ליגת על 2002/2003

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏13/9/02.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

חביבי בבאר שבע אומנם נכנסים רק 13,500 וכל זה כי לא בכל המגרש יש כיסאות ותאמין לי ככל שיהיו יותר כיסאות ככה יהיה יותר אישור למקומות ותאמין לי שבסופו של דבר יהיה אפשר להכניס שם בין 15-18 אלף.

ההנהלה שלכם צריכה להתחנן בשביל שתבואו למשחקים?

אז מה אנחנו הבאנו 3,000! צופים לטדי שמהקהל של מכבי זה לא נראה כבר כמה שנים!

אנחנו לא מעתיקים שירים האמת אף שיר שלנו לא מועתק!

אתם לא מעתיקים שירים? דאלה בוקה של מכבי נשמע לך מוכר? הפועל עולה עולה הפועל עולה עולה?

כל הכבוד לכם שהקהל שלכם מראה נכונות אבל בהנחה שתמשיכו עם ההשגים ובעונה הבאה המנויים שלכם יישארו אותו דבר ולא יבואו אנשים זה ממש שפל כאילו מה אתם צריכים בשביל שתחזרו למגרשים? אליפות? כי לב"ש יש קהל!

2. AFC Member

1) וואלה? לא בעטנו פעם אחת לשער? צודק. בעטנו ליתר דיון 8. 4 למסגרת אם אינני טועה. השער שנפסל, הכדור שהדף אוואט מאומוגו והבעיטה של אוליאנוב מעל השער לא נחשבות בעיטות, נכון? שתי הבעיטות של טלסניקוב לא נחשבות בעיטות, נכון? איך אני מתאפק לא להתפרץ כאן, זה פשוט מדהים. אתם ממש שרוטים, אתם יודעים?

2) אוהדי ב"ש, הגונב מגנב אכן פטור, השיר הזה שיך להפועל ת"א כבר המון זמן. טוב, העיקר שלא כ-ל המנגינות שלכם מועתקות מהפועל ת"א. אוי סליחה, בטח הפועל ת"א העתיקו מכם. התנצלות מכל הלב.

3) אינדיו עשה בית ספר ל"חוד הכי טוב בארץ" כדבריך, מול מכבי ת"א הוא הצטיין, מול נתניה, ובעצם אני לא ממש חייב לדשדש בזכרוני ולפרט לך את כל המשחקים. זהו הבלם הטוב בארץ, אלא אם כן אתם יכולים לתת לי מועמד אחר. ולא, לא בנאדו המגוחך, שראינו את היכולת שלו אתמול, ובעצם כל העונה. אבל אתם יודעים מה, אם שלמה שרף אמר שהוא הבלם הכי טוב בארץ, מי אנחנו שנתווכח?

4) עומר, היה לנו מזל שלא ספגנו? אתה ראית את מכבי חיפה בכלל קרובה לשער? בשתי ההזדמנויות של זנדברג היית יכול להרגיש שזה לא ייכנס, ובכלל במחצית השניה חיפה הסתמכה על הגבהות מיותרות (ועל השופט, כשאוואט התנפל על אינדיו והפיל את קורנפיין אבל כמובן שאין עבירה) ובעיטות מוזרות. תגיד, באמת האמנת שקורנפיין ייכנע לעלובים הללו?
    מה יש לי להתבייש על איך ששיחקנו בשבת? אולי אתה, כאוהד מכבי ת"א שמצפה לשיטת משחק של חמישיה למשחק ואז מכריז בגאווה שיש מכביזם בקבוצה, שנעלמת אוטומטית לאחר הפסדים, לא מבין את מה שקרה אתמול. בית"ר ירושלים נלחמה, התאבקה, התעקשה ולקחה את הניצחון הזה בשיניים, וזה עדיף לי על כל 5:0. תאמין לי שאנחנו היינו יכולים להבקיע יותר (לא במקרה נתנו לאותה הקבוצה רביעיה), אבל פשוט לא לקחנו סיכונים. אחרי ארבעה הפסדים רצופים, בייתרון על מכבי חיפה, אני הייתי רוצה לראות אותך אומר לשחקנים במחצית להמשיך לתקוף. ואל תאשים את השחקנים, זאת הייתה הודעה מפורשת של חנן אזולאי, כי ראית שעד המחצית בית"ר תקפה. זהו מאמן גאון שרק מתגלה, הוא מבין את הקבוצה ויכול להצליח.
    הטענה שלך לגבי הנוער היא ממש מפגרת, סליחה על הביטוי, כי בית"ר בחיים לא יכולה להצליח רק עם הנוער. אף קבוצה לא יכולה לקחת אליפות עם הנוער (כפי שהוכיחה מכבי ת"א, אבל כשהיא הוסיפה לסגל שחקנים מבוגרים, היא דורסת את הליגה), ומספיק כמה שחקנים. אברמוביץ', מליקסון, משה ביטון (שחקן שיכול להצליח בכל קבוצה, אבל פשוט לא מקבל צ'אנס), אלון סגיר, שחקן חדש מהנוער שנראה לי ששמו חליבה, שלומי משה ואלי ששון הם בהחלט מספיק ואפילו יותר מדי בשביל קבוצה בשביל להצליח.
    ואני לא מתכוון לענות על הטענה שלך שבית"ר צריכה לבנות את עצמה מחדש כי האחיין בן הארבע שלי מסוגל להגיד לי את זה.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

וידוקה אני לא יודע למה אתה מחשיב בעיטות מ-50 מטר בשביל להרחיק כדור כבעיטה?

היה לכם מזל כי אם זנדברג, שחקן מוכשר להפליא, מגיע פעמיים מול שוער ולא כובש זה באמת חוסר מזל מה לעעשות שזה מה שעובר על חיפה.

אתה אומר שאינדיו חגג על מכבי? למה כי מכבי בחרה בטקטיקה שלא התאימה לסוג משחק כמו של בית"ר ולכן סטרול קיבל סחרחורת מזוהר, קוביקה ומליקסון? תאמין לי שבבלומפילד תגידו תודה אם תגיעו למצב בהנחה שמכבי לא תקבל את הפיק ברכיים אחרי ספיגות שעדיין מראה על משהו אך כרגע לא ידוע בדיוק על מה.

מכבי אף פעם לא נעלמת אחרי הפסדים. מכביזם תמיד היה במכבי הבעיה היא שבמשחק הדרבי האחרון ונגד ב"ש בבית [המשחקים היחידים] שהקבוצה ממש לא נראתה עם יכולת רצון.

בית"ר נלחמה כמו אריה שנאבק לשמור על גוריו אני מסכים איתך אבל אתה לא יכול לומר שבית"ר שיחקה כדורגל מרהיב כי היה מספיק טעות אחת של אינדיו וקורנפיין כמו ב"ש בשביל שהירוקת תחגוג.

אני לא מסכים עם האימרה הזאת של קבוצה לא יכולה לקחת אליפות עם נוער כי מכבי לקחה אליפות בשנת 1991/2 עם הנוער! הפועל לקחה אליפות בשנת 2000 עם שיחלוב של הרבה שחקני נוער.

תראה אני לא מפקפק בשחקנים של בית"ר אבל מה לעשות שדויד אמסלם מקבל צ'אנסים בהרכב. האמת אין לי מושג למה כי לפי דעתי הוא כבר גמר את הסוס ועדיף לבית"ר ללכת על כישרון צעיר שיחליף אותו בשביל השנים הקרובות. אלון אברמוביץת' אני לא החזקתי ממנו עונה שעברה אולי בגלל שבית"ר היתה בתחתית כל העונה אבל מעניין יהיה לדעת איך הוא יחזור ובאיזה מצב בית"ר תהיה כשהוא יחזור.

מה לעשות בית"ר הלכה לבעלים כקבוצה מפורקת והיום עדיין יש בה פירוקים או יותר נכון ליקויים שצריכים תיקון.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאוהד ב"ש אתה לא מתבייש לומר לופא תתפטר? אני כשמכבי היתה עם נ'קודות אחרי 3 משחקים עודדתי את קלינגר כל הזמן טולא אמנרתי מילה אחת נגדו.

מה לופא אשם בדיוק? הוא נראה לך רצה שברדה יילך? זה הכל בגלל שיש לב"ש בעיות כספיות! אבל כנראה שברדה לא אהב את המועדון מספיעק בשביל לומר לזינו שהוא לא רוצה לעזוב!

5. AFC Member

בעיטות מ-50 מטר?! ראית את המשחק בכלל?! אדיוט!!!

איתך כבר אי אפשר לדבר בהיגיון, מצטער.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן ראיתי אידיוט!

וכן מאז אותו שער היה לכם הגבהה אחת לתוך הרחבה שמליקסון פיספס את הכדור והתחלתם להעיף את כל הכדורים בהתקפה.

הניסיונות היחידים שלכם היו ששלחתם את הניגרי הזה [צקודוקו או איך שקוראים לו] ואת קוביקה אבל אוואר בנס לא פיספס את הכדור כמו בארטז נגד ארסנל:)

7. Ilan Member

וידוקה, יש גבול, אבל אתה עברת אותו... להגיד שבי"תר בעטה 8 פעמים?! תגיד אתה ראית את אותו משחק שאני ראיתי? כמות הבעיטות שקבוצה בועטת זה עובדה, זה סטסטיקה, זה לא דבר שאתה יכול להתווכח- ובסוף המשחק שהיה את הסטיסטיקה הראו את כמות הבעיטות- ואני זוכר שהראו שבית"ר בעטה כ-4 בעיטות לשער, בטח שלא 6, ובטח שלא 8(אלה אם כן אתה מחשיב הוצאה לחוץ כבעיטה לשער)... וגם חיפה בעטה כ16-17-18 בעיטות- ובמזל אף אחד מהם לא נכנס, ככה שאל תתווכח עם עובדות.
    בקשר לאינדיו-מדנים איך אתה יכול לשנות את הדעה שלך, עד לפניי כמה מחזורים אמרת שהוא התברר ככישלון- עכשיו הוא הפך לבלם הכי טוב בארץ.. תגיד לי- אתה עושה צחוק? אם הוא הבלם הכי טוב בארץ אז איך הקבוצה שלך חוטפת כ"כ הרבה שערים? הריי גם יש לכם שוער מצויין.. אז עם שוער הכי טוב בארץ, ובלם הכי טוב בארץ- איך זה שאתם אחת הקבוצות שסופגות הכי הכי שערים למשחק?!

8. AFC Member

באמת?
    וסתם רשום בידיעות שבית"ר בעטה שמונה פעמים לשער (למסגרת 4 או 3)?

אני מודה, שתי הקבוצות שיחקו חרא, אבל אני חושב שבית"ר לפחות הצטיינה בהגנה במשחק הזה, בעוד חיפה לא הצטיינה בכלום.

מתי אמרתי שאינדיו הוא אכזבה? בכל מקרה, אמרתי מספר פעמים שקורפיין לא השוער הטוב בארץ. ובקשר לשאלות שלך על הספיגה - אתה מוזמן להתקשר לאלי כהן ולשאול אותו איך הוא הצליח להרוס מנטלית קבוצה שרק סופגת שער אחד ומתפרקת טוטאלית, מה שגורם לעוד איזה שלישיה במקרה הטוב.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה רשום בידיעות שחיפה בעטה 29 פעמים!

10. hav-laz Member

אם הייתי יודע במה מדובר גם אתה היית אומר "לופא תתפטר"
    אבל אתה כאחד "חיצוני" רואה קבוצה מצליחה , מאמן מצליח. ומי האדיוט שקורא לו להתפטר..
    מבין אותך...וממש אין לי כוח להיכנס לכל מה שלופא "סקרו אותי בבקשה" קדוש עשה ועושה.
    בה ביי.
    וויודקה...השיר החדש שלנו כבר ממזן של הפועל ת"א ??? חחחחחחחחחח
    השיר דלה בוקה אנחנו שרים אותו בקצב אחר ! אכן העתקה אבל טיפה מקוריות.

אבל זה שיר גלובלי כמו "מי שלא קופץ..." , אלו דברים שכולם שרים.
    אך יש שירים שהם של קבוצות מסויימות שאי אפשר להעתיק, ואת זה אנו לא עושים

11. קופירוק Member

אני חושב שכמו שקלייברט אמר מה שהיה בשבת היה הרבה יותר הפסד של חיפה מאשר ניצחון של בית"ר מכל הבחינות. בית"ר שיחקה מגעיל וראו שחיפה פשוט לא ידעה איך להתמודד עם זה. אבל אל תדאגו, ניצחנו אתמול את הרסיבס של הפועל פ"ת 5-1 אז ככה שאנחנו מוכנים לכל דבר.
    --------------------------------------------------
    לא נכון. בית"ר שרו אותו ככה:
    "אני שונא ירוק בנשמה מכבי חיפה חיזבאללה, חיזבאללה, חיזבאללה, חיזבאללה."

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

יכול להיות.
    מה שאני שמעתי יותר זה את המנגינה המועתקת ועל זה אין ויכוח.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

תאמין לי שמה שלופא עשה זה כלום לעומת מה שהיה על מכבי ב-7 שנים האחרונות ועדיין לא צעקתי לשום מאמן שיתפטר [כולל אברהם!]

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מה הקשר עכשיו??
    אני אמרתי ללופא שיתפטר? זה רק אוהד אחד שרוצה שהוא יתפטר.

במגרש כמובן אף אחד לא צועק לו שיתפטר.
    הוא מאמן גדול, הוא וקשטן הכי טובים בליגה.

15. hav-laz Member

לירן....תמשיך לשבת ביציע המוזמנים
    אם תשב בשער 5 תראה שער 2 מקללים את לופא וגם חלק נכבד משער 5.
    אני כמובן לא מקלל כי אנחנו "לא מקללים" אף אחד מהקבוצה שלנו...למרות שהוא אפסי !

והנה השיר שלנו...מיקסוס שלי..
    יצא בעע אבל אתם תבינו את הרעיון...
    אתם מוזמנים להוריד
    http://www.hapoel-beersheva.com/haviv/sari...t_hadad_mix.mp3