מחזור 25 בליגת העל: סטטוס קוו בפיסגה, מאבק רותח על הפלייאוף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏12/3/21.

1. abcd Member

האמת שכן.
    זה לא משנה בכמה נפסיד אבל באמת תיקו שלכם, תיקו ומעלה של ק"ש וניצחון של בית"ר ואתם בחוץ, לא חשבתי על זה.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

התיקו מוביל לזה שתיקו אולי יספיק במחזור האחרון, אבל מבחינת גישה, אנחנו מצפים להרבה יותר.

3. Telkiyski Member

בקיצור סתם גניבת דעת.
    התיקו לא נתן לכם כלום.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

האסון בפורמט הפלייאוף העליון הזה הוא שבשבוע הבא נקבל תמונות ניצחון מרפואה/רוני לוי/סלובוברדה כאילו העפילו לרבע גמר ליגת האלופות והם ירוצו להתראיין למחרת לכל תחנת רדיו אפשרית ולספר איך עמלו כדי להגיע להישג כזה. גם ככה המאמנים בארץ גונבי דעת, השיטה הנוכחית מתלבשת להם נהדר על הנראטיב של "עשינו עונה נהדרת".

EO11, Jefecito, oFiRzZz ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

המנהלת שיבצה את הדרבי התלאביבי לאותו יום ואותה שעה שבו תוכננה הופעה של משה פרץ בבלומפילד שמכר כבר כרטיסים להופעה.

*/aaarofl

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

שיעשו כמו בוסרמיל, שעה לפני תחילת המשחק ובמחצית :)

7. Raulito Madridista

אני חושב שיש קונצנזוס גם בין האוהדים היותר "רכים" שגם אם בית"ר תהיה בפלייאוף העליון העונה שלה היא קטסטרופה וכישלון. רוני לוי לא ראוי למחמאות אם יעשה את מה שאמור להיות מובן מאליו. את רוב הקבוצות אני מתקשה לדרג. הפועל חיפה לטעמי מוכשרת מהשאר, הפועל ב"ש היא המועדון הגדול ש"צריך להיות שם" כביכול ועשה קצת שריר. מכבי פ"ת היא דיסוננס ולמכבי נתניה יש מאמן שמדבר אנגלית. קראתי בידיעות אחרונות טור שצריך להחזיר את שיטת שלושת הסיבובים, אני לא ממש חושב ככה למרות שפעם הפואנטה במקום הראשון בעונה הסדירה היה לארח את משחק העונה (מכבי חיפה תמיד הייתה מסיימת ראשונה, הפועל תל אביב שנייה ואז לך תנצח בקריית אליעזר). אני חושב שהשיטה הזו בגדול היא די הצלחה ומסתכל על עונת 2009/10 לדוגמא - עזבו את הסיפוק האישי שלי כאוהד הפועל, הייתה דרמה מטורפת, גם כעבור עונה הפלייאוף היה הצלחה, אולי התמונה המקולקלת שאנשים זוכרים מאשתקד היא בגלל הפער הגדול שמכבי פתחה די מהר וכמובן בלי הקהל. אגב, אני חושב שלא האמנו שהליגה תושלם כסדרה, איכשהו, על אף מכת הקורונה.

8. yedidel Member

לתומי חשבתי שרוני לוי הגיע כדי להביא אותנו לאירופה