מחזור 8 בליגת העל: 0-2 להפועל ב"ש על מכבי ת"א במשחק העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏28/10/16.

1. DRORIKO Member

להגיד שהיא היתה בעניינים עד שלב מאוחר של העונה זה קצת מוגזם ליאור :) אבל כן סוזה עמד בציפיות והעונה של פיורנטינה באוברול לא היתה פחות טובה מזאת שקדמה לה. אם הוא לא היה עומד בציפיות הוא לא היה נשאר לעוד עונה.

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אפשר להפוך את זה איך שאתה רוצה, לא הייתה כאן שום עליונות של באר שבע, וה-2-0 לא ממש מספר את מה שהלך על הדשא, כך שאני לא מבין את האמירה.
    משחק שקול שרשום עליו תיקו שבאר שבע ניצלה כמו שצריך.

de Middenweg ו-Love Is Red אוהבים את זה.
  3. Love Is Red Member

מסכים לגמריי.
    סיכמת את המשחק בצורה נהדרת.

4. DRORIKO Member

לא מסכים שרשום על המשחק הזה תיקו. אכן משחק שקול אבל השובר שיוויון בין הקבוצות הוא ההגנה. אני לא אדבר על הגול השני,כי עבירה על סף הרחבה זה משהו שיכול לקרות גם להגנה של ב"ש. אבל הגול הראשון הוא צחוק מהעבודה. וזה לא שתגיד שזה גול לא אופייני,אתם מקבלים גולים כאלה כמעט כל משחק,כולל אפילו מנמושות כמו אשדוד. אז לא ב"ש לא נתנה תצוגת תכלית, ועדיין נכון להיום זאת הקבוצה הכי טובה בארץ.

yakar אוהב/ת את זה.
  5. Civil Anti Madridista

כאוהד ברצלונה אני האחרון שיזלזל בשליטה ובהנעת כדור, אבל אם אתה מרוצה מהנעת הכדור הרוחבית שלכם כל הערב שיהיה לך לבריאות.
    לגביי נוואקמה - מיותר להרחיב על האיכויות של השחקן מספר אחת בארץ, ומול הגנה מביכה כמו זו שג'ורדי אלתר כאן התוצאה הייתה כואבת בהרבה.

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ומה עם מכבי? לא הייתה החמצה במצב טוב של סקאריונה ממסירה של מיכה? לא הייתה החמצה של נוסא מול שער ריק, קיארטנסון לא בעט כדור שליטף את הקורה?
    אפשר לברבר בשכל ולשחק ב"מה אם", ואפשר פשוט להתייחס למה שהיה בפועל.
    משחק של תיקו. זה לא משנה כי זה לא הסתיים ככה, אבל זה מה שהיה בגדול.

וואקמה לא משחק לבד. זה שחקן שמתמחה קודם כל בשמירה על כדור באגף ביצירת התקפה מסודרת, באר שבע לא ממש היו בסיטואציה כזו היום.

7. סיונרה Member

אם ב"ש היו מנסים הם היו מבקיעים עוד שערים, אתה מעריך בחסר עד כמה ההגנה שלכם גרועה. ברגע שכדור מגיע לאיזור ה30, הוא ייגמר בבעיטה לשער, ולא רק היום גם מול מכבי חיפה ומול בית"ר.
    המצבים של מכבי היו מעטים, המצב היחיד שיכל לשנות את התוצאה הייתה ההחטאה של סקאריונה בהתחלה. קיארטיסון הוציא בעיטה גרועה וחלשה ממצב כמעט בלתי אפשרי ולא זכור לי מצב טוב של איגיבור, אבל יש כזה בכל משחק וזה תמיד נגמר בקיבינימט.

8. hbs7 Member

ה 3-0 היה הרבה יותר קרוב מאשר ה2-2.
    זה מספר את רוב הסיפור.
    שלטתם ברוב האספקטים ובמחצית הראשונה אכן הייתם טובים בלפחות דרגה אחת יותר, אבל בסופו של דבר יעילות היא אולי המדד הטוב ביותר לאיכות (ברור שלאורך זמן).

ההגנה שלנו פשוט הרבה יותר טובה. זה מעפיל על שאר האספקטים בהם מכבי טובה יותר.

ידענו ימים טובים יותר קבוצתית ושיחקנו ללא וואקמה.
    שני הנתונים האלה הוציאו אותי מעודד. להצליח להרים את עצמך לאחר פתיחה לא טובה זה לא פשוט. בטח לא מול מכבי ובמשחק כה מדובר. עמדנו בזה.

9. Civil Anti Madridista

לברבר בשכל זה לפאר על ריק את המצבים של איגייבור וקיארטנסון. תיקו? תעשה חישוב מסלול מחדש במד האובייקטיביות.

חוזר למשפט מהודעה קודם - אם אתה מרוצה מהנעת הכדור הרוחבית שלכם כל הערב שיהיה לך לבריאות.

alexshw ו-Bluekipper אוהבים את זה.
  10. Greek Member

אה? חשבתי שראיתי משחק שבו בכל פעם שבאר שבע רצו, הם הגיעו למצב ומצב טוב. כנראה שלא ראינו את אותו המשחק. משחק של תיקו זה ממש לא היה

11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא מרוצה ולא מבין איך הסקת מדברי שאני מרוצה, אני פשוט לא חושב שאתה מתאר מה שהיה בפועל.
    קל לומר שה-3-0 היה קרוב מה-2-2, זה גם נכון על הנייר, כי מכבי לא הייתה יעילה, אבל היו לה מצבים טובים מ... המצבים מהם באר שבע יצרה שני שערים (רק להזכיר - אחד ממתפרצת מצוינת במאקרו, אבל במיקרו גם ערבוביה לא מחוייבת המציאות בהגנה שהייתה יותר קריטית, כדור חופשי מ-20 מטר). זה כל ההבדל - ניצול המצבים.

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

תציין לי מצבים טובים של באר שבע חוץ מהגולים וברדה בסיום.
    אני לא יודע איך אתה מסיק דבר כזה. לאף אחת מהקבוצות לא היה קל להגיע למצבים טובים (למכבי בעקבות ההגנה של באר שבע, לבאר שבע כי רוב הזמן מכבי שלטה ולא נתנה להם לפתח התקפות מסודרות), מכבי הגיעה ליותר מצבים בסך הכל (עובדתית), וכמות המצבים המסוכנים הייתה זהה פחות או יותר, כשבאר שבע פשוט ניצלה אותם יותר טוב.

13. Greek Member

בערך כל פעם שהכדור היה אצל מליקסון והוא חתך פנימה, וזה קרה לפחות פעמיים, המצב של בוזגלו עם התרגיל על טב"ח, שני מצבים לברדה, בעיטה מרחוק אם אני לא טועה של המגן השמאלי (?) ואני בטוח שפספסתי עוד כמה.

yakar אוהב/ת את זה.
  14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני יכול להוסיף גם שתי בעיטות דרדל'ה זל מיכה שדומות למצבים של מליקסון (זוכר בעיטה אחת שהתגלגלה לראיקוביץ', ועוד אחת שנבלמה בדרך) ובוזגלו, וזה מתאזן. באר שבע ממש לא הייתה קטלנית וממש לא הגיעה למצבים מתי שרק לחצה על הדוושה, מציע לך לצפות במשחק שוב.

הבעיטה של קורהוט הייתה מצוינת וחדה, לא יודע אם זה נחשב מצב טוב. גם לסקאריונה הייתה בעיטה מרחוק מעמדה דומה, הביצוע היה פחות משונן (שוב, כל ההבדל).

15. Greek Member

המצבים של מיכה היו רחוקים מלהיות דומים לאלו של מליקסון, מליקסון את 2 הבעיטות שלו לקח כשהוא כמעט בשער ריק, אחת מהן כשהוא זרק 2 שחקנים של מכבי ופשוט בעט גרוע.