מחזור 12 בליגת העל: בית"ר מנצחת בחיפה; תיקו מביך למכבי; ב"ש כבר עם 10 הפרש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏2/12/16.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

גלעד, אני ועידן ככאלה שהיינו בשפל של השפל, כל אחד בתקופה שלו, חושבים שלא לבוא למשחק אתמול בגלל איצטדיון כמו נתניה זה תירוץ של אוהדים שלא יודעים מה זה שפל מקצועי אמיתי ולא יודעים מה זה באמת איצטדיון נורא (תחשבו על לשחק בוסרמיל כל ימי חייכם למעט השנה וחצי האחרונות), ובגלל זה ערכתי השוואה לבאר שבע.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  2. Raulito Madridista

אין ספק שעברת דרך ארוכה עם הקבוצה שלך ומגיע לך שאפו, אני שמח שאתה נהנה בימים האלה. יכול להיות שזו שאלה של התחלה, איך הכל התחיל. הרבה אומרים לי שלמזלי 'החמצתי' את שנות ה-90 החלשות של הפועל והתחלתי לאהוד אותה ממש סמוך לתקופת ההצלחות. זה לא קרה דרך אבא אגב אלא בגלל המאמן כדורגל בביה"ס והחבר הכי טוב. ובגלל שחקן שהתחברתי אליו ושיחקתי בלם כי זו העמדה שלו - שמעון גרשון. אז כן, גדלתי לתקופה יפה, קבוצת צמרת שתמיד מתמודד וגם אם לא זוכה במספיק אליפויות - דאבל פעם בעשור ובכל אירופה יודעים - או ידעו - מי זו הפועל ת"א. גם היה משהו בקהל שמשך, שמעודדים תמיד. אין ספק שמי שהגיע מלמטה מעריך יותר.
    ומצד שני, אתה שוב מתעלם. זה לא המצב המקצועי. הדרבי היה רק סופו של תהליך. הקבוצה שלי האהבה שלי מתה כבר כמה שנים. לא קבוצה שהייתה בבינוניות אלא קבוצה שהרוויחה מעל מאה מיליון שקל והייתה אימפריה בליגת האלופות. אני מקבל עונות חלשות - בעונת הבכורה של לוזון הלכתי לכל משחק וגם בעונה שעברה הגעתי למשחקי החוץ הקשים. אני מקבל טעויות בבחירת שחקנים, חוסר מזל, שאין כסף. אבל מה שהמועדון עושה עכשיו זה לעצום עיניים, לבזות אותנו, לירוק לנו בפנים. מוכרים שחקנים למכבי מתחת לאף, כמו ורמוט, יש שחקנים שחייבים להם כסף כבר עשור, אף-אחד לא יודע מה קורה בפנים.

דמעות? ירדו דמעות ב-5:0 ההוא למרות שכיביתי את המסך כבר ב-2:0. ולפניכן היה ב-3:2 עם זהבי ב-2014. כבר לא יוצא כלום, העיניים יבשות מהם. הצרות של מכבי? זה דבש לעומת מה שקורה בהפועל. תעשה 'קופי-פייסט' לסיטואציה שלהם ובחיים הפועל לא תביא רק 6000. כן, לדעתי זה רגע שפל של הקהל שלהם.

3. gilad16 Member

נניח, ועדיין זה לא הופך את מה שכתבתי ללא נכון לאוהדים עליהם ואיתם דיברתי.

4. עידן444 Member

אז אנחנו שכנים:)
    סך הכל רציתי להבין למה שונאים כי לפעמים סתם אוהבים לשנוא. גם הרבה כאן לא אוהבים את סמי עופר.
    גם אני שונא אצטדיונים מכל מיני סיבות.
    לרוב כי נתניה תמיד מפסידה בהם כמו הרצליה שהוא גם קרוב, וגם אפשר לייצר בו אחלה אווירה.

5. הרצליה Member

מתי אתם באים באמת? אני צריך נקודות. :rolleyes:

6. עידן444 Member

:)
    אגב, זה לא רק נגדכם..
    גם אם נשחק שם רדיוס בגביע נגד הנוער של קבוצה שהתפרקה נפסיד.

7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אבל האוהדים של מכבי לא מרוכזים להם בשרון המרכזי והצפוני, הם רובם מאזור תל אביב, גג הרצליה ורמה"ש, ובניגוד למה שאתה חושב גם משם קל יותר להגיע לבלומפילד.

גם תיזכרו שאנחנו בישראל ו(שוב) שיחקנו במקביל לקלאסיקו.

8. alexshw Member

גם מכבי חיפה שיחקה במקביל לקלאסיקו (מול רעננה לפני שנתיים) והביאה 22000.
    אם הייתם מקום ראשון, המגרש היה מלא.

oranfu, oFiRzZz ו-Civil אוהבים את זה.
  9. עידן444 Member

זו בדיוק הנקודה ולאורך כל הדיון הזה מנסים לברוח ממנה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

10. עידן444 Member

ורק לפני כמה ימים כעסו איך זה שמכבי ת״א לא שיחקה בכלל בשבת.
    קיבלו שבת...
    ונשארו בבית...

oranfu ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  11. Drama2 הסמל מעל הכל

כפי שאמרתי השבוע בדיון "צבע ביציע", יכולים ללמוד מכם. היחידים שמדגדגים אלו בית"ר.

12. עידן444 Member

אגב, הסופר קלאסיקו הזה כל כך מאוס!!!
    לוותר על משחק של הקבוצה שלך בגלל זה?
    2000 ישראלים היו שם וביזבזו אלפי שקלים בשביל התענוג הזה. אבל בארץ רוצים שכרטיס יעלה 30 ש״ח ושגם תחכה מסז׳יסטית ליד הכיסא.

orimor2212 אוהב/ת את זה.
  13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אוחנה אומר: מכבי זה מכבי, באר-שבע זה באר-שבע ואין מה להוסיף!

באמת כל הכבוד לך(בלי ציניות) שהלכת אחרי ב"ש גם בליגה השניה ברגעים קשים אבל מה לעשות שמכבי ת"א זה ליגה אחרת ממכם בגודל של מועדון ובהצלחות שהאוהדים שלהם הורגלו לאורך השנים, מבחינת מכבי כמעט כל עונה בלי אליפות היא כישלון ועונה של תחתית-אמצע טבלה היא קטסטרופה אתם עד השנים האחרונות לא ידעתם לאיית את המילה אליפות אבל אם נלך עכשיו 10 שנים קדימה במידה ותמשיכו את השיפור העצום מהשנים האחרונות אז גם הסטנדרטים שלכם ישתנו לגמרי ולא מעט אוהדים שנולדו להצלחות יכנסו ליציעים ועונות בלי אליפות ותוצאות תיקו מול אשקלון יתקבלו בכעס ובבוז ביציעים. זה הכדורגל ולא רק כאן אלא בכל העולם.

oFiRzZz, Don Joan Roman, yakov_y ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  14. עידן444 Member

הסבר מאוד הגיוני ללמה עונת שיא של בני יהודה תחשב כשלון במכבי ת״א.
    זה לא מסביר מצב שחצי מהמנויים לא באים. טוענים בפני שזה הקהל הגדול במדינה(אני אישית חושב שחיפה אבל לא משנה) שכולל מאות אלפי אנשים...
    אם ממאות אלפי אנשים בתקופה קצת קשה זה מה שאנחנו רואים זה אומר הרבה על קהל הכדורגל בארץ ושל מכבי ת״א בפרט.

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הקהל הישראלי ושל מכבי בפרט הוא זבל טהור, אבל בואו נאמר שלאוהדי מכבי אין הנחות כרגע בשום דבר, כשבראש תנאי אצטדיון איומים (רחוק מהעיר, דרכי גישה לא נוחות וכו'). גם אוהדי חיפה לא פיצצו את קריית אליעזר בימים הפחות מוצלחים (והאצטדיון היה נוח להם יותר, לא משנה איך יסובבו את זה).

אני לא יודע אם בלומפילד היה מתמלא אתמול, אבל אני מעריך שהיו מגיעים לפחות עוד אלפיים. האצטדיון בנתניה הוא סבל טהור גם אם הוא אצטדיון לא רע אובייקטיבית. פח אשפה.