מחזור 10 בפרמייר ליג: ארסנל מגיעה לאולד טראפורד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏21/10/04.

1. ג'רמיין דפו Member

רודס כנראה באוניברסיטת לטביה משלים את התואר.......

2. robson Member

מאז אותה שליחות בשביל וונגר נעלמו עקבותיו...
    אני לא יודע מה איתכם, אבל זה מדיר שינה מעיני..

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כן... סוף סוף זה הגיע והרצף של ארסנל נגמר. (מצטער ליהי את יודעת שאני למרות הכל אוהב אותך).

נתחיל בכל הכבוד לארסנל על הרצף המדהים הזה, באמת, זה דבר גדול שקשה מאוד לעשות בכדורגל המודרני. לשמור על יציבות כזאת זה דבר מדהים. אני מקווה שעכשיו אחרי ההפסד הזה ארסנל תהיה יותר אנושית ותפסיד לעיתים יותר קרובות ולא דההפסד הבא יבוא בעוד 50 משחקים.

כמו שפולדש אמר אני גם מסכים שבמחצית הראשונה ותחילת השנייה אבל אז המשחק התעורר ובכלליות מנצ'סטר הייתה טיפה יותר עדיפה. הפנדל לא היה למרות שקשה היה לשופט להבחין בזה, עובדה שאנחנו בפאב הצטרכנו לראות לפחות 2 זוויות כדי לקבוע באופן חד משמעי. אבל העבירה על רונאלדו.. פנדל ברור אני לא מבין איך ריילי לא הבחין בכך. טעות גדולה.

עכשיו הפער הוא 2, אפשר לבכות על ה-2 נקודות שהלכו בסיטי אוף מנצ'סטר סטאדיום אבל זה נגמר ויש עוד הרבה זמן ואסור פשוט אסור לאבד שוב נקודות כמו שקרה שבוע שעבר כי ארסנל אני לא מאמין שתיכנס לתקופה רעה והיא תמשיך לנצח קבוצות קטנות בקלות. אני מקווה שה- 4-0 על הרוברס (שזה נושא עצוב כשלעצמו, הם פשוט מתפרקים) יכניס אותנו לאיזה טראנס של יכולת גבוהה מאוד. ומילה על רובן, טוב לראות (לשמוע..) שאתה משחק!! רובן טוב כמו ביורו ייתן לנו דחיפה אדירה בהתקפה.

4. eastlands Member

ניגמר יום עצוב מבחינת התוצאות ,ואפילו אכזרי ,עכשיו סיימתי לראות ניוקאסל -סיטי בכאילו ישיר ,אחרי שעברתי 5 שעות של היתנתקות מהעולם ,וזה כולל ליראות את הסבל ברפש ללא ווליום , איך הסיטי שלי הפסידו פשוט מדהים במצב של 3-3 2 מצבים נוחים לכיבוש של פלוד ושוני (ובניגוד לדיווח של ג'ינס ) ניוקאסל כבשה היום ממצבים נייחים של רובר פעמיים(כולל השער של אליוט) המחצית השניה היתה מדהימה , פלוד החליף את מאקן שניפצע ושיחק באגף ושוני חלוץ בימקום אנלקה (שהוחלף במחצית עם פאולר) שניפצע.
    וילו פלוד תיזכרו טוב את השם הזה .מי היה מאמין שאחרי מחצית עלובה 0-0 ללא מצבים ,נקבל 7 בשניה .
    לגבי המישחק ברפש , הגיבור הגדול של מישחק שהלך ל0-0 ללא מצבים מרק ריילי (אני עוד יאסוף לכם את רשימת המישחקים שהוא שפט בכדי שתבינו לבד שמדובר באוהד שרוף)
    הבנתי שהיתה אוירה מחשמלת , רק חבל ש2 הקבוצות בילו הרבה בשכיבה ובתאקלים חלקם פראים , הובילו בכאסח כמובן האחים המכוערים ,וגם היינצה הארגנטיני שבכול יציאה שולח מרפק ליריב ,אבל הכול מיתגמד ליד חלאת המין האנושי הסוס הנאצי שהורס כל דבר שקשור לכדורגל, לא הוזכר גם הפאול של ריו שחייב אדום, והיה משנה את המישחק, טוב שכחתי ריילי המהמר

5. eastlands Member

מייק ריילי האוהד בתחפושת שופט - שימו לב שותף פעיל לעונת האליפות האחרונה של הי,,,,ד, עונת 2002\2003 שפט ב5 מישחקים , המאזן 5-0
    1-בורו ברפש 3-9-02 התוצאה 1-0 פנדל הסוס
    2-אברטון ברפש 3-10-02 התוצאה 3 -0 פנדל הסוס
    3-פוטסמות ברפש (גביע) 4-1-03 התוצאה 4-1 ,2פנדלים הסוס
    4-ליברפול ברפש 5-4-03 התוצאה 4-0 , 2 פנדלים הסוס (כמובן 2 הגולים הרישונים )
    5- ולסיום ריילי המושחט נישלח לחגיגת האליפות בגודיסון פארק 11-5-03 התוצאה 2-1 מפנדל של הסוס , מה אתם אומרים מיקרי 7 פנדלים של הסוס , במיוחד זכור אך הוא פירק את ליברפול באותו יום עם 2 פנדלים מוזרים , בעונה שעברה כניראה שמו לב בהיתאחדות לאוהד ולאחר שהתחיל טוב את עונת 2003\2004 עם ניצחון בצ'רלטון 2-0 מיצמד של הסוס והרחקה של יואל המקומי , ריילי חזר לישפוט ברפש לאחר הפוגה ב25-10-03 וגם הוא לא עזר יו,,,ד הפסידה לפולהאם במישחק מחריד מבחינתם , הליצן חזר לישפוט אותם לעוד מישחק בגביע , כמובן ניצחון 2-1 בוילה , ותיכנן לו כיצד הוא שוב כובש ברפש , חזר מהפגרה ובמישחק הריאשון שלו ברפש העונה בום שוד פנדל של הסוס, ועכשיו ונגר מדבר על שוד , הלו תיתעוררו לא שוד שחיתות, אף שופט אבל אף שופט בעולם לא שורק לפנדל על ההיתחזות של רוני ועוד בכזה מישחק , תגידו אומץ אני אומר ריילי אוהד .
    ולמרות הכול גם היום ארסנל שיחקה יותר טוב עד לשערורייה.

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצערי לא יכולתי לראות את המשחק (צבא http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx ), אבל שמחתי שהרצף של הקרפדות נגמר. בכל זאת, חייבים לומר שהם עשו משהו נדיר ושיפרו את השיא במידה ניכרת. מי ייתן והשיא שלכם יישבר במהירות המינימלית.

7. eastlands Member

כשדברים מכוערים מיתבצעים ברפש ,טוב שנוגר באזור ולא מאמן אחר שמפחד לדבר, את הדברים החמורים ביותר הוא מפנה לביקורת על הי,,,ד והטקטיקה המכוערת שלהם כשהם בלחץ. לסוס הוא קורה רמאי ולתאקל על קול מכוון (כמו הפרשנים באנגליה) , השאלה עכשיו היא האים בהיתאחדות מיתכוננים לבחון את התאקל (להזכירכם את המרפק לפרצוף בפראג השבוע) , את הביקורת כלפי ריילי האוהד (שופט) תיקראו לבד אין חידושים הרקורד של האוהד מדברת ביפני עצמה , ונגר כניראה יעמוד לדין על דבריו נגד האוהד ,אבל אולי בהיתאחדות יתעוררו ויבדקו את מעלליו של הסוס הנאצי בתחום הספורט
    נכון אני לא אוביקטיבי כשמדובר בי,,,ד אבל בכול פעם שאני רואה אותו את הסוס ,אני לרגע חושב שאני רואה מישחק באולימפיקו או במסטייה בעצם הכי קרוב לבואנוס איירס ,

8. robson Member

eastlands כמו שכתבת אתה לא אובייקטיבי וגם אני לא, אבל לבוא ולהגיד שהיוניטד שיחקו מגעיל וברוטלי
    זה מוגזם. אני לא אשקר ואגיד שלא היו דברים מלוכלכים במשחק שלנו כי היו, אבל גם אוכלי הצפרדעים לא טמנו את ידם בצלחת
    וגם הם השתתפו ואף עלו עלינו במשחק הכיסוחים.
    בקשר לריילי כל מה שהבאת הוא רק צרוף מקרים, אני זוכר את כל המשחקים שציינת ועד כמה שזכור לי
    כל הפנדלים היו במאה אחוז בטח ובטח באותו משחק מפורסם באולד טראפורד נגד הסקאוזרס שנגמר 4-0
    וקיבלנו שני פנדלים מוצדקים במיליון אחוז, דרך אגב באותו משחק הורחק סמי הופייה בדקה הרביעית אחרי ההכשלה
    על ון ניסטלרוי. לבוא ולהאשים את ריילי בהפסד של ארסנל אתמול תהיה בכיינות לשמה. כל פעם שאנחנו התלוננו על
    השיפוט או על דברים אחרים קראתם לנו בכיינים שלא יודעים להפסיד....
    חוץ מזה, ארסנל עדיין מוליכים ואני לא רואה קבוצה באופק שיכולה לנצח אותם...

9. `Sepk Member

האוהד שקם וצעק על אוהדי ארסנל ללכבת הביתה, במאש. ישב לידי כל המשחק, וכל המשחק התגריתי בו חחח.... הוא קרח מעצבן כזה... פתח עלי זוג עיניים. בסוף המשחק הוא צעק על אחד מאוהדי ארסנל שבאמת עשה במכנסיים. אבל לדעתי הוא הגזים. היו שם גם ילדים ... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/5eek.Xxx

10. eastlands Member

כל הפנדלים היו מוצדקים ,כך גם אתמול , אבל את זה אומרים האוהדים (אתה וריילי) והרי אוהדים הם לא אובייקטיבים כך אמרת , צירוף המיקרים כמו שאתה חושב הוא מאוד מוזר ,אבל לפחות לגבי הפנדל אתמול יש תמימות דעים גם בקרב אוהדיכם שאכן לא היה מגע,
    והופייה הורחק כמו שגם ריו היה צריך להיות מורחק ,אבל האוהד ריילי פתר בדרכו שלו כשלא שרק בכלל לעבירה שהייתה מחייבת אותו להוציא אדום ,ובדיוק מאותה סיבה הסוס הנאצי לא קיבל אדום(סליחה שחור עם מעצר ל48) על הניסיון לפרק את השוקית של אשלי קול.
    לגבי הדברים החיובים אתמול - שוני רייט שיחק חלוץ מרכזי 30 דקות כבש צמד (הריאשון בסיסוב מדהים ) קיגאן אמר בסים המישחק שהוא מקוה ששוני יקבל הרכב בניבחרת ליפני גיל 30 (לתשומת ליבו של השבדי הבונקריסט) .
    השער היפה של אתמול שיך לסטיוארט דאוניניג מבורו ,סללום עם הטעיות גוף ,דאונינג הצעיר הולך ליפתור לאריקסון את בעית הבעיות שחקן שמאל טיבעי סוף סוף , רק נקוה שהשבדי הפדן יקשיב לעוזרו מקלארן ויזמן אותו

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

סיכום קטנטן ותגובות למה שהיה לנו בסוף השבוע

באולד טראפורד ניצחה מנצ'סטר יונייטד 2-0 את ארסנל ובכך עצרה את הרצף האדיר של 49 משחקים ללא הפסד של התותחנים. ואן ניסטלרוי כבש את הראשון בפנדל ורוני ביום הולדתו ה-19 הוסיף את השני בתוספת הזמן.
    ריו פרדיננד: "אמרנו לפני המשחק כמה חשוב המשחק הזה, איך ניצחון יכול לתת לנו דחיפה רצינית להמשך, עכשיו יש לנו ביטחון מאוד גבוה להמשך אחרי ההופעה הטובה של היום. אף פעם לא דיברנו על, אף אחד לא דיבר על הפסד רצינו לנצח בכל מחיר מהדקה הראשונה התחלנו טוב ובסוף הנחישות השתלמה. ניצחנו את המשחק ואנחנו מרוצים מעצמנו, נתנו לאוהדים שלנו את מה שהם רצו, האמנו בעצמנו ובאיכות של הסגל שלנו. אם נשמור על הבריאות של השחקנים שלנו אי קשה מאוד להכניע אותנו."
    ארסן ונגר: "הבחורים נתנו ממש הכל בהתחשב בעובדה שהיו לנו 2 משחקים השבוע ואני גאה בהופעה שלנו היום. האם זה כואב שהרקורד נשבר באולד טראפורד? זה כואב להפסיד לא משנה אם זה כאן או במקום אחר, אין לזה שום משמעות. הביטחון יכול ללכת ברגע שהיכולת לא טובה אבל היו היום הרבה דברים חיוביים ואני מקווה שהשחקנים יחשבו על זה ככה. אבל שאתה מפסיד משחקים יש לך לילות קשים, כל מנג'ר יאמר לך את זה."

קרייג בלאמי הביא לניוקאסל ניצחון בדקה ה-89 4-3 על מנצ'סטר סיטי. הכישרון הגדול שון רייט-פיליפס כבר השווה בדקה ה-77 ונראה שהוא מבטיח נקודה אבל בלאמי בא בדקה האחרונה ושינה את הסיפור. זה היה נראה שניוקאסל תנצח ללא בעיות אחרי שרובר בדקה ה-49 ושירר בפנדל בדקה ה-56 עשו 2-0. אבל רייט-פיליפס בדקה ה-64 ורובי פאולר גם מפנדל כעבור 3 דקות השוו את התוצאה. אבל אחרי 2 דקות בא רובי אליוט ועשה 3-2.
    גרהאם סונס: "בחדר הלבשה אמרתי לשחקנים שאולי חלקכם לא שמתם לב אבל עברתי ניתוח לב פתוח, אין סייכוי שאני עובר דבר כזה כל שבוע. זה עסק משוגע. קרייג היה בכותרות שבוע שעבר והוא בכותרות השבוע הפעם מהסיבות הנכונות. הוא ניצח לנו את המשחק עם הגול והיה אפשר לראות מה הקהל מרגיש כלפיו. תקשיבו, אני והוא, יהיו לנו הרגעים שלנו בעתיד. יש דבר אחד שהוא לא בספק, קריגג בלאמי הוא בן אדם שרוצה לנצח בכל דבר שהוא עושה ואם זה ויכוח עם המנג'ר הוא צריך להבין שלפעמים הוא לא ינצח. אבל זה חשוב שיש לך בקבוצה שחקנים נחושים כמוהו שמשתוקקים בכל משחק לנצח."
    קווין קיגן: "הגיע לנו משהו אחרי ההופעה במחצית השנייה, זאת ניוקאסל שלא מנוצחת כבר 8 משחקים. הראנו הרבה אומץ ואופי ובסוף יצאנו בלי כלום."

סטיוארט דאונינג בא לעזרת מידלסבורו ונתן לה נקודה במשחק הבית עם פורטסמות', 1-1. דאונינג כבש את השוויון בדקה ה-75 אחרי שהאורחים הובילו מהדקה ה-5 משער של דיומאנסי קמארה. היסלופ מנע שער בטוח מוידוקה בדקות האחרונות ודאגה בבורו כלפי מנדייטה שנפצע במחצית הראשונה בפציע ה שנראית רצינית.
    סטיב מקלארן: "היינו צריכים לנצח את המשחק כי שלטנו בו בצורה טובה ואני כבר לא זוכר לכמה מצבים הגענו."
    הארי רדנאפ: "אני ישקר אם אני יגיד שאני לא מרוצה מנקודה במשחק הזה, כל דבר שאתה משיג ממשחק שכזה זה בונוס עבורנו. זאת נקודה יפה וחשובה."

סאות'המפטון ובירמינגהאם נפרדו בשוויון 0-0 מה שאומר ש-2 הקבוצות עדיין תקועות בבוץ במיוחד סאות'המפטון מתחת לקו האדום. סטיב וויגלי עדיין מחפש ניצחון ראשון בתור מנג'ר סאות'המפטון.
    סטיב וויגלי: "אני בטוח שכל קבוצה בליגה תתקשה להסתדר עם מכת פציעות כמו שלנו יש, אבל אני חושב שהאוהדים מבינים ואני מלא ביטחון בגלל שהבוס שלי הבהיר בצורה ברורה שדברים יסתדרו. אנחנו צריכים להישאר מאוחדים ולהתמודד עם מכת הפציעות בצורה חזקה ולהמשיך קדימה."
    סטיב ברוס: "לא זילזלנו בסאות'המפטון שבאנו לפה בגלל מצבה בטבלה, היא קבוצה ותיקה בליגה ואנחנו בליגה האמיתית רק שנתיים. שוב פעם אנחנו לא מצליחים לנצח ומתוך ה-5 משחקים שסיימנו בהם בתיקו היינו צריכים לנצח 2-3 משחקים בקלות. אפשר גם להסתכל על זה בצורה אחרת ולהגיד שאנחנו לא מנוצחים ב-6 משחקים כולל גביע הליגה אבל אני חושב שאנחנו שואפים ליותר ואני חושב שבמחצית השנייה עשינו מספיק כדי לנצח את המשחק."

שלושער של הנסיך האיסלנדי נתן למוריניו ניצחון גדול של 4-0 על בלקבורן המתפרקת. מוריניו טוען שהיו לאיסלנדי משחקים טובים יותר העונה אבל כמובן שהשורה התחתונה זה שערים והוא שמח שהפעם בא ניצחון גדול עם תוספת של דמיאן דאף. למוריניו יש בעיית חלוצים כאשר 2 החלוצים שלו הם רק גודיינסן וקזמן, בלי אופצייה נוספת.
    מוריניו: "חלוצים לוקחים ביטחון עצמי מכבישת שערים, אני חושב שבמשחקים אחרים הוא שיחק טוב יותר בלי לכבוש אבל היום הוא כבש.
    בלקבורן ניצחה רק משחק אחד ב-10 משחקים ומארק יוז יודע שכנראה בלקבורן תיאבק על החיים שלה העונה.
    מארק יוז: "זה יום מאכזב עבורנו, אחרי 35 דקות עוד חשבתי שאנחנו עומדים בסדר אבל אז זה היה כבר קשה לעצור את המתקפות של צ'לסי ששטפה אותנו."

כריס קולמן בבעיה, קבוצתו הפסידה 2-0 אצל אסטון וילה והיא עדיין ללא ניצחון חוץ העונה. נולברטו סולאנו ולי הנדרי כבשו לוילה, להנדרי זהו שערו השלישי בארבעה משחקים.
    כריס קולמן: "הייתה חסרה לנו איכות במחצית הראשונה, לא האמנו בעצמנו ושיחקנו ללא ביטחון עצמי. ככה אי אפשר לנצח וזה מה שקרה."
    דיוויד אולירי: "שיחקנו עם אחת הקבוצות שמסביבנו ואני לא חושב שזה היה משחק איכותי. 2 מהלכים אינדיבדואלים הביאו לשערים ול-3 נקודות שהגיעו אלינו."

מנג'ר טוטנהאם ז'ק סנטיני ברח מהתקשורת אחרי ההפסד של קבוצתו 2-1 לבולטון, תרנגול או לא תרנגול?
    סם אלרדייס: "ההופעה שלנו הייתה מצויינת, החצי שעה הראשונה לא הייתה קשה כמו שציפינו והשער המוקדם נותן לך הרבה דחיפה להמשך ומשהו להיאחז בו. ואני יהיה כנה לחלוטין ויגיד שאני אפילו קצת מאוכזב שלא כבשנו יותר כי ממש שלטנו במשחק כמעט לכל אורכו."

החבורה האמיצה של דיוויד מויס חוזרת ממשחק חוץ קשה אצל נוריץ' עם מלוא 3 הנקודות בניצחון 3-2 אחרי שבמחצית הובילו כבר 2-0. אברטון עדיין שלישית ואפילו מצמצמת פערים מארסנל ל-3 נקודות בלבד.
    דיוויד מויס: "כולם שואלים מה זה זה? מה אנחנו עושים? אז, זה כלום. אנחנו רק עושים את העבודה שלנו ועושים כמו שאנחנו תמיד עושים. אם הייתה דרך מיוחדת לעשות את זה הייתי עושה את זה ממזמן.
    מנגד החבורה של ניג'ל וורת'ינגטון עדיין מחפשת ניצחון ראשון העונה אחרי 10 משחקים.
    וורת'ינגטון: "לא שיחקנו במחצית הראשונה, היינו רכים ונתנו לאברטון את המשחק, אנחנו אשמים."

גארי מגסון היה נסער מאוד מהופעת חניכיו אחרי ההפסד 3-0 לקריסטל פאלאס. מגסון כינה את ההופעה כגרועה ביותר של הקבוצה ה-4 שנים שהוא נצמא במעדון.
    מגסון: "שחקנים צריכים להסתכל על מה שווסט ברום עשתה עבורם אבל מנגד הם לא מחזירים למועדון בשום דבר. רמה כזאת של כדורגל לא מקובלת עליי וככה אנחנו לא יכולים לשחק. אנחנו חייבים להשתפר ומהר."
    מנגד איאן דאווי היה כמובן מרוצה והחמיא לחלוץ המצויין אנדי ג'ונסון.
    דאווי: "התשוקה שלו לרצות ולעבוד קשה באימונים, לעבוד על הדברים הקטנים והחשובים תהפוך טוב תמיד לטוב יותר ממה שכולם חשבו. האם הוא אמיץ? כן. הוא התנועה שלו טובה? הוא מוכיח את זה כל הזמן. האם הוא טוב באוויר? כן. יש לו בעיטות חזקות? כן. האם הוא מטפל טוב בכדור? זה משתפר אצלו כל הזמן."

רפה בניטז היה די כעוס למרות הניצחון של קבוצתו 2-0 על צ'רלטון כי קבוצתו החמיצה ללא הרף במחצית הראשונה והוא הזהיר אותם מזה כי בכדורגל מי שלא כובש בסוף חוטף ולמזלו זה לא מה שקרה ובסוף ליברפול כן ניצחה.
    בניטז: "זה היה מאוד דומה לתיקו המאופס שלנו נגד דפורטיבו השבוע. היו לנו כל כך הרבה הזדמנויות והשחקנים חייבים להוציא יותר ממה שאנחנו מוציאים. כמו נגד דפורטיבו שלטנו והגענו למצבים ובמשחקים כאלה טעות קטנה שלך יכולה לגרום לך להפסד מיותר.
    אלן קארבישלי: "היינו חייבים לעבוד קשה אפילו כדי לזכות בכדור. לא שיחקנו טוב ונתנו לליברפול את הכדורים מהר מדי. ליברפול קבוצה מצויינת שתהיה קרובה השנה לצמרת הכי גבוהה, הם מאוד מרשימים עכשיו."

12. eastlands Member

סיכום קטנטן של מארטין טיילור martin tyler just said it all "mike riley has awarded enough penalties at o.t. to make avideo"

13. Arsenal&HBS Member

סתם האוהד הזה
    הרגיש גבר על הבחור אוהד ארסנל מסכן
    אם הייתי בגיל שלו הייתי מעיף עליו כיסא נשבע לכם .

14. `Sepk Member

הוא התלהב. הוא גם רצה לדבר אליי, אבל הוא הבין שאין לו מה להתעסק עם מישהו קטן ממנו.
    למרות שאם הוא היה רוצה ממני, הוא היה מקבל ... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

15. KirkH Member

יופי, איזה גיבורים, מדברים יום אחרי בפורום אינטרנט. כמו שהקלישאה אומרת, דיבורים עושים במגרש, או במקרה הזה בפאב. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx