ליגת על 2002/2003

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏13/9/02.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא נראה לי שבאמת כבר לראשון יש על מה להילחם..אם היא תנצח...זה יקרה בגלל שהיא תשחק פתוח ושמשוחרר כי כבר אין לה יותר מדי דאגות..היא כבר ירדה..

2. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש לא נכון, היא רחוקה 12 נק' מהקו האדום, ויש עוד 18 נק' בקופה.
    אם היא תנצח את כל המשחקים, לא שיש סיכוי ממשי, ואשדוד או מי שנמצאת מעל הקו האדום תפסיד 2-3 היא נשארת בליגה

3. Roy Member

כן אבל יש בעיה- היא לא תנצח את כל המשחקים

חוץ מזה, העובדה שאפילו המאמן השלים עם הירידה כעובדה מוגמרת, מראה בעיניי שבראשון יודעים שהם ירדו

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שבעצם התגובה שלך את מצדיקה את מה שאני אומר..ראשון..4 נצחונות..יש דיבורים על זה שהיא תופיעה במשחקים הבאים עם הנוער בכלל..

5. Emil Member

האליפות בעונה הזאת הזאת מונחת לרגליה של הפועל. כל מה שהיא צריכה זה להתכופף להרים אותה, ולקוות שבדרך לא יתקעו אותה מאחורה.
    להפועל משחקים קלים עד סוף העונה, כולל המשחק הזה מול נתניה, מכיוון שהוא בבלומפילד. במחזורים האחרונים גועל הנפש, שבשום אופן לא יכול להיקרא כדורגל, של הפועל שובר שיאים חדשים של בונקריסטיות ומשחק שבלוני, הגנתי, ובכלליות מגעיל. כולי תיקווה שמול נתניה, אולי הקבוצה הכי חזקה שמולה תתמודד הפועל עד הסיום, הפועל תאבד סוף סוף שתיים-שלוש נקודות.

6. Emil Member

מכבי ת"א תתמודד במשחק מאד מאד קשה - אם לא בגלל היריבה (שבכושר די רע לאחרונה) אז בגלל ההרכב הדי חסר. לא סתם חסר - אלא חסר בשני שחקני השדה הכי חשובים שלנו השנה - ברונו המוצהב ודגו שגמר את העונה. מילא ברונו - אבל גם המחליף שלו, תמיר כהן, לא יוכל לשחק, דבר שייצור בעיות במערך מרכז השדה של מכבי, שאולי תעלה עם קשר אחורי אחד. כמו כן גם סטרול, קיבל אדום מול ב"ש, לא ישחק, ובמקומו סאלם אבו-סיאם ייכנס לעמדת המגן השמאלי הטיבעית שלו.

בכל זאת, בשלב כזה של העונה אין תירוצים, ולפחות לדגו יש מחליף ראוי (בתיקווה שיסחוב מעל ל60 דקות) והוא ראובן עובד, שנראה כי יצא גדול לאחר סידרת החינוך של קלינגר. אחת האפשרויות של קלינגר להתמודד עם ההרכב החסר הוא לעלות במערך מאד התקפי, עם בנין לבדו בקישור האחורי ולצוות את פרוחה ותורג'מן ביחד בחוד, כשגולדברג חוזר לאגף שמאל. אם גולדברג לא יוכל לשחק 90 דקות הבעיה אכן תהיה גדולה, כשהחור יהיה בשמאל...
    את הכאב ראש אני אשאיר לקלינגר (הרי הוא מקבל על זה כסף, אני לא) ורק אקווה ואחזיק אצבעות היום ב19:00 למכבי ת"א, שתשאיר את החלום חי עוד שבוע (ועוד שבוע, ועוד שבוע, ועוד שבוע...אבל לזה כבר נגיע) ולא תיתן לאדומים פער גדול שיספיק להם לאליפות.

7. newspaperman Member

אני לא דוגל באמירות ובגימיקים אבל על פני כל העונה לופא קדוש המאמן של הפועל ב"ש אמר: "לדעתי מכבי חיפה תיהיה אלופה".
    לופא קדוש נכשל בניסיון לעזור לקבוצה מהרכמל בשבת האחרונה מול הפועל ת"א ועכשיו הדרך היחידה שלא לכפר על הכישלון בשבת היא לנצח את מכבי ת"א.
    ההימור שלי: 2X

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחח אז אתה אומר שלופא ינצח את המשחק רק בגלל שהוא הימר על חיפה..הלוואי..
    אבל לצערי זה לא נראה לי יספיק..מצד שני..מכבי חסרה את רייס[בעצם השחקן הכי חושב לדעתי העונה של מכבי]ודגו[השחקןהכי מלהיב של מכבי]
    הכל אפשרי..אבל באר שבע חייבת להילחם..

9. newspaperman Member

10. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

QUOTE (\"newspaperman\")
    ראובן עטר נפצע וסיים את העונה..ככה שהוא לא יוכל לעשות הרבה בשביל לעזור לחיפה..
    :cry:

11. newspaperman Member

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקווה שהוא יעזור..אבל אני בספק..הפועל קבוצה שרוצה משהו אז היא עושה אותו..

13. AFC Member

אמיל - הפועל ת"א תנצח כנראה את כל משחקיה (ולצערי, גם את בית"ר ירושלים :cry:) חוץ מזה נגד... כן כן, מכבי פ"ת. אחרי תיקו ה-0:0 המאכזב הזה (אעלק, כאילו שאף אחד לא יודע שתמיד גיא לוזון משתק את המשחק מול הפועל), הפועל ת"א לא תאבד נקודות, וזה עצוב מאד. כך שמכבי ת"א מוכרחה לנצח את כל משחקיה עד סוף העונה, מה שיהיה קשה מאד, בהתחשב בעובדה שהיא צריכה לשחק בקופסא ובטדי, וגם במחזור הבא נגד הפועל ב"ש.
    מכבי חיפה צפויה להפסיד בטדי ולצאת ללא ניצחון מהאורווה מול הפועל פ"ת.

בקיצור, האליפות בכיס של הפועל, וזה עוד בלי גרשון ודומב.

14. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רע..נתתי רק גול אחד יותר לראשון.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

15. Reyes Member

בואו נדבר שניה על הלאומית, ראיתם ת'צמרת?
    יא אלה...בין מקום 5 ל-1 2 נקודות מפרידות.
    כל הקבוצות בין 1-5 סיימו היום בתיקו, כולל הרצליה, בבית נגד נצרת עילית, הייתי במשחק, קיוותי לניצחון אבל לחמן האהבל הסתפק בנקודה, שיחק עם איזה חמש בלמים. דפוק!!!
    גם מול ירושלים בבית, הקבוצה שיחקה גרוע, ובמזל יצאנו בתיקו.
    ושבוע שעבר...הפסד...

קבוצה שרוצה לעלות אמורה להשיג קצת יותר מ2 נקודות ב3 משחקים, ש2 מהם בבית.

תחזרו לדבר על ליגת העל...