מחזור 36 בפרמייר ליג; לידס מצטרפת לוולבס ולסטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י ArsenalFan, ‏29/4/04.

1. The_Magpie Member

ליברפול פאן קבל את ההוכחה שאתה לא מבין בכדורגל:

"ליברפול הוציאה בשלושת המישחקים האחרונים 7 נקודות!!
    אם נמשיך בכמות כזאת של צבירת נקודות אז אין קבוצה שמגיע לה יותר מליברפול!"(ציטוט שלך מדיון זה)

אז מה???

לכל קבוצה יש רגעים טובים ורצף של ניצחונות במהלך העונה, השאלה היא איך הייתה כל העונה.
    על פי כל העונה גם ליברפול וגם ניוקאסל קירטעו, ולפי מה שנראה עכשיו מי שתקרטע הכי פחות תגיע לליגת האלופות אלא אם כן וילה תהיה המרוויחה הגדולה מהמפגש ליברפול-ניוקאסל... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

2. LiverpoolFan Member

אני רק אומר שאם ליברפול תוציא לפי דעתי 4 נקודות יש צ'מפיונס ליג ולמה מי אתה ביכלל שתגיד לי שאני לא מבין כדורגל?! וכל העונה של ליברפול הייתה גרועה פשוט ביזיון שקבוצה עם מאמן כמו רובסון לא עוקפת את ליברפול של העונה אתם פשוט ביזיון!

3. The_Magpie Member

עוד הוכחה לכך שאתה לא מבין:

איך אתה משווה בכלל בין הסגל של ניוקאסל לסגל של ניוקאסל???
    הסגל של ליברפול עמוק ומגוון.

ובקשר למאמן אז מה אם יש לנו את רובסון, אז אם פרגוסון יבוא לבולטון הם יקחו אליפות??? תפסיק כבר לדבר שטויות...

4. LiverpoolFan Member

יש לכם סגל שצריך לעקוף את ליברפול של השנה ואתם לא עוקפים לכן אתם סתם לוזרים.

5. KirkH Member

מי בדיוק צריך לעקוף את ליברפול? טיטוס בראמבל או הוגו וויאנה?

בחייאת, תגיד מה שתגיד, מבחינת פוטנציאל של שחקנים אין הרבה קבוצות מחוץ לשלוש הגדולות שמתקרבים לקרסוליים של ליברפול. העובדה שהשחקנים של ליברפול והעומד בראשם לא מספקים תוצאות באופן קבוע ומפשלים כל שני וחמישי מדברת בעד עצמה.

6. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחר בסיינט מארי'ז נדע מה באמת הולך לקרות עם הכרטיסים האירופאיים האחרונים. אם ניוקאסל לא מנצחת, לא רק שהיא מאבדת סיכוי להשיג כרטיס לצ'מפיונס ליג, היא גם מסתבכת במאבק על גביע אופ"א עם בולטון, אז בבקשה תנצחו כי המחשבה על בולטון בגביע אופ"א פשוט מגעילה אותי.

אם ניוקאסל מנצחת, הקרב על המקום הרביעי יהיה ישיר, וזה הולך להיות מעניין, למרות שעל הנייר זה נראה גמור - לניוקאסל יש רק שני נצחונות חוץ והם ידועים כקבוצת חוץ גרועה מאוד, וליברפול תמיד חזקה עם הקופ מאחוריה. הימור שלי - ליברפול רביעית, וילה חמישית, ניוקאסל שישית.