מחזור 11 בליגת העל: האלופה מביסה את בית"ר בטדי, תיקו מדהים לנס ציונה מול מכבי ואיביץ'.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏5/11/22.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הספסל התחיל לאט לאט להתעורר. בסך הכל יש לנו כרגע את הסגל הכי טוב בארץ. אם ישאר בריא אז אני מנחש שיהיה בסדר. יש עוד הרבה עבודה, ב"ש ומכבי ת"א לא יוותרו בקלות, אבל כרגע אני אופטימי.

EsheD אוהב/ת את זה.
  2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד דקה 60 בערך זה היה המשחק הכי טוב שלנו העונה, הייתי מאוד מרוצה מהיכולת והגישה והייתה גם אווירה נהדרת בטדי היום כולל בפיגור.
    אבוקסיס לא הגיב בכלל לחילוף המשולש של בכר במחצית, גם כשעשה חילופים אלה היו חילופים רעים שהחלישו אותנו.
    דגני ומחייאס מכרו אותנו בהגנה, תומא היה לא קיים בקישור ובסוף להפסיד משחק כזה על פנדל ושתי קרנות במחצית השנייה זה מאכזב מאוד, סף שבירה נמוך מאוד יש לבית"ר השנה ואבוקסיס לא נותן על זה את הדין. עבודת אימון מאוד חלשה שלו מתחילת העונה.

3. Butragueño מנהלים

כובשים השנה לא מעט שערים ע"י הבלמים שלנו.
    היה חסר בעונות האחרונות

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

תקשיב אתה מאוד מעיק השנה. וכותב את זה אחד שהציפיות שלו מאוד גבוהות מקצועית.
    אתה כל הזמן ביקורתי, לא מפרגן, מתמקד רק בדברים הפחות טובים.
    אתה ברצף אדיר של משחקים, יש עומס, יש פציעות, יש עייפות, יש סגל שצריך לנהל גם מבחינת דקות משחק וגם כדי להרוויח כמה שיותר שחקנים, ובסוף אנחנו משחקים בישראל עם תקציב יחסית מוגבל וסגל יחסית מוגבל בטח עם הגבלת זרים.
    שחרר קצת, פרגן קצת, ובעיקר אל תסתכל על כל משחק כמו הבן שלי שרוצה הצגה של 5 - 0 בכל משחק כאילו כל משחק זה גמר גביע. צריך גם לדעת לחלק כוחות ועומסים וגם עם זה אנחנו באחלה תקופה גם מבחינת כדורגל וגם מבחינת תוצאות, לא צריך לחפש בכוח כל משחק…

לירן ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  5. wings Member

מה היה? לא ראיתי את המשחק.

אני מרחם על הבלמים שצריכים לשמור על סק בנייחים. ובכלל מולנו כשהוא, פיירו ודילן ברחבה ביחד. (למרות שדילן נראה פחות מסוכן בראש בהתקפה למרות הגול מול ק"ש)

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  6. alexshw Member

אנחנו קבוצה הכי פיזית בליגה ורק היום אולי פעם ראשונה ניצלנו את זה בקרנות בליגה.

ברגע שמכבי חיפה התחילה עם הלחץ ועם ההנעת כדור הזו בקצב גבוה, כמעט ואין קבוצה בליגה שיכולה לעצור את זה.

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש הבדל עצום בין ההרכב הראשון לספסל,בכר יהיה חייב לתת על זה את הדעת בפגרה ולחזק את הסגל.
    מבחינת הרכב,יש לנו את ההרכב הכי טוב וחזק בארץ,למכבי ת"א יש סגל טוב יותר.

אתמול ירדן שועה שוב הראה כמה כדורגל יש לו ברגלים,יש לו ראיית משחר ומסירות אומן,וזה כשהוא משחק בקבוצה הגנתית ונכה התקפית,הילד כוכב כדורגל,שיתרכז בזה ולא בשטויות.

8. zivmay Member

מי שלא רוצה לנצח ולהביס כשאפשר, שלא יראה כדורגל.

9. Raulito Madridista

בית"ר ירושלים הייתה טובה יותר ולעתים הרבה יותר טובה ממכבי חיפה ב', אני לא חושב שקרה הרבה פעמים השנה שהאלופה שיחקה גם ללא עומר אצילי, גם ללא צ'רון שרי וגם ללא דולב חזיזה שפצוע כמובן. בכל מקרה, בית"ר למזלה הרע הצליחה רק להשוות במחצית הראשונה, היא נפלה על יום די גרוע של אספרייה שבחר בפעולה הלא נכונה יותר מהרגיל. אם הייתה יורדת למחצית בפיגור, וכשאתה יודע שהכושר הגופני הפחות טובה שלה ייתן את אותותיו - אולי היו עוד כמה סיכויים שזה היה נגמר אחרת. קרה בדיוק מה שברק בכר רצה, הוא תכנן 45 דקות בלבד של התותחים הכבדים. אגב, כמובן שזה לא דומה למשחק נגד מ.ס אשדוד אבל זה כן קצת מתחיל להתחבר לצ'יבוטה, ובטח לפיירו. אבו פאני כדרר יותר מדי לדעתי, נטע לביא פנטסטי. בבית"ר, כמובן שהתוצאה לא משקפת, אני פחות מצליח להבין קשר אחורי ובלמים שמכדררים קרוב לשער, זה א-ב של כדורגל ילדים.

10. italiano Member

כולם רוצים אבל אין סיבה להרוג את השחקנים בשביל עוד גול.
    יש לך שחקנים מבוגרים על הקצה, בגלל זה מוציאים אותם בכל הזדמנות אפילו אם זה 15 דקות לסיום. בעומס שכזה לא בושה להוריד את הרגל מהגז ולנוח קצת על המגרש.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אתה רוצה רכש אתה צריך לפנות לשחר לא לבכר :p
    לא ברצינות, כעיקרון צריך חיזוק בעיקר לספסל, אבל לא נראה לי שהבעלים יתחיל דווקא בינואר להשתגע. בערוץ הספורט ראיתי ידיעה על דיא סבע.

12. alexshw Member

עדיין בלי כדור הוא גרוע מאוד.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

13. Milevskiy Member

האזינו: הקללות לאבו פאני בכריזה של טדי - ספורט 5

14. Sturridge Member

גם בכר כנראה מרחם, בהתחשב באיך שהקרנות שלנו נראות.

אבל כותבים לך יישרו את ההדורים, שחר יכול לחזור להתרכז באיך משאירים את הקבוצה הסופר דופר חשובה הזו לליגה.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

4-0 על אוסטריה וינה ו3-0 בחוץ על בני ריינה זה לא להביס?
    14 מסירות בגול השני שלנו,
    14 מסירות בגול השלישי,
    אנחנו משחקים לאחרונה אחלה כדורגל קבוצתי, אבל מצד שני גם צריך לנהל דקות וסגל בטח כשהמשחקים גמורים ואין טעם לאבד שחקנים מרכזים לפציעות בשביל להביס בתוצאה גבוהה יותר בתקופה כל כך עמוסה.