ליגת על 2002/2003

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏13/9/02.

1. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה של מכבי ת"א היא שבני יהודה עשתה לה די צרות העונה, ומה גם שאלי אוחנה הצהיר שהקבוצה שלו באה כדי לשחק ולתת פייט למכבי ת"א כמו שנתנה לחיפה לפני שבועיים, אבל יכול להיות שהשחקים של מכבי ת"א תודות לחזרתו של אבי נימני יקחו את עצמם בידיים ויעשו את העבודה כמו שצריך. טל בן חיים לא משחק? יי! למה צריך בלם שלא נשאר 5 דקות שלמות באזור שלו, שכל שניה עולה לרחבה כדי לנסות לכבוש ושוכח לחזור להגנה, אם הוא לא רוצה להיות שחקן הגנה שיודיע לקלינגר במקום לדפוק כל פעם מחדש את ההגנה של מכבי.

2. Fernando Cavenaghi Member

ששששששש, אל תספר את זה לאלון מזרחי, הוא בטוח שעוד שער הוא זוכה במלך השערים וכפ"ס באליפות.

אני מאמין שכפ"ס לא סתם יסתובבו, יתכופפו, ויתנו לחיפה לבצע בהם את זממה. אני מאמין שחיפה תנצח בגול או שניים, בניגוד למכבי והפועל שינצחו בשלוש לדעתי.

3. KingDavid Member

אהההההההה חשבתי הוא התכוון לניחוש ויצא לו ס' במקום ש'
    טעות שלי , סורי....

4. ליהי Member

זה פסדר דיוויד,קורה לכולנו.

אני לא מבינה מה הקטע עם טל בן חיים, בהתחשב בעובדה שאין לנו בלמים מוצלחים ביותר במדינה (ואם יש כאלה- הם פצועים) טל בן חיים הוכיח את עצמו בכלל לא רע העונה ואני חושבת שהוא תורם משמעותית להגנת מכבי ת"א.
    אולי המשחק מול בני יהודה יוכיח לכם כמה בן חיים נחוץ במכבי ת"א ושלא סתם הוא שחקן הרכב בנבחרת ובמכבי ת"א בפרט.

(ובשלב זה יש לציין שמאמן אחי נצרת בוכה,צועק ובועט "ניצחתי את ערפאת", איזה יופי, ערבי באטרף חחח).

5. AFC Member

איי רסט מיי קייס.

נ.ב קוףירוק, אתם אלופים. אין, אתם הקבוצה הכי טובה, אני מת עליכם (אתה לא מבין למה אני עושה את זה, וטוב שכך).

6. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

בני, הניסיונות שלך לניחוס ממש על הפנים. זה שתמיד הקבוצה שלך נדפקת לא אומר שאם תעזור לאהוד את חיפה גם הם ידפקו.

7. Ilan Member

להפך- תמיד שהוא מנסה לנחס זה פועל לטובת חיפה... תמשיך תמשיך.

8. AFC Member

מתי למשל?

9. ג'רי בית הלוי Member

לצד דיון האליפות שלנו(www.asoccer.co.il/forum/viewtopic.php?t=3894), מתרחש לו שלוש מקומות למטה מאבק לא פחות מותח ומרגש על המקום הרביעי, שיוביל לאינטרטוטו.

מכבי נתניה-מכבי פ"ת, שבת, 20:15.
    קרב ישיר על המקום הרביעי בין המדורגת רביעית(נתניה) למדורגת שישית(פ"ת), שעקב ההפסד בשבוע שעבר למתמודדת הנוספת, הפועל ב"ש, זוהי ההזדמנות האחרונה בהחלט(ולא, זה לא ביטוי, זה טכנית הזדמנות אחרונה) שלה להשיג את המקום הרביעי הנכסף. נתניה ניצחה במחזור הקודם 2:0 קליל את ראשל"צ העלובה, ולרשות גילי לנדאו יעמוד סגל מלא. מכבי פ"ת החבולה מגיעה אחרי הפסד מאכזב מאוד 3:1 לפינאליסטית הגביע, הפועל ב"ש, מה שריחק אותה מהאינטרטוטו ומהכסף הגדול. הפתעה נרשמה כשגיא לוזון הליט לא להכליל את אחד מתגליות העונה, גל אלברמן, בהרכב עקב יכולתו החלשה. גם אסי משיח ישב על הספסל.

הפועל ב"ש-בית"ר ירושלים, שבת, 17:00
    הפועל ב"ש, שניצחה בשבוע שעבר בחצי גמר הגביע את מכבי חיפה, אלופת שנה שעברה(ואולי גם השנה) והפינאליסטית של אותה שנה, המשיכה ביכולת הטובה ביום שני האחרון מול מכבי פ"ת, כאשר היא ניצחה אותה 1-3, ושיפרה במעט את סיכויה לסיים במקום הרביעי. בית"ר, שעברה עונה מבלבלת, שבמהלכה היא הייתה טובה, אח"כ בושה וחרפה ואח"כ השתפרה, ירדה וכו', הפסידה בשבוע שעבר 3-2 למכבי ת"א, לאחר שהיא כבר הובילה 2-0 בדקה ה-35, פעם שניה בתוך שלושה שבועות שזה קורה לה. אצל מחזיקת הגביע משנת 97 יעדו סתיו אלימלך שסובל ממתיחה ויעדיף לא לסכן את עצמו לקראת גמר הגביע ביום שלישי. הזר של הקבוצה, ברטוש טרכולסקי, מושעה עקב צהובים. בית"ר תחסר את ז'אן טלסניקוב, דמיטרי אוליאנוב, מיקי עטיה, אלי ששון, אלון כהן, איציק זוהר ואינדיו פריירה שסיים את העונה בטונים מעט צורמים עם השער העצמי שלו מול מכבי ת"א, וחזר לברזיל.

עירוני ראשל"צ-מ.ס. אשדוד, שישי
    במשחק שנערך היום ניצחה אשדוד שנשארה בליגה את ראשל"צ שכבר ירדה מזמן 4-2, עם שלושער של שי הולצמן, חלוצה עד אמצע העונה של ראשל"צ.

10. ג'רי בית הלוי Member

חברה, אני ממש מבקש ממכם להפסיק עם כל הניחוס הזה, בסדר, הבנו, אילן עושה שחיפה תזכה, בני שמכבי ת"א, חלאס, מוצה. ממש אין לי חשק שגם הדיון הזה יהרס.
    -----------
    הבעיה של מכבי לדעתי, כמו לפני הדרבי, זה שהיא לא עסוקה מספיק במשחק מול בני יהודה. בדיוק כמו בפעם הקודמת, רק שבפעם שעברה היא הייתה עסוקה בסוגית האיצטדיון בדרבי, והיא חטפה מבני יהודה. השבוע היא עסוקה בספקולציות הפלייאוף, והיא שוכחת שממולה יש קבוצה לא רעה בכלל, שגנבה לחיפה 2 נקודות, וכמעט עשתה את אותו הדבר להפועל ת"א. אולי בפעם הקודמת זה היה פחות קריטי, אבל הפעם איבוד נקודות יביא לאיבוד האליפות. לפי דעתי הנקודה החלשה במיוחד של מכבי במשחק תהיה ההגנה, עקב חסרונו של טל בן חיים שהפך לבורג חשוב מאוד בקבוצה, על אף החורים הקטנים שהוא יוצר בהגנה של מכבי, ובגלל שיתופו של הבדיחה של הליגה, אבי סטרול, שבגללו מכבי צריכה להיקנס על עברה על חוקי ההתאחדות, שאומרים שלכ קבוצה צריכה להופיע בהרכבה החזק ביותר.

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני רק מפחד שחיפה יבואו שאננים יותר מידי ויקרה משהו נורא...
    לדעתי הסבירות של הפועל גדולה הכי הרבה כי להפוכל פתח תקווה יש מה להוכיח
    בני יהודה ייכנעו מהר...הראש שלהם לא פה עוד...

12. ליהי Member

לא מסכימה איתך נסטה, בקשר לבני יהודה
    הם יתנו למכבי פייט לדעתי
    אבל נחיה ונראה.

13. AFC Member

המשחק מול ב"ש יהיה באשקלון משום מה.

המגרש של ב"ש עובר שזרוע, לפי מה שהבנתי. לא שזה יעזור או משהו.

כולם מדברים שבמשחק הזה ישתפו סוף סוף הרבה צעירים בהרכב הפותח (אם אזולאי לא ישתף בהרכב כזה חסר אני באמת לא יודע מה להגיד), אני מקווה שאתם תראו את הכוח של שחקני בית"ר הצעירים.

איפה אתה, מנור...

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אם באר שבע תשחק כמו שהיא שיחקה נגד פ"ת ביום שני אז אני מאמין שזה יסתיים באיזה 2,3-0 שזה בערך ההבדלים בין הקבוצות, אבל אני חושש שהראש של השחקנים יהיה בגמר ביום שלישי. אתם לא מתארים לכם מה קורה בעיר לקראת הגמר הזה ואני מקווה שזה לא ישפיע לרעה על השחקנים.
    וקריאה לגרנט- בונפלד לנבחרת!!! אני מאוד מקווה שהפעם אין מישהו שחולק עליי.

15. Alessandro Nesta Member

אני באמת מקווה שמכבי ת"א תיקח את האליפות, אבל הבעיה שלנו זה שאנחנו לוזרים, בניגוד ליריבות שלנו.
    קבוצות שמנצחות את מנצ'סטר ומילאן, הם קבוצות ווינריות, לא יעזור כלום.
    להפועל ת"א לא מגיע לזכות...הם פשוט קבוצה מגעילה.
    אם כבר מכבי ת"א לא זוכה אז לפחות שזאת תהיה מכבי חיפה, אבל חאלס חיפה....לקחתם כבר 2 אליפויות ברצף, תשאירו גם לנו קצת !!!

אבל ברצינות, בלי ניחוסים וכל הבולשיט האלה.....הצהובים יראו השנה אליפות ראשונה זה 7 שנים, ואימרו אמן.