מחזור 10 בפרמייר ליג: ארסנל מגיעה לאולד טראפורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏21/10/04.

1. ג'רמיין דפו Member

כתבת שהיה מחורבן עד דקה 60...ולגבי הליכלוך של ואן ניסטלרוי ובמיוחד הנווילים,כשאתה לא אוהד שלהם זה באמת קשה לעכל את זה אבל אני לא הייתי מתנגד אם היו כמה גרזנים בקבוצה שלי...כולם יכולים לשנוא את הנווילים או לא להעריך כל כך את יכולתם(לפעמים בצדק)אבל בכל גליץ רואים שהם נולדו 100 מטר מהאולד טראפורד ובשביל אוהדים שרופים כמו סטרטפורד(הוא עושה עמידת ידיים מהשריקה לסיום ועד עכשיו..)זה הכל!!!

2. Julian Joachim Member

אני מסכים לגמרי עם ההודעה שלך.

התכוונתי שמבחינת כדורגל נטו היה די מחורבן עד דקה 60, זה לא גרע מההנאה שלי.

ותפריד בין הנווילים לבין ואן-ניסטלרוי. הם משחקים באמת מהנשמה וחזק, הוא משחק אולי מהנשמה אבל מגעיל. הדחיפה על להמן נדמה לי הייתה פשוט לא לעניין.

3. robson Member

זה לא הכל רובי, אבל זה הבסיס. שניהם מחפים על היכולת הטכנית שלהם בהרבה לחימה והקרבה וזה הספיק להם
    לקריירה שכל שחקן היה מת לחוות. כמובן שרק לחימה לא מספיקה...
    בקשר למשחק, כבר אחרי הפנדל ראינו שאת המשחק הזה אף אחד לא ייקח מהיוניטד. הניצחון הזה לא מבטיח
    כלום בקשר לעתיד אבל עצם קטיעת הרצף באולד טראפורד הוא כל כך סימלי שאף בימאי הוליוודי מזויין לא יכל לכתוב
    תסריט יותר מרתק מזה.
    אבל אם לא ננצח בשבת את הקבוצה של ה"מוסר הטוב בעולם" לא עשינו כלום.

4. KirkH Member

דחיפה? איזו דחיפה??? בקושי ליטף את הגרמני המטומטם ודביל הזה כבר שכב על הדשא, מזל שלא הזעיקו אמבולנס, יאללה, משחק העונה, מותר לדחוף. דווקא לא ראיתי מרוד ואן גועל נפש משהו יוצא דופן מבחינת התנהגות במשחק הזה.

היה משחק עם אווירה מדהימה, ועכשיו אחרי שיונייטד ניצחו את ארסנל סוף סוף גם אפשר יהיה לזכור אותו ככזה.
    לא חושב שיונייטד היו עדיפים באיזשהו שלב של המשחק בצורה ברורה על פני התותחנים. היה די שקול ואם קבוצה אחת הייתה טובה יותר, אז זו הייתה ארסנל של המחצית הראשונה. חבל שהשער לא בא יותר מוקדם כי אחרי השער נהיה משחק פשוט נהדר (גם ככה השופט נתן פנדל על כלום, לא היה יכול לעשות את זה במחצית הראשונה???).

לא מבין למה סר לוזר חיכה כל כך הרבה זמן עם החילוף של סמית'. סך הכל ואן איכסטלרוי ורוני לא עשו משהו יוצא דופן בחוד. מה שכן, עם כל הכבוד, סמית' היה צריך לראות לפחות צהוב. הוא נכנס (תרתי משמע) באטרף ופיצץ שחקנים על ימין ועל שמאל.

לא חושב שאחת הקבוצות יכולה לטעון לקיפוח של השופט. כמו שהוא נתן פנדל שלא היה (כנראה שהאימונים של רוני עם ואן ניסטלרוי משתלמים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ) הוא לא שרק לפנדל של מאה אחוז... דווקא העובדה שריילי חיכה עם הכרטיסים והבליג על הדחיפות הקטנות נתן למשחק להתפתח ולא הפך אותו למלחמה נטו...

5. marvid Member

לדעתי,גם הפנדל על רונאלדו,לא היה ברור כל כך.
    אשלי קול,גלש,ובזמן שהוא כבר היה באמצע הגלישה,רונאלדו עשה את התרגיל שלו,ועמד במקום,לקול לא היה זמן,להתרחק ממנו.
    אבל איך ברק רום, ראה פנדל ברור על ווין רוני,זאת פשוט תופעת טבע. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

6. KirkH Member

נו באמת...

את מי זה מעניין שהוא לא הצליח לעצור (מה גם שהוא ירד לתאקל מאוד מאוחר) - שורה תחתונה, הגליץ' של קול מנע מהבלרינה להמשיך את התנועה שלו. אין כאן יותר מדי מה לנתח.

7. ג'רמיין דפו Member

מי שמזיין תשכל על הקהל של יונייטד וקורא להם קהל קונצרטים צריך להבין שאחרי כל כך הרבה שנים של תארים ושובע אי אפשר לבוא נגד ווסט ברום או נוריץ בבית ולשיר כמו מטורפים,היום כולם ראו ושמעו טוב מאוד את אוהדי היונייטד עושים אווירה שבהייבורי יכולים לחלום עליה...תמיד טענתי שלצפוניים באנגליה יש קהל יותר אמוציונלי והיום אוהדי יונייטד נתנו הצגה,מה גם שאני חושב שהם קהל החוץ הכי מעודד באנגליה,כל הכבוד!! ושמישהו יעיר את סטרטפורד האיש נרדם על ענן. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

8. אלי מתחן Member

עכשיו ראיתי בוואן ואני לא כ"כ מעודכן בליגה האנגלית, אז יש לי שאלה.

אברטון 3 נקודות מארסנל במקום ה3?

9. THE STRETFORD END Member

אני יודע למה יונייטד ניצחה היום,בזכות הכלבה שלי פרגי,המשמעת הטאקטית שלה בשבועות האחרונים כשאני מטייל איתה לא היתה משהו,קוראים לה והיא לא באה מיד,זורקים לה אבן והיא עושה טובה שהיא מוצאת אותה,היום לפני המשחק החלטתי שזהו מספיק,היא שנקראת על שמו של הגאון מגלאזגו והקונצים שלה העבירו אנרגיות שליליות לחברה במנצסטר,אז חצי שעה לפני המשחק עשיתי לזה סוף ופיזרתי עליה מלח,הרבה מלח והנה זה עבד,גם היא וגם הקבוצה ממושמעים היום.

כן היה פנדל,לא היה פנדל מעניין את סבתא של שכנה שלי,שורה תחתונה ניצחנו 2-0!
    כן היו יותר טובים,לא היו יותר טובים מעניין את....תחליטו אתם!

ובכל זאת,משחק שאפשר לראות רק באנגליה,טעם של פעם,גשם,גליצים,תאקלים,מלחמה,שנאה,כדורגל אנגלי ואין טוב ממנו!

בגדול משחק שקול,דקות טובות יותר שלנו,דקות טובות יותר של ארסנל,דיברתי עם רובי במחצית ואמרתי לו שזה עניין של 1-0 קטן לאחד הצדדים.
    לא היו הרבה מצבים,בעצם לארסנל היה רק אחד ממשי שהנרי החטיא מול קארול ועוד חצי מצב שקול בעט ליד המשקוף.
    יונייטד בתחילת המשחק היה קטע של 2 חצאי מצבים בתוך הרחבה,וההחטאה האיומה של גיגס.
    פה ושם שתי הקבוצות בעטו מרחוק,שום דבר רציני.
    הסטטיסטיקה מלמד על 51.7% החזקה בכדור של ארסנל לעומת 48.3%של יונייטד,
    בעיטה אחת!של ארסנל למסגרת לעומת 5 של יונייטד,
    7 בעיטות מחוץ למסגרת של ארסנל לעומת 5 של יונייטד,
    3-3 בקרנות,

ריו היה היום ענק,גם סקולס שסוף סוף חזר לעצמו,רונאלדו אולי אחד היחידים בעולם שיכול לעבור את אשלי קול כמה פעמים במשחק,
    פיל נוויל,כמה אוהבים ללכלך עליו אבל פיל נוויל של היום הראה מדוע פרגי שומר עליו כל השנים,אם תשאלו את וירה הוא יגיד לכם שמעולם לא קל לו לשחק מולו,אין לו כדורגל גדול אבל לחימה שיש אולי רק ללוחמי סיירת מטכל!בדיוק כמו ניקי באט שהגנתי עליו בויכוחים בתחילת העונה,יש יותר מכושרים מהם,יותר טכנים,יותר טובים אבל את מה שיש להם ובמיוחד במשחקים כאלה שום סכום של כסף לא יכול לקנות!

הנרי שוב פעם נעלם בארסנל במשחק גדול,לא פעם ראשונה!

לגבי הכניסות החזקות לרגליים בעיקר בתחילת המשחק,האחים נוויל חיפשו את רייס,אשלי קול ווירה חיפשו את רונאלדו,לגיטימי,לא היה שום דבר יוצא דופן מהמפגשים בעבר,רוד נתן קטנה לקול,לאורן נתן קטנה לרונאלדו כשזה היה על הארץ,לגיטימי,רוד לא עשה כלום לנאצי.

לגבי הפנדל,בגדול לא היה אבל כן היה מגע ואלטמן עשה מה שכל חלוץ אחר היה עושה,ניצל את המגע לפנדל,שוב כל אחד אחר היה עושה כמוהו,במיוחד בזמנים כיום,בשביל רובי אני שמח שקמבל הכשיל אותו,
    לגבי הפנדל הברור שלא נשרק,איפה היה הקוון?????
    כמובן שלא היה נבדל בגול השני,לא יודע על מה היו הטענות של שחקני ארסנל.

השער בפנדל של רוד,סגירת מעגל,אפשר היה לראות בחגיגה שלו כי ההחטאה מעונה שעברה ישבה לו על הלב מאז המשחק ההוא,מיד חשבתי על בקהאם והפנדל שלו מול ארגנטינה.

א.8 נקודות הפרש זה כבר הרבה יותר טוב מבחינתנו.
    ב.חובה להמשיך עם רצף של ניצחונות אם לא לא עשינו כלום.
    ג.כל הכבוד לארסנל על הרצף המדהים של 49 משחקים בליגה הטובה החזקה והקשוחה בעולם ללא הפסד,
    היא קבוצה מצויינת וכיף להתמודד מול יריב חזק כל-כך.
    ד.סיטי הפסידו בדקה ה-90,יום מושלם!

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מרגיז ביותר, אבל אין לאוהדי ארסנל על מי להתלונן אלא רק על השחקנים שלנו ועל ארסן ונגר (! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx ). בעיני המשחק היה שווה תיקו, תיקו מאופס ליתר דיוק, מכיוון ששתי הקבוצות הראו יצירתיות כמעט אפסית בהתקפה (בייחוד היונייטד שעד הגול הראשון שלה הסתפקה בכדורים ארוכים ובדריבלים סתמיים של רונאלדו) לעומת משחק הגנה יחסית טוב (בייחוד של היונייטד - ריו פרדיננד במשחק הכי טוב שזכור לי ממנו, היינצה גם במשחק גדול הצליח להגביל את פרדי ליונגברג בכושר שיא).
    יונייטד היו נחושים יותר ולכן ניצחו, אבל בסה"כ לא התרשמתי מהם היום, ובאמת שציפיתי מהם ליותר, ובמיוחד מויין רוני האליל, שלמרות שהוא יתפוס מחר את כל הכותרות עם השער והספק הכשלה עליו ביומולדת, הוא היה חלש למדי ברוב שלבי המשחק. פער של 8 נקודות הוא עדיין פער גדול, ואני עדיין מחזיק בדיעה שארסנל חזקה מהיונייטד, כך שייקחו עוד כמה שבועות לפני שאני אתחיל להיכנס לפאניקת יונייטד המפורסמת שלי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx
    מה שכן ניתן להפיק מהמשחק כמה לקחים - 1) אדו+ויירה הוא שילוב מצוין במרכז הקישור, אדו הוכיח היום שהוא בכושר טוב למרות ההיעדרות הממושכת מההרכב של ארסנל, ולדעתי הוא הוריד היום רשמית את ג'ילברטו לעמדת הקשר המרכזי הרביעי (לפחות בעיני האוהדים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx ).
    2)צריך חלוץ מטרה! ההתקפה שלנו פשוט נחמדה מדי, אין לנו שחקן בעל נוכחות פיזית ברחבה שייתן את הגול המכוער עם התחת בדקה ה-90, וכל הרמה של ארסנל לרחבה (והיו היום הרבה כאלה לקראת הסיום) היתה עקרה מראש, והקבוצה פשוט הקלה את החיים על מנ. יונייטד.
    3)אפשר להגיד שזה פועל יוצא של סעיף 2 - דניס ברגקאמפ לספסל ודחוף! לא ברור לי למה ונגר סיפסל את פירס כשהוא היה אחד מהגורמים המובילים אם לא המוביל שבהתקפת ארסנל, ועוד לטובת דניס שעם כל הכבוד כבר לא יכול לסחוב יותר מחצי שעה של כדורגל, בייחוד לא מול הקשוחים של יונייטד. אכזבה מונגר.

לסיכום, למרות ההפסד אני נהניתי, היה היום קרב של גברים אמיתיים כמו שרק אנגליה יכולה לספק לנו, כה"כ ליונייטד על נצחון סופר-חשוב עבורם,ואני עדיין גאה בשחקנים שנתנו את הכל על המגרש. חבל שנגמר הרצף הנפלא דווקא לקראת משחק היובל, אבל עדיין ניתן להתנחם בכך ששיא כזה לא יושווה עוד עשורים רבים, ועכשיו צריך לשכוח מהסטטיסטיקות ולהמשיך לדרוס בליגה. התרנגולות כבר מחכים למריטת נוצות! :aaa021:

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏24/10/04
  11. ליהי Member

איתי, התחלת לדבר כמו אוהדי מכבי נגד אייאקס? "נהנתי"? ממה בדיוק נהנת?! מזה שהקבוצה שלך חטפה שני גולים של ממנצ'סטר יונייטד?! אחד מהם מפנדל שמעולם לא היה, והשני מסיבה אחת ויחידה- הקבוצה שלך הרימה ידיים.

אני יודעת מה אתה הולך להגיד לי "49 משחקים, זה היה צריך להגיע...", ברור שזה היה צריך להגיע, אבל זה לא היה צריך להגיע מול מניו.

ועוד כמה דברים:
    1.אני הבנאדם הכי נאחס בארץ ללא ספק (אני למשה:"איזה יופי, 50 משחקים ללא הפסד", לא הספקתי להשלים את המשחק ונשרק לטובת מנצ'סטר פנדל).
    2.לקרוא להתקפה של ארסנל "נחמדה" זה בערך כמו לקרוא לאנג'לינה ג'ולי "סבבה, אסתטית".
    3.הדבר היחידי שיותר גרוע מלהיות נוכחת במקום מלא באוהדי מנצ'סטר יונייטד מתחבקים זה להיות נוכחת במקום מלא באוהדי מנצ'סטר יונייטד שמחבקים א-ו-ת-ך.
    4.פרדי החמיץ גול בטוח. אני עכשיו אומרת את זה במרמור ובדיעבד, בגלל שאני מתחילה להריץ סרטים של "וואט איף..", אבל עדיין...

12. `Sepk Member

ההפסד היה חייב להגיע מתישהו. כמובן שלא רציתי להפסיד לשדים העלובים, אבל אין מה לעשות.
    עדיף היה להפסיד להם בחוץ, מאשר להפסיד לסאות'המפטון, לפורטסמות', או לכל קבוצת תחתית
    אחרת, בבית.
    אז כמו שויירה אמר - "אין לאוהדים ממה לחשוש - זה אך ורק הפסד אחד ויחיד".

נערך לאחרונה ב: ‏24/10/04
  13. THE STRETFORD END Member

מישהו ראה את המשחק במאש?
    לפי מה שהבנתי היה שם רוב לאוהדי יונייטד,אחד מהם חבר שלי צעק על אוהדי ארסנל בסוף המשחק לעוף החוצה ובמיוחד לאיזה אוהד מסכן של ארסנל(שהתגרה באוהדי יונייטד במשך המשחק)שכמעט עשה במכנסיים מרוב פחד. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wave.Xxx

14. NewcastleFan Member

האם האוהד הזה זה RUDESS???? האם מצאנו את האבידה? מה עלה בגורלו של הדיפלומט מהדוקלנדס?

15. THE STRETFORD END Member

לא יודע,הלוואי וכן,שיחזור כבר,משעמם בלעדיו,יש ילדה אחת מסכנה ועוד כמה ליצנים וזה פשוט לא מספיק.