מחזור 30 בפרמיירשיפ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏18/3/05.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

סליחה? וליברפול היא הבשורה החדשה בעולם הכדורגל?
    אני מאוד נהנה לראות את אברטון ומה שמוייס עשה ממנה, קבוצה יעילה ושמחה, שעם קצת חיזוק בפגרה הייתה מייצגת את אנגליה בכבוד הראוי לה. אני באמת לא מבין מה אברטון עשתה העונה שגורם לך לקרוא לה מגעילה - אם אברטון תסיים רביעית זה יהיה בזכות, בעיקר בזכות דייויד מוייס שבנה קבוצה מצויינת שלדעתי ויין רוני הוא רק התוצר ייצוא הראשון שלה.

2. קינג לדלי Member

הוטספר יעילה כן אבל שמחה ? אולי עצבנית עם מרפק לפנים כל שתי דקות...פרגוסון המטורף,היברט הקצב,קארסלי הרוצח,וויר וסטאבס הכסחנים,פיסטונה המפיונר....ראית מישהו שמח ? כולם אפורים חוץ מקאהיל ואוסמן. ליגת אלופות ? חלילה וחס.

3. Rudess Member

לראשונה בתולדות הפורום אני מסכים עם רובי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

4. Hammers Fan Member

בעולם אידאלי מידלסברו הייתה עולה דרך המקום הרביעי. גם קבוצה רעננה ואטרקטיבית, גם הפתעה נעימה גם קבוצה הרוויחה קצת ניסיון באירופה העונה ולטעמי אחת יכולה להצליח לא פחות מליברפול בליגת האלופות. אבל, נראה שהדלק נגמר לחבר'ה של סטיב מקלארן, גם כרטיס לגביע אופ"א קשה לי לראות אותם משיגים. חבל למען האמת.

בולטון או אברטון בצ'מפיונס ליג זה אסון לייצוג הכדורגל האנגלי באירופה, זו תהיה עילה לכל הקשקשנים לחזור לאותה סטיגמה מיושנת של "כדורגל אנגלי=בעט ורוץ".

5. קינג לדלי Member

לא מסכים איתך בכלל לגבי בורו. רעננה ? אולי זקנה ? שחקנים שראו הכל. גימי עייף,מנדייטה הגיע לטופ שלו בולנסיה,רייזיגר שיחק שנים בבארסה,סאותגייט ואהיוג בגיל של הזקנים מהחבובות,מי ?ריי פאולור ? אפורים מאוד עם שני צעירים נחמדים וזהו. קבוצה הכי קשישה בליגה ובלי שחקנים צעירים שרעבים להצלחה אפשר לפתוח בית אבות..ועוד לא דיברנו על האוהדים השקטים באנגליה יחד עם בלאקבורן.

6. Hammers Fan Member

מה עם זנדן? דאוניניג? ג'וב? כולם שחקנים שתענוג לראות.

לבורו יש סגל מאוזן, זרים עם ניסיון על הבמה המרכזית באירופה, אנגלים ותיקים, וצעירים מוכשרים. אבל בכל אופן כשכתבתי רעננה, התכוונתי מבחינת סגנון המשחק. ראיתי את בורו לפחות 6 או 7 פעמים העונה וכיף לצפות בכדורגל שלהם- כך צריך לשחק, במשחק מסירות זריז על הקרקע עם חלוצים שמענישים על כל טעות סמוך לרחבה ושחקני הגנה מנוסים שבקושי טועים ולא עושים הנחות.

הכדורגל של בורו יותר טוב בכמה רמות מזה של אברטון, אבל לצערה לא יעיל כמו של אברטון...

7. קינג לדלי Member

גם זנדן טחן את הרמות הגבוהות...ברור שמבחינה טכנית הם עולים על אברטון אבל בדוגרי אין קבוצה שמתאימה לליגת האלופות חוץ מליברפול(בינתיים כי אנחנו נבנים לאט לאט).

8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בורו בחיים לא תתפוס מקום

לא התכוונתי שאברטון משחקת כדורגל שמח, אבל בהחלט רואים הרבה התלהבות אצל השחקנים של או'לירי. אמרת דנקן פרגוסון (שאגב, פתח רק במשחק אחד כל העונה)? אמרתי טים קייהיל. אמרת היברט? אמרת קארסלי? אמרתי ליאון אוסמן.
    נכון, אז הם לא יצירתיים והם משחקים חזק, אבל גם קבוצות כאלה יכולות להשיג תוצאות יפות באירופה ומבחינתי מה שמוייס עשה אצל הטופי'ז חיובי ביותר.

9. נדב מיכאלי Member

אתמול ליברפול ניצחה את אברטון בדרבי ה-201 של ליברפול .
    כמה נהניתי לראות את המשחק אתמול (גם כאוהד ליברפול וגם כחובב כדורגל אנגלי) ,פשוט משחק מצויין.
    חבל שהשנה יש לליברפול מכת פציעות שלא ראיתי הרבה זמן .כל שחקן נפצע כמעט.
    אם ליברפול תשחק נגד יובה כמו שהיא שיחקה מול אברטון ,יש מצב להפתעה.

10. KirkH Member

תמשיך לחלום, זה בטוח יותר טוב מהמציאות...

ליברפול, גם אתמול - לא נתנה הצגת כדורגל. שני שערים די מקריים, בטח לא ממהלכי כדורגל גדולים או דברים שעובדים עליהם באימונים. אם נראה לך שהסאוזרס יקבלו כל כך הרבה חופש באזור ה-25 מטר מהשער כשהם ישחקו מול יובה אז אתה הוזה.
    מה גם, שכמו שזה נראה כרגע, גם אם ליברפול בכל זאת יצליחו להגיע להזדמנויות, מילאן בארוש יהיה שם כדי להחמיץ אותן.

אבל היות וכמו שכתבת, מה שליברפול חולמת עליו זו הסך הכל הפתעה, אז לא נותר אלא לקוות שיצליחו, לא ממש משנה איך.

11. נדב מיכאלי Member

תראה בליגת האלופות לא מחפשים יופי מחפשים אופי,ואני מקווה שליברפול תעבור שלב(לא איכפת לי איך)
    אני מאמין שאתה רוצה אותו דבר עם צ'לסי לא?

12. KirkH Member

לא. אבל עזוב זה סיפור ארוך...

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום ב-22:00, כרגיל, ישודר סיכום המחזור בספורט 5+.

14. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מי שמתאמץ יוכל לקלוט אותי במשחק של ברמינגהאם - וילה, שכן המקומות שלי היו בשורה הקרובה למגרש.
    לא ראיתי את התקציר, מה שכן במשחק המלא יש קלוז אף מחמיא כאשר פרצה מריבה בין השחקנים ליד הקו.

וכן, הדרבי של ברמינגהאם היה המשחק המדהים ביותר שהייתי נוכח בו.
    איזה אש, איזה שנאה, איזה עידוד, חוויה שמעולם לא דמינתי שאני אחווה, בטח במשחק שהתעקשתי ללכת אליו למרות שהוא לא היה חלק מהחבילה שקנינו.

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו... אם מהדרבי של ברמינגהאם התלהבת, חכה שתהיה בטוטנהאם - ארסנל (עדיין כואבות לי השריקות באוזניים מהעלייה של טוני אדאמס למגרש) או במילאן - אינטר...