מחזור 11 בפרמייר ליג- צ'לסי נצמדת לפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏28/10/04.

1. THE STRETFORD END Member

יופי נחמה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

2. cityblues beter dead than red

סטרטפורד היקר.
    א.אני שמח לבשר לך שלא התעשרתי היום בגלל שצ'רלטון לא הצליחה להשוות-חוץ מזה קלעתי בול אצל אברטון,פולהאם וכמובן פומפיי שעשתה לי את השבת.
    ב.דבר אחרון שאני מוכן לעשות:להתחלק ברווחים עם אוהדים כמוכם(אל תקחו את זה אישית-הכוונה לקבוצה הבזויה שלכם).
    ג.אם כבר אתם להוטים להשתתף-לא נראה לי שתשימו X במשחק הקרוב.
    ד.תגיד לרובסון (שכתב "מזל שיש לנו דרבי בשבוע הבא")שלא יבנה על 3 נק' כל כך מהר, הולך להיות לכם חיים קשים בבית.

3. robson Member

א: אתה יכול לפנות אלי ישירות.
    ב: תכתוב לנו מה אתה שולח לפני המשחקים לא אחרי ואז נשקול אם להאמין לך.
    ג: כמו שאמרתי מזל שיש דרבי במחזור הבא כך נוכל לחזור לעצמנו.

נערך לאחרונה ב: ‏30/10/04
  4. cityblues beter dead than red

מאין הבטחון שתנצחו?
    אהה נזכרתי,פרגי'לה העביר לשופטים רשימה של יחסי הימורים למרוצים הקרובים.

5. robson Member

בדרן רציני אתה.
    הביטחון שננצח נובע מהעובדה הפשוטה שאנחנו היוניטד ואתם שיטי, אלה חוקי הטבע.

6. `Sepk Member

מישהו מוכן בבקשה, בבקשה לתת לי לינק להורדת השערים, או תקציר המשחק?

תודה מראש!

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

איזה מחזור אדיר... מצויין. (פרט לעובדה שארסנל צריכים להגיד תודה לאלוהים)

טוב אז למעשה מה שהחזיק את ארסנל עד עכשיו זה המוטיבציה האדירה של לשמור על השיא שלהם, השיא הלך, הלכה המוטיבציה. היום הגיעה להייבורי הקבוצה הכי חלשה בליגה יחד עם בלקבורן עד למחזור הזה ופשוט ניצלה בנס מהפסד, הפסד שני ברציפות. איזה כיף... פשוט תענוג.
    וצ'לסי... הקבוצה הכי טובה באנגליה סוף סוף יכולה לאט לאט להשתלט על הליגה וללא ספק ההפסד של ארסנל במנצ'סטר שינה לחלוטין את מהלך העיניינים, שינה לחלוטין את נקודת המבט שלי על הליגה הזאת ושינה לחלוטין את ארסנל. עכשיו התותחנים הרבה הרבה יותר שבירים וניתנים להכנעה בעוד שצ'לסי לאט לאט מתחברת ולמרות שרביעיות נגד ברומיץ' ובלקבורן זה לא כזה איי איי איי אבל ארסנל עשתה תיקו בבית נגד סטיב וויגלי אז גם 4 נגד ברומיץ' זה משהו.

מנצ'סטר חוטפת בראש מיעקובו וחבורתו... טוטנהאם האפסים חוטפים (שוב) בראש הפעם מפולהאם... וליברפול מאבדת נקודות מול בלקבורן שהתפוררה בתקופה האחרונה. וגם אברטון יורדת לנו מהגב.

מחזור חלומי מבחינתי.

8. Hammers Fan Member

מה ההתרגשות הגדולה מה2-2 מול הסיינטס?

הסגל של ארסנל עמוק ואיכותי מדי כדי להכנס לכדורי שלג מתגלגלים ומתעצמים. חוץ מהעובדה שואן פרסי הרוויח לכם נקודה בונוס בדקה ה90 אין שום דבר משמעותי במשחק הזה עבור ארסנל. התסריט היחיד שרץ לי בראש הוא זה שארסנל מפרקת קריסטל פאלאס בשבוע הבא ויוצאת לדרך חדשה. לא איבדה את האליפות ולא נעליים.

לסאות'המפטון מנגד זה משחק סופר משמעותי, משום שזו צומת דרכים מאוד טיפוסית עבור קבוצה שנמצאית בסיטואציה כזו. שני דברים יכולים להתרחש עבור הסיינטס:

1.היא תשתמש במשחק הזה כטרנאובר מוראלי, תחזיר את המוטיבציה לסגל שממילא איכותי מדי בכדי להיות מתחת לקו האדום, ותתחיל לבנות מומנטום חיובי שיחלץ אותה אל כיוון מרכז הטבלה.

2. לזכור מהמשחק הזה רק את השיוויון של ואן פרסי, להמשיך ולהתעסק בבעיות האופי והלוזריות של הקבוצה מתחילת העונה ולהמשיך לשקוע בחוסר בטחון שיוביל לירידת ליגה.

הבחירה אך ורק שלהם, מעניין לראות איך זה יתפתח. זה מבחן המבחנים של מנג'ר.

------

גם למנצ'סטר יונייטד הייתה צומת דרכים לאחר הנצחון על ארסנל, היא הייתה יכולה להתחיל לרוץ על בסיס הבטחון המחודש שקיבלה, ליצור מומנטום דורסני ולחזור לתמונת האליפות. אבל פרגוסון, הפיצה והמרק העדיפו להכנס לאופוריה, ומשם הרבה יותר קל להפסיד לפומפי ולחזור לנקודת ה-0.

-----

צ'לסי: מסיר את הכובע.

הנה לכם ההבדל בין קבוצה עם איכות ועומק שיודעת לנתב את זה לתוצאות חיוביות גם כשהיריבות נראות כמו בשר קל (צ'לסי) לקבוצה עם איכות ועומק שמתקשה לנתב את זה לתוצאות חיוביות נגד קבוצות נחותות (יונייטד).

העובדה שהרביעיות האלו מגיעיות דווקא נגד בלאקבורן ו-ווסט ברום מראה כמה שצ'לסי בנוייה ובשלה לאליפות.

-----

ספרס: לי אין הסברים. הוטספר, רובי- לכם יש?

9. cityblues beter dead than red

והוא עוד לא נגמר...להפוך אותו למושלם עוד יותר-
    הסיטיזנס צריכים לפרק את הקנריות בסיטי אוף מנצ'סטר סטדיום ביום שני.
    ו...כמובן,להזהר משאננות-רק איסטלנד זוכר מה קרה אשתקד במחזור 12 לאחר פתיחת עונה מצויינת יחסית.
    הובסנו 3-0 בבית מול לסטר וזה פתח לנו רצף של 14 משחקים ללא נצחון.
    ההסטוריה הזאת לא תחזור אם לא נזלזל.

10. Yeste Member

שנה ראשונה שלו מחוץ לליגה הספרדית,הבן אדם אפילו לא יודע לדבר אנגלית.
    ובינתיים ה"בלופ" כובש כמעט בכול משחק,מה גם שהוא בכלל לא חלוץ טבעי.מין סוג של קשר התקפי\קיצוני ימני.מהבן אדם שאמר פה הכי הרבה על אחרים בפורום את המשפט: "אתה ליצן!".

11. eastlands Member

רק ביגלל השאננות אני קונה 1-0 קטן ,עדיין לא ברור אם אנלקה כשיר
    פאולר יפתח בהרכב במקום מאקן ושוני או חלוץ או קשר , האמת שמפאולר אן לי ציפיה רק שלא יפריע למרות2 השערים האחרונים שלו פשוט עצוב לראות אך הוא הידרדר ,ועצוב יותר שקיגאן עדיין מאמין בו , ועוד נתון מדאיג הוא ששחקנים ששיחקו בסיטי כובשים נגדה , והקרבי אהובי בכושר מצויין(כמה שהוא היה יכול לעזור)

12. robson Member

שנה ראשונה שלו מחוץ לליגה הספרדית,הבן אדם אפילו לא יודע לדבר אנגלית.
    ובינתיים ה"בלופ" כובש כמעט בכול משחק,מה גם שהוא בכלל לא חלוץ טבעי.מין סוג של קשר התקפי\קיצוני ימני.מהבן אדם שאמר פה הכי הרבה על אחרים בפורום את המשפט: "אתה ליצן!". [/quote]
    כובש בכל משחק?...כנראה שאנחנו לא רואים את אותה ליגה...
    מה הקשר לזה שהוא לא דובר אנגלית? הוא מבין טוב מאוד את המאמן שלו...
    גם בליגה הספרדית הוא היה שחקן לא משמעותי ובטח ובטח בליגה האנגלית.
    ובקשר לליצנים, אתה מבלבל אותי עם מישהו אחר...למרות שהוא צודק בד"כ...

13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

גועל נפש, פשוט לא יאמן, ארסנל אחרי 49 משחקים בלי הפסד מעיזה להוציא נקודה משני משחקים כשאחד מהם באולד טראפורד וישר אוהדי ארסנל קובעים שהלכה האליפות! מילא אם זה היה משה, אבל איתי ועדי??

כל אחד כאן עושה סיכומים ומנבא, אחרי שני משחקים לא טובים אין סיכוי שנזכה באליפות, פעם אחרת אנחנו האלופים הבטוחים - כל כך ישראלי, רק אוהד ישראלי ישבר לגמרי אחרי משחק או שניים לא טובים, למה הקהל המפונק של קריית אליעזר בוכה אחרי כל ניצחון שלא נראה לו ובאנגליה בחיים לא תראו אוהדים מתחילים לבכות שנחרץ גורל המועדון אחרי כמה תוצאות לא טובות?

זה היה חייב להגיע מתישהו. מתישהו חייבים להפסיד, נכנסים לתקופות לא טובות, ככה זה בכדורגל, מי שחושב שאסור לארסנל לא לנצח שני משחקים רצופים יכול ללכת לאהוד את מכבי ת"א כדורסל, שם זה מקובל. הכי אכזב אותי איתי עם הטענות המטומטמות "ונגר משתין במכנסיים" והתמיהה שדניס ברגקאמפ, אחד השחקנים הטובים ביותר העונה פותח במקום רובר פירס. פאק, איזה שטויות...

נמאס כבר להסביר דברים כל כך ברורים. יונייטד לא מפסיקה לאבד נקודות העונה ועדיין אף אחד לא פוסל אותה, להיפך, לא תראו אוהד יונייטד אחד בפורום שאפילו חושב שהקבוצה שלו לא תתמודד על האליפות, אוהדי צ'לסי אחרי הפסד למנצ'סטר סיטי או אחרי משחקים משמימים שמסתיימים בתיקו לא בוכים על כמה שהמאמן שלהם "משתין במכנסיים" או ש"הלכה האליפות", רק אוהדי ארסנל אחרי כל הפסד (פעם ב-49 משחקים, כנראה עדיין יותר מדי בשביל כמה אנשים) בוכים כמה הקבוצה חרא וכמה אין לנו סיכוי.

ומשה, בחיים אל תעשה דבר כזה שוב. זה היה באמת מפחיד.

14. eastlands Member

בולטון מנצחת 2-1 את ניוקאסל , מחצית רישונה חלשה ובשניה היה כדורגל מהיר ושער מדהים של ניוקאסל, 90 אחוז מהמצבים של בולטון היו מכדורי חוץ של אוקוצ'ה כך גם נכבשו השערים(סונס אמר בסיום שלאוקוצ'ה צריך להיות כאבים בכתפיים מכמות כדורי החוץ)
    גיבן אשם ב2 הגולים, וקליוברט היה הכי גרוע במיגרש(קלויברט ושירר ביחד -ביזבוז של שחקן במיגרש)
    דיוף כבש בדיוק ליפני שעמד להיות מוחלף ואלאדייס ביטל את החילוף ,לגבי דיוף הוא במקום מכובד ברשימת הרמאים שנחתו באנגליה ,כל המישחק הוא עסוק בהצגות ,כל הזמן נופל ומיתלונן ,גראם פול השופט שלף לו צהוב ואחר כך היתעלם מקיומו של הרמאי שהיה צריך לקבל גם אדום .

15. robson Member

עצם הבאתו של קלוייברט הייתה תמוהה בעיני, הוא לא המחליף לשירר. גם בימיו הגדולים {והם הסתיימו מהר מאוד}
    הוא היה אחד השחקנים הכי אוברייטדים בעולם.
    חוץ מזה צריך לשים לב לבולטון שעם סגל בינוני בלשון המעטה עושה דברים יפים מאוד ומיררה את החיים גם ליוניטד וגם לארסנל.