מחזור מס' 9 בליגה האנגלית- הפסד ראשון למוריניו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏14/10/04.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

פייייייייייי אברטון האלה חזקים.

שומרים כמו גדולים על המקום שלהם ופילו בורחים ממנצ'סטר יונייטד עם ניצחון 1-0 על סוטון משער בדקה ה-88 של אוסמאן. סוטון חזק למטה... וויגלי נראה לי בחוץ השבוע.

ליברפול ניצחה 4-2...

2. ArsenalFan Member

בעצם אם אתה ספרדי במרסיסייד, וקוראים לך צ'אבי אלונסו (מזל טוב, שער בכורה בפרמיירשיפ), זה דווקא נעים מאוד... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx חייבים להוריד את הכובע בפני ליברפול, להבקיע רביעייה במחצית בחוץ ולחזור מ-2:0 זה מרשים, ועוד חלק מהזמן בעשרה שחקנים. ואסור לשכוח שהם עדיין בלי סטיבן ג'רארד. אני לא יודע מה המשך לוח המשחקים של ליברפול, אבל יש צ'אנס שמהמשחק הזה ליברפול תתחיל להתרומם קצת ולהתקרב הרבה יותר לצמרת. למען הליגה- זה טוב.

לגבינו- משחק מעולה, הרבה יותר טוב ממה שציפיתי אחרי הפגרה הבינלאומית שתמיד עושה לנו רע, ונגמרו לי הסופרלטיבים לדניס ברגקאמפ. וחייבים מילה גם על פוסטמה, השוער המחליף של וילה, שהיה היום באמת ענק, ענק, ענק. לירן, זה נראה לי קצת דבילי לאבד תקווה ככה. אני מסכים שאנחנו עולים כפייבוריטים כמעט לכל משחק בליגה, ברוב המגרשים (זה לא שונה גם מלפני שנה או שנתיים). אבל אתה יודע כמוני שלשמור על יכולת כזו ורקורד כיבושים כזה לאורך כל העונה זה בגדר בלתי אפשרי. עוד יהיו לנו ימים רחוקים מהיכולת של היום (ממש כמו שהיה לנו נגד בולטון, למשל), ועדיין יש לנו מה לשפר גם בתחום ההגנתי- דבר שקשה להגיד על צ'לסי שלא משנה את מי היא תפגוש, לא עושה רושם שהיא תספוג... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

אני לא מאמין שאני אומר את זה- אבל Go go go Anelka...

3. RE-QL Member

סוף סוף אפשר להשמיע כל בפורום אחרי כל כך הרבה זמן http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    תעשו טובה (ניב בעיקר) תביאו לינק לשערים של ליברפול עוד היום למה מחר אני יוצא לשבועיים בבסיס!

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אני לא מאבד תקווה כי אני מאמין שצ'לסי יכולה לדהור אחרי ארסנל ולהכריע אותה במפגשים ביניהן. אבל אני לא רואה את ארסנל מפסידה לאף קבוצה אחרת. גם אם היא תשים רביעיות ושלישיות. זה יהיה 1-0 או גג תיקו. אבל אני לא רואה אותה מפסידה לעומת צ'לסי שעדיין אין לי את הביטחון הזה בה.

5. Yeste Member

זה פשוט מדהים איך שכול מחזור הם דורסים קבוצה אחרת...
    לא להפסיד כבר יותר מ-50 משחקים בליגה שמתיימרת להיות הטובה בעולם זה דבר מוזר.

6. THE STRETFORD END Member

הסיפור מאוד פשוט,הפסד שלנו שבוע הבא נגד ארסנל ו90% מהסיכויי שלנו לזכות באליפות גמור.
    אם כך זה יהיה אז זהו כישלון גמור לצאת ממירוץ האליפות כל-כך מוקדם.
    מה אפשר להגיד אחרי המשחק היום?טוב שהוצאנו לפחות נקודה.
    פרגי מפתיע(לרעה)ופותח עם פורטצון כמגן.א.הוא לא מגן,גם כקשר הוא לא יותר מבינוני.ב.באמת לא יודע מה יש לפרגי ממנו!
    הרכב עם שחקנים סופר התקפיים כמו סמית,רונאלדו,סאהה ורוד,הרבה פה בפורום"חששו"בתחילת העונה שסאהה או סמית לא יראו דשא,אז הם רואים אבל הבעיה נשארה ונותרה בקישור ההתקפי,סמית לא קשר,הוא יכול לשחק מאחורי החלוץ אך לא קשר דמוי סקולס,רונאלדו במשחק איום ואנוכי,רוד לא מקבל מספיק כדורים ועד שכבר קיבל החמיץ החמצה נוראית,ההגנה חוץ מפורטצון שהשתדל למסור בעיקר ליריב היתה בסדר.
    לגבי קלברסון לא יודע מה יהיה,מצד אחד נותן משחק באמת טוב מול פנרבחצה ומצד שני היום היה כבד,איבד כדורים,שום דמיון,שום כלום.
    35 דקות ראשונות של בירמנגהאם,רק ב 10 דקות האחרונות של המחצית הראשונה בעטנו לכיוון השער,סאהה,רונאלדו פעמיים וההחטאה של רוד.
    מחצית שנייה סמית ירד ממש לאמצע ודברים התחילו קצת לזוז יותר טוב אבל מהר מאוד בירמנגהאם השתלטה שוב על העניינים,רוניי נכנס ולא תרם הרבה,סקולס נכנס מאוחר מדי.
    מה שמעצבן אותי זה שבסופו של דבר זה ייתפס,התיאום יגיע מתי שהוא השאלה האם זה לא יהיה מאוחר מדי לגבי הליגה בכל אופן.

לגבי ארסנל,מוריד את הכובע למרות שוילה הפתיעה אותי היום בעליבותה,מזכיר לי המשחק שלהם באולד-טראפורד עונה שעברה שהם קיבלו 4-0,לאחר מכן חל שיפור עצום וגם העונה בבית מול צ'לסי הרשימו אותי אבל כנראה שבחוץ מוך קבוצות גדולות הם פשוט עושים במכנסיים לא כמו בולטון למשל.
    העיפו כדורים בפאניקה שלא מתאימה לשחקנים בליגה הבכירה באנגליה אפילו שזו ארסנל.
    לא יודע איך ארסנל תעצר?אוקיי יכולים להפסיד לנו,לצ'לסי,אולי לליברפול בחוץ אבל בגדול יהיה סופר קשה לראות אותם מאבדים יותר מדי נקודות מה גם שיונייטד בכל אופן לא בדיוק גורמת לה להילחץ יותר מדי.
    אין ספק שהיא פשוט מכונה משומנת להפליא.

מה לעשות שאני בכל זאת אופטימי ומקווה שהכל יתהפך בגדול לטובת יונייטד.
    עוד בקשה קטנה מאלוהים,רעידת אדמה איומה באצטדיון האיסטלנד בשעה הקרובה,תודה!

7. Gooner Member

צ'לSCUM בבעיה קשה,הם בפיגור-מה שמכריח אותם לכבוש יותר משער אחד...
    אני מנחש מעכשיו
    קזמן ולמפרד-נגמר 2-1 לצ'לסי.

8. Reyes Member

9. Barcik Member

מזל טוב גם לחוזמי על הרחקה ראשונה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/10/04
  10. John Barnes Member

4-2????? אני חולם??, וואי עוד מעט אפשר לצאת מהחורים אחריי כ"כ הרבה זמן (בעצם יותר מדיי זמן.....).

11. ArsenalFan Member

זה רק אני, או שברגע שהשופט נתן פנדל למנצ'סטר סיטי, הוא גם היה חייב להרחיק את פאולו פריירה? שחקן אחרון בדרך לשער, עבירה מאחור- זה אדום לפי החוק היבש. בסך הכל בסיטי אוף מנצ'סטר המשחק די מאכזב ברמתו. סיטי נותנים הכל ומגיע להם כל הכבוד על ההקרבה, אבל ההגנה שלהם באמת לא חזקה מספיק.

סטרטפורד, אני לא מבין מה אתה רוצה מפורצ'ון. הוא היה בסדר גמור, זה לא שהאגף הימני של בירמינגהאם עשה לכם יותר מדי צרות. גרונקיאר היה איום ונורא ולפורצ'ן היה נורא קל להסתדר איתו, במחצית הראשונה הוא אפילו היה נקודת האור הבודדת במנצ'סטר יונייטד. להסתדר עם הנפולת מספרס זה באמת לא סיפור גדול, והוא לא תרם בכלל. קלברסון היה נורא ואיום, השחקן הגרוע במגרש. פרגוסון צדק כשהוא החליף אותו מהר, אבל במהלך באמת מפתיע הוא הפר את האיזון בקבוצה. אני מאמין שאם הוא היה מכניס אז את סקולס זה היה נראה לפחות קצת אחרת. תוסיפו לזה משחק בינוני ומטה של רוי קין, ומכאן לבירמינגהאם לא היה קושי גדול להשתלט בחצי השני על מרכז השדה. לא חשבתי שבחיי אני אכתוב משפט כזה.

12. THE STRETFORD END Member

ArsenalFan
    פורטצון למעט הכדור המצויין שנתן לרוד היה חלש מאוד.
    רוב המסירות הגיעו ליריב,עשה חורים באגף שלו,התמהמה יותר מדי פעמים עם הכדור ואיבד אותו,לא שחקן מספיק טוב בשביל ללבוש את החולצה האדומה,כבר לא מעט שנים במועדון למעט פה ושם תקופות טובות מרבה להיפצע ולא יותר מבינוני.
    דווקא לקין אין לי טענות,בסך הכל משחק סביר שלו.

13. Yeste Member

מנצ'סטר חייבים קשר אחורי !!!
    במקום לקנות כ"כ הרבה חלוצים שבכול מקרה 50 אחוז מהם יתיבשו על הספסל...
    פרגסון הוכיח השנה טיפשות(מפתיעה אצלו צריך לומר.) ברכש ,רוי קין כבר לא ברמה מספקת להוביל קבוצה בליגת קוקה קולה.
    אפשר למצוא קשר אחורי ברמה בסגל של היונייטד?
    קלברסון שחקן מצויין לדעתי, אבל הוא לא אחד שיכול להחזיק את מרכז השדה שלהם.
    מילר הזה שהגיע מסלטיק מוכיח את היכולת הבינונית מינוס של פרגסון בשנים האחרונות ,למצוא שחקנים צעירים שיצילו לו את המולדת.(אושה,פורלן,ביילון,דג'מבה-דג'מבה,פלטצ'ר ועוד ...)

14. THE STRETFORD END Member

גוטי-14
    "רוי קין כבר לא ברמה מספקת להוביל קבוצה בליגת קוקה קולה"

אתה נורמלי?
    קשר אחורי זו לא הבעיה אלא קשר התקפי,קין אומנם לא מה שהיה פעם,לא שהוא לא טוב פשוט בגלל גילו והפציעות שינה את סגנון המשחק שלו,כבר לא רץ מ 16 ל 16.
    מה אתה רוצה ממילר?בקושי שיחק אז כבר לבוא ולקבוע דעה שהוא לא זה!

"קלברסון שחקן מצויין לדעתי, אבל הוא לא אחד שיכול להחזיק את מרכז השדה שלהם"

אז מה כן לדעתך הוא צריך לעשות?

פורלאן כבר לא ביונייטד.

אגב מי שכן צריכה קשר אחורי זו הקבוצה שאתה כנראה אוהד.

15. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו, שיהיה. זה היה צריך להגיע.