מחזור 25 בליגת העל: סטטוס קוו בפיסגה, מאבק רותח על הפלייאוף

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏12/3/21.

1. italiano Member

מה שיפה שבשביל להוכיח שגם מכבי תל אביב מקופחת הם צריכים בכל פעם ללכת 5 שנים אחורה. וגם זה למקרה שהוא במקרה הטוב פנדל שנוי במחלוקת ובטח שלא טעות שיפוט.
    אה, ובלי VAR אז.

נו טוב

נערך לאחרונה ב: ‏13/3/21
    G.B7 ו-oranfu אוהבים את זה.
  2. South Boy Member

אם זה היה תקף כשמכבי תל אביב לא הייתה הקורבן כבר היו פותחים מהדורות בחדשות הספורט ומעמידים פאנל של מומחים בפני עצמם כמו שעשו לנו באותו מקרה שציינתי (ופה דובר על מקרה בודד, כמות הפנדלים המומצאים שמכבי קיבלה העונה זה משהו שאני לא זוכר מעולם והיד עוד נטויה), אבל אני טוען שבמדינת ישראל קשה להכתיב נרטיב שמעמיד את מכבי תל אביב באור לא חיובי גם אם זה מוצדק כשבכל פינה בתקשורת אתה יכול למצוא מישהו שהאינטרס שלו הפוך מזה.
    כמו שאמרתי, כל מועדון אחר כבר מזמן היה נצלב בתקשורת על הדברים האלה וכמו שאמרת, היסטורית זה המצב.

3. Telkiyski Member

הקבוצה של המדינה מה אתה רוצה.
    תמיד יאירו אותם באור חיובי ונדהים. גם כשליטאים יעיפו אותם.

הכל מכור פה.

Love Is Red ו-oranfu אוהבים את זה.
  4. Ori8 Member

אז למה אתם רואים כדורגל ישראלי אם מאז ומעולם הכל מכור פה וידוע מראש?
    ובכלל, הרי הכל מכור רק מאז גולדהאר שמחלק כסף לשופטים, זה לא היסטורית הרי. לפני כן היינו כלום ושום דבר, לא? :)

5. alexshw Member

אני מסתכל על עונת 2020/21 ובעזרת VAR רואים עד כמה הכל מוטה העונה. האיגוד מודה. תתווכח עם האיגוד.

6. G.B7 ירוק עולה

אני רואה כדורגל ואת מכבי חיפה כי זה חלק עצום בחיים שלי (בלשון המעטה).
    אני באמת מנסה להבין איך אפשר לנסות אפילו להצדיק כל כך הרבה טעויות.
    תורידו קצת בבקשה רק קצת את הראש ואת השחצנות הצהובה הטיפוסית הזאת. ואם אתם מרוויחים מטעות שיפוט, אני לא מצפה שתתנצלו אבל תפסיקו להגן על כל החלטה פסולה, וזה כבר לא קשור לאובייקטיביות יש עובדות, מספרים, נתונים.
    יש פה טענות קשות כי יש פה משהו שיטתי שחוזר על עצמו כמעט כל משחק בין אם זה אירוע גדול ובין אם זה אירוע קטן.
    וואלה אני לא יודע מה יהיה בהמשך העונה, אבל לראות את הטבלה עכשיו קצת כואב לי
    (כן הפסדנו משחקים בצורה לא טובה) אבל למרות כל זה עם שיפוט הוגן יותר הטבלה הייתה אחרת. אין פה תחרות הוגנת.

נערך לאחרונה ב: ‏14/3/21
    ירוק ירוק, EsheD ו-Sturridge אוהבים את זה.
  7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן מקרי או לא, ניצחון מדהים וקצב צבירה מדהים של קורצקי.
    עם זאת אי אפשר להתעלם מהעובדה שהגול שלנו ניתן במתנה (הייתה שם שבירת נבדל ברמה של חבלה) ושוב ההגנה, להוציא לייבו, אפשרה ליריבה להגיע ללא מעט מצבים טובים.

8. Raulito Madridista

1. לא ניצחנו את הפועל כפר סבא (תיקו 1:1, עוד לפני "החיזוק"), לא ניצחנו את הפועל חדרה (השווינו בנס ל-1:1 בדקה ה-96 - רז שלמה), לא ניצחנו את בני יהודה (תיקו 0:0 צפוי נגד יוסי אבוקסיס), הפסדנו בבית לבני סכנין וניצחנו רק פעם אחת העונה בבלומפילד - ניר קלינגר הביתה. כמובן שגם כל יתר התוצאות נגדנו.
    2. מילה על מכבי ת"א: דור פרץ נהדר, שער שמעט מאוד שחקני התקפה בכירים בארץ, אם יש כאלה - מסוגלים לכבוש. האווירה שהייתה על ייני היא שערוריה לא פחות ואני לא חושב שק"ש הייתה יכולה לחלץ משהו גם ב-11 נגד 11 אבל איך אפשר שלא להתעצבן על הפנדל שחוזז קיבל? לא צריך להיות שופט כדורגל בשביל זה, ילד בן חמש לא שורק. הזיה.

9. Telkiyski Member

חיפה לדעתי לא תנצח היום.
    זה כבר בלתי אפשרי מנטלית להתמודד עם כל המערכת המשומנת הזו.

מניח שהשחקנים שלהם כבר מרגישים שזה אבוד בכל מקרה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. Raumdeuter Member

ננסה לדבר מקצועית נטו.
    בלא מעט מהעונות ששוחקו בליגה,אחד המרכיבים החשובים אצל קבוצות אלופות היו שחקנים שידעו איך זה לקחת אליפויות (בנאדו בבית"ר ובחיפה,אלברמן עם בית"ר ומכבי,זהבי בהפועל ובמכבי, והרשימה ממשיכה עוד ועוד).
    אצל מכבי חיפה העונה,חוץ מאצילי ואולי עוד איזה אחד-שניים,מי לקח אליפויות בארץ?.

11. Telkiyski Member

מה הנקודה לא הבנתי.

oranfu ו-Sturridge אוהבים את זה.
  12. Raumdeuter Member

מה שאני מנסה להעביר זה שאחת מהסיבות המקצועיות בעיני לפחות שחיפה הצליחו לאבד פער של 11 הפרש זה מחסור בשחקנים שיודעים להתמודד עם משברי אמצע עונה,רצפים שליליים והתמודדות עם לחץ ורעשי רקע.
    ועד שהם הצליחו להחתים שחקן שזכה לאחרונה באליפויות בישראל,זה אצילי שהוא אחלה שחקן מבחינת כדורגל אבל הוא בין הרכים מנטלית(לא Headcase או משהו,סתם אישיות רכה) שהיו אצלנו בקבוצה באותו תלכיד של 2018-2020.

13. Butragueño מנהלים

כמה בהפועל ת"א לקחו אליפות וידעו מה זה?
    כמה בק"ש לקחו אליפות וידעו מה זה?

מכבי ת"א של אחרי האליפויות של ב"ש, חוץ מייני, טיבי ודור פרץ (ששיחק מעט) - כמה ידעו מה זה לקחת אליפות?

14. Telkiyski Member

1. לא היה 11 הפרש, היה 8.
    2. היה אמור להיות 10, אבל אז שניר לוי המציא לכם את הפנדל ההוא נגד ק"ש
    3. חיפה "הצליחה לאבד" את היתרון שלה אבל חלק נכבד מזה זה שאתם עשיתם עכשיו 30/30 הוא הרבה בזכות שופטים. הרי לגיטימי לאבד נק' ולמעוד גם כשאתה מוביל 8 הפרש, אבל עם שיפוט הוגן חיפה עדיין מוליכה את הטבלה עכשיו. אולי ב-2, אולי ב-5, אבל הייתה מוליכה.

נוח לכם הסלוגן הזה של "חיפה הצליחה לאבד 11/8 הפרש" אבל חלק ניכר מה"איבוד" הזה של חיפה זה 6 נקודות במתנה שאתה קיבלתם משופטים.
    גם אתם הייתם מועדים יפה מאוד בכמה וכמה משחקים פה (קש, הפועל חיפה) אם השופטים לא היו בכיס שלכם.

נערך לאחרונה ב: ‏14/3/21
    oranfu אוהב/ת את זה.
  15. Raumdeuter Member

אני מוצא שלהתעסק בשופטים זה בכייני משהו לא משנה איפה ואיך הם טעו/צדקו,אם היית מספיק טוב לקחת נקודות ללא עזרת שופט אז היית לוקח(למשל אתמול ניצחנו בצדק גם אם תקזז את הפנדל לצורך העניין)
    ועכשיו אגיב לבחור מעליך:
    יש אנומליות,אבל אם ניקח את איתן טיבי בעונה של ק"ש,הוא לקח אליפויות עם בית"ר(אמנם בתור עציץ אבל הוא היה בחדר ההלבשה וספג את ההתנהלות של השחקנים שם).
    בהפועל של 2009/10,היה את זנדברג ובאדיר.
    לא מחייב שכל הסגל יהיה מפוצץ תארים אבל כן צריך יותר מאחד.