מחזור 24 בליגת העל: ב"ש ובית"ר נפרדות בתיקו; מכבי ת"א בפסגה לאחר 0-4 על ה. חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏23/2/18.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאחר המשחק נכנסו 12 אוהדי בית"ר ליציע הדרומי בטרנר בניסיון לגנוב את השלט של ארגון האוהדים של הפועל באר שבע.
    עובדי האיצטדיון ניסו למנוע זאת, אוהדי בית״ר השתמשו באלות וחזיזים שנזרקו על עובדי המועדון, זה הסתיים בשני פצועים מעובדי המועדון ומאבטח שמאושפזים בבית חולים סורוקה, המשטרה הקימה מחסום בצומת להבים ושם אוהדי בית״ר נתפסו ונעצרו...

נערך לאחרונה ב: ‏26/2/18
  2. Noam77 Member

בושה וחרפה.
    צריך לבעוט אותם לכלא.

3. Raulito Madridista

בטח היו הרבה תגובות מעניינות שפספסתי, לא נורא, אתן את שני הסנט שלי לדיון למשחק שמבחינת הכדורגל היה קטסטרופה ונטול כל איכותי, וחבל כי שתיהן מסוגלות ליותר:

שחקן העונה שלי הוא אלי טביב, הכל הולך לו, הוא בוחר בפינצטה. כל מטאטא יורה. והשחקן כדורגל הוא איתי שכטר. בישול גדול, כבר בתחילת המשחק הוא פרץ על הקו כמעט כמו בדאבל של הפועל.
    אני מקנא באוהדי בית"ר שנהנים השנה למרות הכל, אני כבר לא זוכה מה זה משחק עונה אמיתי, משחק על אליפות, עם כל הכבוד לדרבי בעונת הרב"ש שנקמנו, בערך. לא היינו במעמדים האלה של מאבק האליפות סמוך לפלייאוף כבר איזה שבע עונות. הימים האלה של הפרפרים בבטן שלפני, ישר אחרי הביה"ס נוסעים עם הקבוצה או לוקחים יום חופש מהעבודה כדי להגיע למשחק חוץ חשוב ולעודד בטירוף.

שעון החול של באר-שבע הולך ואוזל, לא בטוח שהיא מסוגלת לסוויץ'. חנן ממן שיחק לבד, והוא איים הרבה בנגיחות וזה לא הדבר הראשון שהוא יכתוב בקורות החיים שלו. מליקסון נעלם, וואקמה חוץ מהזדמנות אחת - מאכזב - לא היה מעורב. באר-שבע לא יודעת איך לשחק עדיין ללא אוגו בטח במעמדים כאלה. מחמאות גם לאורן ביטון.
    לא ראיתי בבית"ר קבוצה שאפתנית מספיק אתמול, הם בהחלט היו יכולים לנצח עם עוד קצת אמונה וסדר. קלאודימיר מס' 1 לדעתי חוץ משכטר.

4. zivmay Member

אחרי זה אומרים שהם לא ארגון טרור, אין להם בעיה להרוג אנשים תמורת דגל.

בנוגע למשחק, יצאנו מטומטמים. ביתר כל המשחק בועטת כדורים קדימה ומצפה לטוב, עם צדק וויטור כנראה היינו מגיעים לכל כדור ראשון. אבל טאהא ואלחמיד אולי בראש מעל שכטר ועזרא, מפספסים את הכדור הראשון כל הזמן, אין להם מוח.
    עם קצת משחק לחץ נורמאלי, ויותר ביטחון זה יכל לראות יותר טוב, אבל שאין זכר להרכב האליפות, עם זר וחצי בהרכב, כנראה שלא נזכה ליותר מדי ביטחון ותיאום.

5. Telkiyski Member

גנבו?

6. DRORIKO Member

טביב ובן זקן הם הפרגוסון ומקלארן הישראלים

7. yedidel Member

אם יש לי טענה אחת לבכר (שלדעתי לא מעריכים מספיק את הקסמים שהוא עושה לאור המצב), זה שהוא מתעקש לשמור על השיטה גם שברור שהשחקנים לא מתאימים.
    הנעת הכדור המפורסמת שלנו מאחור זה לא משהו שאפשר לעשות עם טאהא/אלחמיד/אוחיון, ומספיק קצת לחץ של היריב שהכל משתבש. ברגע שהיה ברור שזה מצב הסגל חייבת להיות איזה אלטרנטיבה.

אגב, ראינו אתמול משחק בין הקבוצה עם ההתקפה המהירה בארץ לזאת עם האיטית בארץ. היה רק הולם שנבקיע במצב נייח ונספוג במתפרצת.

8. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, העדיפו לפצוע את מנהל האיצטדיון והמאבטח ולברוח מאשר לנסות לגנוב בכל זאת את השלט (מדובר דרך אגב בשלט כבד שמקובע למקום עם ברזלים ואזיקים וצריך לפחות 10 אנשים כדי לסחוב אותו וגם תהליך ההורדה שלו הוא לא פשוט בכלל ולכן הוא נשאר קבוע ביציע)..

9. Raulito Madridista

בכדורגל אתה לא יכול לנתק לחלוטין את ההגנה מההתקפה ולהיפך, אבל סתם דוגמא, ריאל מדריד כל משחק מקבלת גול, היה צריך לשפשף את העיניים ולראות את הסיפרה '0' ליד אלאבס במשחק האחרון. ועדיין, הארטילרייה כבדה, הגולים מגיעים בקצב. אני מבין את חוסר השקט אצל באר-שבע כשהכדור אצל בית"ר, וגם עם צדק ו-ויטור לא קל לעצור את שכטר שהוא השחקן החם בליגה. אבל הבעיה היא לא ההגנה כי בסופו של דבר בית"ר הענישה רק פעם אחת וברוב המשחק היא ויתרה. למה באר-שבע בפן ההתקפי לא שווה כלום? הרי זה משחק עונה אמיתי, לא יריבה שבאים נגדה מנומנמים. לא היה שום דבר מעניין במשחק חוץ מהנגיעות של חנן ממן. מליקסון ובעיקר וואקמה - חלשים מאוד.

10. yedidel Member

כי וואקמה משחק פצוע ומאוד מוגבל, ואין לנו חלוץ חד וחם.
    אז נשאר מליקסון שהוא עצמו לא סקורר (מצבים הוא סידר לאחרים מספיק אתמול), ולמזלנו הגיע ממן שמסתבר שיודע לשים את הכדור ברשת.

11. קשר שמאלי Member

טעות גדולה לתת לוואקמה לשחק פצוע. אתם תצטרכו אותו כשיר בפלייאוף

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי כבר במשחק הקרוב בגביע יקבל מנוחה...

13. Raulito Madridista

לא ראיתי מצבים, זה לא שהייתה חסרה רגל מסיימת. וואקמה פספס מצב מעולה וזהו בערך. מליקסון אולי עייף אבל הוא לא חצי פצוע בניגוד לוואקמה. ציפיתי שיעשה דריבל מעניין בכנף למשל. מי אמר שהוא חייב לשחק באמצע כל הזמן? לתת את הכדור למגן להרמה בעמדה נוחה זה לא מספיק. מליקסון לא ילד והוא יכול לקחת על עצמו את המשחק ואני מטנף עליו בכוונה כי ממנו יש ציפיות. הוא היה בינוני ולא יותר. אגב, את אותו הדבר לגבי העמדה - אני אומר על ורמוט כבר שנים. זרקו לו כדור מול מגן אחד ואף מגן לא יוכל לעצור אותו. נק' אופטימית בבאר-שבע - אורן ביטון, בניגוד לדור אלו שהרים כמו משומר

14. Telkiyski Member

איזה טומטומים הלה פמיליאים האלה אלוהים.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

התנהלות עבריינית לכל דבר.