ליגת על 2002/2003

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏13/9/02.

1. Ilan Member

עזוב, וידוקה טיפש... הוא גם פעם אמר שמני לוי טיפש ומגיע לו מה שקרה לו (בפורום הישן).
    יש גבול לשטויות שאפשר לפלוט... בייחוד בנושאים רגישים כאלה...

בקשר למשחק- אמרתי כבר שמכבי קבוצה לא יציבה?
    שבוע שעבר שכל אוהדי מכבי יצאו מהחורים והתלהבו "שעכשיו הם לוקחים אליפות"- אמרתי לכם שאני ממש לא מפחד ממכבי ושהיא סתם קבוצה לא יציבה... והנה...
    פשוט מאוד- אתם קבוצה בינונית והייתם בתקופה טובה...

בקשר לבית"ר- מה אפשר להגיד? מנצחת את חיפה ות"א- מפסידה לראשון ובני יהודה... אבל עדיין אני חושב שהיא קבוצת תחתית...
    פשוט מאוד- שהיא באה אנדרדוג- היא לא צריכה ליזום והיא עוקצת במתפרצות- אבל שהיא הפייבורטית עושים לה מה שהיא עושה לגדולות- כי היא פשוט לא יודעת להיות פייבוריטית- וברוב העונה היא כזאתי...

2. המכור Member

חבל שמכבי לא שיחקה כמו שהיא שיחקה ב4 משחקים האחרונים שלה ושלא נדבר על המשחק שבוע שעבר(5-0).
    חבל חבל ועוד פעם חבל....
    מכבי קבוצה טובה והיא הייתה בכושר שיא והיא הייתה הכי טובה בליגה עם הכושר הזה...
    לצערי בית"ר היא קבוצה שהורסת לגדולות וכמו שעשתה לחיפה(4-0) היא עשתה למכבי בקצת פחות(2-1)
    אבל לא משנה מה מכבי היא הקבוצה הכי טובה במדינה!!!!!

3. Ilan Member

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אהבתי אחי....

4. Emil Member

מה נאמר, מה נגיד, לא היה משחק טוב של מכבי. ומה עוד נאמר, ומה עוד נגיד? קוביקה חלוץ גדול, לוני בנאדם קטן.

אילן, להגיד שאנחנו קבוצה בינונית זה קצת לא נכון, במדינה שאתה חי בה הקבוצות הבינוניות הן ראשל"צ ונתניה...אז זה לא נכון להגיד שאנחנו קבוצה בינונית, כי יחסית לליגה אנחנו לא...
    יחסית אליכם, כל הקבוצות בינוניות בכל מקרה אז פה אין השוואה.

סה"כ הגיע היום למכבי להפסיד...אבל השער השני עיצבן אותי, ששחקני בית"ר שיחקו כשיש שחקן על הדשא, אני שונא כשעושים את זה, ואני עוד יותר אתעצבן אם מכבי תביא ככה גדול, זה פשוט לא ספורטיבי. (ועכשיו אני נזכר כמה פרגוסון אדם גדול, לאחר שמנצ'סטר ניצחה את ארסנל [או ליברפול?] בעיקבות שער שנכבש לאחר ששחקני ארסנל הוציאו לחוץ כי שחקן מנצ'סטר היה על הדשא, שחקני מנצ'סטר במקום להחזיר את הכדור המשיכו את המשחק וכבשו, ופרגי דרש לקיים משחק חוזר...)

5. TsIgAlKo Member

איזה חרא.... הפסדנו 2-1 במשחק גרוע של מכבי ת"א. שום דבר לא הלך במשחק הזה.... אבי סטרול גרוע כרגיל היה השחקן ה-12 של בית"ר אני לא מבין איך אפשר לתת לשחקן כזה לשחק.... 2 השערים היו באשמתו. ברומר ובן חיים היו ביום רע כמו כל מכבי בעצם אין לנו הגנה קבוצה כמו מכבי תל אביב לא יכולה להרשות לעצמה הגנה כזאת, רייס ובנין השקיעו ונתנו את הנשמה אבל שום דבר לא הלך להם, ראובן עובד שיחק כמו בשכונה, נימני ודגו ואלי ביטון לא הורגשו ופרוחוננקבס היה עצבני ובעט מלא החוצה וגם קיבל אדום..... בקיצור כל הקבוצה הייתה גרועה.
    ובכלל אין לנו הגנה יש לנו רק שוער. לא משנה איזה מערך נשחק פשוט אין לנו הגנה ואם קלינגר נאלץ לשים שחקן נוראי כמו אבי סטרול זה רק מראה כמה שאין לנו הגנה. וכמו שאמרתי רק שוער יש לנו רק בזכות לירן שטראובר השוער הכי טוב בארץ ספגנו רק 6 שערים עד עכשיו הוא פשוט מלך....

היו זמנים בעונה שעברה שלא הייתה לנו בעיה בהגנה. ודז'ינסקי ומני לוי בצד ימין 2 שחקנים גדולים ודדי בן דיין בצד שמאל. היום ודז'ינסקי בראשל"צ, דדי בפתח תקווה ומני.... כולם רק מקווים שיתעורר.... אני לא מבין איך אפשר לוותר על שחקנים כמו ודז'ינסקי ובן דיין מי כבר יש למכבי אם לא הם?????

אז בקיצור מה שיש לי להגיד שאין הגנה למכבי תל אביב ואם היה אז אבי סטרול לא היה בהרכב, לא היינו סופגים את 2 הגולים והיינו מנצחים 1-0

6. Don p1 Member

בית"ר ירושלים אירחה היום בטדי את מכבי ת"א, מכבי הגיעה נחושה ואחרי 5 ניצחונות רצופים, לעומת זאת בבית"ר הגיעו אחרי הפסד הצורב 4-0 לראשון בשבוע שעבר, אבל אלי כהן החליט להמשיך עם אותו הרכב, ולבסוף זה השתלם לו.
    המשחק התחיל טוב מבחינת בית"ר, וטלקר הגיע למצב בעיטה כבר אחרי 5 דקות אבל הכדור שלו יצא החוצה. למרות היזדמנות של בית"ר, השליטה במרכז השדה הייתה בידי מכבי, עד לדקה ה26 כאשר קוביקה קיבל כדור לתוך הרחבה, חיכה קצת וכאשר ראה שאף אחד לא מצטרף אליו, ביצע הטעיה לסטרול ובעט כדור אדיר לחיבורים, 1-0 לבית"ר ירושלים.
    הלחץ של בית"ר המשיך וכמה דקות לאחר מכאן, מצא את עצמו מליקסון, שהחליף את אדרי שנפצע מול שטראבור אבל הבעיטה שלו לא יצאה טוב.
    לפני סיום המחצית, קוביקה שבר את קו הנבדל של הגנת מכבי, עבר את שטראבור, אבל מזווית קשה בעט מעל השער.

בית"ר עלתה למחצית השנייה נחושה לשמור על התוצאה, ובדקה ה50 היא יצאה למתפרצת, כדור עומק חכם של דרעי לקוביקה יצר מצב של אחד על אחד, הפעם קוביקה עבר את שטראבור ובעט לתוך השער, 2-0 לבית"ר.
    מכבי הייתה שבלונית ועצבנית, כתוצאה מכך הורחק פורחננקובס אחרי שהכשיל את פריירה שהיה מצויין. לקראת הסיום צימק רייס מבעיטה חופשית, שפגעה בשחקן בית"רי והכניעה את קורנפיין. גם טלסניקוב הורחק ממש לפני שריקת הסיום.
    אבל כל זה לא משנה את התוצאה, בית"ר מראה שמול הגדולות היא יכולה לשחק שווה ומנצחת 2-1.

כל מה שיש לי להגיד זה שחייבים להמשיך את המומנטום, ואסור שזה יפסק.
    שבוע הבא בית"ר פוגשת את הפועל פ"ת שבמשבר, ובית"ר לא צריכה להוציא אותה מזה.

7. שגיא Guest

כלכך חיכיתי שמישהו יעלה את הנושא הזה....

אמיל תבין, המשפט שלך נכון, אבל יש משהו קצת לפניו....
    דגו נפצע באמצע התקפה של מכבי ת"א, שהיא קבוצתו, ואם מכבי ת"א לא מרחיקה כדור לחוץ כששחקן שלה פצוע, אז אני לא חושב שאפשר לבוא בטענות לבית"ר.....

8. ג'רי בית הלוי Member

עשה טובה, ותשתוק. כי אחרי שאנחנו אמרנו את זה לפני שבועיים, אחרי שבית"ר קרעו אותכם, אתם התחלתם להרצות לנו כמה אתם קבוצה טובה, וזה היה נפילה חד פעמית, וידה ידה ידה.

מה לא יציבה? שיחקנו לא טוב, הפסדנו. אין יותר פשוט מזה. לא זלזלנו, לא הייתה נפילת מתח, אנחנו לא קבוצה לא יציבה, לא כלום. מה, לא הגיוני שקבוצה א' תהיה יותר טובה מקבוצה ב' בלי שום תופעות לוואי? אין כזה דבר בכדורגל?
    ולא, אני לא התלהבתי שאנחנו הולכים לקחת אליפות. ממש לא. אני אפילו אביא לך ציטוט מדויק של מה שאמרתי:
    מספיק טוב לך?
    --------------------------

ובקשר למשחק. אין לי הרבה מה להגיד. בית"ר הייתה טובה, מכבי לא במיוחד(היא לא שיחקה גרוע או משהו כזה, פשוט לא שיחקה טוב), בית"ר ניצלה את זה, והגיע להם לנצח. כל הכבוד. כפיים לקב"ה.
    זה מבחינת המשחק.
    אבל מבחינת הערך של המשחק, אין למשחק הזה, או יותר נכון לניצחון הזה, שום ערך ספורטיבי. כי מה שקוביקה(שמעכשיו הוא רישמית השחקן השנוא עלי בכל העולם) עשה, זה הדבר הכי מגעיל בעולם. יש שחקן פצוע של הקבוצה היריבה, ובמקום להיות בן-אדם, ולהוציא אותו, או אפילו להשהות אותו, אתה מפתח התקפה, בזמן ששחקן של הקבוצה היריבה, שמשחק בטעות(ואולי לא) באגף שממנו פרצת, שוכב פצוע על הדשא. אז אולי אין שום דבר בתקנון שאוסר את זה, אבל זה עבירה על החוק הראשון בכדורגל בפרט ובספורט בכלל: "הספורטיביות"/b]. שמעת על זה אדון אנדז'יי קוביצה?
    אני מניח שלא. כי אחרת לא היית מתנהג בצורה שבה התנהגת, חתיכת אדם שפל.
    מבחינתי מכבי ניחצה היום 1-0, בית"ר ניצחה 2-0 את מכבי חיפה, ויצאה בתיקו 1-1 עם הפועל כפ"ס.

זה היה במשחק של ארסנל מול שפילד יונייטד, וארסנל ניצחה בעיקבות שער שהובקע כששחקן של שפילד היה שרוע על הדשא, ואחרי יום או יומיים ארסן ונגר ביקש משחק חוזר. זה בן-אדם ספורטיבי.

וקלייברט, מרגע שדגו נפל, הכדור היה בשליטת בית"ר, ומכבי לא יכלו לעשות כלום.

9. שגיא Guest

ניצן, קבל גם אתה את התגובה שנתתי לאמיל:

דגו נפצע באמצע התקפה של מכבי ת"א, שהיא קבוצתו, ואם מכבי ת"א לא מרחיקה כדור לחוץ כששחקן שלה פצוע, אז אני לא חושב שאפשר לבוא בטענות לבית"ר.....

10. Reyes Member

ניצן, זוכר שלפני שבוע זילזלת בבית"ר...?
    אמרת שהיא צריכה לרדת ליגה ואני דווקא הצעתי לך לשתוק...
    אז הנה..
    אולי מכבי לא זילזלה אבל היא לא שיחקה טוב ולא ניצחה, גם בית"ר לא שיחקה טוב אבל היא כן ניצחה...

אחרי כל ניצחון אני שמח ובניגוד לפעמים קודמות אני מקווה ששבוע הבא ננצח ולא נפסיד שוב.

11. Emil Member

...לא עניתי?
    לא משנה שחקן של מי על הדשא, אני לא אוהב כשפשוט ממשיכים ככה לשחק, אבל מכבי היתה במצב לשער והמשיכו, שחקן בית"ר קיבל את הכדור 4 מטר מדגו...והמשיך...גועל נפש, מצטער...

בכל מקרה, איציק זוהר אמר: "אם הייתי רואה, הייתי עוצר גם אם הייתי לבד מול השער". עקרונית אני די מאמין לו, אז אני מניח שזה בסדר, אבל דוגרי תעשו לי טובה 11 שחקנים של בית"ר על המגרש ואף אחד לא ראה ואמר להוציא את הכדור כי יש שחקן על הדשא?

12. ג'רי בית הלוי Member

ושוב אני אומר, שהכדור לא היה בשליטת מכבי מרגע שדגו נפל, ככה שהיא לא יכלה להרחיק לחוץ.

13. שגיא Guest

אל תבלבל במוח.....הכדור הגיע בדיוק לאבי נמני אחרי שדגו נפל..נימני יכל בקלות לשלוח החוצה...אבל הוא בחר להמשיך ולכן אי אפשר לבוא בטענות לבית"ר....

14. המלך בניון הראשון Member

2-1 למכבי חיפה
    אני חותם לכם!
    ועוד השער שנספוג לא יהיה באשמת אוואט!!!
    אני בטוח ב-100% שאתם תאמינו יותר להימור הראשון מאשר להימור השלישי......
    :)

15. Ilan Member

ניצן מזה השטויות האלה - "מצידי שלא ניקח אליפות"...
    זה כמו שאני יגיד- מצידי שחיפה תירד ליגה...
    זה בולשיט- זה להתחמק מהעובדות- והעובדות הן שמכבי של השנה היא בדיוק כמו המכבי של לפניי שנה ולפניי שנתים= קבוצת צמרת, לא יותר מזה.

חוץ מזה שאמרתי שאתם קבוצה לא יציבה התכוונתי שפעם אתם מנצחים ופעם אתם מפסידים- לעומת חיפה שעד עכשיו הפסידה רק פעם אחת ושומרת על יציבות...