מחזור 17: אין הכרעה בלונדון

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Hammers Fan, ‏9/12/04.

1. John Barnes Member

הנרי פשוט הראה היום תכונה שהופכת אותו לאחד השחקנים הטובים בעולם- חוכמת משחק. והאשם היחידי בשער הוא אידור גודיונסון הטיפש.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏13/12/04
  2. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל, העבירה של דרוגבה לא היתה חוקית, בטח שלא ספורטיבית או מוסרית, והשער של הנרי היה חוקי. למה על זה אתה לא בוכה? ניחוש שלי - כי הנרי הוא זה שכבש נגד הקבוצה שלך.

העובדה שזה לא קורה הרבה לא אומרת שזה לא בסדר. זה לא קורה הרבה כי לא הרבה שחקנים חכמים מספיק כדי לראות את המצב הזה ולנצל אותו כמו הנרי - ואל תאשים אותו בחוסר ספורטיביות כי הוא ניצל חור ענק ורשלני.

אבל כשקבוצה מוציאה כדור מהמגרש כדי לטפל בשחקן פצוע יש איזושהי חובה מוסרית של השחקן היריב להחזיר את הכדור - הנרי חייב לחכות עד שצ'לסי יהיו מוכנים? אתה משווה בין שני מצבים שונים לגמרי. צ'לסי לא נתנו להנרי במחווה את הכדור החופשי, צ'לסי לא פינתה את כל השער בשבילו, הנרי ראה שער ריק, זה היה חוקי אז הוא כבש.

הוטספר, תענה לי בבקשה - מה לא אתי בכך ששחקן מנצל יתרון שלו באופן חוקי לחלוטין? אתה מוכן להסביר למה המעשה לא אתי?

עריכה - רק רוצה להגיד שהתגובה שלך מקודם שלהנרי לא מגיע את תואר "שחקן השנה" של פיפ"א בגלל הבעיטה הזאת היא אחת המפגרות שראיתי בפורום הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/12/04
  3. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

וגם פה יש איזשהי חובה, לחכות שהקבוצה השנייה מוכנה כדי לקחת את הבעיטה.
    מצד שני, יש ניגוד - הרי כששחקן בועט לשער הוא לא מחכה שהקבוצה השנייה תהיה מוכנה לבעיטה שלו...
    בוא נסכם שמה שהנרי עשה לא נהוג.

4. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, בוא נסכם שאתה ואדר קשקשתם מתוך עצבים רגעיים ובלי יכולת להסביר את עצמכם.

5. city Member

כנראה שזה קורה יותר ממה שאתם יודעים. לפי מה שכתוב בעיתון נדבד הבקיע אתמול בניצחון של יובה מול בולוניה גול מבעיטה חופשית בדיוק כמו הנרי, בזמן שהחומה והשוער לא היו מוכנים. השער הזה גם הכריע את המשחק שנגמר 1-0 ליובה.

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב, משחק נטו, זה משחק הכי טוב שראיתי עד עכשיו העונה. פשוט 90 דקות של מהירות.
    לא זכור לי רגע אחד משעמם במשחק. שמח מאוד מהתיקו, אנחנו עדיין מובילים על ארסנל
    ב5 נקודות. אווירה נפלאה, משחק טוב של ג'וני טי ומקללה.

גיא (הוסטפר), עדיף דניס וויס על כל בול עץ שיש לכם בקישור כיום. במקומך
    הייתי מתפלל לשחקן שמקריב את כל כולו למועדון ולשבירת רגליים לשחקנים
    שהוא לא אוהב.

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה תיקו שכולו נצחון של צ'לסי, שעכשיו מחכה בסטמפורד ברידג' לגומלין שיהיה קשה עד כאב עבורנו התותחנים. הקבוצה הזו פשוט יכולה להטריף בנאדם, אני מניח שאם מישהו שיעשה סטטיסטיקה של אחוז השערים מכדורים נייחים שהקבוצה הזו מבקיעה, הוא יגלה שהיא אחת המובילות בתחום באירופה (יש לה תחרות משנואת נפשי בולטון, אבל אני לא בטוח שהיא נופלת ממנה). כנ"ל גם לגבי סטטיסטיקה של אחוז השערים שארסנל סופגת מכדורים נייחים, אבל זה כבר דבר ידוע לכולם שרק קיבל חיזוק אתמול.
    המחצית השנייה שלנו היתה פשוט נפלאה, ססק ופלאמיני שכל הזמן דובר על חוסר הנסיון שלהם שלטו באמצע ביד רמה בצורה מפתיעה למדי, וניטרלו את הצמד למפארד ומקללה. הנרי ופירס נתנו משחק התקפי מצוין, רובין ואן-פרסי שנכנס כמחליף הוכיח עד כמה חשובה לארסנל הנוכחות של חלוץ עם נוכחות פיזית ברחבת היריב, ולא היה רחוק מלקנות את עולמו עם שער נצחון.
    צ'לסי נתנה מחצית ראשונה טובה מאוד במהלכה ארסנל התקשתה ליזום. למעשה, המעבר של מוריניו לשיטה של 4-4-2 בתחילת המחצית השנייה לא ממש הוכיח את עצמו ונתן לארסנל שליטה במשחק (למרות השויון שצ'לסי השיגה), ואני עדיין בדיעה שב-4-5-1 המסורתי שלה היא יכולה לחסל כל קבוצה בעולם.

בסה"כ באמת משחק גדול לכל צופה נייטראלי, מי ייתן ויירבו כאלה העונה, ואולי גם ארסנל תנצח בחלקם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx .

נ.ב.: שכחתי לתת לאלמוניה את הקרדיט המגיע לו, משחק ענק שלו, פשוט ללא דופי, ולדעתי הוא הרויח כרגע את אפודת השוער הראשון לעוד חודש לפחות. שינס הנאצי ימשיך להתבכיין על הספסל.

8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אהההממממ... לא. כי:
    א. אני רוצה להאמין שטוטנהאם מועדון שדוגל בספורטיביות.
    ב. אנחנו צריכים קשרים יצירתיים, יש לנו את פדרו מנדס שהוא מתקל הרבה יותר חכם מהפושטק שאתה תופס ממנו אגדה - הוא יודע לחטוף ועדיין לא לקבל אדום ו/או לגמור ליריב את הקריירה. הדבר היצירתי היחיד אצל וייז הוא גודל הטמטום שלו.

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בספק אם תוכל לתת לי שם אחד מחבורת התרנגולים שלכם שמוכן להקריב את עצמו למען הקבוצה.

מי? סול קמפבל?

10. Gooner Member

הדבר הכי טוב בצ'לסי זה האוהדים שלה בפורום פה ..(חוץ מכמה PreGlory-Hunters)

11. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרי גלורי האנטרס? כאן? בפורום?

לה, אין מצב. בישראל? נראה לך גונר?

12. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה בעצם אומר, שפדרו מנדס יותר טוב מדניס וויז?

13. Barcik Member

יותר כמו בזבוז אנרגיה חסר תכלית.

14. Gooner Member

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx זה בגלל שהוא שחור נכון?!

וכצפוי יונייטד מסיימת בתיקו אחד בקרייבן קוטג',במשחק שבו ברק רום טרח להזכיר לחברי פורום Asoccer כמה שהוא לא מעריך את שוערי הפרמיירשיפ...

נ.ב
    באבא דיופ הזה מביא בעיטות שלא היו מביישות את ג'ימי טורק

15. eastlands Member

פאפא בובה דיוף תודה על שער ענק (מזכיר את הבעיטה של רוברטו קרלוס בוריד) , תודה על שהנחתת את השחצנים העשירים שכשגם כשהם טובים(מחצית ראשונה ) תמיד נהנים מהחלטות שיפוט , תודה לך פולהאם הקטנה שסידרת לי לילה שמח , בי ביי לילה טוב