מחזור חמישי בפרמיירשיפ: צ'לסי מאבדת נקודות ראשונות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏9/9/04.

1. I M M O R T A L Member

ונגר תמיד אמר שהוא מנסה לגרום לרקורד האדומים של הקבוצה להשתנות ובשנתיים האחרונות הוא כמעט והעלים אותו לגמרי, ואנחנו כבר לא מזוהים עם העניין הזה.
    וחוץ מזה , חשבתי שאתה מעודד אלימות, בכל זאת האליל שלך, אריק , לא היה תמים במיוחד.

2. KirkH Member

ממש לא עניין גדול, אפילו שולי. אבל כשזה הופך לתירוץ הקבוע למשחקים מאכזבים, זה איך לומר, לא במקום.
    השופטים היום הם האחרונים שפרגוסון צריך לבוא אליהם בטענות. הם לא אשמים שיונייטד לא סיפקה היום את הסחורה.

3. robson Member

kirk ידידי, אני לא טענתי שהשופטים אשמים במצבה של היוניטד וגם סיר פרגוסון לא טען כך לפי מיטב ידיעתי....
    immortal' , אני לא טענתי מעולם שקנטונה היה תמים אפילו ההיפך מכך, אני רק יצאתי כנגד הפיכתו של וונגר לצדיק הדור מבחינתכם.....ולא, אני לא מעודד אלימות בניגוד לקוף קיאון לדוגמא....

נערך לאחרונה ב: ‏12/9/04
  4. THE STRETFORD END Member

KirkH
    "ממש לא עניין גדול, אפילו שולי. אבל כשזה הופך לתירוץ הקבוע למשחקים מאכזבים, זה איך לומר, לא במקום"
    באותו משחק שפרגוסון קילל את השופט אוריה רני joke fucking יונייטד ניצחה 2-1 את ניוקאסל בחוץ.

פרגוסון בא בטענות לשופטים גם כשיונייטד משחקת טוב ומנצחת,כשהוא חושב כי שופט טעה הוא לא פוחד להביע את דעתו!

I M M O R T A L
    "וחוץ מזה , חשבתי שאתה מעודד אלימות, בכל זאת האליל שלך, אריק , לא היה תמים במיוחד"

אריק קאנטונה הוא אלוהים ולאלוהים מותר הכל!

5. robson Member

אין לי מה להוסיף מעבר לזה....

6. I M M O R T A L Member

אה....... אז בפעם הבאה שמישהו יגיד שאין אלוהים פשוט תגידו לו שאלוהים הוא צרפתי לא כל כך שפוי שמשחק כדורגל חופים אז שילכו לחפש אותו ליד הים........

את ההודעה ה-200 שלי אני רוצה להקדיש לארסנל שנתנו לי כל כך הרבה רגעים משמחים בחיים ושגרמו לתחילת השנה הזאת להראות טובה מתמיד. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/peace.Xxx

7. toon-UPON-tyne Member

קנטונה הוא לא אף אלוהים ואם היית רוצה להשוות אותו למשהו הוא מעין ראובן עטר צרפתי, לא הרבה יותר.
    אלוהים של כדורגל אתה רוצה - קח את רונאלדיניו, קח את רומריו,מרדונה,פלה, קח עוד מספיק שחקנים גדולים... אפילו זידאן אם אתה רוצה איזה צרפתי(פלטיני לא ראיתי בחיים אז לא יודע)
    , קנטונה לא הגיע לרמה שלהם, עם כל הכבוד.

בקשר לצרפתים, את הנרי לא הייתי מציין, כי אני לא רואה אותו כאיזה גאון כדורגל או שחקן שייזכר לדורות,הוא פשוט שחקן ענק, אבל שבסופו של דבר אם הקריירה שלו הייתה נגמרת היום, תוך פחות מעשור לא היינו שומים את השם שלו.

אולי הניסוח נשמע טיפה שטותי כי אני די עייף. אבל מה שכן קנטונה הוא לא שום אלוהים. אם הוא היה אלוהים של כדורגל, אני מזמן הייתי עובר לבייסבול.

אה, ורק בשביל לא להעליב אף אחד, ראובן עטר, אני מצטער, מת עליך, אתה שחקן נשמה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏12/9/04
  8. Rudess Member

ראובן עטר נשמה.
    ואני מקווה שלשחקנים של מנצ'סטר יש מענקי הישארות בליגה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

בקצב הזה בולטון ומידלסברו שנה הבאה בצ'מפיונס יחד עם ארסנל וצ'לסי.

האמת שמגיע כל הכבוד לסאם אלרדייס, מכלום כסף הוא קנה כמה שחקנים ותיקים בעיקר, כמה מהם קשישים במיוחד, ועשה אחלה קבוצה עליה מנצח המאסטרו ג'יי ג'יי אוקוצ'ה.
    גם לסטיב מקלארן מגיע קצת לרוות נחת, הוא הביא השנה את וידוקה והסלביינק, ואני כבר לפני תחילת העונה (בפורום אחר אומנם) כתבתי שלדעתי השנה הבורו ירוצו בצמרת, בינתיים הם נראים ממש טוב.

JENAS, הנרי הוא בהחלט גאון כדורגל שבשבילו אנשים משלמים 30-50 פאונד למשחק כדי להנות, והוא בהחלט ייזכר כאחד הגדולים.

קנטונה? היה שחקן ענק ללא ספק וגם מגיע לו התואר גאון, המחיר ששולם עבורו כשנקנה מלידס, היה מחיר מצחיק.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ורק אני נזכר בפעם שהנרי כמעט הרביץ לשופט לאחר סיום המשחק.
    עוד קצת והנרי היה מכניס מכות לשופט.

ואגב, ההרחקה של פרגוסון שנה שעברה מול ניוקסאל הייתה הראשונה שלו בפריימר לייג מאז ומעולם.

אכזבה גדולה מהתוצאה של היוניטד, ציפתי לניצחון, בטח כששלטנו במשחק והובלנו 1-0.
    פתיחת מעודדת של היינצה, ואני לא בטוח שההשמטה של הווארד לא באה כתוצאה מפאול עליו, כי לפי החוקה כל מגע שיוזם שחקן התקפה עם שוער צריך להישרק.

במחזור הקרוב מול ליברפול סוף סוף משהו שנראה כמו הרכב מלא, עכשיו הזמן לתת הצגה, ולהתחיל להיכנס לרצף של ניצחונות.
    המשחק בליגת האלופות יעזור לנו להיכנס לקצב הראוי.

ויפה לכם, 9 נקודות הבדל במחזור ה5 וכבר הכתרתם את ארסנל לאלופה.

נ.ב
    אני לא מגיב לדברי טיפשים, קאנטונה הוא לא אחד מהגדולים?
    לא, אני מניח ששירר כן. :aaarofl:

10. KirkH Member

וואלה, זה לז פרדיננד שיזם את המגע... הוא החליט לעלות להתקפה ומכאן שיזם, העובדה שהאווארד יצא לכיוון שלו וזינק עליו (מה לעשות שהכדור היה קרוב יותר לפרדיננד מלכל אחד אחר), אלה דברים שוליים... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx בקיצור שוב השופטים דפקו אותכם.

תרצה או לא תרצה, 9 נקודות זה פער מאוד מאוד מכובד. זה אומר שכדי לקחת אליפות לא מספיק להיות טובים - צריך גם לדאוג שארסנל יפשלו.

11. I M M O R T A L Member

אני זוכר איך מנצ'סטר חזרו מפער של 13 נק' או משהו כזה בשלבים הרבה יותר מאוחרים של העונה עם איזה 13 נצחונות ברציפות אז אני בטח לא ישמיץ אף קבוצה בזמן כל כך מוקדם בעונה.

12. toon-UPON-tyne Member

קנטונה היה שחקן גדול אבל הרבה מתחת לרמה של אלוהים. בקשר להנרי הוא שחקן ענק, מדהים, שאם אתה רוצה להשוות לקנטונה הוא עולה עליו ב10 רמות אבל אני התכוונתי למשהו אחר, אבל קצת קשה לי להסביר תקטע הזה.

13. ArsenalFan Member

לצערי אני נאלץ להסכים כאן עם אוהדים של מנצ'סטר יונייטד וצ'לסי ( http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx ). יש כאן כמה אוהדים שקצת איבדו את הראש אחרי הפתיחה של ארסנל, וצפויים לנחיתה לא רכה במיוחד בשלב מסוים, שיגיע. פתחנו את העונה מעולה, באמת אי אפשר היה לבקש יותר בפתיחת העונה, אנחנו מבקיעים שערים במבצעי כדורגל מרשימים- הכל טוב ויפה, אבל יגיעו גם ימים קשים יותר, ויגיעו גם ימים שבהם ניתקל בבלוק כיבושים (אין מה לעשות, זה קורה לכולם) וגם נפסיד- שלא יהיו לכם אשליות. ומי שמכתיר אותנו לאלופים אחרי 5 מחזורים בגלל שצ'לסי יצאה עם נקודה מוילה פארק ובגלל שמנצ'סטר יונייטד מקרטעת בפתיחה (תירוצים יש מפה ועד הודעה חדשה, אבל מה שיש בעיקר לפרגוסון זה עבודה), הוא פשוט טמבל.

לגבי טעויות השיפוט למיניהן- עוד לא צפיתי בסקיי בשום דבר כך שאני לא יכול להגיד, אבל לפחות לגבי השערים שלנו- שלושתם חוקיים לחלוטין, לא היה נבדל בשום מקרה, מה לעשות שפרדי היה היום חד וידע להסתנן היטב מעבר למלכודת הנבדל של פולהאם בצורה מעולה. ותודה לדניס.

טוב שלא הגזמנו. הוא בא וצעק עליו אחרי המשחק נגד ניוקאסל, אבל הוא אפילו לא איים עליו בהרמת יד. איך אמרו כאן על פרגוסון? הוא לא חשש להביע את דעתו.

Go Bentley! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

14. נדב מיכאלי Member

תסכים איתי שמנצ'סטר של השנתיים האחרונות לא מתקרבת לרמה של מנצ'סטר של לפני חמש -שש שנים?

15. Rudess Member

ג'ורג' גרהאם מתארח עכשיו באולפן של SKY SPORTS לפני המשחק של ספרס-נוריץ', והמראיין ריצ'רד קיס שאל אותו לגבי מצבה של מנצ'סטר יונייטד.
    גרהאם אמר שבתור מנג'ר, הוא בטוח שפרגוסון מודאג כי הוא לא ציפה לפתיחת עונה כזאת למרות הפציעות , ולדעתו של גרהאם אם המצב הזה יהיה כך בסביבות המחזור ה-10-12 היונייטד תכנס לסיטואציה שכנראה לא תצליח לצאת ממנה.

גרהאם גם הוסיף ואמר שהוא לא מבין איך הספרס חטפו את דפו במחיר כל כך נמוך, ושתי הגדולות, ארסנל ויונייטד לא קנו אותו.

דרך אגב באולפן מתארח השוער האגדי של נוריץ' בין השנים 86-98 בריאן גאן, שהיה חלק מהאימפריה שבעונת 92-3 סיימה במקום השלישי וכריס סאטון אז היה מלך השערים של הליגה עם 25 גולים.