כמה נצחונות מרשימים אמנם על קבוצות כמו בני יהודה ומכבי ת"א (3-1, טפו) אבל אלה עדיין נצחונות.

קשטן אמר משהו נכון- הפועל ב"ש קבוצה חזקה וברגע שעלינו ליתרון ידענו שאסור לותר עליו. תהיו רציניים בחייכם להפועל תל אביב יש חומר לאליפות? שחקנים מגעילים כאלה...3 שחקנים בנבחרת, לעומת רוב השחקנים בחיפה וגם למכבי ת"א לא חסרים נציגים בלאומית שלנו. אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו גם אם אנחנו רוצים כדורגל יפה מול ב"ש, ובאמת אני חייבת להודות שאם מאמן שהפסיד לב"ש בגביע 1-0 לפני שבוע מגיע למשחק הביתי שלהם עם זכרון עד כדי כך סלקטיבי כדי להמשיך לתקוף כשהוא עולה ליתרון ולא לשמור על היתרון שלו עם סגל כמו הפועל אז הוא כנראה חי בעולם של אלי אוחנה.

2. *ירוקה לנצח* Member

תראה, כמובן שאתה צודק ועדיף לנצח1:0 בכל משחק. ובסופו של דבר הנקודות קובעות את האליפות ולא השערים.
    אם היו אומרים לי עכשיו שכל משחק מתחילת העונה היינו מנצחים ב1:0 ומשחק מגעיל הייתי מסכימה בטוח.
    הבעיה היא ש1:0 זו תוצאה שברירית מאוד ומתפרצת אחת או קרן אחת יכולה להפוך את התוצאה.
    אבל אני אישית דיברתי על איכות המשחק ולא על התוצאה.

ובקשר למגרש - בוסרמיל יש חרא מגרש? אתה ראית מה הולך בנתניה??
    הכל חול, גבעות(איזה גבעות הרים יש שם) הדשא שלי בגינה אולימפי בהשוואה לנתניה.

3. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון ש1-0 זה שברירי מאוד ויכולים לקבל גול ופתאום נמצאים בשיוויון.. אבל הפועל(ת"א) סגרה אתמול מצויין את מרכז השדה ב"ש שלטה במשחק אבל בקושי הגיעו למצבי כיבוש רוב הבעיטות של ב"ש הגיעו מחוץ לרחבה ולא כל כך סיכנו את שביט אלימלך.

4. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

וזה מה שהפועל ת"א עושה הרבה, מבקיעה שער בדקות הראשונות ונכנסת לבונקר. גם מול אשדוד שהבקיעו גול בדקה ה7 הם נכנסו לבונקר

5. ליהי Member

כן אתם גם מתעלמים מעוד דבר חשוב - הפועל סכנה יותר את השער של ב"ש והגיעה ליותר מצבים (סטטיסטית, אם שמתם לב לבעיטות לשער בערוץ 10),
    ככה שמצידי באר שבע יכולה לשלוט בהחזקת הכדור כל היום וכל הלילה, אם היא לא מגיעה למצבים מסוכנים (יותר מידי) יחסית לכמות בה היא מחזיקה את הכדור- היא יכולה גם להתחתן איתו. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני ידעתי שזה יקרה מתישהו..חבל ששום לא..

7. AFC Member

מהיכן היציאה הזאת?

אין בכלל מה להשוות בין הדשא, כביכול, של ב"ש, לעומת המשטח החדש והמשופר בקופסא. חול? איפה יש חול מלבד עמדת השוער? גבעות?? WTF???

אין לך מושג על מה את מדברת, מצטער לומר לך.

וליהי, להפועל ת"א סגל גרוע?? בשביל מה הנבחרת נתנה לאנטבי תהליך גיוס מזורז?? הולמאי ואבוקסיס גרועים?? קלשצ'נקו כוכב בנבחרת שלו, גם אפק ואודי, בלילי אחד החלוצים המהירים בארץ, סלים טועמה שחקן ענק, וגם בן לוז. אלימלך הוא כנראה השוער הטוב בארץ.

8. ליהי Member

אלימלך- השוער הכי טוב בארץ,אין עוררין על כך.
    סלים טועמה כבר הרבה זמן בתקופה רעה לידיעתך,
    בלילי וקלצ'נקו יכולים לבלבל הגנות ולעשות קריירה מזהירה כאצנים אבל כחלוצים הם לא פוגעים ממטר. הם לא מבקיעים משום מצב נתון ומשאירים את יתר הקבוצה להבקיע (להולמאי ולאבוקסיס יש בערך אותו מספר גולים כמו בלילי!).
    כפיר אודי שחקן ענק- ומסופסל. אני לא אשמה שהוא מסופסל, עם זה תפנה לקשטן
    הולמאי? - שחקן מצויין. בתפקיד הטבעי שלו. היום הוא בלם עקב ס-ג-ל מ-צ-ו-מ-צ-ם ובגלל שכל הבלמים של הפועל שברו רגליים או פצחו בקריירת שירה מוצלחת, ואנחנו נשארנו עם חלפון והילל שזוכרים ימים יותר טובים בקריירה שלהם לצד ג'ימי טורק.
    ואנטבי? לאנטבי יש מלא טעויות. מצטערת אבל זה נכון. הוא שחקן גדול, ובעונה שעברה היה שחקן אפילו יותר טוב אבל מה לעשות שברגעים קריטיים הוא מצליח לפשל,והרבה.
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx

9. Fernando Cavenaghi Member

כל הכבוד על זה משצאת דרך יפה לספר את זה שהפועל ניצחו במפתיע 1-0 ועשו בונקר כל הזמן, אני מניח שהם יזכו באליפות אבל אפילו אוהדי הפועל צריכים להודות שזו הקבוצה הכי מסריחה בליגה. מבחינת שחקנים הם יכולים לשחק יפה להתקיף כל המשחק עם ההתקפה הישראלית הכי טובה, אבל באמת, לראות את זה זה סבל, אח שלי שאני לא יכול להזיז אותו ממשחק ספורט כלשהו התחנן שאני אעביר.

כל הכבוד להם על האליפות המתקרבת, אבל אין משיהו בארץ שחושב שמגיע להם.

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

עירוני ראשל"צ-הפועל פתח תקווה:יום רביעי 18:00 איצטדיון ה"סופר לנד"ראשל"צ
    פתח תקווה:גיא שמיר וברק בכר יחזרו לסגל,גל כהן מושעה
    הרכב משוער: רפי כהן, ארז אליאב, מריו אוסיבוב, אלירן אלקיים, עבד רבאח, יוסי רוזן, גיא שמיר, יניב לוזון, יוסי שבחון, אדמיר חסנצ'יץ ושלומי אדרי

ראשל"צ:תומר אליהו כנראה יחזור להרכב אבל מצד שני ראשון תחסר את כלטוב ליאני וקפטה
    הרכב משוער: שלומי בן-חמו, אדי אלקיים, אנדרי זביאלוב, תומר אליהו, דני אלברט, אלי גבאי, שרון מרציאנו (אבי פיטוסי), חיים חג'ג', ג'זג'וז ודז'ינסקי, אודי כבודי, משה סבג (מתי אברהם).

הימור:3-1 לפחות להפועל פתח תקווה..אחד הבנקרים של המחזור

הפועל כפר סבא-בני יהודה:יום רביעי בכפר סבא 16:30
    כפר סבא:
    הרכב משוער: ערן שיינזינגר, תומר שם-טוב, נתן שקורי, יניב צ'יצ'יאן, מוחמד קבהא, לירון זרקו, דניאל היידמן, אייל שן, אנש דמירוביץ', יניב אברג'יל, אלון מזרחי.

בני יהודה:חסרים-אלי אבארבנל ג'פרי ישי ופליקס חלפון
    הרכב משוער:הרכב משוער: אבי אבגי, רוני גפני, רן בן-שמעון, מוטי ששון, פליקס חלפון (אסי בלדוט), ירון אביחיל, סלאח חסארמה, אשטוואן פישונט, ולדימיר אנדונוב, ניר סביליה, חזי שירזי

הימור:שתי קבוצות לוזריות..אין מה לעשות..0-0 או 1-1

מ.ס אשדוד-ביית"ר ירושלים: יום שבת [שעה עדיין לא ידועה]

הפועל תל אביב-מכבי נתניה: יום רביעי "בלומפילד" שעה
    שתי הקבוצות חטפו השבוע מכות קשות כשגרשון ופשקו סיימו את העונה אחרי פציעה
    לעומת זאת שתי הקבוצות אחרי ניצחונות מרשימים הפעול בבאר שבע[לא הדרך מרשימה אלה המקום הראשון] ונתניה על חיפה
    אבל בכל זאת כנראה שהפעול בביתה תנצח את מכבי נתניה שהיא קבוצת חוץ הרבה יותר גרועה מאשר בבית
    הימור:0-2 להפועל

מכבי חיפה-מכבי פתח תקווה:יום רביעי קריית אליעזר שעה19:40 שידור בערוץ 10
    מכבי חיפה:חרזי ייעדר,רוסו כשיר זאנו זנדברג וקייסי יחזרו
    הרכב משוער: דודו אוואט, אבישי ז'אנו, אריק אג'יפור, אריק בנאדו, אדורם קייסי, רימונדאס ז'וטאוטאס, מיכאל זנדברג, ג'ובאני רוסו, ננאד פראליה, יניב קטן, אליניב ברדה.

מכבי פתח תקווה:רפואה חוזר,אסולין ייעדר
    הרכב משוער: אוהד כהן, ישמעאל עמר, מוראד מגמאדוב, תומר בן-יוסף, קובי גנון, גל אלברמן, עידן מליחי (סולי צמח), אסי משיח, אנגוי אנסומבו, קובי רפואה (עומר גולן), ליאור אסולין

הימור:0-2 ירוק..

11. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי תל אביב-הפעול באר שבע: יום רביעי האיצטדיון הלאומי שברמת גן שעה 19:00
    מכבי:נמני בספק,דגו תמיר כהן וברונו הייס יעדרו לעומתם פרחוננקובס וגולדברג יחזרו לסגל
    הרכב משוער: לירן שטראובר, ג'ון פנטסיל, גדי ברומר, סאלם אבו-סיאם, טל בנין, ראובן עובד, משה מישאלוף, אלי ביטון, רודריגו גולדברג, עמיר תורג'מן ואנדרס פרוחננקובס

http://www.shaar5.com/hate/maccabi.Xxx

באר שבע:רמי אבו לאבן חוזר כנראה לסגל למרות שכנראה לא ישחק
    הרכב משוער: אסי רחמים, תומר חליבה, דראזן מדונוביץ', עוז יפרח, שוקי נגר, סתיו אלימלך, בלסינג קאקו, רמי אליהו, אלעד בונפלד, אופיר חיים, רמיק יז'רסקי.

http://images.google.co.il/images?q=tbn:cBm8qmNct6MC:nir-u.tripod.com/logos/h-beer-s.Xxx

"למכבי ת"א יש רצון עז לנקום בב"ש, שניצחה אותה פעמיים העונה. המפגש הראשון בין שתי הקבוצות היה ב-וסרמיל, שם ניצחו המקומיים 0:1. ההשפלה גדלה עם ניצחון גדול של 0:3 לב"ש בבלומפילד"[קטע מONE]

הימור:מכבי בהרכב סופר חסר..כל הכוכבים החשובים לא ישחקו ואני בתור אוהד חיפה שרוצה להיות אופטימי אהמר על באר שבע..0-1

12. lirancool Member

ראשל"צ- הפועל פ"ת
    פ"ת נאבקת על הישארות בליגה ולראשון פשוט אין את זה...
    2-0 לפ"ת

כפ"ס- בני יהודה
    משחק של שתי קבוצות באותה הרמה...
    1-1

אשדוד- בית"ר י-ם
    בית"ר ידועה במשחקים של ניצחון-הפסד-ניצחון-הפסד
    בגלל שהם ניצחו את כפ"ס אני מהמר שאשדוד תנצח 2-1

מכבי חיפה- מכבי פ"ת
    משחק בית לירוקים, שחזרו מהפסד בנתניה, אם הם לא ינצחו הם יתרחקו מהמקום ה1 יותר...
    לעומת זאת פ"ת נאבקת על המקום הרביעי עם הקהל ה"גדול" שלה, אני מהמר או 1-0 לחיפה או 0-0

13. lirancool Member

משחק חשוב מאוד למכבי, יש לה המון שחקנים פצועים חשובים, דגו השחקן הטוב ביותר השנה לדעתי במכבי יעדר, והייס גם אחד השחקנים הטובים יעדר.
    מכבי באים אחרי ניצחון קליל על ראשון וב"ש באים אחרי הפסד להפועל ת"א, משחק מסוכן מאוד למכבי שהפסידה לב"ש בשני המשחקים שהיו לה העונה חייבת לנצח כדי להמשיך להתמודד על האליפות.

אני כאוהד מכבי לא מהמר.

14. Ilan Member

מכבי חיפה- מכבי פ"ת : המשחק הכי חשוב לחיפה העונה בליגה, משחק שאם חיפה מאבדת נקודות הלכה האליפות באופן סופי, המשחק הזה דיי מפחיד אותי בגלל שהוא מזכיר לי את המשחק שבו פוטר אלי כהן שחיפה הפסידה למכבי פ"ת ובעצם איבדה את סיכוייה לאליפות (הפועל ת"א זכתה באותה שנה באליפות).
    אני כבר לא יודע מה יהיה, אם חיפה תשחק כמו נגד נתניה, אין לי ספק בגלל שחיפה לא תנצח, לעומת זאת- ראינו איך כל שבוע בליגה שלנו לשם שינוי הכל משתנה, כל שבוע מובילה חדשה, ומה שאני בטוח זה שלא כל הגדולות יקחו את הנקודות ביום רביעי, אני מקווה מאוד שחיפה תיקח את הנקודות כי במצב שלה אסור לה לאבד אף נקודה...
    הימור: אם חיפה תשחק כמו נגד נתניה, 0-0.
    אם חיפה תבין שהמשחק הזה הוא להיות או לחדול- חיפה תנצח בשיניים את החבורה המעצבנת של גיא לוזון..., ושאני אומר מעצבנת אני מתכוון לחבורה שנלחמת יפה מאוד, ואני מאוד לא אוהב לשחק נגד הקבוצה המסוכנת הזאתי...

15. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראשל"צ- הפועל פ"ת
    ראשל"צ חייבת ניצחון אם היא רוצה לשמור על סיכוייה הקלושים להישאר בליגה בעוד פ"ת למעשה סיימה את העונה כשאין סיכוי שתרד וגם אין לה מה לחפש בצמרת.
    משחק חשוב מאוד לראשל"צ, וכבר ראינו איך היא ניצלת מחזורים האחרונים מהירידה, הימור שלי- נצחון לראשל"צ.

הפועל כפ"ס- בני יהודה
    הפועל כפ"ס עוד נשארו סיכויים להישאר בליגה והיא תלחם על 3 הנק' האלה עם בני יהודה, שבעצמה די בסכנת ירידה אם לא תשיג נק' ותתרחק מהתחתית.
    שתי קבוצות שלא רוצות להפסיד, משחק זהיר כמו שהיה בדרבי, הימו שלי- תיקו.

מכבי ת"א- הפועל ב"ש
    מכבי ת"א רעבה לאליפות, כבר כל כך הרבה שנים בלי, אבל חסרה הרבה מאוד שחקנים ונמצאת בבעיה קשה לאחר פציעתו של דגו. כנראה שאבי נימני יחזור לשחק, מה שלבט יחזיר את השמחה לאוהדים, שיתנו עוד דחיפה למכבי ת"א. לעומת זאת ב"ש חטפה דרדלה בשבוע שעבר מול הפועל ת"א והיא זקוקה לנק' במאבק על המקום הרביעי מול מכבי פ"ת ומכבי נתניה. הימור שלי- נלך עם הלב, ניצחון למכבי ת"א

מכבי חיפה- מכבי פ"ת
    מכבי חיפה חייבת נק' כדי לא לתת למכבי ולהפועל ת"א לברוח לה, אבל הנק' גם חשובות למכבי פ"ת שנמצאת במאבק על המקום הרביעי. הימור שלי- תיקו