מחזור 15: מלור מנצח את ארסנל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏25/11/04.

1. Stuck In The Pen Member

תתפלא אבל אתה יודע מה כסף קייגן הספיק לבזבז..
    ותראו ת'מצב שלכם...

2. ASROMA Member

אכן השיטי מתחילים להציג יכולת נאה וזה עוד בלי אנלקה נראה מול בורו החזקים שבוע הבא מה הם יכולים לעשות לגבי היונייטד אני חוזר די מדבריי מלפני כחודש וחצי נראה שהיונייטד חוזרים לכושר ובגדול ההרכב מתחיל להתגבש וכולם נכנסים לכושר והכי חשוב ההגנה.
    אם בעונה שעברה הבעיה המרכזית אצל מנצ'סטר הייתה ההגנה אז העונה זה החלק הכי יציב אצל הקבוצה ונראה שגם ההתקפה שהייתה גרועה בתחילת העונה חוזרת לעצמה וכבר משחק חמישי רצוף שהיונייטד מבקיעים לפחות 2 גולים במשחק.
    מעניין אם יהיה לזה המשך ויהיה לנו קרב צמרת בין שלושת הגדולות עד לסוף העונה - הלוואי.

3. Stuck In The Pen Member

ההתקפה לא היתה במצב גרוע בתחילה העונה מסיבה פשוטה
    רוד היה פצוע ואותו דבר סאהה... אז איך אתה מצפה משחקנים פצועים
    שיכבשו שערים?
    אלן סמית ששיחק באותה תקופה כבש שערים חשובים מאוד ובישל כמה
    כמובן שעכשיו שרווני בא דברים הולכים בהרבה יותר קלות
    אבל אל תשכח את העובדות
    אנשים אוהבים סתם להגיד דברים חבל שאין בזה אמת

4. Hammers Fan Member

מחצית בסט. ג'יימס'ס פארק. 1-0 למגפייז משער של קרייג בלאמי.

אברטון? מקום שלישי? you're having a laugh...

overachieving קלאסי.

נערך לאחרונה ב: ‏28/11/04
  5. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשמעו, אני עדיין נמצא תחת ההתרשמות מהשער הנפלא של שוני-רייט פיליפס. מי היה מאמין שהילד הצנום יכול לשחרר כזו בומבה מדויקת ברגל שמאל החלשה שלו לחיבורים?! הלאה בקהאם, שוני להרכב! :aaa12: .

ראויים לציון גם השער הראשון היפה של פול סקולס, השער של דמיאן דאף מזוית קשה ביותר עבור שחקן שמאלי, והנגיחה המרהיבה לחיבורים של חלוץ פאלאס אנדי ג'ונסון, שבשקט בשקט כבר צבר לו העונה 9 שערי ליגה, שממקמים אותו חזק בצמרת טבלת מלכות השערים. האם נזכה לראות אותו מזומן לנבחרת? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx

יאללה, עוד פחות משעה משחק המאכזבות, רק תיירי הנרי יושיענו מהמשבר!

6. eastlands Member

מבחן רציני ללברפול ,תוצאה טובה תשפיע על המשך העונה , בנתיים הספרדים בקבוצה אחראים לכשלונות , ההימור של המאמן עם הספרדים עד עכשיו נכשל , שלא לדבר על הנזק התדמיתי שיגרם למועדון עם השחקנים חסרי האופי מספרד.עדיין מוקדם לחרוץ אבל יהיה להם קשה להיסתגל לכדורגל באנגליה.

7. Hammers Fan Member

הסתיים בטינסייד, רק 1-1 למגפייז, השיוויון מבעיטה חופשית פנטסטית של לי קרסלי.

המחצית השנייה הייתה הרבה יותר מאוזנת מהראשונה, ואברטון אף הגיעה לכמה מצבי כיבוש נוחים (הבולט מבינהם הייתה ההחמצה המביכה של בנט מול שער ריק לאחר שעבר בקלות את שיי גיבן). אבל ניוקאסל עדיין שלטה בקצב, הגיעה ליותר מצבים והחזיקה יותר בכדור, עם קצת יותר מנהיגות ולקיחת אחריות של כמה מהשחקנים בחלק הקדמי הכל היה נראה אחרת.

אפשר לומר שהמשחק הזה בעצם מספר את הסיפור של שתי הקבוצות האלו עד כה העונה. אברטון, מתגוננת, משחקת עם חלוץ בודד בחוד (גם כשמוייס העלה את פרגוסון מהספסל הוא הוציא את בנט) ומתבססת על מתפרצות ומצבים נייחים. ניוקאסל דומיננטית אבל נאיבית, מאבדת נקודות שהיא חייבת לקחת כדי לממש את השאיפות שלה העונה.

מההתרשמות שלי מהמשחק:

- השער של בלאמי- מבריק. מעבר בשניות ספורות מהידיים של גיבן למצב אחד על אחד של בלאמי מול מרטין, בכמה נגיעות קלות ופשוטות. יכולת הסיום שלו מאוד טובה, נראה בטוח וקר רוח מול השער, אין לי שמץ של מושג למה גם רובסון וגם סונס מתעקשים להציב אותו בכנף או בקישור ההתקפי- הבחור צריך להיות זה שמקבל את הכדורים סמוך לשער, לא זה שמוסר אותם.

- השניים-שלושה עקבים של קלייברט לא מרשימים אותי, הוא לא מצדיק גרוש אחד ממשכורת הענק שלו. ההחמצות שלו מביישות (יש לו מזל גדול שאלן סטאבס היה על הקו באותה החמצה במחצית הראשונה, כי ההילוך החוזר מוכיח שאם הבלם לא היה שם קלייברט היה מפספס את המסגרת ורושם עוד החמצה לא מחוייבת המציאות). כשאלן שירר חוזר, מי שצריך לפנות את המקום הוא ההולנדי, ממש לא התרשמתי ממנו.

- קירון דאייר גם כן לא דומה לצל של עצמו. כבר טחנו את העובדה שאין לו סיומת מול השער, אבל אפילו הדריבלים המהוללים שלו נחלשים. חוץ ממצב או שניים שהוא יצר, הכל כמעט עבר דרך האגף של ברנארד ורובר, הוא נראה דומיננטי ויציב ממה שאני זוכר אותו. אין לי מושג אם זה רק המשחק הזה או לאורך כל העונה, אבל את המינימום שנדרש ממנו הוא לא סיפק.

ומשהו קטן על אברטון:

חייבים לתת למוייס את הקרדיט שמגיע לו. לאברטון יש קו הגנה חזק, מתואם ומלא בטחון בתוספת לשוער יציב, מנוסה ומרגיע. אני בטוח שזה מושא לקנאה אצל רב קבוצות הפרימיירשיפ. יכולת כזו לנעול את השער היא נדירה וכמה שזה לא אטרקטיבי, זו גם דרך לצבור נקודות ולהשיג תוצאות. כולנו מכירים את הקלישאה שהכל מתחיל מההגנה, והחולייה הזו מעולה אצל הטופי בויז.

8. Yeste Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

ייסטה מה אתה רוצה?

10. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

מתקשים להסתגל או לא, אלונסו תוקע עוד מסמר בארון הקבורה ההולך ונסגר של העונה של ארסנל, ונראה שדווקא הספרדים של ארסנל הם אלו שמתקשים להסתגל לפרמיירשיפ היום, כשהדברים אמורים בייחוד על רייס, שנותן משחק פשוט מחפיר. צרפו לזה הופעות מחפירות של פירס ופרדי באגפים ומשחק אנמי למדי של ססק וויירה (הגול לגמרי באשמתו, איך הוא עוזב ככה את אלונסו אני לא מבין, רואים אותו בקצה הפריים משקיף על הספרדי בנחת), ותקבלו את המחצית הגרועה ביותר העונה של ארסנל. אם נצליח להוציא נקודה מהמשחק הזה זה יהיה אך ורק בזכות תיירי הנרי, שהוא היחיד שמנסה ליצור משהו בהתקפה שלנו.

ההגנה שלנו דווקא עומדת בסדר גמור, והגול ממש לא באשמת הרביעיה האחורית/ינס להמן. אני אישית מרוצה שספגנו את השער מליברפול כבר עכשיו, כי אז אולי יבוא איזשהו שינוי דרסטי במשחק שלנו במחצית השנייה (לא יודע מהיכן הוא יבוא, אבל אולי), ולא נצטרך להתבאס מספיגת שער הפסד בדקות האחרונות.

פשוט חרא של משחק, ליברפול משחקת בצורה עלובה למדי ועדיין היא ראויה במאת האחוזים ליתרון שלה. מה זה אומר על היכולת של ארסנל היום תבינו לבד... אחח לפחות אפשר להתענג על סטיבן ג'רארד, איזה שכל יש לשחקן הזה, מלך פשוט מלך. בשנה הבאה בצ'לסקי הבנויה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx .

בקשר לאברטון - קרדיט למויס בהחלט מגיע על משחק טקטי מצוין, אבל אני כמעט הקאתי על המסך היום מרוב גועליות המשחק שלהם. לא חשבתי שאני אמצא קבוצה בפרמיירשיפ שמתקרבת לגועליות של בולטון, אבל הנה מצאתי, קבוצה בונקריסטית מלוכלכת במידה שווה שגם היא מתבססת על גניבת גולים בכדורים נייחים. נקווה שגם הם וגם הוונדררס יחזרו בקרוב למקום לו הן ראויות (קרי - דיוויז'ן 1) ולא נצטרך לסבול כאלה קבוצות בפרמיירשיפ. ניוקאסל, אגב, היא פשוט קבוצה פראיירית, ומזלם שבלרס הנפלא עוד נשאר אצלם ולא עובר לקבוצה קצת יותר טובה.

11. eastlands Member

לא להאמין ההופעה של ארסנל במחצית הראשונה ,0 מצבי כיבוש , לא זוכר מחצית כזאת עלובה של ארסנל , ונגר כבר יתן להם בראש ,
    השער של ליברפול מהלך נהדר כשהמסירה של ג'ררד לאלונסו מבריקה , 2 השחקנים הכי חלשים במיגרש ססק ורייס , רייס כבר תקופה ארוכה לא פוגע לפי דעתי הוא יהיה החילוף הראשון של וונגר .

12. cantona#7 Member

בנתיים כל התוצאות הולכות לטובת יונייטד.
    התיקו של אברטון בסט.גיימ'ס פארק השאיר אותה
    במקום השלישי עם 3 נקודות יותר מיונייטד,ההפסד של
    בורו היום לספרס השאיר את חניכו של פרגי במקום הרבעי,
    והבשורה אולי הטובה ביותר מבחינת אוהדי יונייטד היא
    שארסנל מפגרת באנפילד 1:0 במחצית.

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו? מה אתה רוצה? גם פאדי עושה טעויות ואני אהיה הראשון שאודה בכך... הגול שחטפנו היה בין השאר באשמתו, אבל אם היית מזמין את המשחק היית רואה איזה מהלך ענק הוא עשה בשער השויון ומבין באיזה שחקן ענק מדובר.

יש סימני התאוששות, מי יודע אולי עוד נעשה פה שוד לאור יום (או לאור זרקורים http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx )...

14. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

justice served, ובדרך דרמטית ויפה ביותר. איזה גול של מלור, קנה את עולמו בקרב יושבי ה"קופ", ועשה צדק עבור ליברפול אם לבחון את המשחק כולו. במחצית השנייה היה שיפור ניכר ביכולת של ארסנל, בעיקר בזכות התעוררות של ססק, ויירה, ופירס וההוצאה של רייס, אבל עדיין לא השכלנו להגיע ליותר מדי מצבים. השער של ויירה היה מבריק פשוט, וחבל שהוא לא הספיק. מה שכן, גם תיקו היה מגדיל את הפער מצ'לסקי ל-4 נקודות, ככה שאין יותר מדי על מה לבכות.

בכושר הנוכחי של צ'לסי ושל ארסנל, אפשר כבר לקבוע די בבירור - האליפות תישאר בלונדון. אבל תרד קצת לכיוון דרום-מערב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx .

15. eastlands Member

מיליונים של פאונדים על המגרש ולבסוף מי שמנצח את המשחק לליברפול הוא ילד אנגלי ברמה של ליגה שניה, מסוג המשחקים שעושים את הליגה האנגלית כל כך מיוחדת ופופלרית כל כך בעולם , ואיזה דרך לסיים משחק עם שער נצחון בדקה 92 , מרגש לראות את אנפילד באסטזה , אפשר לומר שהשער עשה צדק עם ליברפול (הגם שהגיע משום מקום)
    השער של ארסנל חגיגה לעיניים , חבל רק שלא ראינו יותר מהלכים כאלה מהאלופה היום