מחזור 12 בליגת העל: בית"ר מנצחת בחיפה; תיקו מביך למכבי; ב"ש כבר עם 10 הפרש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏2/12/16.

1. עידן444 Member

אם הם היו נקודה ממקום ראשון האצטדיון היה מלא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

oranfu, Sir Alex Ferguson, oFiRzZz ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  2. gilad16 Member

לא באמת?!
    ברור, אבל אם הם היו באותה סיטואציה כמו עכשיו רק בבלומפילד, היו יותר מאתמול.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

oranfu, Don Joan Roman ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  4. עידן444 Member

אני בספק.
    ולו בגלל שזה היה בשבת. אם זה היה אמצע שבוע אולי הייתי חושב אחרת.
    מצפון ת"א, הרצליה, רמה"ש, רעננה, הוד השרון ובטח אזור השרון המרכזי והצפוני יותר קל להגיע בשבת לנתניה מאשר לבלומפילד.

5. gilad16 Member

אני אומר לך מה אותם מנויים שדיברתי איתם אמרו לי.
    הם שונאים את המגרש לא רק את הנסיעה אליו

6. עידן444 Member

שונאים מגרש שלא מצליחים בו.
    מכיר אוהדים שלנו שאהבו את הקופסא ושונאים את המגרש הזה. למרות שהקופסא היתה תת תנאים כמעט מכל בחינה.
    יש לי תחושה שאם הקבוצה לא היתה יורדת ליגה כבר פעמיים במגרש הזה ונמצאת במאזן שלילי זה היה שונה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. gilad16 Member

בוא תספר להם את זה, אמרו את זה עוד מהרגע הראשון.

8. עידן444 Member

מה הסיבה?
    שומע שלאנשים יש בעיה עם יציע קומותיים- אבל כשנוסעים לחו"ל אף פעם לא שמעתי מישהו חוזר מאולטראפורד או מהקאמפ נואו ואומר- וואי, איזה באסה שיש שם יציעים עם קומות...
    זה שאין יציעים מאחורי השערים? חוץ מאנשי 11-12 רוב האנשים מתבאסים לשבת מאחורי השער גם ככה כי רואים משם את המשחק הרבה פחות טוב.
    זה שהכסאות בצבע כחול? הגיוני שזה מרגיז אוהדים שלנו לא שלהם וזה לא שבלומפילד היה כולו צהוב כחול.
    העלית מדרגות ליציע העליון? מעצבן, אבל לא סיבה לשנוא אצטדיון. ביציעים גבוהים בדרך כלל תצטרך לעלות בין אם בתוך היציע או בין אם מבחוץ.
    בקיצור, יש דברים שאני יכול להבין כמו הבאסה להגיע לשם באמצע השבוע. כל השאר זה תלוי מצב רוח שמושפע מתוצאות שלא נדבר על מצב בו אתה מגיע אם אנטי מראש. הרי אם היו עושים משאל בין אוהדי מכבי ת"א איפה הם היו רוצים לשחק יש לי תחושה שהאופציה להגיע לנתניה לא היתה המועדפת. יש סיכוי שלא מעט היו בוחרים בר"ג המושמץ(שוב, חוץ מאותם יושבי 11-12 שיודעים שאי אפשר לעודד שם).

9. gilad16 Member

אתה רוצה לפתוח דיון על האצטדיון?
    כתבת מה שכתבת על אוהדי מכבי, עניתי לך שזה לא רק חוסר ההצלחה כרגע אלא גם האצטדיון.
    לא שיערתי, לא חשבתי, לא דמיינתי, אמרתי לך מה כמה מאלו שלא הלכו למשחק אתמול אמרו לי.
    ואמרו את זה גם לפני העונה ברגע שהוחלט שישחקו בנתניה.
    מפה והלאה אתה מוזמן לדברר את זה כמה שאתה רוצה לאיזה כיוון שאתה רוצה, לי אין עניין בכך.

10. עידן444 Member

אנחנו בדיון פרטי ולא ידעתי?
    על מה שאתה רוצה תגיב ועל מה שאתה רוצה אל תגיב.
    ההודעה הראשונה שלי לפני שהפכת באופן מוזר לסנגור של אוהדי מכבי ת״א היתה מאוד ברורה.
    עד היום בכל משחק של מכבי ת״א האצטדיון היה מלא. אתמול הוא היה חצי ריק וזה דרסטי!
    בסך הכל שאלתי מה הסיבה שחברים שלך(או מי שזה לא יהיו) לא אוהבים את האצטדיון(כי תמיד הטענות הם לגבי דרכי הגישה) תוך הדגשת הנקודה- כשהם מקום ראשון הם יבכו למה הם קיבלו רדיוס בלי קהל בנתניה או ידברו על הגדלת האצטדיון כי אין מספיק מקום לקהל שלהם...
    כשהקבוצה בתקופה לא טובה אפילו האצטדיון בעכו מספיק להם.
    אבל האצטדיון אשם...

Sent from my iPhone using Tapatalk

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

איצטדיון זה לא שיקול, זה תירוץ. בטח למכבי תל אביב שחלק לא מבוטל מהאוהדים שלה מתגוררים מחוץ לתל אביב.
    אם מכבי תל אביב הייתה מארחת בסמי עופר, הייתי מבין את הטענות על מרחק, למרות ששוב, אם מכבי הייתה מחלקת חמישיות ונמצאת היום בפער של 10 מהשנייה בטבלה, אז האיצטדיון היה מלא במשחקי בית עד אפס מקום לא משנה אם המשחק היה מתקיים בתל אביב, רמת גן, נתניה או פתח תקווה.
    כשלא מצליחים מבחינה מקצועית (וגם כאן צריך לקחת את הדברים בפרופורציות הנכונות, לא מדובר כאן בקבוצה בליגה הלאומית או כזאת שמתמודדת נגד הירידה, אלא עדין על קבוצה שנמצאת נכון לכרגע במקום השני בטבלה כשהיא משחק אחד מלעלות לשלב 32 הגדולות באירופה), קל למצוא תירוצים למה לא להגיע למשחקים.
    אנחנו עד לשנה שעברה שיחקנו בוסרמיל, מכבי בשנות ה - 90 שיחקו ברמת גן, לעומת האיצטדיונים האלה האיצטדיון שמכבי משחקת בו היום הוא חלום, לא פחות.

ברגע שאתה מודה שאם המשחקים היו בבלומפילד לא היית מחרים אותם, אתה מלמד שגם אי ההגעה שלך היא בעייתית.

אוהדים כאן מפסיקים להגיע בגלל יכולת חלשה, בגלל חוסר שביעות רצון מהנושא המקצועי כי הקבוצה לא מתמודדת על האליפות (מכבי ת"א) או לא נאבקת בצמרת ועם שוק ניהולי (הפועל ת"א), ובכן, אין לכם מושג מה זה משבר אמיתי ומה זה יכולת מקצועית חלשה.
    אנחנו נסענו לשכונת התקווה ביום שישי אחרי שכמה ימים קודם הפסדנו להפועל רמת גן מהליגה השנייה בפנדלים בגמר גביע (ועוד עם פרחים ללופא קדוש ז"ל ורמי אליהו מחמיץ הפנדל), אני נסעתי לעילוט בליגה הלאומית אחרי שקיבלנו רביעיה מהכח רמת גן.

זה הקושי של אוהדי מכבי תל אביב? מקום שני ומשחק אחד מלעלות ל - 32 הגדולות בליגה האירופאית? זה התירוץ למה מועדון כמו מכבי תל אביב מביא למשחק בית כמות עלובה של 6,000 צופים?
    עוד הוכחה בעיני שאין בארץ מועדון באמת גדול כמו באירופה. מועדון שהאוהדים ילכו אחריו תמיד גם ברגעים הקשים. זה מביש שאחרי 3 אליפויות וסגנות ב - 4 שנים, פתיחה פחות טובה של הליגה מובילה לכמות כל כך נמוכה במשחק של מועדון כמו מכבי תל אביב.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  12. Raulito Madridista

אין לי בעייה להתדיין איתך בפרטי ובוואטספ על מהות של אוהד אמיתי, יש לי גישה אחרת משלך כנראה. אני לא מגיע מאז ה-5:0 ההוא, זו שריטה עמוקה בלב, משחק שנזכור גם בעוד עשר שנים, תמיד יזכירו לנו. אסור להפסיד 5:0. אני הייתי בלם, ראית בעצמך. חלק אמרו טוב, חלק אמרו 'טוב מאוד!', חלק אמרו 'בינוני'. בחיים לא הפסדתי בצורה כזו. אני הכי אוהד אמיתי, אני הכי כואב את המצב, אני הכי לוקח ללב. לפעמים במקלחת, באימון, בדרך למכללה, בים - יוצא לי ככה על אוטומט את שירי היציע של הפועל וזה כיף ומגניב. אני עדיין מכור.
    אגב, ההפסקה התחילה בגלל משחק שהוא כביכול ביזיון מקצועי, אבל הפועל ת"א רקובה הרבה מעבר. אין ביתיות, מכירת השחקנים למכבי, החובות וכל הלייצנות בה המועדון הזה מתנהל, השקרים. הפועל יורקת בפנים של האוהדים שלה. הלכתי גם בעונת הלוזון הקודמת לכל משחק, בשנתיים האחרונות. טדי, סמי עופר, כל מקום, כמעט עד אלייך לבאר-שבע. אני לא אוהד הצלחות.

לגבי מכבי - אלה צרות אחרות, קופץ בשתי ידיים על הרצף השחור שלהם ועל הבעיות שלהם, הלוואי עליי. אבל אתה מדבר על אותו קהל שהגיע בשחור בימים שלקחו להם את אבי נמני והלכו לעודד אותו בטדי במשחק נגד הקבוצה שלהם. כן, זוהי דעתי. הקהל של מכבי לא היה שם בשבילה אתמול.

* המגרש בנתניה הוא לאו דווקא ברמה נמוכה כי הוא לא, זה קשור לפקקים ולמרחק, לזמן, אתה מרגיש כמו נסיעה למשחק חוץ, על בסיס שבועי.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא חושב שאתה אוהד הצלחות, אבל אני כן חושב שאם אתה טוען שאם זה היה בבלומפילד היית נוסע אבל בגלל שזה רחוק יותר אתה לא נוסע, אז אתה צריך לחשוב טוב טוב על ההחלטה שלך להחרים את הקבוצה, ויכול להיות שההחלטה היא פשוט לא נכונה.

באופן אישי, אני מסתכל היום על אוהדי מכבי ת"א והפועל ת"א ובעיקר צוחק. זה התחתית של התחתית בשבילכם? זה רגעי השפל? בואו תהיו מרחק נקודה מהקו האדום בליגה השנייה כשאתם מתחילים לחשוב על ירידה לליגה שלישית אחרי שער דקה 95 של קריית גת (שגם שם 100 אוהדים של קריית צוחקים לנו בפנים ולא מאמינים שהם ניצחו אותנו כשאנחנו כמה אלפים ביציע) ותביאו 12,500 אלף איש למשחק מחזור לאחר מכן מול בית"ר ב"ש שנמצאת במקום השני ומדברת על כך שההגמוניה בעיר התחלפה. בואו תסעו 2,500 איש ביום שישי בלאומית למשחק ברמת השרון ותראו קבוצת מתנ"ס עם 20 מקורבים של השחקנים ביציע חוגגת על הקבוצה שלכם ועושה משולשים בדקה ה - 70. כשתגיעו למקומות האלה, לתהומות של התהומות, למגרשים שהוויז לא ידע על קיומם בכלל, למגרשים שאתה מביא 2,000 איש וצפונה והקבוצה הביתית מביאה 50 איש ומנצחת אותך ועוד עושה לך אולה בפנים, ותבינו מה זה באמת תהום. וזה היה קשה. וזה היה סיוט. וזה גרם לי לא פעם להוריד דמעות. וזה גרם לי לא פעם לחזור בנסיעות של שעות עם הראש בין הרגליים במחשבה של ייאוש מוחלט. וגם אז לא עזבנו את הקבוצה והמשכנו להאמין ולתמוך בידיעה שאם לא נעזוב את הקבוצה תמיד יהיה סיכוי שהגלגל יתהפך. והנה הגלגל התהפך. ועכשיו כל שער שלנו וכל ניצחון שלנו וכל יש שלנו וכל אליפות שלנו מתוקים פי אלף מאלה של אוהדי מכבי תל אביב שלא היו במקומות שאנחנו היינו ולא עברו מה שעברנו ולכן לא יודעים להעריך מה שיש להם ביד ולכן מביאים רק 6,000 איש למשחק בית.

14. gilad16 Member

@Sir Alex Ferguson לכל מה שכתבת לי כבר התייחסתי בתגובות קודמות.
    אני גם לא מבין למה צריך לדחוף את הפועל באר שבע בכל תגובה שמתייחסת למכבי ת"א.

@עידן444 גם לחלק מהדברים שאתה כתבת כבר התייחסתי, פשוט תקרא שוב.
    לגבי מה שלא התייחסתי, מה רע באצטדיון, זה עניין אישי שכנראה יש כאלו שלא חושבים כמוך.
    אני גר כמה דקות מהמגרש, אין לי בעיית חניה או תנועה, ועדיין אני לא אוהב אותו.
    אין לי בעיה עם מישהו שאוהב אותו, לגמרי אינדיבידואלי.

נערך לאחרונה ב: ‏4/12/16
  15. Butragueño מנהלים

בלי קשר לזה שהפועל ב"ש פשוט עוצמתית, אחת הסיבות שהיא יכולה לקחה אליפות בהליכה, זה שמכבי ת"א מגלה יותר מדי תבוסתנות. שומע לא מעט מהאוהדים (אלה שפה, אלה שמדברים בתקשורת ואלה שסובבים סביבי ביום יום) ומהשחקנים שהעונה אבודה ורוצים להרכיב סגל חדש לעונה הבאה.