מחזור 10 בפרמייר ליג: ארסנל מגיעה לאולד טראפורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏21/10/04.

1. robson Member

שיהיה לך בהצלחה עם סבב הגבייה, אך אני חושב שלא הבנת את מה שכתבתי על אותו משחק מול ניוקאסל.
    אין לי בעיה שאוהדים מתרפקים על משחקי עבר גדולים של הקבוצות הגדולות שלהם, גם אני עושה את זה,
    כל אוהד עושה את זה. אבל אני לא קם בבוקר ואומר היום לפני 45 שנה זכינו באליפות ובלה בלה בלה...

2. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

באמת מרכז תיירות לא רע לערבים.

3. ג'רמיין דפו Member

אלוהים ישמור איזה משחק נוקשה ! שמתי מגיני עצם מהלחץ...האחים נוויל נמצאים על המגרש במטרה אחת לפרק רגליים לאוסף! ראיין גיגס ממשיך לבזבז הזדמנויות להרים כדורים וחוץ מסקולס(גאון,גאון,גאון)כולם בינוניים. הצרפתים כל כך מסוכנים בכדורי העומק וחילופי המקום המהירים....צריך להשגיח על רוניי שלא יקבל אדום. אני אישית מוציא את גיגס ומכניס את סהה אבל רק בדקה ה60 בערך,קדימה יונייטד.

4. NewcastleFan Member

איזה משחק בסנט ג'יימס פארק.אמנם אוהדי 2 הקבוצות איבדו כמה שנים מחייהם אך לאוהד כדורגל היה פשוט משחק מדהים.4-3 לניוקאסל.
    על ההגנה של ניוקאסל אין מה להרחיב.פשוט בזיון שקבוצה בפריימרשיפ יש מרכז הגנה כזה.לא מדבר על קאר וברנארד שעושים מה שהם יכולים אלא בתחליף הזמני עד ינואר.אובריאן ואליוט.פשוט הגנה של ליגת הקונפרנס.
    ניוקאסל עולה ל1-0 משער מצויין של רובר בדקה ה49. לחץ מאסיבי של ניוקאסל והיא זוכה בפנדל בדקה ה 58.שירר כובש מהנקודה 2-0.כאן ניוקאסל נרגעה.הורידה הילוך ונתנה לסיטי לשלוט במשחק.
    רייט-פיליפס.שחקן פנטסטי פשוט.איזו התקדמות הוא עשה בשנה האחרונה.אם כן הוא צימק בדקה ה 64.פילפס המשיך לשגע את ההגנה של ניוקאסל באגף ימין.אחרי 2 דקות פנדל לסיטי.באט מכשיל את פאולר.והוא כובש.
    עוברות 2 דקות.התקפה ראשונה מאז השער של פאולר.רוברט מגביה והבלם העלגה של ניוקאסל - רובי אליוט מעלה את ניוקאסל לייתרון.
    סיטי לחצה.רייט-פיליפס המשיך לשגע מהאגף הימני.הגביה לפאולר והוא נגח 2 ס"מ מהשער.
    רייט פילפס המשיך לקחת יוזמה.ובדקה ה 77 הבקיע את השוויון.3-3 מדהים.
    ניוקאסל עוד ניסתה לעשות משהוא.סיטי הסתגרה בהגנה. ג'נאס בבעיטת יעף פוגע במשקוף.
    דקה 89.האוהדים כבר בדרך החוצה.ברנארד מגביה ובלאמי בבעיטת יעף מבקיע וקובע את תוצאת המשחק 4-3.
    ההגנה של סיטי.עוד יותר בזיונית מזאת של ניוקאסל.רק שחקן אחד הופיע היום במדי הסיטי - רייט פיליפס שהיה ענק.
    ניוקאסל איך שהוא עם הגנת קונפרנס מצליחה חודשיים שלמים לא להפסיד.נס? אני קורא לזה נס.

5. marvid Member

השופט מביא שער ליונייטד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

6. ScottishGunner Member

רפש מקולל, אני מאחל לאבי כהן למות בייסורים קשים. וגם לרונאלדו וואן ניסטלרוי.

7. marvid Member

זה כבר 2-0 משער של רוני.
    זה כבר שער של גארבג' טיים.
    יש לי כמה דברים לומר על המשחק הזה:
    יונייטד חלשים ביותר,ויש להם מזל שהשופט היה איתם.
    יונייטד פשוט קבוצה מלוכלכת,גם הפעם,רוני צולל ,ובגלל זה יונייטד ניצחה.
    ועוד דבר קטן,שיסתום לכם את הפיות:8 נקודות!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/gives.Xxx

מה שממש עיצבן אותי,זה שברק רום עוד אומר בסוף,אחרי הצגה של טורה,:"ארסנל עושה תיאטרון בתיאטרון החלומות", פחחחחחחחחחחחחחחחחחח יא אידיוט,מי המציא אותך?

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/04
  8. Deutschland Member

די כבר אוהדי ארסנל אומללים!
    אתם לא יכולים להודות בזה שיונייטד הייתה טובה יותר? וזה גם התבטא בשערים...

אין מה לעשות, אתם בתקופה לא הכי עכשיו...
    אני רק מקווה לזכות לראות את היום שבו המטוס ובו כל השחקנים של ארסנל יתרסק...
    GO RED DEVILS !!!!!!!! (הכוונה ללברקוזן) :aaarse:

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/04
  9. ג'רמיין דפו Member

יש!! נגמר!! סוף סוף הספירה נגמרה...דווקא בהפסד אני חייב לפרגן ולומר שהצרפתים פשוט קבוצה גדולה ומאומנת ביותר. עד כאן הפרגון. ריילי המצחיק נתן ליונייטד פנדל שלא היה ואחר כך לא שרק לפנדל ברור עם מעצר 48 שעות לאשלי קול. זה לא היה משחק כדורגל זו היתה מלחמה. פשוט מלחמה.והאווירה בטראפורד היתה מדהימה,איזה כיף,נגמרה הספירה...

10. ScottishGunner Member

אומלל מי שכתב את השורה הזאת !

כמה יצאו לברקוזן היום?!

הארנו לכולם מי הקבוצה האיכותית ביותר באי הבריטי, ואפילו באולד טראפורד יונייטד נראתה כקבוצת החוץ. כנראה שהפסד היה צפוי איכשהו, למרות פערי הכוחות , כאילו הייעוד של השיא היה להיעצר כאן. זה גם כנראה למה אני עוד איכשהו מסוגל לכתוב בשפיות.

11. Julian Joachim Member

אלן סמית' עושה הסטוריה אישית לדעתי... ההפסד האחרון של ארסנל היה מולו, והנה הוא סוגר מעגל וגומר לארסנל את הרצף שנה וחצי אחרי. מיילסטון מה שנקרא.

היה משחק די מחורבן ב-60 דקות הראשונות, אם לומר את האמת. מנצ'סטר טיפה יותר טובים אבל לא משמעותית. אבל משם והלאה המשחק תפס קצת קצב ולי כאוהד נייטראלי היה ברור שהכי טוב שמנצ'סטר יבקיעו כי אז ארסנל יתחילו לתקוף. וזה קרה. הם הבקיעו וארסנל באמת ניסו לתקוף. ליונברג עם עבודה נפלאה בצד ימין כמעט וסידר כמה שערים אבל ארסנל לא הצליחו להתקרב מספיק כדי לכבוש ומחוץ לרחבה הם לא התקרבו בכלל למסגרת. השער השני הוא באמת שער של גארבצ' טיים.

לסיכום אני די נהניתי, למרות משחק לא גדול של שתי הקבוצות.

אה חוץ מדבר אחד שדי עצבן אותי והעיב על ההנאה. רוד ואן-ניסטלרוי. כמה דברים קטנים ומגעילים הוא עושה במשחק אחד. איכס.

12. the gunner_14 Member

אין לנו מה להיות מאוכזבים,היום הוכח שארסנל טובה יותר ממנצ'סטר ואני ממש לא חושש מהם, הם לא מסוגלים בכלל לאיים על האליפות ואני די בטוח שיאבדו כבר במשחק הבא נקודות.
    הפנדל לא היה ולא נברא, קמפבל הזיז את הרגל ברגע האחרון ולא היה בכלל מגע.
    בכל מקרה הרצף היה חייב להעצר מתישהו רק חבל שזה נגד האפסים האלה.לא נורא ,הם לא מסוגלים ליותר...
    צ'לסי היא היריבה העיקרית והיום זה הוכח למרות ההפסד עד כמה שזה נשמע תמוהה.

13. Julian Joachim Member

הפנדל באמת לא היה אבל זה התאזן עם הכשלה על רונאלדו כמה דקות מאוחר יותר. השיפוט בסה"כ בסדר (חוצמזה שאת ואן-ניסטלרוי הייתי מרחיק על התנהגות לא ספורטיבית).

ואני לא חושב שהוכח שארסנל עדיפה על מנצ'סטר. אני חושב שהן די שוות.

14. ג'רמיין דפו Member

לצערי הצרפתים יותר טובים גם בגלל שליונייטד חסר שחקן קישור אחורי שיירש את רוי קין ויעשה סדר במשחק שלה. וגוליאן אתה חייב ללמוד להינות מהקרב הזה...לחפש כדורגל גדול במשחק הזה זה לא רעיון טוב אבל בכל תאקל ובכל גליץ רואים את התשוקה והקהל מעורב בכל כדור חוץ שולי...בעצם אין שום דבר שולי במשחק הזה וזה הגדולה שלו. אני לא יודע מה אתם אני נהניתי מהמלחמה הזאת. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

15. Julian Joachim Member

גם אני נהניתי מהכל, חוץ מההתנהגות של ואן-ניסטלרוי, זה כל מה שאמרתי.