ליגת על 2002/2003

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י יוגב אסולין, ‏13/9/02.

1. שגיא Guest

מצטער, פרח מזכרוני המשחק האחרון......
    משום שלא הייתי בבית באותו זמן.

בכל אופן, הפועל מגיעה במצב הרבה יותר טוב.....
    יש הבדל בין להפסיד לבין תיקו...
    שחקן לשחקן, הפועל פשוט טובה יותר.
    מאמן למאמן, בטח שהפועל מובילה.
    אבל זה רק על הנייר, נקווה שהוא יזרק לפח קצת לפני המשחק.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב אני נוסע למשחק,אני יושב אם אוהדי הפועל תל אביב.
    ובנוגע למשחק,מכבי ת"א קבוצה חלשה לעומת הפועל תל אביב ולא בנויה לאליפות.
    לדעתי הפועל תל אביב תנצח 2-0 קליל...........

3. burning soil Member

משחק גדול מאד,צפויים להגיע 40 אלף איש(שיא למשחק ליגה),גם מזג אויר טוב אמור להיות,
    אני ממש מקווה שמכבי תנצח,גם בגלל שאני הולך למשחק..

4. ג'רי בית הלוי Member

המחזור ה-22, כמו המחזור ה-11 מספק לנו שני משחקים מעניינים מאוד, והשנה הם גם משחקים מכריעים בצמרת. הראשון הוא הדרבי התל-אביבי, השני הוא מכבי חיפה נגד הפועל ב"ש.
    חיפה מגיעה למשחק בתנופה, אחרי השפל שהיא הייתה מצויה בו עד לפני מספר שבועות. היא משחקת טוב, ונראה שהיא חוזרת למוטב, ואפילו דודו אוואט כבר לא כ"כ עושה בושות.
    הפועל ב"ש מגיעה בירידה, אך אין לזלזל בה. היא כבר הוכיחה שהיא מסוכנת מאוד, במיוחד מול הגדולות, ולמרות התקופה הלא טובה שבה היא נמצאת, היא תמיד מסוכנת, במיוחד ביום טוב של בלסינג קאקו.

אתם מוזמנים להגיב על משחק זה בלבד בדיון הזה.
    תבלו.

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

באר-שבע פשוט בתקופה האחרונה מציגה יכולת גרועה,אבל כל פעם זה קרה לה כמה משחקים מול הגדולות וכשפגשו את הגדולות ידעו לצאת מהיכולת הזאת,אני מקווה בשביל קבוצתי שהם יצאו מזה ויפתיעו את חיפה,למרות שזה קשה לי לחשוב על זה...

אגב,תראו מה ברדה חושב..
    http://www.hapoel-beersheva.com/haviv/elya.Xxx
    יש יגידו שהוא לא אמר ויש יגידו שאמר...

נ.ב
    מה עם יתר משחקי המחזור ? גם להם מגיע משהו,הם איכשהוא שייכים לליגה הזאת

6. ג'רי בית הלוי Member

השבוע אני פותח את הדיון הזה כבר ביום חמישי, שלא יווצר מצב לא נעים.
    -------------
    קצת הסבר על הדיון: בניגוד למה שהיה נהוג פה עד לפני שבועיים, הדיון הזה הוא קצת שונה. בדיון הזה ידונו על המשחקים הפחות חשובים/מעניינים, אבל לא בפירוט כמו שבמשחקים שלהם יש דיון "פרטי". בסוף המזחור יובאו לפה סטטיסטיקות מעניינות וטבלת ליגת העל.
    ------------

מכבי ת"א-הפועל ת"א,איצטדיון ר"ג, שבת, 18:50
    על המשחק הזה תוכלו לדון פה: http://www.asoccer.co.il/forum/viewtopic.php?t=3254

מכבי חיפה-הפועל ב"ש, קריית אליעזר, שני, 19:15
    על המשחק הזה תוכלו לדון פה: http://www.asoccer.co.il/forum/viewtopic.p...p?p=51823#51823

עירוני ראשל"צ-מכבי פ"ת, איצטדיון הסופרלנד, שבת, 17:00
    ראשל"צ, שנראה היה שהיא מגיעה למשחק חסר סיכוי נגד המובילה, הפועל ת"א, עשהתא ת הבלתי יאמן וסיימה בתיקו. המשחק הזה, בנוסף למינוי של המאמן החדש זיו פלגי, הכניס מוטיבציה לשחקנים של ראשון.
    מכבי פ"ת מבססת את מעמדה כקבוצת התפאורה של הילגה. היא לא במאבקי אליפות, אירופה, ירידה, שום דבר. סתם קבוצה. משחקת יפה מדי פעם, משחקת משעמם מדי פעם.

מ.ס. אשדוד-בית"ר י-ם, איצטדיון הי"א, ראשון, 20:00
    בית"ר, שהגיע לבלומפילד לאחר שני נצחונות רצופים, ויצאה משם חבולה ומוכה, והתאוששה קצת בשבוע שעבר מול הפועל פ"ת, אולם הציגה משחק בכלל לא טוב.
    מ.ס. אשדוד, שהשתפרה פלאים מאז הפגרה, במיוחד בגלל הולצמן ואלמושנינו, נמצאת במגמת עליה, והיא צפויה להישאר בליגה. היא לא תעשה לבית"ר חיים קלים בכלל.

הפועל פ"ת-בני יהודה ת"א, האורווה, שבת, 18:35
    הפועל פ"ת, שגם היא נמצאת במגמת עליה בשבועות האחרונים, אך נעצרה קצת בשבוע שעבר מול בית"ר (0-0), באה למשחק במטרה לנצח.
    בני יהודה מגיעה אחרי הניצחון הענק 2-0 על מכבי ת"א עם ראש מורם ב-360 מעלות(אותי להוצא מהקשרו), וכנראה שאם היא תנצח, זה יהיה בגלל המוראל הגבוה שהיא נכנסה אליו בגלל הניצחון. חזי שירזי, שלא שיחק במשחק הקודם, לא יוכל לשחק הפעם.

הפועל כפ"ס-מכבי נתניה, כפ"ס, שישי, 14:30
    הפועל כפ"ס מגיעה למשחק הזה מתחת לקו האדום, וזה לא עוזר לה בכלל. הקבוצה שנראה היה שהיא תישאר בליגה אחרי התצוגות הנאות של אלון מזרחי ויניב אברג'יל, איבדה את מזרחי, שנשאר מאחור לספור כמה שערים עוד נותרו לו כדי לעבור את עודד מכנס, ונשארה עם אברג'יל, שעם כל הרצון הטוב פשוט לא מספיק.
    מכבי נתניה, שלפני כשלושה שבועות ניצחה 3-1 את מכבי ת"א נמצאת במקום החמישי, 6 נקודות מהפועל ב"ש שבמקום הרביעי שמוביל לאינטרטוטו, אך כלום לא סגור. הקבוצה בזמן האחרון מסתמכת בעיקר על ישמעאל אדו, שצפוי גם הפעם לעשות את העבודה.

תגובותיכם על המשחקים הללו בלבד פה.
    תבלו.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני מוכן להתערב על החיים שלי שברדה לא אמר כזה דבר, אין מצב שהוא אמר את זה.

8. *ירוקה לנצח* Member

לא הייתי אומרת שחיפה מגיעה בתנופה, אנחנו עדיין מציגים יכולת לא טובה.
    נכון ניצחנו את בני יהודה ופתחנו חזק מאוד מול ת"א אבל זה נראה לי יותר כמשהו חד פעמי ולא כמו יציאה ממשבר. עובדה שבפ"ת חזרנו לשחק לא טוב, ורק בזכות מהלך טוב (או פחות) של זנדברג גנבנו שער.
    אנחנו חייבים לשנות את שיטת המשחק, איך שאנחנו משחקים עכשיו 4,5,1
    היה טוב כיעקובו היה והיה מי שיקבל כדורים ארוכים עם הגב לשער ויעשה מהם גול.
    עכשיו אין לנו מישהו מספיק טוב מספיק ליהיות חלוץ מטרה, אנחנו צריכים להניע כדורים מצד לצד ולבוא דרך האגפים ולהשתמש בחוליית הקישור שלנו.
    והכי חשוב,דבר שלא ראיתי הרבה זמן במכבי חיפה, משחק קבוצתי...
    אז שוב בוא נקווה לטוב נגד ב"ש
    ושמכבי ינצחו בדרבי.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כפ"ס אחרי שניצחה אצלנו בבית אני מקווה שתנצח גם את נתניה שהיא קבוצה טובה אבל בחוץ היא לא כל כך טובה כמו במשחקי הבית שלה.
    ראשון לציון לדעתי מסוגלת לנסות ולשרוד אחרי התצוגה המעודדת שלהם בבלומפילד ואם היא תנצח את מכבי פ"ת אז הכל שוב נפתח ואסור יהיה להספייד אותה עדיין.

10. david Member

ראשל"צ מגיעה עם ביטחון רב למשחק נגד מכבי פ"ת אחרי התצוגה נגד הפועל ת"א.
    ניצחון של ראשל"צ יחזי ר אותה למאבקי התחתית אבל הפסד של ראשל"צ וניצחו של כפ"ס ו/או של הפועל פ"ת כנראה שראשל"צ בדרך לליגה השניה,משחק גורלי יהיה לראשל"צ ללא ורז'ינסקי שלא ישחק עקב צבירת 5 כרטיסים צוהבים ורז'ינסקי בלט במשחק נגד הפועל ת"א
    לפי הערכה שלי נניצחון לראשון או ניצחון למכבי פ"ת

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מרתק יהיה בחיפה.
    בשבילנו(הפועל באר שבע) זה משחק מכריע,במידה ואנחנו מפסידה אנחנו ככל הנראה נסיים את המאבק על המקום השלישי ונצטרך להתרכז בשמירה על המקום הרביעי.
    ובדבר ברדה לדעתי הוא לא אמר את זה.
    הנה הכתבה במלואה:
    http://www.hapoel-beersheva.com/haviv/elya2.Xxx
    אליניב ברדה התקשר לעיתונאי בזעם,והוא אמר שהוא לא אמר חלק מהדברים.
    והנה כתבה של אתר האוהדים של באר שבע עם אליניב,שבה אליניב אומר חד משמעית לא אמרתי שנדרוס את באר שבע:
    http://www.hbs.co.il/
    בכל מקרה ברדה יקבל הרבה עידוד,והולך להיות משחק חם...........

12. Kgt1 Member

גם אם לא הייתי הולך למשחק, הייתי רוצה שמכבי ינצחו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

13. AFC Member

ניצן? אשדוד לא תעשה לבית"ר חיים קלים בכלל?

מה התוצאות 5:0 ו-7:2 אומרות לך? אלו התוצאות לטובתנו במשחקים האחרונים מול אשדוד. בית"ר ירושלים חייבת לנצח את המשחק הזה לפחות בהפרש של 5 שערים, אז אני אסתפק ב-6:1.

14. AFC Member

ברדה יקבל עידוד?

אחרי שהוא נטש אתכם בשביל הכסף של הברון שחר? אין לכם בושה? אני במקומכם הייתי תולה אותו!

15. Fernando Cavenaghi Member

עוד פעם? נמאס ממשחקי עונה, ספרתי כבר לפחות חמישה כאלה