מחזור שני בשלב הבתים: פ.ס.ז' ומסי פוגשים את סיטי, יובנטוס נגד צ'לסי ועוד הרבה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י Raulito, ‏27/9/21.

1. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אני לא מכיר את הסגל של מילאן. החילוף הראשון של מילאן היה טוב, החילופים הבאים היו סתם. זה מה שיש?
    יורנטה מול תיאו היה פסיכי, שניהם טסים כמו גיבורי על.

Butragueño אוהב/ת את זה.
  2. Scouser Member

אחרית הימים הגיעה - ברצלונה לא משודרת בערוץ פתוח (ובצדק).
    אז לא הבנתי למה שידרו את ריאל אתמול ב5 פלוס, עם כל הכבוד להפתעה בדיעבד.

Sent from my LE2113 using Tapatalk

3. DRORIKO Member

כי לבארסה אין מסי וליונייטד יש רונאלדו

Jefecito אוהב/ת את זה.
  4. Raulito Madridista

- אני לא מצפה מאתלטיקו מדריד לכדורגל גדול. כן להיות קבוצה קשה וכזו שמנצחת על הקשקש. היא לא צריכה להתנצל על טיפשות מצד מילאן, הגיעה לחוצה למשחק הזה אחרי מעידה בליגה ופתיחה לא טובה של העונה באירופה. אולי השער של גריזמן גם 'ישחרר אותו' מה שנקרא. זה בית קשה מאוד וכל נקודה קריטית. אני חושב שמילאן קבוצה פחות טובה ממנה. האמת שהיה קסם כזה, כפתור שאפשר ללחוץ ושאיברהימוביץ' יהיה כשיר לכל המשחקים הגדולים האלה וייפצע או ינוח רק נגד הנמושות בליגה.

- לגבי השידורים היום: זה גם מאוד הגיוני, יונייטד נגד ויאריאל זה שחזור גמר הליגה האירופית, משחק בפרופיל גבוה, אחרי התוצאות במחזור הפתיחה. וכן גם חזרתו של רונאלדו לאולד טראפורד למשחק אירופי ראשון מאז ארסנל ב-2008/09 אם אני לא טועה - זה סיפור.

אגב לגבי ריאל מדריד אמש:

https://totalfootball.co.il/uploads/default/original/2X/2/215222fe41fc007b7b150253a511514120dfd79d.Xxx

עם כל הכבוד ל-"31 איומים על השער” - זה שקר גס. לא השתמשתי בחיים בנתונים האלה ואני סולד מ-xG - “שערים צפויים” ועדיין - רק כי במארקה עסקו בזה: ריאל ‘הייתה צריכה’ לכבוש 3.19, כביכול אבל אם מורידים את הפנדל שיש לו אחוזים גבוהים הרי שזה 2.4. לשריף היה xG של 0.37 ותראו איזה סיומת נפלאה הייתה להם. זה מאוד מדאיג איך שוויניסיוס היה אתמול. אלה לא סתם החמצות אלא אותו שחקן מפוזר ומרושל של השנתיים הקודמות.

5. DRORIKO Member

אגב מה שיפה בליגת האלופות אחרי הצמצום זה שאפילו הקבוצות ה״קטנות״ יכולות להוות מוקש. שריף, קלאב ברוז׳, שחטאר, יאנג בויז, אף אחת מהן לא באה להיות שטיח לגדולות.

prica9 אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

שחטאר מזמן לא קבוצה קטנה באלופות

Sturridge אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

זה עדיין פידר קלאב. כל שחקן שמגיע למועדון הזה מתייחס אליו כמקפצה למועדונים גדולים יותר, גם מנור לא הסתיר את זה.

8. VAR Member

פורצה סביליה ופורצה קייב.

אני הגעתי למסקנה שאולי אם גרמניה תאבד את הנציגה הרביעית באלופות זה יגרום לקבוצות שמתחת לבאיירן להרגיש פחות בנוח בנוגע לסיכויי ההעפלה שלהן לליגת האלופות ולחזק את הסגל בהתאם. לאיטליה זה עשה פלאים, מליגה של קבוצה וחצי הפכה לליגה עם 7 קבוצות שכולן מועמדות לגיטימיות לסיים בטופ 4 ורובן גם יכולות לראות בעצמן מועמדות לאליפות.

9. ירוק ירוק Member

חחח בארסה שטיחים הלוואי מקום 4 עונה הבאה

10. Raulito Madridista

בחרתי לצפות במשחק באולד טראפורד, רבע שעה עם מופע של ויאריאל ואם לא יכולת אלוהית של דויד דה חאה הישן והטוב - זה כבר 0:3. מניעה את הכדור בשקט וטסה קדימה בעיקר דרך צד שמאל שלה, אין אמצע למנצ'סטר יונייטד. גם אין מגן ימני. בצוות השידור הזכירו את מגווייר ושואו הפצועים ועכשיו נזכרתי שוואן ביסאקה מושעה. אני לא בטוח שסולשיאר ראה את הקלטת של ויאריאל משבת נגד ריאל - דנג'ומה סופר-מסוכן כמו שאוהב נמני לשאוג - מהיר, תכסיסן, יכול לחתוך לאמצע וגם לרוץ עד הקו. השאלה אם הייתה אופציה טובה יותר מדלוט מגן ימני. יש מצב שבסוף הכישרון של יונייטד מקדימה יעשה את העבודה שוב, בפעם האלף, בינתיים על אף הרבה שחקני התקפה טובים על המגרש - אין כלום. היה מצב שברונו אשתקד בעיניים עצומות מניף את הרגל ושולח פצצה, הפעם ראה את רונאלדו וניסה למסור לו כדור מתוחכם. הוא לא חייב..

11. avicii Member

איזו שטות של דה יונג, ואני מתכוון לפרנקי.

לדעתי קומאן רוצה שיפטרו אותו במחצית. אין שום סיבה להוריד את השחקן הכי חם על המגרש להיות בלם שלישי.

נערך לאחרונה ב: ‏29/9/21
  12. DRORIKO Member

קייזה פשוט עושה צחוק מהמגינים של צ׳לסי, רק לחשוב מה היה קורה אם היו משחקים איתו שחקני כדורגל.

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם היה דיון על אוברייטדס, האברץ היה השם הראשון שלי ברשימה.

איזה שחקן חלש.

14. Sturridge Member

לא חושב שהוא עדיין רייטד ע״י מישהו.

VAR אוהב/ת את זה.
  15. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

קייזה צריך להיות השם היחיד בפנקס לקיץ הבא.