מחזור 15 בליגת העל: כיסאות מוזיקלים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Clock End Stand, ‏24/12/22.

1. עידן444 Member

בוא נגיד שניתקלתי בהרבה יותר התנהגויות של אוהדים שמצדיקות פצצה לפנים מאשר מקרים של שוטרים שסתם מרביצים לאוהדים.
    מעדיף ששוטר יגיב מאשר יברח כמו שקורה בסכנין כשאוהדים שלהם זורקים אבנים לתוך היציע שלנו.

G.B7 אוהב/ת את זה.
  2. עידן444 Member

אם מתחיל בלאגן תבין שעדיף לך להתרחק.
    אם לא אתה צריך להבין שבהחלט יש סיכוי שתחטוף למרות שאתה אישית לא עשית כלום.
    אני לא יושב ליד האולטרס.
    כבר לא בגיל לזה.
    כבר לא עושה לי את זה.
    לא מוצא בזה שום עניין.
    וגם אם הייתי יושב קרוב לשם- הסיכוי שאפגע מהם או מאוהד של קבוצה יריבה גבוה בהרבה מאשר שאפגע משוטר.
    על אחת כמה וכמה הסיכוי ששוטר ירביץ לי במשחק כדורגל שואף לאפס ברגע שאני שומר מרחק מאנשים פורעי חוק.

G.B7 אוהב/ת את זה.
  3. Butragueño מנהלים

שבוע הבא רנשרייבר שופט את מכבי חיפה הפועל באר שבע. תגידו שלום למשחק שיכל היה להיות קצת ספורטיבי

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  4. italiano Member

במדינת ישראל שוטר זה המלצה בלבד עבור האזרחים.
    בוא נראה את האמיצים האלה שמים זין על שוטר בארה"ב.

5. VAR Member

בסדר, כשיש הצדקה לתת לו פצצה לפנים אז אני לא שומע אנשים מתלוננים יותר מידי. אבל הטענה שלא הגיוני ששוטר מעדיף לעלות ליציע מאשר להיות עציץ ולחייך לאנשים - היא מנותקת. לא הרבה אנשים אוהבים להיות עציץ במקום העבודה שלהם ולקבל כסף. הרבה רוצים אקשן. ואקשן במקרה של שוטרים = אלימות.

אם אין את היכולת/כוח האדם הדרוש כדי לטפל ספציפית במתפרעים ולא באנשים שרק היו במקום הלא נכון ובזמן הלא נכון אז לא צריך להכנס לזה מלכתחילה. לתעד את המתפרעים ולסגור איתם חשבון רטרואקטיבית.

6. עידן444 Member

בארה"ב זה היה נגמר עם כמה אוהדים הרוגים ולא עם שוטרים וסוסים פצועים. פאקניג סוסים הם פצעו!

7. עידן444 Member

אני במקרה מכיר שניים כאלה.
    תאמין לי שהם מעדיפים להיות עם המשפחה שלהם ולא במגרש כדורגל.
    הם שם כי המשכורת הבסיסית של שוטר לא מספיק טובה. זה הכל.
    האידיאל זה לבוא ולהעביר שלוש שעות בסבבה בלי יותר מידי כאב ראש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

נערך לאחרונה ב: ‏27/12/22
  8. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם שוטרים מחליטים לעלות ליציע כדי לעצור אוהדים שיושבים על המעקה / מעשנים / הדליקו אבוקה (או במקרה של אתמול, "חשד שהולכים להדליק אבוקה") אז יש בן אדם שקיבל את ההחלטה הזאת. והוא צריך לתת את הדין, אלא אם כן אתה חושב שזה שיקול דעת נכון להעלות שוטרים ליציע בשביל הדברים האלה.

9. G.B7 ירוק עולה

אני לא מבין את ההודעה הזו.
    אבוקות, עישון ביציע= עבירה על החוק, תפקידו של השוטר לאכוף את החוק.
    יושבים על מעקה= אולי חשש לבריאותם של האנשים, תפקידו של שוטר לשמור ולהגן על האנשים.

אתה טוען שמי שקיבל את ההחלטה לעלות שוטרים ליציע הוא אשם? אז נכון זה גורם להתרסה ולבאלגן אבל השאלה בכלל למה כניסת שוטר אמורה להוות בעיה לאוהד שבא לעודד את הקבוצה שלו? למה כניסת משטרה ליציע גורמת בכלל לתסיסה בקהל, אהה נראה לי שזה בשביל לעצור אוהדים שכנראה עברו על החוק (בקטנה או בגדולה) ואז קללה קטנה הופכת לדחיפה קטנה שהופכת לאגרופים וכיסאות על הראש.
    בד"כ אם זו בעייה לאוהד אז סביר להניח שיש בעיה בהתנהלות שלו (גדולה או קטנה), ואם שוטר מבקש לרדת מהמעקה אז צריך לכבד את זה, גם אם זה נשמע אידיוטי.

ובלי קשר, רואים איזה ילדה בת 15 שמספרת שהיא נפגעה מהמשטרה, רואים עוד אישה ששוטרים פשוט דוחפים והיא נופלת ותוך שנייה קמה ורצה שוב לכיוון שלהם עד שהם שוב מעיפים אותה. לכאורה אפשר להגיד איזה משטרה ביזיונית, איזה אלימות מגעילה כלפי ילדות.
    בפועל- מה לעזאזל יש לילדה הזו להתקרב לאירועים האלה? למה אני שהייתי באיצטדיון לא נפגעתי בכלל (ועוד ישבתי 7 מטר מהבלאגן).
    מי שמשחק באש, שלא יתפלא שהוא נכווה.

10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

שוטר נוהג בטיפשות - אולי זה יותר בלאגן אבל למה זה בכלל יותר בלאגן?
    ילדה בת 15 נוהגת בטיפשות - למה היא נוהגת בטיפשות?

11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

שאיפה לשיפור אמריקאי זה לא משהו שחשבתי שאראה. המשטרה בארה"ב רוצחת כל שנה אזרחים על פארש.
    "לשים זין" על שוטרים בישראל זה צעד מובן ודי הכרחי לפעמים בהתחשב בהתנהלות הכללית של שוטרים.

איך אתה חושב שהאוהדים פצעו סוסים?! לא יותר הגיוני שסוסים נפצעו כי המשטרה השתמשה הכדורים גומי ורימוני הלם באיזור צפיפות גבוה שכלל גם את הפרשים?

12. italiano Member

אז אל תחשוב.

מול הישראלי המצוי והמטומטם שלא מבין חוק מהו - צריך להשתמש בכוח. הרבה כוח.

13. G.B7 ירוק עולה

זה תגובה מצחיקה.
    אחד הדברים היותר בלתי נסבלים שקיימים זה שרואים סרטונים ערוכים למשל רואים שוטר עוצר מישהו ברחוב ואז אומרים "סתם עצר אותו" ואז אומרים "למה להפעיל כל כך הרבה אלימות בלי שיקול דעת"
    אבל מה לא מראים, את העובדה שחמש שניות קודם אותו אדם תקף, קילל, ירק על השוטר והביא לו בוקס לראש.
    לפני איזה שנתיים בערך היה נאום על דוכן הכנסת וכולם נתפסו על מיקי זוהר (אם אני לא טועה) שהיה באותו רגע על תקן יושב ראש הכנסת, כל הכתבות התמקדו באיזה ביזיון זה שהוא מרשה לעצמו לדבר ככה ואין לו זכות להתבטא בכלל כנגד אותה חכית שנאמה דקה קודם, אבל אף אחד לא באמת טרח לבדוק, מה אותה חכית אמרה, הכי קל למצוא אשמים ולהפיל הכל על צד אחד (דרך אגב שמעתי אותה חכית אמרה וזה היה בעייני לפחות הרבה יותר גרוע ממה שהוא אמר כתגובה).
    למטבע יש 2 צדדים

אני לא אומר שהתנהלות השוטרים בנתניה הייתה טובה, ואולי הם עשו טעויות בשיקול הדעת וגם הביצוע שלהם בפועל היה גרוע (אני לא יודע) ואם זה קרה צריך לחקור ולמנוע מדבר כזה לחזור, ולטפל בזה במלוא החומרה.

אבל אני יודע שכל רימוני ההלם האלו נורו בזמן המחצית שחצי מהיציע חשב שאיזה מגניב ללכת ולראות מה קורה במקרה הטוב וחלק הלך בשביל להמשיך את העימותים עם המשטרה במקרה הרע. בואו נגיד שמי שיצא מהאיצטדיון כמחאה, לא הלך לרכב שלו אלא נשאר לעשות בלאגן ולהתפרע (לא כולם).
    את התנהלות המשטרה כמו שכתבתי צריך לחקור ולמצות איתם את הדין אם הם פעלו לא טוב, אבל שילדה בת 15 משחקת אותה קורבן זה טיפשות.
    אם אני עובר ברמזור אדום אני מסתכן, אם אני בזמן צבע אדום אצא לגג של הבניין לראות את הטיל אני מסתכן, אם אני מגיע ועומד צמוד להתפרעות אוהדים ושוטרים אני מסתכן.
    במקום לבכות בחדשות על כמה שהיא מסכנה היה הרבה יותר קל להתרחק מהאירוע הזה.

למה אני ברוך השם אף פעם לא נעצרתי? למה אני אף פעם לא נפגעתי משוטר?
    בואו ניהיה צודקים אבל בעיקר חכמים.

נערך לאחרונה ב: ‏28/12/22
  14. עידן444 Member

עלה שוטר אחד לבקש יפה לרדת מהמעקה.

15. עידן444 Member

למה?
    כי ככה זה בבלגרד ובקראקוב.