מחזור מס' 13; 5-4 פנטסטי לארסנל בליין

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏11/11/04.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משה, למה אתה אוהב לסבך?

אתה אמרת שצ'לסי לא משחקת את הכדורגל הטוב באנגליה. אז אני שואל מי כן?!

תשתמש בשיקולים שלפיהן אמרת שצ'לסי זאת לא הקבוצה.

2. eastlands Member

סיימתי כרגע לראות בולטון-וילה , שער הניצחון בדקה ה 89 של היצלסברגר מדהים , מיחוץ לרחבה מהאויר טיל משמאל לימין , שער ששוה ניצחון בבולטון לוילה ,
    בבולטון אן שינויי קרנות ,אאוטים ארוכים, לעומת וילה שמשחקת מהר עם קיצונים והיצטרפות מהירה - אולירי תותח

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

השיקולים שלי היא שאם אני בוחר את הקבוצה שמשחקת את הכדורגל הטוב ביותר מתחילת העונה אני בוחר בארסנל, שלאחרונה לא נראת טוב אבל שיחקה היטב בתחילת השנה.
    במחזור הנוכחי ראיתי רק את ארסנל וצ'לסי משחקות ככה שבזמן הנוכחי קשה לי לקבוע, יתכן שצ'רלטון למשל שהביסו את נוריץ' הציגו כדורגל יותר טוב השבוע.
    אני חושב שצ'לסי היא הקבוצה היעליה ביותר והמאורגנת ביותר מתחילת השנה, אבל הכדורגל שלה לא מגיע לרמות מבחינת השואו והיופי כמו שארסנל נתנה למשל בתחילת השנה.
    צ'לסי יכולה גם לנצח 40 מחזורים בתוצאה של 1-0 ולקחת אליפות, זה אומר בהכרח שהיא משחקת את הכדורגל הטוב באנגליה?
    לא בהכרח, כדורגל יעיל וכדורגל טוב בעיני הם לא אותו דבר.

4. KirkH Member

צ'לסי כבר מקום שלישי בליגה במספר הכיבושים. תפתח את העיינים ותתאים את השטויות שאתה מוציא למה שקורה על הדשא...

רוצה להגיד שארסנל היא הקבוצה שמשחקת הכי יפה באנגליה? תגיד!!! נתייחס לזה. רק נזכיר שלא ממש נשמעת ככה בפתיחת העונה ומצאת כל פעם פגמים במשחק של ארסנל.

רוצה להגיד שיש קבוצה אחרת חוץ מארסנל שמשחקת יותר יפה מצ'לסי? תגיד!!! צ'רלטון?!? גם ליברפול נתנה שלישייה היום, אולי הם?

בקיצור, אני לא יודע מה יפה בעינייך ומה לא, אבל לפחות על פי שני המחזורים האחרונים, צ'לסי משלבת בינייהם בצורה הכי טובה שיש.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. מעולם לא טענתי שארסנל לא שיחקה כדורגל טוב בתחילת העונה.
    רק טענתי(ועכשיו מתברר שצדקתי) שהם לא יכולים להמשיך לעד לשחק את הכדורגל המעולה שהם שיחקו בתחילת השנה.
    גם טענתי(ותראה מה זה, גם כאן צדקתי) שההגנה של ארסנל היא בינונית בעיני, בטח כשקמפבל לא שם.

2. אז צ'לסי שלישית באנגליה בכיבושים, אז מה?
    אתה יודע איזה הבדל יש בין כמות השערים שארסנל כבשה לכמות שצ'לסי כבשה?
    16 שערים הבדל.
    אפשר לחשוב, ניוקסאל היא השנייה באנגליה מבחינת כיבושים, אז בוא נטען שהכדורגל שלה הכי יפה.

3. אף אחד לא אומר שצ'לסי לא משחקת יעיל או נכון, אבל אני בדעה(וראיתי את המשחק של צ'לסי היום במלואו) שהכדורגל של צ'לסי הוא הרבה יותר יעיל מיפה.
    צ'לסי השנה מציגה הגנה חזקה מאוד, ונראה שבכל פעם שהיא נותת איזה הצגה בהתקפה, כל האוהדים שלה קופצים ואומרים תראו שאנחנו לא רק הגנתים, תראה שזאת לא רק צ'לסי היעילה.
    אז נכון, לצ'לסי יש גם התקפה ויצרתיות בקבוצה, אבל מכאן ולהציג אותה כקבוצה שמציגה את הכדורגל הטוב בליגה, המרחק ארוך.

6. KirkH Member

סלח לי מאוד אבל אתה קשקשן.

אם היית בא ומספר לנו גם על כל הפעמים שבהן אתה טועה, הפורום היה קורס, משום מה אתה תמיד מתפאר בדברים ברורים מאליו שאתה אומר ומתברר שהם ממשיכים להתקיים. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

מישהו טען פעם שההגנה של ארסנל טובה? למישהו יש ספק שזו החולייה הכי חלשה במערך שלה? לא צריך להיות גאון הדור כדי לבוא ולומר את זה.
    גם בעונה שעברה טענת שארסנל לא יכולה להמשיך בכושר הטוב שלה - רק שאז הסטטיסטיקה הפילה אותך, ארסנל עשתה הישג של פעם במילניום ולא עצרה, לא שמעתי אותך בא ואומר שטעית אגב. מה גם, שלאוהדים הריאליים והפחות ילדותיים של הגאנרס היה ברור שהכושר של תחילת העונה לא ימשך לנצח.

לגבי צ'לסי. מזל טוב באמת שראית משחק ראשון שלנו העונה. הגיע הזמן.
    אם אתה מוצא דרך אחרת להגדיר את הגול של רובן אחרי שפירפר 4 מגנים או את זה שבו הוא בישל עם העקב עם הגדרה אחרת מיופי - אז אין לנו הרבה על מה לדון.
    על איזה רמה של יופי אנחנו מדברים בדיוק? תצוגת אופנה? אז המוטו של מוריניו דוגל במשחק מסודר מאחור ומסירות בין הבלמים כדי למשוך את היריבה החוצה, אז מה? לא היו דאבל פאסים? לא היו פריצות באגף שהסתיימו בטריילר שמגיע מאחור ומקבל כדור לבעיטה חופשית? על איזה רמת יופי בדיוק אתה מדבר? המבצעים של רובן לא יפים בעיניך? או דאף?

אין לי בעיה עם אנשים שטוענים כנגד צ'לסי, ממש לא, אפילו להיפך, זה עושה לי טוב על הלב. אבל קצת היגיון, קצת אובייקטיביות, לשמוע כאלה שטויות מבחור שלא מפסיק להתלהב מרוד ואן איכסטלרוי והשערים שלו... קצת מעבר לגבול http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏14/11/04
  7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. טעיתי בעבר, אני בטוח שאני גם אטעה בעתיד.
    מה לעשות, אני רק בן אדם.
    אפשר לחשוב שאתה אדם שלא טעה מעולם.
    רק לפני שנתיים אתה וכמעט כל הפורום טענתם שאין סיכוי שהיוניטד חוזרת ולקחת אליפות.

2. הסטיסטיקה הפילה אותי?
    תקן אותי עם אני טועה, אבל ארסנל נפלה שנה שעברה.
    בזמן שאוהדי ארסנל דיברו על טראבל ודאבל(והיו הרבה מאוד כאלה), אני דיברתי על נפילה שלהם, והיא באה.
    נכון שלא בליגה, אבל בזמן קצר מאוד שתי היריביות הגדולות שלה מנעו ממנה תארים באירופה ובאנגליה.
    בליגה טענתי הרבה לפני סיום הליגה שארסנל יהיו אלופים, אבל טענתי שתבוא הנפילה, וכפי שכבר אמרתי, היא באה.

3. ראיתי השנה 6 משחקים מלאים של צ'לסי, את כל השאר ראיתי בתקצירים.
    ושוב, העובדה שצ'לסי משחקת טוב לא אומר שהיא משחקת את הכדורגל הטוב בליגה.
    ארסנל שיחקה היום במשחק לא פחות קשה מאשר צ'לסי, מול קבוצה שלפני המשחק(וגם אחריו) ספגה פחות מפולהאם.
    אז למה אני לא יכול לטעון שהשבת ארסנל הרשימה אותי יותר?
    שבעיני 5 שערים מול טוטנהם מרשימים יותר מ4 שערים מול פולהאם?
    שהשער של פירס יפה יותר בעיני מהשער של רובן?

אז נכון, צ'לסי שיחקה היום בהחלט טוב, אבל אני עדיין טועה שהיא לא מציגה את הכדורגל הטוב בליגה.

וכן, אני מתלהב מרוד, ואמשיך להתלהב ממנו, ולמה לא להתלהב מבחור שכובש רביעיות בליגת האלופות ושובר כל שיא שעומד בדרכו?
    הסיבה היחידה שכאן בפורום לא מעריכים את הבחור כי הוא משחק ביוניטד.
    אני בטוח שאם הוא היה משחק בארסנל או בצ'לסי המחמאות היו רצים כאן ללא סוף.
    אם כל הכבוד, מספיק להסתכל על איך דיברו כאן על קזמן בקיץ ולהבין כמה רוד לא מוערך כראוי כאן.

8. KirkH Member

ההבדל הוא שאתה אחרי כל פעם שקורה ואתה צודק, מדגיש ומזכיר לכל הפורום שאתה אמרת את זה. כל מה שאמרתי, שאותי זה מצחיק, כי לא ממש רואים אותך בא ומזכיר לכולם את הטעויות שלך, זה הכל.

ארסנל לא הפסידה, אתה אמרת שהיא תפסיד. אבל עזוב, זו הייתה סתם דוגמא שלא קשורה לכלום.

אוו, עכשיו אתה מדבר לעניין. רק מה, שאלו אותך כבר שלוש פעמים בצורה הכי ישירה שיש - אם לא צ'לסי אז מי כן?!?

אתה יכול וצריך לטעון מה שבראש שלך - רק תבהיר את עצמך שאנשים יוכלו להתייחס, זו הפעם הראשונה שהגדרת למה מתייחסת האמירה שלך שצ'לסי לא הקבוצה שמשחקת הכי יפה בליגה. אני גם חושב שאם המדד הוא המחזור האחרון נטו אז ארסנל תהיה מדורגת לפני צ'לסי ולו בגלל העובדה שעשתה את זה בחוץ מול הספרס.

אני מדבר בשם עצמי בלבד, כשאני אומר לך שאני שונא אותו ולא מעריך בשיט את הכדורגל שלו. מה לעשות, אבל זה ככה, אין לזה שום קשר ליונייטד, אני גם מת על הולנד ופשוט נגעלתי ממנו במדי האוראנג' ביורו. אנחנו יודעים שאוהדי יונייטד פראנואידים, אבל יש מקרים שזה לא קשור.

מה הקשר בין ואן ניסטלרוי לקז'מן? עובדתית, וגם אם תעמוד שלושה ימים על הראש זה לא ישתנה - הקריירה של קז'מן בהולנד, הייתה יותר טובה מזו של ואן איכסטלרוי. מה לעשות ככה זה...
    אז למה שלא נדבר על קז'מן? אתה בעצמך טוען שלצוללן מגיע יותר הערכה, אז למה שלא נתלהב משחקן שהיה יותר טוב ממנו בתקופה שלפני הפרמייר? זה שהוא נכשל עד עכשיו בפרמייר לא לוקח ממנו שום דבר שהוא כבר השיג בהולנד.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. הסיבה שהדגשתי את מה שאמרתי בתחילת השנה על ארסנל בהודעה הקודמת שלי בא כתגובה להודעה שלך, שבה אמרת שמצאתי פגמים אצל ארסנל.
    אז אני פשוט צינתי שהפגמים שמצאתי אצל ארסנל(ברורים או לא) אכן התבטאו בשלב זה או אחר.

2. כפי שכבר אמרתי, טעיתי בעבר ואני אטעה בעתיד.

3. שאלו אותי בצורה הישירה ביותר מי הקבוצה שמשחקת הכי טוב באנגליה, ואמרתי בצורה הישירה ביותר שבעיני זאת לא צ'לסי.
    אם בשביל הויכוח חיבים שם של קבוצה, אז כפי שאמרתי לך, אני יכול לזרוק שם.
    אם אני יאמר ארסנל, זה ישנה משהו?
    הנקודה שלפי נקודת מבטי צ'לסי לא מציגה את הכדורגל היפה, הטוב, האטרקטיבי איך שתקרא לזה, בליגה.
    ועל זה היה הויכוח.

4. שוב, הויכוח בעיני היה האם צ'לסי משחקת את הכדורגל הטוב בליגה, עניתי שלא, זה שזה לא סיפק את לירן כי הוא ציפה גם לדעת מי כן, זה עניין שלו.

5. ושוב, שים לב למה שאתה אומר, אתה קודם מבהיר את העובדה שאתה שונא אותו, ואז אתה מבהיר שאתה לא מעריך אותו.
    אז איך אתה מצפה שאני אתייחס לדעה שלך ושל שאר אנשי הפורום כדעה אוביקטיבית?
    ונגיד והשנאה שלך לא קשורה לעובדה שאתה לא תופס ממנו, איך זה מסתדר עם אנשים שהיללו את קזמן ורכישתו בקיץ כאילו שבצ'נקו הגיע לצ'לסי ב5 ליש"ט, בו בזמן שהם ממעיטים מרוד?
    קזמן לא עשה רבע ממה שרוד עשה, ועדיין זה לא הפריע לחלק מהאנשים לטעון שהוא יותר טוב.

ושוב, אני חושב שרוד הוא אחד מהחלוצים הטובים בעולם, אם מדברים על חלוץ רחבות, הוא בהחלט חלוץ הרחבות הטובות בעולם.
    נוח לאנשים להתייחס לחלקים מסוימים ולהתעלם מחלקים מסוימים.
    אתה קורא לו צוללן כשבקבוצה שלך יש אחד כמו רובן.
    כניראה אתה לא מכיר היטב את רובן, אבל אני, כאוהד של נבחרת הולנד, יכול להגיד לך שהוא צולל הרבה.
    מספיק היום היה לראות אותו נופל באמצע ריצה כאילו ירו בו כשאף אחד לא היה בקרבתו.
    ואני בכלל לא רוצה לדבר על אוהדי ארסנל, כשיש להם שחקנים כמו הנרי ופירס בקבוצה, ששנה שעברה עלו לכותרות בגלל צלילות כאלה ואחרות שנתנו לארסנל נקודות.
    רוד לא מוערך כראוי בפורום, חד וחלק.

10. KirkH Member

כדי לנסות ולהבהיר לך מי לדעתי משחקת את הכדורגל הטוב בליגה והכי חשוב - למה, אני רוצה לדעת בדיוק מאיזו נקודה אתה מגיע, להגיד שצ'לסי לא משחקת את הכדורגל הכי טוב זה נחמד.
    אבל אם אתה בא ואומר שהיא לא נותנת כדורגל ששם אותה בין שלוש או חמש או אני לא יודע כמה הקבוצות הכי טובות בליגה, אז אתה בבעיה. לכן חשוב לי לדעת מאיפה אתה בא, אם היית אומר: ארסנל, סביר להניח שאפילו לא היית מעיר לך, אבל צ'רלטון? זה מוגזם.

שונא אותו כאישיות אז מה? לא מעריך את התרומה שלו כמוך, אז מה? לא יודע מה איתך, אבל אני כן מסוגל לשמור על מינימום של אובייקטיביות.
    ואם רובן צוללן אז זה אומר שואן איכסטלרוי בסדר? אתה רוצה להשוות את מספר הפעמים שרובן נופל כשלא נוגעים בו למספר שבו רוד ירד לדשא בתוך הרחבה בלי שעשו לו פו?

אתה לא האוהד היחידי של הולנד, אבל אתה בטוח לא אובייקטיבי אם אמרת שראית את רובן נופל יותר מואן ניסטלרוי ביורו.

11. Gooner Member

תזכיר לי בדיוק מתי הנרי צלל שנה שעברה?

12. Hammers Fan Member

מחצית ראשונה מהנה מההורת'ונס. 1-1 בין בורו (דארן פרס-עצמי) לווסט ברום (רובי ארנשו).

היה ברור לי מהקיץ שרובי ארנשו רק עובר תהליך הסתגלות לליגה הבכירה. אין ספק שיש לו איכויות שמותאמות לפרימיירשיפ. אמנם השער שלו היום הוא בעיקר מבצע של קונטרה (שנראה כמו אחלה רכש לבאגיז) מהאגף הימני, אבל מי כמו רוד ואן ניסטלרוי יודע, שמיקום טוב הופך חלוצים לנהדרים.

מחצית שניה מלהיבה עם שערים מובטחת.

13. ג'רמיין דפו Member

שוב פעם כיף של משחק,בזמן האחרון טפו טפו כל משחק מעולה,רואים שהחורף הגיע לממלכה והקצב הוגבר. חבל שסוונגו לא הזמין את דאונינג יש לנו סוף סוף קיצוני שמאלי מצויין.

14. Gooner Member

Now,Whats wrong with this picture?!
    http://img103.exs.cx/img103/5139/tottenhama19.Xxx

15. Maor321 Member

מישהו יתנגד אם אני אכתיר את ההחמצה של קאנו החמצת העונה כבר מעכשיו?

זה פשוט לא יאמן, לא יאמן! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/new_shocked.Xxx