מחזור מס' 6 בפרמיירליג: צ'לסי וארסנל מאבדות נקודות

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏17/9/04.

1. ArsenalFan Member

על מה בדיוק ההתרשמות החיובית מספרס? על חוסר תעוזה ויוזמה שזועקים לשמיים? על כך שבמהלך כל המחצית הראשונה ספרס לא הגיעו בכלל לרחבה של צ'ך? על זה שבדקות האחרונות זה נראה כמו הבונקר הכי שכונתי שנראה בסטמפורד ברידג' בשנה האחרונה (ודווקא אחרי משחק הגנה אחראי עד אז)?

קינג נהדר עם נייבט השקט, וגם המגן הצרפתי הצעיר ששמו ברח לי עושה רושם בכלל לא רע, אבל מעבר למשחק ההגנה (שאם סאנטיני היה מצליח להחדיר בנבחרת צרפת ביורו יש סיכוי שהיא הייתה נשארת אלופת אירופה)- ציפיתי מספרס להיות קצת יותר נועזים, וזו לא ציפייה עד כדי כך מוגזמת. בכל מה שקשור לקצת מעבר לקו ההגנה לספרס פשוט לא היה שום דבר להציע. יכול להיות שזה קשור בכך שההגנה של צ'לסי פשוט לא עושה אף טעות, אבל עדיין ההצטרפות למשחק ההתקפה הייתה מאוד לקויה, ומרכז השדה ממש התבטל בפני הקישור של צ'לסי. ככה ראית שהמשחק הולך כל הדרך ל-0:0 די מאכזב, פרט לדקות האחרונות השכונתיות שסיפקו קצת אקשן. לו הייתי סאנטיני, הייתי מאוד מודאג מהפאניקה בסיום.

לגבי צ'לסי- תענוג לצפות בג'ו קול, הוא בכושר נהדר והוא רק זקוק ליותר תיאום עיוור עם החלוצים שלו. בעיקר עם דרוגבה שעסוק קצת יותר מדי במה שמסביב ולא בעבודה שלו, ובגודיונסן שהיה היום שבלוני, צפוי ומטרה קלה למלכודת הנבדל המתוזמנת היטב של ספרס. מוריניו טעה לדעתי בחילופים- קול היה פנטסטי ויכל בקלות לשתף פעולה עם דאף. גודיונסן היה צריך לצאת ביחד עם טיאגו (חלש מאוד) ולא ג'ו קול.

אהבתי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. ג'רמיין דפו Member

המשחק הזה הרג אותי למישהו יש רגיעון? תוקפים אותך 90 דקות ואין שנייה לנשום כמו שצריך גמרתי את המשחק הזה כולי מכווץ פשוט גמור. יש לי שוער והגנה מהטובות באנגליה אדמן ופאמארוט יציבים כמו סלעים לדלי ונייבט מלאכים...טוטנהאם במחזור השישי הייתה מקבלת בסביבות 14 גולים והיום אנחנו עם שני שערי חובה!!!רדנאפ כרגיל אפס גמור ושההגנה צריכה קצת אוויר לנשום הוא מאבד כדורים לא נורא שבוע הבא שון דייויס הכספית שלנו חוזר. מנדס כמו שאומר מוריניו אף פעם לא הכי טוב במגרש אבל תמיד בורג חשוב.סיימון עדיין לא בכושר משחק מלא ואטובה נראה מגושם ומאוד איטי ויכול להיות מחליף לא רע לשחקן שיגיע בינואר(אנדי ריד כנראה) גרמין לא נגע הרבה בכדור אבל על כל נגיעה זניחה רואים את החדות,וקינו יחזור אני מבטיח. בראון המניאק עזב את דאף חופשי והייתי שולח אותו להתייבש במילואים איזה שבועיים. זהו אני הולך לעשות יוגה....נשבע לכם שכולי תפוס...תפוס אבל גאה בתרנגולים,יום כיפור יונייטד! מבטיח שגרמין וקינו יקבלו הזדמנויות. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

3. ג'רמיין דפו Member

תקבלו את לדלי בחלומות,תשארו עם סיגאן אמן. אוהב אותך סאם אלדייס...אוהב אותך בולטון,איזה מחזור מרנין.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

4. Rudess Member

אתה צריך לאהוב את קינג, כי בזכותו התוצאה היום הייתה 0:0.
    סיגאן גם ככה בקרוב חוזר לספסל.

5. Winner Member

טוב תרגע אתה באופוריה. קיבלנו את קמפבל לא?

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיו!

אנחנו עם 4 תוצאות תיקו ב-6 משחקים, אבל 0 הפסדים! עוד שתיים-שלוש תוצאות טובות ואני פותח מסגד לז'אק סאנטיני.
    על הצד השלילי, 4 שערים בלבד, ו-235 דקות ללא שערים. נא לחזק את הקישור.
    כמו שאמרתי שבוע שעבר, אין זכר למסננת שנקראה "הגנה" עונה שעברה. ראינו את התיאום המושלם שסאנטיני פיתח בהגנה. על הכישרון של לדלי אין צורך להרחיב, נייבט מוסיף שקט, ולא הייתי רוצה לכדרר כדור ליד פאמארו. אדמן עושה את שלו ומכסה כל מקום שצריך אותו.

סך הכל תוצאה מצויינת, הרבה יותר ממה שהייתי מצפה לפני המשחק. אני פשוט מבסוט, כיף להיות אוהד טוטנהאם היום. קצת לחזק את הקישור, ואולי להוסיף חלוץ (השמועות מדברות על דייויס שלישי לקבוצה, הפעם קווין מבולטון).

ובקשה אחרונה לדניאל לוי ושות' - להאריך לרובינסון את החוזה ב-5 שנים. איזה שוער ענק!

7. THE STRETFORD END Member

ArsenalFan
    ההתרשמות היא בעיקר מההגנה,לא חדירה ולא נכנסת לפאניקה וגם מהעבודה הטאקטית של סאנטיני,
    אולי לא נעים לצפייה של אוהד נייטראלי או אחד שבא לראות גולים אבל לו זו היתה קבוצה איטלקית עם מאמן איטלקי היו אומרים רק באיטליה אפשר לראות זאת,אז לא,גם באנגליה.
    קאנוטה,קין ודפו ם חלוצים מעולים ואני בטוח שעם רכש יצירתי יותר בינואר(ריד?)או מישהו אחר בסגל במקום רדנאפ וגם יראו טוטנהאם תוקפנית יותר(רק לא בשבת אני מקווה),
    לא חוכמה לשפוט את ספרס בחוסר המחץ או בהסתגרות בהגנה מול צ'לסי בחוץ,טוטנהאם עדיין לא ברמה להתמודד שווה מול שווה מול הגדולות באמת,נגד שאר הליגה היא לא תשחק(או שיחקה)כל כך הגנתי.
    ובעיקר ההתרשמות היא מהשינוי(הלא מוגמר כמובן)בספרס של היום לעומת זו של הודל,פליט....

8. THE STRETFORD END Member

winner
    "שכח מזה סטרטפורד אין לכם סיכוי מחר לנצח את ליברפול ותאמין לי שאני לא יאכל את הכובע"

r u Rudess in disguise?

9. NewcastleFan Member

Just returned and as i predicted it's was boring game and not because Chlesea. Spurs played defencivly/they are so boring that even the chelsea players fall asleep.

10. Winner Member

אתה באמת חושב שאיכפת להם? הם הוציאו תיקו וזה בדיוק מה שהם רצו, למי איכפת שהם היו משעממים לא הרבה קבוצות יוציאו מצ'לסי נקודות בברידג'

11. ג'רמיין דפו Member

גנאס איפה ישבת ואיך הקהל של הספארס?

12. NewcastleFan Member

I sat with the Spurs fans cos my uncle is their fan........they were quite good but it seems they fell asleep too.

13. Rudess Member

אין לו קשר אליי, הוא בסה"כ עוד מישהו שפוי עם עינים פקוחות לרווחה שרואה מה מצב העניינים פה.

14. ג'רמיין דפו Member

טוב זה צפוי שהאוהדים בחצי השני יהיו יותר במתח..אני מקנא בך תאמין לי ישבת קרוב לסנטיני ושמעת את ה-YID ARMY

15. THE STRETFORD END Member

חלק מהתגובה של מוריניו לאחר המשחק היום:

"Mourinho added: "They fell as if they were dead and for five minutes each time, five more minutes when they change a player and they did this all the time. "

חוצפן,אין לו בושה?צריך לשלוח לו את הקסטה עם המשחקים של פורטו נגד סלטיק,יונייטד ועוד בשנתיים האחרונות שלו בפורטו כדי שיבין שהוא אחד השפים העיקרים של השיטה הזו!(והוא טועה,אני לא ראיתי הצגות יוצאות דופן מצד שחקני טוטנהאם היום).