מחזור 16 בליגת העל: עוד משחק ענק בסאגה: קאמבק מדהים ו 2-3 למכבי חיפה על מכבי ת"א.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏31/12/21.

1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון שבכר זה כמה רמות מעל כל המאמנים שיש פה בליגה,אבל לא מתאים לזלזל במרקו ולבנייה של השלד,אי אפשר לקחת לו את מה ששלו.
    צריך להגיד את האמת מכבי ת"א היו הרבה יותר יעילים וחכמים מאיתנו במשך 70 דק', פרץ הזה חתיכת שוער.
    לא הייתה פה יכולת גדולה,אבל הרבה אופי ודחיפה מטורפת מהקהל,לא זוכר כזאת שמחה אחרי ניצחון,אף אחד לא רצה ללכת הבייתה. כיף ענק !!!

G.B7 אוהב/ת את זה.
  2. yedidel Member

יש לציין שהיה גם הרבה מזל, כי עם כל השליטה במשחק וכו' ה3-0 של מכבי תא לא היה רחוק.

הם גם שמרו את כל השחקנים הבכירים נגדנו (פריצה, גולסה, ייני וכו') */aaa021

3. קשר שמאלי Member

בכירים לשעבר

סרדין נשאר סרדין

https://i.ibb.co/pr19LYT/63540-B8-E-74-A2-4-E09-A1-B9-A4030-D962231.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏4/1/22
  4. Telkiyski Member

זה שמיר שם שמביים פציעה?

איפה רוזנטל ההוא מלפני שבועיים שעשה לנו כתבה מושקעת על איזה חראות סכנין שבזבזו נגדם זמן?

oranfu ו-rivaldo אוהבים את זה.
  5. קשר שמאלי Member

כן. ובתקציר רואים איך הוא קם מהר כשהכדור מגיע לאצילי. שחקן בית קלאסי של הפועל חיפה. אין להם אופי אלה

6. Telkiyski Member

כאילו ששחקני בית של המיצ'ייה לא מושכים זמן, כמו השוער של המדינה.

מועדון מתועב.
    העיקר כשסכנין משכו להם זמן ב1-1 כל מכונת התעמולה נעמדה על הרגליים.

oranfu ו-Love Is Red אוהבים את זה.
  7. Ori8 Member

הבדיחה היא שהצלחנו להוביל בהרכב הזה, לא שקרסנו ברגע שקיבלנו את הגול כמו שקורה בכל משחק שלנו העונה. לדעתי אם בלטקסה (שהיה מצוין) לא גומר את המשחק ואנחנו נאלצים לעבור לקו 4, המשחק לא היה מתהפך, אבל זה לא משנה ובטח לא תירוץ מן הסתם. הגיע לנו להפסיד על כמעט חצי שעה שלמה בה פשוט הפסקנו להתקיים.

אחלה אבו פאני אגב.
    גם שחקן פגז וגם חתכת בן זונה. אני אוהב שחקנים כאלה מאוד והם עושים את הכדורגל למעניין ויצרי יותר.
    הכי קל זה לבכות כשאתה נגדם והם דופקים איזו פרופוקציה.

כמו שכטר, כמו טב״ח, כמו זהבי (למרות שפחות) כמו אבוקסיס וכמו עוד שכרגע לא עולים לי. שחקנים שאתה שונא אותם כשהם נגדך ומאוהב בהם כשהם בקבוצה שלך.
    תענוג. תנו לי רק כאלה.

הכדורגל בארץ ימשיך להיות כדור מתהפך. שנים של מכבי, שנים של בש, שוב קצת מכבי, עכשיו לחיפה יש שנתיים לפחות להנות מהשיא של הסגל הזה וככה ימשיך.

באשר אלינו יצטרכו לעבור חתיכת תהליך בשביל לחזור. חריש עמוק מאוד בסגל וגם בשדרה המקצועית. אין בעיה לא לקחת תארים שנה, שנתיים. הכל בסדר. לא מת העולם, אבל נצטרך לדאוג להישאר בצמרת ובעיקר להראות שוב שיש דרך אמיתית. אז הרבה יותר קל לקבל תוצאות פחות טובות שטבעי שיהיו. מה שלא טבעי זה שברק יצחקי ישלוט לי בקבוצה ויבנה לי סגל חרא על הכביש.

איפה מי שאומר שכשיש כסף כל ההישגים חסרי משמעות והכל מאוד מובן מאליו? שיסבירו לי מה ההבדלים בין היום לבין תקופת קרויף. עכשיו ידעו קצת יותר להעריך את העבודה המדהימה שהוא עשה במועדון הזה.

אחלה כדורגל ישראלי.

שי, Jefecito, abcd ו-2 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  8. Raulito Madridista

הזכיר לי את משומר בגמר הגביע ב-2012 כשסלים הכניס כדור עומק גאוני לאיגיבור והמגן שבר את הנבדל, כמה תיסכול היה לי מאיגיבור אבל הוא מנע ממני הארכה מסויטת באצטדיון רמת גן הישן, הגביע האחרון של הפועל :) ואם כבר דז'ה-וו - מכבי ת"א היו כמו הפועל בדרבי פחות או יותר אחרי השער של דוידה.

אם אבו פאני היה רק 'מתנהג כמו אוהד' מבחינת הטירוף זה לא היה מספיק. הוא הציג כדורגל טוב מאוד גם בדקות המחורבנות לדעתי. עבר שחקנים, הסתנן מאחור, בעט לשער, דירבן.
    אני חושב שבמשחק אתמול נקודתית אפשר היה להביא תיאורטית גם 50 אלף איש כמעט כמו הכמות באנפילד, בטח היו כמה אוהדים בירוק שהיו מתים להגיע אבל סולד-אאוט. חבר טוב אוהד מכבי ת"א שהיה במשחק כתב לי במחצית בוואטספ עם התמונה שלו במעיל צהוב כשהוא בהלם: "הרכב הזיה - אם מנצחים אני פשוט לא מבין בכדורגל".

לגבי המאמנים - רק מזכיר שהיה פה אחד שכבר שלך את בכר הביתה, "בגלל הכושר הגופני" וגם בגלל תוצאות מחורבנות בליגה כשעוד הייתה אירופה. עם בלבול שעשה עבודה טובה - אני לא רואה את חיפה שוברת לעולם את המנחוס הצהוב. לקחת קבוצה טובה ולהפוך אותה לטובה מאוד זה לא פשוט. ובכר נכשל פעם אחת בקריירה בבניית קבוצה - זה קרה בהפועל ב"ש. במכבי חיפה הוא לא נדרש לכך וכנראה גם לא יידרש לכך, לא חושב שהוא יישאר נניח מעבר לשנה הבאה. אבל כישלון אחד זה מעט מדי בכדי להגיד שהוא חד משמעית לא יודע.

במכבי ת"א, במערכת עצמה ולא בקרב האוהדים - עיוורים לגבי הסגל, יש הרבה חלודה שם. אילון אלמוג שכמה דיברו עליו קיבל כדור טוב במחצית הראשונה, נדמה לי שכבר היה 0:2 - אם הוא פועל מהר ונכון זה יהיה 0:3. הוא כידרר כל כך לאט, עבר את השחקן הראשון ואיבד. פריצה שחקן טוב לדעתי (אורי קופר טוען ששני הגולים האחרונים של חיפה היו אחרי איבודי כדור שלו מהוצאת חוץ). קניקובסקי בסדר, סבוריט דווקא היה טוב, גלזר כשהוא כשיר, אבל יש המון בינוניות.

9. WellNeverDie Member

יעילים וחכמים?
    גול בדקה הראשונה לא קשור ליעילות או חוכמה. הגול של שמיר - וואו ויכולת אישית.
    אני זוכר את פרץ ביום חיו, כדור בקורה והצלה מהקו גם ישר אחרי ה2-0, ובכלל, לא היה לי ספק שנחזור לנצח.

הנצחון מתוק, אבל אתמול זו הייתה סכנין בצהוב. בגישה, במנטליות, בבזבוזי זמן האומללים - ובסוף גם בקריסה. הקארמה מתוקה.

oranfu ו-Bluekipper אוהבים את זה.
  10. Telkiyski Member

מה פרץ ביום חייו?
    הייתה לו הצלה אחת גדולה באחד על אחד של דין דוד.

אחרי זה מול דוניו ושרי ספג ולדעתי גם את הרוחב של אצילי ב3-2 יכל לקחת.

אז עמיחי שפיגלר משתפך עליו כל שידור. כמה מפתיע.
    הוא וחבר שלו הלקקנים גם נהגו להשתפך על דורדו פרז ויוני.

11. matanbl22 Member

המחלה של הכדורגל הישראלי זה שחקנים אפסים שפשוט נשכבים על הדשא בלי עניין במתרחש על המגרש, בין אם זה התקפה לקבוצה שלך או בין אם הוא נותן לקבוצה היריבה את הנצחון כמו בתמונה הנ״ל

12. Telkiyski Member

אח"כ הוא קם כאילו מיצי הציע לו שדרוג על הגול.

13. קשר שמאלי Member

פרץ שלט אתמול ברחבה שלו והפגין קור רוח, הנהיג את ההגנה שלו. זה מרשים לשוער ישראלי צעיר.
    ראית את השוער של מכבי חיפה אתמול, כולו מבוהל כמו איזה נער מקהלה.

14. matanbl22 Member

אחרי דבר כזה אני מודיע לשחקן שהוא יותר ממוזמן למצוא לו קבוצה חדשה

15. Telkiyski Member

במועדון עם ערכים כמו שלהם גם אני מצפה.
    רק לפני שבועיים הם כפו על כולנו את התעמולה שלהם על כמה זה חמור לבזבז זמן ולביים פציעות.

oranfu ו-rivaldo אוהבים את זה.