ליגת על 2002/2003

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏13/9/02.

1. זהובניק Member

slam היית במשחק גביע הטוטו של הפועל כפ"ס מול צפרירים חולון?
    אם כן,איך התרשמת מחולון?

2. slim Member

כן הייתי
    ואפשר להתרשם מחולון שהם משחקיםנגד ההרכב השלישי של כפ"ס
    אבל מאז שגיורגי(האגדה)הגיעה אז רואים שיש להם מרכז שדה שזה מה שהיה חסר להם בזמן האחרון והם נהיו קבוצה מצויינת!!!

למה אתה רוצה לדעת על חולון?

3. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי נתניה - בני יהודה ת"א:2-1 לדעתי הפעם בני יהודה תפתיע את מכבי נתניה..סך הכל שתי הקבוצות לא הכי יציבות ובני יהודה הפעם תילחם חזק..כמובן שאני צופה ומקווה לשער נוסף של השחקן הכי טוב בעונה ראובן עטר..
    http://images.one.co.il/images/d/gg14087.Xxx

מ.ס אשדוד- הפועל תל אביב:5-0 בדרך כלל משחק קשה מאוד להפועל..אבל העונה הפועל מצויינת ולעומתה אשדוד ממש בעונה רעה..
    אפק כנראה חוזר,אודי חוזר להרכב ויעשה בעיות רבות להגנת אשדוד..לדעתי היום הוא ייתן משק גדול..
    http://images.one.co.il/images/d/gg12720.Xxx

הפועל-מכבי:[פתח תקווה]:1-1 השנה מכבי יותר טובה..אבל הפועל תילחם ולדעתי גם ככה יראה המשחק..מכבי תתחיל טוב ותעלה ליתרון ואז הפועל תתחיל להתעורר ולהילחם ובסוף יהיה שוויון..
    http://images.one.co.il/images/d/gg13482.Xxx
    אבל לא לשכוח משחק טוב של החלוצים של מכבי יכול לשנות הכל לטובתם...אחרי הכל יש לה שתי חלוצים מצויינים..

מכבי תל אביב-הפועל באר-שבע:2-0 או 0-2 בעיקרון מכבי יכולה לנצח בקלות..אבל באר שבע קבוצה שיכולה ביום טוב לנצח כל קבוצה..
    הכל תלוי כמובן איך מכבי תשחק..
    http://images.one.co.il/images/d/gg12620.Xxx
    הגיע הזמן לשחק..פרחוננקובס..

4. AFC Member

היום ייפגשו שתי קבוצות עם יריבות לא קטנה בבלומפילד.

האחת היא מכבי ת"א, המצויה במשבר לא קטן, ועדיין מחפשת נקמה בעקבות ההפסד בבירת הנגב, שככל הנראה סיים לה את סיפור האליפות.

השניה, הפועל ב"ש, נראית כמו הקבוצה בכושר הטוב בארץ, כשבביתה היא כמעט משיגה מאזן מושלם (הפסד בודד להפועל ת"א), תצא לבלומפילד.

במפגש האחרון בין שתי הקבוצות, על הדשא (אם אפשר לקרוא לזה ככה) של ב"ש, המקומיים עשו צחוק ממכבי אבל השער הגיע רק בדקה ה-80, ואיתו חגיגות גדולות של אוהדי ב"ש.

תגובות.

5. AFC Member

לנוחיותכם נפתח דיון חדש על משחקה של מכבי ת"א, שבו אוהדי שתי הקבוצות (ובפורום יש לא מעט כאלה) יוכלו לשוחח על המשחק.

תודה.

6. Emil Member

מכבי חייבת לנצח כל משחק כרגע כדי להשאר בתמונה על האליפות (או לפחות המקום ה2...), וביוחד אם המשחק הזה, מכיוון שאם ב"ש תצליח לנצח את מכבי בביתה, היא תיצמד אליה במס' הנקודות וזה יפתח למכבי חזית חדשה ומסכונת במאבק לשמור על המקום ה3...

7. burning soil Member

מכבי חטפה גול בדקה ה-90 ולא ה-80..

אבל אני בטוח שמכבי ת"א מסוגלת לנצח,לב"ש חסרים הרבה שחקנים ברדה,אבו-לאבן,שוקי נגר,ומדונוביץ' כנראה..

אגב מכבי ת"א נצחה בבלומפילד פעמיים שנה שעברה 1-0,ו4-0

צהוב עולה..!!!

8. לירן-ביתר Member

מסכים איתך! מה שעשו ליניב אברג'יל זה שיא הבושה. אתם יודעים למה הרחיקו את אברג'יל ל-2משחקים???
    בגלל שהתקשורת אמרה שהוא אמר את זה:
    "הגיע זמן לעשות סוף לקיפוח של הקבוצות הקטנות"
    על זה מרחיקים ל-2 משחקים? גם אם יניב אברג'יל באמת אמר את זה, הוא רק התלוננן ובצדק על
    הפנדלים שלא נשרקו לטובת כפר סבא במשחק נגד חיפה.
    ההתאחדות החליטה ככה כי גיא לוי בסוף לא היה המאמן של כפר סבא וכולם יודעים מי אבא שלו.

9. אבי נימני Member

קודם כל מכבי ת"א לא נימצאת במשבר ודבר שני היא תנצח את המישחק הזה כי פשוט אם היא לא מנצחת עוד עונה תיסתיים בשבילה ליפני הזמן וזה מה שהיא לא רוצה ובטח לא קלינגר המלך.!

10. TsIgAlKo Member

בחיים אי אפשר להגיד שהפסד במחזור השני מחסל את סיכויי האליפות של קבוצה כלשהי..... גם עכשיו נמצאת מכבי ת"א במאבק על האליפות רק שאחרי הדרבי בסיכויים נורא קטנים..... אבל אני מסתפק במקום שני העונה לפחות להיות מעל הפועל..... חייבים לנצח היום את באר שבע כי אני לא רואנ את הפועל מפסידים לאשדוד.....

11. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת הפסד היום לא ישנה הרבה למכבי ת"א, אבל אם זה יהיה כמו בסיבוב הקודם שההפסד לב"ש התחיל תקופה רעה, זה כבר יהיה לא טוב למכבי ת"א.
    מכבי ת"א תשחק ללא טל בנין ואבי סטרול שגם לא שיחקו בהפסד 3:0 לבית"ר, ואותו הרכב שהפסיד לבית"ר יפתח היום וזה לא הבשורה הכי משמחת שאפשר לתת.
    מה שבטוח זה שמכבי ת"א לא תוותר אם היא רוצה להישאר במאבק על האליפות מה עוד שהפסד ירחיק אותה לגמרה מהפועל ת"א ומכבי חיפה.

12. לירן-ביתר Member

1-0 לב"ש במחצית. שער של בונפלד.
    עובד ופרוחוננקס הוחלפו כבר בדקה ה41.
    2 הצלות גדולות של חליבה ורחמים.

13. burning soil Member

לא תוותר על הניצחון?? לא נראה לי..
    הם בכלל לא משחקים עם מרץ ורצון לנצח,הם נזכרו רק ב-5 הדקות האחרונות

סטרול אפס,פרוחננקובס ממש בינוני..
    הייס פאוליסט,החילוף נכון,אבל אין מה לעשות מכבי לא בתקופה טובה..

14. Tomzo Member

למה כבר ציפית ממכבי????
    כאילו שלא היה ברור שהיא תשחק כמו התחת שלי. החמש דקות האחרונות הראו קצת כדורגל נורמלי ואני מקוה שככה הם יפתחו את המחצית
    אם הקבוצה הלוזרית הזאתי לא תתעורר ותשווה אני ישתגע(ווינר תלוי בזה)

15. RE-QL Member

מכבי ת"א מובסים בבלומפילד ע"י הפועל ב"ש 3-0! איזה שער מדהים של אבוטבול בדקה ה-90! מספרת לאחור מ-17 מטרים לקורה פנימה איזה שער! אפשר עכשיו לחשווב על ב"ש כמועמדת רצינית לאירופה ולהקשות מאוד על המובילות