ליגת על 2002/2003

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏13/9/02.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

נגמר 3-0 לבאר שבע ששיחקה מצויין..
    קאקו היה אדיר!!!
    אבוטבול נראה לי..כבש שער אדיר ממספרת..

והקבוצה שכרגע הכי מגיע לה להיות מקום ראשון היא באר שבע..
    כל הכבוד ללופא קדוש..

http://images.one.co.il/images/mondial/coaches/22.Xxx

2. RE-QL Member

לא שמתי לב לדיון הזה כתבתי את זה בדיון על המחזור ה-13

3. שגיא Guest

קאקו בלסינג, הוא הכותרת של היום!

שחקן פשוט אדיר, יכולות מדהימות.
    שחקן בעל ראיית משחק טובה, מסירה טובה, יותר לחלץ כדורים, פיזי מאוד, אגרסיבי כשצריך, יודע להחזיק את הכדור, לעבור, ועוזר גם להתקפה כשאפשר.
    היום ראינו ממנו משחק כמעט מושלם
    הוא ללא ספק מהטובים בב"ש העונה.
    זר ברמה מאוד גבוהה יש לקבוצה המצויינת מבאר שבע.

משחק טוב שלה, ידעה לעצור את ההזדמנויות שמכבי הגיעו אליהן, ומנגד עלו ליתרון מוקדם, קלינגר הגיב בשנה חילופים, שלא ממש עזרו, אלא יותר הלחיצו.

השער השלישי פשוט מדהים, אמיר אבוטבול מקבל כדור, מספרת מדהימה לקורה ופנימה, ענק!

לבאר שבע יש קבוצה מצויינת, היום זה היה בלי אחד השחקנים הבולטים שלה העונה - שוקי נגר.
    אם באר שבע תביא חלוץ על רמה, היא תהפוך לקבוצה עוד יותר טובה.

אגב, אוהדי ב"ש, מה לעזאזל התפקיד של תומר חליבה???
    במשחק הקודם, מול מכבי חיפה, הוא שיחק בצד ימין בחלק ההתקפי.
    היום הוא שיחק בהגנה בצד שמאל.
    מה התפקיד שלו?!

מנגד, מכבי נראתה רע.
    מכבי שיחקה רע ובארסיביות יתר, הרבה מאוד פאולים.
    לדעתי היא צריכה להגיד תודה שלא קיבלה אדום.
    סטרול ורייס כיסחו את הבאר-שבעיים.

עכשיו מכבי ת"א צריכה להיזר מאוד, אחרת גם למקום השלישי הם לא יגיעו...

4. TsIgAlKo Member

את המשחק הזה אפשר לסכם רק במילה אחת: ביזיון

5. burning soil Member

נכון..
    אבל תראו נתון מעניין בכל המשחקים האחרונים מכבי מנצחת ומחזור לאחר מכן מפסידה,מתחיל ככה,
    נצחון על מכבי נתניה
    הפסד לבית"ר ירושלים
    נצחון על בני יהודה
    הפסד להפועל ת"א
    נצחון על מכבי פ"ת
    הפסד להפועל ב"ש
    מה שאומר שמכבי ת"א אמורה לנצח את מכבי חיפה שבוע הבא..

6. Tomzo Member

אני לא רוצה להשתחצן אבל
    תמשיך לחלום
    מה לעשות אני לא רואה את זה קורה אבל אני לא רוצה לפתוח פה לשטן(חס וחלילה טפו טפו...)
    מכבי בתקופה גרועה ותעשה לי טובה היא בקושי נצחה את פ"ת עם ה 1-0 העלוב ההוא
    חוץ מזה שחיפה באה עצבנית ורעבה למשחק מול מכבי והיא יודעת שהליגה רק נשארה ועכשיו אפשר להתמקד בה. אז לדעתי חיפה תבוא עם הרבה רעב למשחק ועם הרבה רצון לנצח.
    והיא תוכיח שהיא קבוצה גדולה כמו שכולם מדברים עליה
    הנפילה נגד אתונה לא תחזור על עצמה
    ולדעתי למרות ההעדרות של רוסו ז'אוטאוטס וסביליה (בוא נגיד את האמת סביליה לא כזה משפיע)
    אתה תראה שחיפה זו חיפה המקצוענית שהכרנו

אז חיפה בהצלחה נגד מכבי!

7. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

תומר חליבה מגן ימני,בגלל שאין לנו עוד מגן שמאלי בסגל(אין כסף לכלום) אז הוא הועבר שמאלה,ורמי אליהו חזר לתפקידו המקורי,מגן ימני.

אפרופו אין כסף,קאקו בלסינג ההוא שמשחק כמו ויירה(לדעתי,שהוא גם מזכיר אותו גבוה) ושהיה איש המשחק היום על סף שיחרור מהקבוצה בגלל שהמשכורת שלו גדולה,אז אלי ז'ינו אמר לפני כמה שבועות שלב"A אין מטרה אז חבל להחזיק שחקן כל כך יקר בקבוצה אבל לופא מתעקש להשאיר אותו,עכשיו נדמה לי שהוא יחתים אותו פה לעוד כמה שנים ויעשה עליו כסף(מה שחסר)

אוי איך אני מצטער שלא נסעתי,הכל היה מוכן הצעיפים בחוץ,הכסף מוכן,ההסעה מוכנה,אבל ההרגשה שנקבל בראש השאירה אותי בבית.

דרך אגב,היה יכול להיות תוצאה יותר גבוהה,אם אופיר חיים היה מכניס את ה1על1 מול שטראובר ואם היה חלוץ ברמה אחת אפילו יותר מטרכולסקי(כשהוא הגיע לכאן אמרו לנו שהוא קוביקה הבא,במשחקים הראשונים של גביע הטוטו הוא הראה את זה,הפציץ מרחוק,עלה מעל כולם לנגוח שערים,הגיעה הליגה,חושך!).

8. TsIgAlKo Member

שוב פעם אוהדי חיפה השחצנים...... אני רואה תפסתם תחת עם כל הקטע של הצ'מפיונס ליג.....
    באתם לטדי אחרי ה-3-0 על מנצ'סטר יונייטד עם מלא התלהבות.... אני זוכר את התגובות שלכם לפני המשחק: "אני מרחם על בית"ר ביום שבת הם אוכלים 5 אם יהיה להם מזל" בסוף נגמר 4-0 לבית"ר.

גם התבוסה הזאת לא לימדה אתכם כלום. אחרי שעפתם מליגת האלופות עם ה-3-3 מול אולימפיאקוס העזתם להגיד שאתם מחכים לליברפול וגם לגביע אופ"א קטן עליכם ואתם תיקחו אותו בקלות. פשוט מדהים איך ניצחון מסריח על הריסרבס של מנצ'סטר יכול לדפוק לאנשים תשכל....
    אחרי זה הגעתם למשחק מול אאק אתונה..... אמרתם "מי זה בכלל אא"ק אתונה?????? קטנים עלינו נזיין להם תאימא" חטפתם רביעייה אחרי שבועיים עוד רביעייה מהקבוצה ש"קטנה עליכם" ובאמצע הפסד אומלל להפועל ב"ש. גם לפני המשחק הזה ראיתי פה בפורום תגובות שאומרות שתשימו להם חמישייה ושלושער של קטן.

אחרי כל זה לא למדתם כלום.... שוב פעם הקופים הירוקים משתחצנים בסך הכל יומיים אחרי שחטפו עוד רביעייה מאותה "קבוצה שקטנה עליכם"
    אבל גם אם תחטפו ממכבי שבוע הבא אתם תמשיכו להשתחצן....

9. burning soil Member

חחחחחחחחח
    חיפה רעבה?? ראינו כמה רעבים הייתם בניקוסיה חחחח
    גם חיפה לא באה בתקופה טובה

10. לירן-ביתר Member

שמתם לב לטעויות שיפוט לטובת מכבי ת"א? סטרול ורייס בכלל לא היו צריכים לעלות למחצית
    השנייה, השופט היה צריך להעיף אותצם מהמשחק. מלא עבירות של רייס והוא לא קיבל צהוב.
    חליבה קיבל צהוב על על פאול אחד.
    וזוכרים את המתפרצת שפרוחננקובס לא הצליח לכבוש לבד מול רחמים? זאת מתפרצת שהתחילה
    כששני שחני באר שבע נפגעו והיו על הדשא ברחבה שלהם ומכבי לא הרחיקו ת'כדור. לפני זה
    השחקנים התלוננו על השער השני של קוביקה במשחק נגד בית"ר שדגו כב על הדשא וגם הם
    בעצמם יכלו להרחיק אבל המשיכו לשחק שדגו פצוע.
    מכבי ת"א הושפלה היום כצפוי. אבל חוץ מקאקו גם בונפלד היה הכי טוב במשחק. עם כל
    הכיסוחים שעשו עליו הוא המשיך לשחק, כבש שער ואפשר להגיד שהוא היה מעורב גם בשער השני.

11. burning soil Member

סטרול באמת היה צריך להיות מורחק והוא אפס..
    וגם הייס היה צריך להיות מורחק,ודרך אגב השחקנים של ב"ש שכבו על הרצפה מרצונם,כלומר אחריי בעיטה לשער או משהו כזה,לא עשו עליהם עבירה..

12. לירן-ביתר Member

תגיד, ראית את המשחק?
    מה זה מרצונם???
    לא היתה עליהם עבירה אבל הם נפגעו והיו על הדשא ואז מכבי התחילה את המתפרצת. אפילו שלא
    הייתה עבירה מכבי הייתה צריכה להרחיק את הכדור.

13. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

בתום המשחק,דחף ברונו הייס את הקוון שבתאי נחמיאס וקיבל אדום(שהיה אמור לקבל אותו במהלך המשחק) !

הייס יעדר באמצע השבוע מול מכבי פ"ת בגביע הטוטו,וגם שיתופו מול מכבי חיפה בשבת לא יהיה כל כך בטוח,הוא יקבל לפחות 4 בחוץ(מקרה נימני..)

14. Tomzo Member

חיפה רעבה הכי היא צריכה להוכיח את עצמה וגם היא מתה להתפרק אחריי התבוסות וגם היא יודעת שהליגה זה כל מה שנשאר אחריי אכזבה באופ"א
    אני ממש לא רואה את מכבי מנצחת מה לעשות???
    לפני כמה ימים דברתי עם חבר שלי על המשחק של מכבי נגד באר שבע ואמרתי לו שנראה לי שיהיה תיקו אז הוא אמר לי אתה באמת חושב שמכבי תצא תיקו עם באר שבע?!
    ותראו מה קרה אז אוהדי מכבי גם אתם יותר שחצנים ממה שאני יודע
    ובשתי מילים - נחייה ונראה!!

15. שגיא Guest

תום, אתה רואה את הכותרת של הדיון?
    יפה
    אתה רואה קשר כלשהו למכבי חיפה? לא
    לכן אל תכניס אותה לדיון.

במקום לדון על המשחק, אתם דנים על שבוע הבא...

חלאס!

כל תגובה נוספת בקשר למשחק שבוע הבא - תימחק.