מחזור 25 בליגת העל: סטטוס קוו בפיסגה, מאבק רותח על הפלייאוף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏12/3/21.

1. alexshw Member

כמה? כל ערוץ הספורט מקבל כסף מאוהד מכבי ת"א בכדורגל ובעלי מכבי ת"א סל.

מכבי ת"א סל הוא האירגון הספורטיבי הכי מושחת בתולדות המדינה (פרשת בנק של מוני שלא נחקרה באמת), עכשיו זה עובר לכדורגל.

oranfu ו-Telkiyski אוהבים את זה.
  2. South Boy Member

רז שכניק, דידי הררי, ליאור טימור ורועי גלדסטון שהיו סמויים במשך תקופה, דן מרגלית, משפחת רקאנטי (הבעלים של ערוץ הספורט), רז אמיר, ועוד ועוד ועוד.
    לובי תקשורתי? מה? מה פתאום.

3. Ori8 Member

נלך רחוק יותר. אז השופטים העניקו למכבי 15 נקודות במתנה, סבבה.

אבל צריך גם מי שישלשל במכנסיים בצד השני בשביל שה-15 נקודות שהשופטים נתנו למכבי מתנה יהיו בכלל רלוונטיים, לא?

4. Butragueño מנהלים

קבוצה אלופה יכולה לסיים עונה עם 5 הפסדים, זה לא בושה.

5. italiano Member

מה שמכבי חיפה עושה או לא עושה זה לא רלוונטי לחרפת השיפוט שאנחנו רואים העונה.
    האליפות צריכה להיות מוכרעת על הדשא, ולא ע״י שופטים.

חלאס לא יכול להיות שכל פעם זה הולך לכיוון אחד. כל המתנות לקבוצה מסוימת באופן תמידי.
    אם רוצים להפוך את הכדורגל כאן למה שנהפך הכדורסל - אז אנחנו בדרך הבטוחה לשם. החרא הזה מבריח אוהדים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. zivmay Member

כמה חוסר מודעות, על גבול מחלת נפש.

7. Ori8 Member

גדול. ספר לי רגע רק איך רז שכניק ודידי הררי רלוונטים. לא, אני מת. דן מרגלית? ספר לי רגע איך משפיע על תקשורת הספורט שדן מרגלית אוהד מכבי.

רז אמיר הוא כתב לענייני מכבי. הוא מסקר את מכבי. במה הוא שונה מהכתב של מכבי חיפה שאוהד את מכבי חיפה וממש במקרה הבן שלו הוא שחקן כדורגל במכבי חיפה?

לא הם אלה שקובעים איך הפיד שלך ייראה ואיך הכותרות ייראו בוואן וב-וואלה או בספורט חמש, אלא העורכים ה"זוטרים" שיושבים להם במערכת ומקבלים מהם טקסטים.

8. zivmay Member

גבר, לפני 5 דקות משפחת רקאנטי השלימה את שליטתה בערוץ הספורט הגדול ( אבל המביך) בישראל, שכל מטרתו הוא להכפיש ולצייץ בטוויטר במקום לשדר משחקים.
    אוהדי מכבי, אתם באמת זן מיוחד של פטריות הזיה.

9. South Boy Member

הם לא כתבים עם השפעה בעיתונות הישראלית, הם רק באים לסייד קירות בחדרי מערכות התקשורת שעבדת בהם שנים רבות.
    עיתונות ספורט זה רק לעיתונאי ספורט, רז שכניק ודן מרגלית לא כותבים על מכבי תל אביב, לדידי הררי אין תוכנית רדיו הכי מושמעת במדינה שמדובר בה על ספורט בחלק ניכר ובה הוא שופך את האג'נדה הצהובה באופן טבעי שלו, למשפחת רקאנטי אין ערוץ ספורט בבעלותה שהעסיק שני כתבים שסיקרו את מכבי תל אביב עבור הערוץ ולאחר מכן עברו להיות הנציגים שלה בתקשורת.
    העיקר שזה גדול בעינייך והעיקר שאתה מת. האמת? יצא לי קצת יותר מדי רציני, בדרך כלל אני מטריל טרולים בצורה קצת יותר טובה זה פשוט סתם מעצבן אותי גניבת דעת.

10. Ori8 Member

לא חושב שיש קבוצה גדולה בכדורגל העולמי בכל אחת הליגות שאפשר להסתכל על המשחקים שלה ולא לפקפק כשרוצים בשיפוט שהיא מקבלת, בפנדלים שהיא מקבלת או לא מקבלת.

אותו דולב חזיזה הצוחק קיבל פנדל שלא היה ולא נברא נגד אותה ק"ש אם זכרוני אינו בוגד בי. מישהו קפץ?

11. South Boy Member

אגב, אני בטוח שרק עכשיו במקרה שמת לב ל"בכי" שהולך כאן. אתה לא מסתובב כאן ושופך את ההטרלות שלך בפורום האנגלי, במקרה נקלעת לעין הסערה.
    אני בטוח שבאותה מקריות התחבאת במחילה שלך כשחיפה הייתה על סף דו ספרתי. אל תרגיש לא נעים, אתה לא האוהד מכבי הראשון כאן שעושה את זה.

12. Ori8 Member

לגבי מכבי סל והשליטה בערוץ הספורט אני מסכים במאה אחוז וחושב שזו חרפה מביכה.
    נקסט. תוכל בבקשה קצת לפרט לי מה היא "האג'נדה הצהובה" של דידי הררי אותה הוא שופך בתוכנית רדיו העלובה שלו?
    ושוב, במה זה תורם? איך זה משפיע? דידי הררי מחר ידבר על זה שלא היה פנדל על חוזז ולכן העולם יעבור לסדר היום? אני באמת מנסה להבין את האובססיה. מה זה רלוונטי?

והטענה, מה היא בעצם, השופטים עצמם מקבלים כסף ישירות ממכבי? או המנהלת עצמה? או שמנהלת היא זו שאומרת לשופטים להכריע משחקים לטובת מכבי כי חייבים שהיא תיקח אליפות ולא חיפה? אני מצטער, זה קצת נשמע לי כמו "תפרו לביבי תיקים". פשוט ישבו כל אלפי בני האדם שהתעסקו בענייניו במשטרה, בפרקליטות ובמערכת המשפט, והחליטו כולם יחד לעשות יד אחת.

13. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בכיף מוכן להודות שגם מכבי חיפה נהנית מדי פעם מהספק ומקבלת מתנות. אמרתי במשחק האחרון שמאבוקה ניצל מצהוב שני. אני אומר ללא קושי שמכבי חיפה הפסידה בצדק למכבי פ"ת. אנחנו עם סגל קצר ואיבדנו בעצמנו את היתרון שהיה לנו.

אני מזמין אותך עכשיו להיות כנה ולהודות שהעונה אתם מקבלים מתנות. כמו היום. אנחנו לא צריכים לעשות תחרות מי מקבל יותר עזרה מהשופטים, אבל בוא נראה אם אתה מוכן ללכת לקראתי.

EsheD אוהב/ת את זה.
  14. Ori8 Member

האמת שלא. כדורגל ישראלי לא כלכך מעניין אותי. הוא לא עניין אותי כשמכבי הייתה פח והוא לא עניין אותי עכשיו כשהיא מנצחת משחקים בזכות השופטים. חיפה יכולה לקחת באהבה אליפות וחיי לא יושפעו מכך בשום צורה. הכל ממש בסדר.
    אני שופך את ההטרלות שלי אך ורק בפורום של ליברפול. וכן, קצת שכחתי מקיומו של הפורום הישראלי. אני מצטער אם זה לא מתחבר לאג'נדה.

15. South Boy Member

הטענה היא שלמכבי יש את הלובי התקשורתי הכי גדול בארץ וכשחייליה בשורות התקשורת רוצים הם מכתיבים נרטיב בצורה הכי קיצונית שאף מועדון לא יכול להכתיב, על שופטים לא דיברתי בהקשר של מכבי (ואני מודה, אני לא זוכר מעולם עונה עם שורה של החלטות כל כך הזויות שמרוכזות לטובת מועדון אחד) אז אני לא מבין מה אתה דוחף את זה למה שאמרתי.