מחזור 31 בעליון ו-30 בתחתון: מתקרבים לרגעי ההכרעה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏20/4/17.

1. סמואל אטו Member

לא שאתה חייב, אבל אתה יותר ממוזמן להגיב למה לדעתך הנתונים הללו לא רלוונטיים. על אילו נתונים אתה מתבסס?

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל עונה לחוד, אין טעם להשוות בין אחוזי הצלחה של עונה א' וב' לבין אחוזי הצלחה בעונה ג' כי בכל עונה יש משתנים גדולים מדי(יריבות, פציעות, לוח משחקים, אירופה, חשיבות המשחקים עצמם) והנתונים שאתה מוצא מההשוואה הזאת יכולים להיות מאוד משקרים. בקיצור לא משהו שאפשר להיתלות עליו וגם לא נראה לי שהנתון שלך יעניין שם מישהו אם גם העונה הזאת תסתיים ללא אליפות.

3. סיונרה Member

תגידו רק לי זה נראה הזוי לחלוטין שסכנין עדיין נוטרים טינה למכבי על הוצאת החוץ של בן חיים?

סמואל אטו ו-Doritoz אוהבים את זה.
  4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

על זה, על התגובות לאחר המשחק, על זהבי "לא יודע אם זה רמאללה או ישראל", על חלק לא קטן מאוהדי מכבי ששרים מוות לערבים ותנו לצה"ל לדפוק את הערבים ועל שחקניה שהתעטפו בדגלי ישראל כאחרוני האוהדים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. Love Is Red Member

אני מקבל את כל מה שרשמת, אבל מה הקשר לעזאזל לדגלי ישראל?
    דגל ישראל זה הדגל של המדינה שלנו והם גאים לשים את הדגל, זה לא פרובוקציה.
    פרובוקציה זה לנופף בדגל של המדינה שעדיין לא קיימת שנקראת פלסטין במהלך משחק של סכנין.
    פרובוקציה זה לא לקיים טקס לניצולי שואה.
    ואני האחרון שידבר על נושאים כאלו, ולהפך אני חושב שזהבי היה מגעיל בדיבור שלו על רמאללה, אבל וואלה מה שאמרת על הדגל מקומם ומרגיז.

Sir Alex Ferguson ו-amn אוהבים את זה.
  6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר מפעם אחד הנושא הזה נטחן, יש להבדיל בין שחקן לאוהד.
    אין מניעה שאוהד יניף דגל, אבל שחקן לא צריך לעשות את זה, מה לא מובן בהבדל בין שני המקרים?
    הטענות שלי בנושא הדגל הן לא כפי האוהדים, אלא כלפי השחקנים.
    שתיים, לא סכנין החליטה לא לקיים את הטקס, אלא האחראים. סכנין לא עשתה שום פרובוקציה.

7. Love Is Red Member

כי סכנין אמרו שזה יפגע ברגשות של אנשים.
    ומה הבעיה בזה שהשחקנים יניפו את דגל המדינה שלהם?
    הם גם בני אדם.

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש בעיה כשחקן מניף את הדגל (גם אם זה דגל המדינה) אחרי המשחק, דווקא נגד בני סכנין ולא נגד אף קבוצה אחרת.
    הרי ברור לך שטל בן חיים עשה זאת רק כי סכנין היא קבוצה ערבית ולא כי בא לו להתעטף עם הדגל. הוא ועוד כמה משחקני מכבי ת"א נגררו אחרי האוהדים של שתי הקבוצות שהפכו את המשחק לעוד קרב בין שני הלאומים (סטייל בית"ר-סכנין), והתעטפו בדגל לאחר המשחק כאילו הם משחקים על כבוד היהודים נגד קבוצה מאיראן. ללא שום קשר לסכנין, אין מקום ששחקני הכדורגל יגררו אחרי האוהדים וירדו לרמתם.

דבר שני, אתה הסקת שסכנין אמרו שזה יפגע ברגשות האוהדים. בידיעה צויין שמנהלת הליגה הצהירה שמתוך חשד לפגיעה ברגשות המעורבים בטקס (אני למשל מבין את זה שהם מתכוונים לניצולים ולמארגני הטקס, אתה מבין שזה אוהדי סכנין) ולאחר התייעצות עם הנהלת סכנין החליטו לא לקיימו. אף אחד מסכנין לא יפגעו רגשותיו מטקס, השואה היא לא משהו שיש עליו עירורין או שאלה בסכנין. אם הטקס היה מתקיים, הרוב המוחלט היה מכבד ורק מיעוט קטן מאוד אולי היה מבזה, לא כי רגשותיו נפגעו, אלא כי הם גזעניים. לסיכום, המארגנים חששו שיהיו בעיות, והחליטו לא לקיים את הטקס. אין לי ספק שהנהלת סכנין כנראה ובצדק מעדיפה להימנע מראש מסיטואציה לא נעימה שתגרור עונשים.

9. DRORIKO Member

לאור כל מה שקרה בגביע לגיטימי שהם לא אוהבים את מכבי(לא שאני בהכרח בוחר בצד שלהם,לדעתי העליהום על טב"ח היה צדקני,אבל יכול להבין את העוינות בסכנין). לזכותם יאמר שבמשחק האחרון של העונה נגד ב"ש הם באמת נתנו את הכל ולא "פתחו רגליים" כמו שאוהדי מכבי חששו, זאת אומרת הם ידעו לשים את השנאה למכבי בצד ולהיות מקצוענים

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לצערי, ברשתות החברתיות אני עדיין נתקל באנשים שטוענים שסכנין פתחה רגליים באותו משחק.

11. zivmay Member

בכל אוכלוסייה יש אנשים שהם לא 100 אחוז.

12. Love Is Red Member

אז במי הדברים תלוים?
    אם אתם מנצחים את 4 המשחקים הקרובים אתם נשארים בליגה ככה שזה לגמריי תלוי בכם.
    אז איך זה פתאום לא תלוי בכם?

amn אוהב/ת את זה.
  13. Love Is Red Member

עזוב, זה קטע הכי הזוי שראיתי בחיים שלי, בגלל שאיזה אוהד של סכנין נישק את ברק בכר ואמר לו שסכנין הולכים להלחם מול מכבי תל אביב אנשים הסיקו בדרך הזויה שהמשחק היה מכור.
    פשוט הזוי.

14. DRORIKO Member

ברשצקי זה חתיכת שחקן. לא יודע באיזה ליגה הפועל תהיה בעונה הבאה אבל הוא ראוי לקבוצה טובה יותר. מעדיף אותו על קניוק

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רק אני חושב שנתניה של העונה שעברה יותר טובה מכפר סבא?