מחזור 18 בליגת העל: 0-1 למכבי על הפועל בדרבי התל-אביבי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏13/1/17.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מדוניאנין זורק ז' על המגרש ואפילו עיוורים רואים את זה. לא יודע מה הסיפור שלו, אבל זה מביא את הסעיף גם בתור אחד שלא אוהד מכבי. שונא שחקנים כאלה.

amn, Don Joan Roman ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  2. Butragueño מנהלים

להפועל תל אביב יש בנתיים משימה אחת, והיא לצבור כמה נקודות שהיא יכולה עד הפליאוף התחתון. עד תחילת הפליאוף היא לא אמורה לפגוש קבוצות גדולות. היחידות שנשארו להם, שעלולות לעשות צרות, הן בני סכנין ובית"ר ירושלים. את השאר הן כנראה יפגשו שוב. שבוע הבא משחק חוץ באשקלון, שכדי להישאר בליגה הם חייבים לחזור עם 3 נקודות.

בנתיים חוץ מאגרסיביות על גבול הברוטאליות, לא ראיתי כלום מהאדומים היום. שחקנים כל כך לא מחוברים אחד לשני (השער הראשון), שחקנים חותמים בבוקר ומשחקים בערב, שחקנים מקבלים ביטוחים חד פעמי בשביל לשחק. שויינפלד כמעט במקרה ורמוט2, משחק בדרבי ולמחרת בבוקר עלול כבר להיות חלק ממכבי ת"א. אלטמן בסוף המשחק בראיון מנסה להכחיש שאין הצעות, אבל פולט שחיפה לא ישבו איתו עדין.

לגבי מכבי ת"א, ירדו לרמה של הפועל. משחק כל כך איטי. קיארתנסון מקבל מתנה מ-ורטה ובמקום לתקוע את הכדור ברשת הוא חולם ומאבד. הכל היה בעמידה, דווקא מדוניאנין, שמשחק כזה מתאים לו, היה כל כך חסר חשק. דווקא מאוד אהבתי את המשחק של יצחקי, ירד לגליצ'ים, היה מלא ביטחון ומוטיבציה.

3. oranfu Member

אלטמן לא אמר שהוא לא ישב עם חיפה עדיין (אמר שלא דיבר עם חיפה). אבל זה היה דיי ברור מהראיון שלו שהוא לא רוצה להישאר.

נערך לאחרונה ב: ‏16/1/17
    Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  4. Telkiyski Member

מי שרוצה ללכת שיילך.
    גם ככה לא מדובר בהפסד גדול. בין אם זה אלטמן, גוטליב ובטח אם זה שוינפלד.

אפשר להישאר בליגה.

5. Don Joan Roman Member

ראיתי שוב את התקציר ואני חייב לומר 2 דברים:
    1. ריינשרייבר ביזיון מהלך, העבירות שלל שיש על ברק ושל רייכרט על אלברמן הם עילה להרחקה לחודש מהכדורגל, כאב לי רק לראות את הבעיטות קראטה שהאפסים האלה חילקו לספורטאים הוגנים כמו אלברמן ויצחקי.
    2. מאחל לרייכרט שמשהו לא חמור יגרום לו לפרוש מכדורגל כי לאפס הזה לא מגיע לדרוך על המגרש אחרי הנגיחה המכוונת בגולסה, אידיוט אפס מסריח

Sent from my m3 note using Tapatalk

amn אוהב/ת את זה.
  6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

גם אלטמן ירק על ראיקוביץ', אגב, זה נראה בבירור בטלוויזיה.
    גם אם לא הייתה שם סמוחטה מכובדת, חייב להיענש.

amn אוהב/ת את זה.
  7. Butragueño מנהלים

אם אלה אדומים, מעניין מה הגיע לעופר ורטה. ירד לגליץ' עם רגליים למתניים של ריקן.

amn אוהב/ת את זה.
  8. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

רייכרט זה כמו הציפור שדופקת עם המקור על העץ. אותה רמת אי קיו.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד? הבנתי ששני הצדדים הביאו ביחד 7,000 אוהדים, זה מביש, לא פחות. זה מה ששווה הדרבי התל אביבי בעונה פחות טובה של שתי הקבוצות?

oFiRzZz ו-amn אוהבים את זה.
  10. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מניח שלמכבי תל אביב לא הייתה אפשרות להביא יותר.

כל הכבוד על העידוד של אלה שהגיעו, כן.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלה שהגיעו אלה השרופים שתמיד מגיעים, אבל איפה יתר הקהל? ככה נוטשים קבוצה במצוקה? תמונת ראי של תרבות הכדורגל בישראל.

amn אוהב/ת את זה.
  12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לאף אחד אין זכות לשפוט את אוהדי הפועל ואת הכמות שהם מביאים. אני בטוח שיש שם אנשים שנשברו מנטאלית לגמריי ויש גם כאלה שפחדו לראות עוד תוצאה היסטורית על הפרצוף שלהם. נשמע פחדני קצת, אבל אני מבין אנשים כאלה.

oranfu, Mamadu ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  13. עידן444 Member

צריך להעלות כאן לינק לכתבה של דני קושמרו להראות לו איך הם נראו בימים של יאוש ומשבר. אפילו לא דומה להפועל ת״א שיאמר לזכותם שהצליחו לייצר גוש אוהדים נאמן שלדעתי הוא הגדול בארץ.
    כל הכבוד להם!
    להם מגיע להישאר בליגה והרבה יותר מזה. למועדון שלהם לא.

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לך לאנגליה ותראה מגרשים מלאים גם אחרי שקבוצות ירדו ליגה. גם אצלנו כמות הקהל ירדה בכישלונות, ובדיוק בגלל זה אני אומר שאין כאן תרבות כדורגל אמיתית. לבוא בניצחונות ובהצלחות זה הכי קל, קהל אמיתי נמדד בהפסדים וברגעים הקשים.

amn אוהב/ת את זה.
  15. עידן444 Member

נכון.
    הלואי ופעם נהיה כמו באנגליה.
    אני באמת מקנא במה שקורה אצלכם(פחות מבעונה שעברה כי היום להבדיל מהעונה שעברה אני נהנה מהקבוצה שלי ומאמין שהיא עוברת תהליך חיובי מאוד וחושב שיש משהו מרגש בזה שהבעלים הוא אוהד אמיתי- מה שבעונה שעברה לא קרה כמובן- סבלתי והרגשתי מושפל ומתוכל מאוד) אבל אם תשאל אותי היום מה אני מעדיף- אליפות עם קהל הצלחות שיעלם בימים קשים או תרבות כדורגל כמו באנגליה שלא משנה מה- כל משחק האצטדיון מלא ויש אווירה מחשמלת- ללא ספק אני בוחר בשני.

היה נשמע לי כאילו זו ביקורת די ספציפית על האוהדים של הפועל ת״א והם עם כל החסרונות שלהם, נכון לכרגע- הכי קרובים לאנגליה שיש כאן.

Sent from my iPhone using Tapatalk