מחזור 35 בעליון ו-33 בתחתון: הפועל תל אביב ירדה ללאומית; אשקלון נשארה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏11/5/17.

?

מי תישאר בליגה?

1. הפועל אשקלון

2. הפועל תל אביב

3. הפועל כפר סבא

Results are only viewable after voting.
  1. מתן ערוסי Member

השיר הזה הוא קונטרה לשירה הגרמנית
    יבוא היום הפועל תחזרו ללאומיתתתתתת!!!!!!!!!
    mission completed

2. Butragueño מנהלים

אגב, קורצקי יורד עם הירש, אלטמן ואבו זייד שוב (אחרי שירד איתם עם הפועל פ"ת).

yon2303 ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  3. Drama2 הסמל מעל הכל

KARMA IS A BITCH הא הפועל

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועכשיו יותר ברצינות ובלי ארס אז אמנם הקריסה הכלכלית התחילה מאז שטביב הלך ורמון נכנס עם ההתחייבויות הענקיות והכשלונות המקצועיים אבל אם נסתכל רק על העונה הנוכחית הכל הלך עקום. מהרכש בקיץ, הבריחה של גוטמן, התבוסה בדרבי, בעיות השכר והעזיבות של שחקנים תוך כדי העונה, הפירוק, מינוס 9, מינוי המאמן הכושל(מה לעזאזל חשבו שם?), הרכש ההמוני והלא ברור בינואר, הקריסה במחזורים האחרונים. עונה שכתוב עליה לרדת ליגה.

עונה בלאומית לניקוי אורוות אמיתי, הבראה כלכלית ובניית שלד חדש וצעיר יכולה לעשות רק טוב להפועל ת"א. אני בספק אם הם ילכו בכיוון הזה כי הניהול שם היה מתחת לכל ביקורת בשנים האחרונות ואני מתקשה להאמין שמשהו השתנה לחלוטין עם הניסנובים אבל לכו תדעו.
    ניפגש עוד שנתיים(אלא אם בית"ר תרד בעונה הבאה).

de Middenweg ו-oranfu אוהבים את זה.
  5. henry1 Member

בשעה טובה! בשעה טובה כי מועדון שמתנהל בדרך ביזיונית תוך כדי שנים של הפקרות, עושים מה שהם רוצים ללא שום פיקוח, עד שסוף סוף עשו לזה סטופ וכעת הם יורדים ליגה בצדק.
    אפילו בגול שלהם היתה עבירה ברורה ומצד שני פנדל ברור לאשקלון לא נשרק. כמה שקוף....אבל גם זה לא עזר.

זה לא סוף העולם, סה"כ ירידת ליגה שבאמת יכולה לעשות טוב למועדון הזה. אם הם ידעו להתנהל נכון לשם שינוי, בעתיד זה ישתלם.

yon2303, oFiRzZz ו-Drama2 אוהבים את זה.
  6. Bilev Member

הייתי בטוח שהפועל תישאר.. מצד אחד אני לא שמח בגלל שהיא תהיה חסרה לליגה (מבחינת קהל ומשחקים גדולים כמו דרבי ומול בית"ר), מצד שני זה אומר שנתניה בעונה הבאה עם קבוצות כמו אשקלון ועכו שיהיו מועמדות לירידה לפניה (אולי גם רעננה)

מקווה שיחזרו תוך שנה (אבל בלי לשבור את שיא הנקודות שלנו)

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  7. oranfu Member

מצד שני אם היה פיקוח אז מישהו לא היה יכול להעלים שם איזה 20 מיליון לפני כמה שנים...

אגב, בצורה מפתיעה מאוד מסתבר שללכת לרבנים לא עזר. אם יש משהו שמשמח אותי בירידה שלהם זה זה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/5/17
  8. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מה עושים עכשיו עם זה באמת?
    מטורף בעיני.

9. סיונרה Member

נו באמת. הם באו לשחק כדורגל, הפסידו לקבוצה שרצתה יותר מהם. מה לעשות.
    כנראה כי אף מאמן אחר לא היה מסכים להגיע למועדון שהוא יודע מראש שילין לו שכר.

orimor2212 אוהב/ת את זה.
  10. DRORIKO Member

האחים ניסנוב הם עדיין אניגמה בשבילי. מצד אחד הם היו מעורבים במועדון בתקופת הקריסה, מצד שני אנחנו לא יודעים הרבה על העסקים שלהם, רק שהם מעורבים ביהלומים. יש לי הרגשה שהמועדון עדיין לא התנקה מכל המני ויצמנים למינהם.

11. Butragueño מנהלים

בסופו של דבר הבדיחה על חשבון סתיו שחם. גם כפ"ס וגם הפועל ת"א ירדו ליגה.

amn, ~Omri~, Bilev ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  12. alexshw Member

האחים ניסנוב סך הכל אחראים לכך שהם ישחקו בליגה לאומית בעונה הבאה ולא בליגה נמוכה יותר.
    הם צריכים ניהול שקול. להביא איזה בנאדו, להתבסס על שלד צעיר ובתוספת כמה ותיקים.
    צריכים שם יציבות ואז יצאו נשכרים מהירידה.

הכל הוביל למצב כזה, וכבר מספר שנים. הניהול שם היה לא פחות מפושע. לדעתי פושע תרתי משמע, אבל זה כבר רק משטרה יכולה לגלות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. DRORIKO Member

אני לא בא להגן על קורצקי עכשיו, אבל עוד כשחתם בהפועל אמרתי פה שהוא מזוכיסט, אז אמרו לי כמה חבר'ה פה שהוא עושה אחלה עסקה ושאין לו מה להפסיד והוא יכול רק להרוויח ושאף אחד לא יאשים אותו בירידה. כמו שאנחנו רואים זה קשקוש מוחלט וכמובן שהוא הקורבן הראשון וסביר שגם יקבל בקרוב את הבעיטה. עכשיו אני לא נכנס לאיכות שלו כמאמן, אבל בחירת הקבוצות שלו היא איך לומר.....מוזרה. משום מה יש לו איזה דחף להיות שייע מושיע ולקחת קבוצות שנמצאות בקרשים, מהסיבה הזאת הוא יורד כבר שנה שלישית ברצף. ממאמן שבנה לעצמו רזומה נאה ברמה״ש, רעננה ובית״ר(וכן לדעתי עשה שם עבודה טובה) הוא דרדר את עצמו לתחתית. עכשיו כבר יש לו שם של מוריד סדרתי ואף אחד לא זוכר מה היה לפני שהגיע. אגב אחוזי ההצלחה שלו לא היו כאלה רעים ונעו סביב ה-50 אחוז,כולל ניצחון על כפר סבא ותיקו עם אשקלון,שתי היריבות לירידה.

14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאוהדי הפועל ת"א,

ירידת ליגה היא לא אסון גדול. פעמיים הייתי שם ואני יכול להגיד בפה מלא שלהיות קבוצה חולה בליגת העל, כזו שאין לי סיכוי להשיג כלום, זהו מצב רע יותר מלהיות קבוצה בליגה הלאומית.
    זה לא נעים. עכשיו היריבים שלכם ירקדו לכם על הדם וינסו להתריס נגדכם, אבל האמת? הם צריכים להיות עצובים. לא כי "אין ליגה בלי הפועל תל אביב", כי תהיה גם תהיה, אלא כי עכשיו יש סיכוי שתיבנו מחדש. כול זמן שהייתם נשארים בליגת העל, הבלוף יכל להימשך והחולי לא היה נרפא לעולם. בהצלחה.

SerieA אוהב/ת את זה.
  15. עידן444 Member

חוזר היום לגיל 14. 1995. בקופסא. הנוער שלנו זוכה באליפות. הבוגרים יורדים ליגה לראשונה אחרי 33 שנה. לא יודע אם יש רצפים כאלה בכדורגל הישראלי(מלבד כאלה שלא ירדו ליגה אף פעם וקל להם עכשיו לשאוג משמחה).
    חוזר לאותו יום וקשה שלא להזדהות עם אוהדי הפועל ת״א.
    לאוהדי הפועל ת״א לא הגיע לרדת כפי שלנו לא הגיע לעבור מה שעברנו בעונה שעברה.
    אבל למועדון הפועל ת״א כמובן שמגיע לרדת ליגה ועל הדרך כמה אנשים צריכים לשלם על זה בגדול- אולי אפילו לשבת מאחורי סורג ובריח- וזה נכון במקרה של שני המועדונים הקורסים.
    28 שנים הכוללות אליפויות, גביעים, הצלחות באירופה.
    אבל צריך לזכור- זה רק ספורט- ואם זה לא יהיה דומה למה שקרה לנו בחצי העשור השני של שנות ה 90 אלא יותר דומה ל 3 הפעמים שלאחר מכן- אז זה אפילו יכול להיות כיף!