מחזור 24 בליגת העל: ב"ש ובית"ר נפרדות בתיקו; מכבי ת"א בפסגה לאחר 0-4 על ה. חיפה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏23/2/18.

1. Melikson24 Member

מגיע לנתניה כל הכבוד על המהפך, אבל המון פעמים כשהם מובילים ההגנה שלהם נרדמת. למזלם איינבינדר, ז'אורז'יניו והיום אופיר מזרחי הם פראיירים גדולים שלא ניצלו את החולמנות.

2. Jefecito Member

מזרחי עם החטאת המשחק בדקה ה90

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאחל לנתניה הצלחה בפלייאוף העליון. בשבילה זו צלחת אליפות. באמת יפה. מכבי חיפה ממשיכה בשלה וההפסד אפילו לא מפתיע יותר אף אחד. פתחנו מצוין את המשחק, כבשנו ואז נתניה השתלטה על המשחק. מבחינתי לא היה פנדל, אבל בליגה עם שופטים כאלה גרועים גם זו לא הפתעה. האורחת שיחקה יותר טוב וניצחה בצדק.

4. DRORIKO Member

עזבו אותי עכשיו ממכבי חיפה, כל הכבוד למכבי נתניה שהבטיחו היום רשמית פליאוף עליון ועשו את זה תוך כדי שהם מציגים לאורך כל העונה כדורגל חיובי ולא פחדני.

henry1, de Middenweg ו-G.B7 אוהבים את זה.
  5. Butragueño מנהלים

מאיפה לך שהוא לקח גול עם היד? גם אם אני מוריד לו את הידיים מהגוף הכדור פוגע לו בשחם או בכתף.
    וגם אם אני מעלים את השחקן מהיקום (הלוואי והיה קורה אגב...) מאיפה את הכל כך בטוח שזה חודר לרשת?

נו שוין.

6. גלץ Member

חבל שאנחנו 7 נקודות מהפועל חיפה (שעם משחק חסר) על יותר מדי משחקים שזרקנו לפח (סכנין, עכו בסיבוב הראשון, אשדוד, אשקלון..) :(

7. Jefecito Member

עונה ענקית של נתניה. אולי חיפה תאבד גובה ונתניה תגנוב את המקום הרביעי.

8. Butragueño מנהלים

נתניה עם עונה נהדרת, אבל נראה שהיא פחות תכליתית. היא משחקת כדורגל נהדר ויפה לעין. ערן לוי מוכיח שאפשר להיות איטי אבל לשחק מהר.
    אם היה להם קצת יותר אופי, היו יודעים גם לנצח את המשחקים בהם שחקו פחות טוב. בגלל זה קשה לי לראות אותם מסיימים מעל המקום הרביעי.

אגב, בחלק מאתרי הספורט מדווחים שבעקבות ההתפרצות של עמוס הגיע לחיפה פנדל. אין לי מושג איך ולמה.

בנוגע לחיפה, הכל כל כך מקרי. דוס סנטוס שוב עם 0 מסירות מדוייקות. אגב, מי שנותן לדוס סנטוס להרים כדור חופשי אחרון במשחק, מגיע לו לצאת בהפסד.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מה שמפחיד במשחק הזה, לפחות כאוהד של אחת הקבוצות, היא שהוא יכול להתפתח לכל כיוון. אני רואה אותנו מנצחים, רואה אותנו גם מובסים. אין דרך לדעת איך שתי הקבוצות יעלו, ב"ש יכולה לתת משחק כמו נגד מכבי או את המשחק הנהדר שהציגה מולנו בטדי, בית"ר? אלוהים ובב"ז יודעים מה הולך להיות.

בכל מקרה, המשחק הזה לא יכריע שום דבר, אלא אם כן תהיה תוצאה משמעותית לטובת אחד הצדדים.

10. G.B7 ירוק עולה

אני כבר לא מדבר על היכולת של הקבוצה יותר אכפת לי מהדקות הארוכות במחצית השנייה שפשוט נתניה החזיקו בכדור וזכו במקרה הטוב לליווי כבר רציתי לראות שחקן שיקבל אדום
    2 כרטיסים צהובים היום במשחק , לא בא בחשבון אצל קבוצת תחתית

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני יוצא פה קצת מעפן באווירה הנתנייתית, אבל מחמאות גדולות גם צריכות ללכת לקורצקי ורעננה. ממעמד של יורדת בטוחה הם בפער 8 מהקו האדום ועם אותו מספר נקודות כמו מכבי חיפה.

12. Jefecito Member

למה מעפן? לפני שקורצקי הגיע, רעננה הייתה יורדת בטוחה.

13. DRORIKO Member

קיבל ממני מחמאות עוד לפני רעננה כידוע לך. אני גם חושב שעושים לו עוול עם "ירד ליגה עם שתי קבוצות". למכבי נתניה הוא הגיע אחרי שהיא כבר ירדה דה פקטו. הפועל ירדה בעיקר בגלל ה-9 נקודות שהורידו לה. עוד כשהוא עבר להפועל כתבתי שהוא מטומטם שהוא עושה את זה ורשמו לי ש"זה צעד חכם כי אין לו מה להפסיד" אז מסתבר שועוד איך היה לו מה להפסיד. על בית"ר אתה ואני יכולים להתווכח, אבל ברמה הכללית קורצקי מאמן טוב, הוא הוכיח את זה ברמת השרון ורעננה שהוביל אותן לפליאוף העליון ועכשיו מוכיח את זה עוד פעם באותה רעננה. אני לא יודע אם הוא מהטופ של המאמנים פה, אבל הוא בהחלט מאמן ליגת העל לגיטימי, מה שקשה לי להגיד על חצי מהמאמנים של הליגה הזאת.

14. גלץ Member

לפני חודש ומשהו אני זוכר שרק התלבטתי מי יורדת ליגה ביחד עם רעננה. נראה ששום דבר לא יציל את אשקלון השנה (גם לא יובל נעים).

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

גם בשנה שעברה זה לא היה יובל נעים, אלא כבירי.

הפועל חיפה עם קישור מאוד אפור והגנתי, מיטרבסקי הזה הוא בלם שלישי לכל דבר מבחינת תכונות המשחק. מכבי ת"א תתמקד באגפים.