מחזור 8 בליגת העל: 0-2 להפועל ב"ש על מכבי ת"א במשחק העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏28/10/16.

1. Love Is Red Member

הייתי מת שנביא בקיץ הבא את אורן ביטון, מגן מוכשר, מזכיר לי את בן ביטון שהוא רק הגיע אלינו ותראה איפה בן ביטון היום, מגן נבחרת לגיטימי.
    ד"א גיא מלמד הזה שחקן שחקן, איך הוא רק שחקן רוטציה אצלכם?

2. עידן444 Member

לואיס מרין היה אדיר.
    היופי היה שכל בלם ששיחק איתו הרים את הרמה שלו כשלואיס לידו. זה הערך המוסף הכי גדול שאני טוען שזרים איכותיים באמת יכולים לתרום לליגה כשהם משחקים לצד ישראלים ולא במקומם.
    היה תענוג אפילו לראות בלמים בינוניים כמו גולן חרמון ואבי סטרול כששיחקו לידו.
    על פניו שחקן מול שחקן- נראה שויטור בלם טוב יותר. מהיר יותר. חזק יותר. גבוה יותר. מי חכם יותר אני עוד לא יודע להגיד כי עדיין לא מספיק מכיר את ויטור.
    אם אני לא טועה מרין היה מבוגר יותר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  3. Drama2 הסמל מעל הכל

גם לטובת הכדורגל הישראלי הייתי מעדיף שאורן ביטון יתחרה על מקום בהרכב הבאר שבעי.

החלק ההתקפי שלנו עמוס מאוד, אין מקום לכולם. רומן זר יקר אז הוא באנקר בהרכב. עכשיו יש לך 2 מקומות לשחקנים הבאים: כליבאת, אדאמוביץ', גל לוי, עוז פרץ, ניראל מחפוד, גיא מלמד, לירון רוייטמן. ועוד השאלנו את עידן שמש.
    מי כמוכם יודעים שיש עומס אז צריך לעשות רוטציה ואין מה לעשות לפעמים שחקנים טובים יושבים על הספסל. מקבלים את זה אצלנו באהבה, לא כמו אצלכם, אבל בניגוד לשנים עברו כבר אין יותר מידי "פוזות".

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/16
  4. yakar Member

לגבי אורן ביטון , זה אומנם מוקדם מאוד .
    אבל לטעמי הוא יכול להתאים לב"ש מאוד. אני כבר עכשיו חושב שהוא יותר טוב מתורג'מן . אפילו עם יותר ביטחון וקור רוח ממנו.

זה יפתור לנו הרבה בעיות של זרים בליגה , שנוכל לתת לקורהוט לפעמים להיות על הספסל. היום זה בלתי אפשרי.

אה וכן , הוא יעלה מילארד וארבע מאות אלף.

5. yedidel Member

מדברים על טעות כי מליקסון הסתבך. אם הוא משתלט פשוט על הכדור זה בישול אדיר של אוחנה בלי התעסקות בטעויות

gilad16 אוהב/ת את זה.
  6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני דווקא חושב שראיקוביץ' היה מסתדר עם זה, הוא יצא טוב.

7. Telkiyski Member

ממה שאני ראיתי בש הגיע להרבה יותר מצבים אמיתיים ממכבי.
    למכבי היה את המצב של סקריונה, שהוא די זהה לזה של מליקסון בדקה 50, את איגיבור מול שער ריק ואת מיכה בהתחלה שזה חצי מצב.
    לבאר שבע היו איזה 5-6 מצבים לתת גול.

8. yakar Member

והיה גם פנדל שלא נשרק

9. סיונרה Member

10. JR-Riquelme Member

האמת לא ציפיתי למשחק שבו באר שבע נסוגה אחורה ומחפשת מתפרצות. באר שבע לא הצליחה ללחוץ את מכבי תל אביב כמו שצריך כדי לבטל את השליטה שלה במגרש.
    בסופו של דבר העוצמות של באר שבע לעומת מכבי נראו גם במשחק הזה, מהרגע שבכר הבין את הטעות ועבר לשחק עם 3 באמצע באר שבע הייתה הרבה יותר מסוכנת ועם יותר ריכוז היא נותנת 4 חתיכות.
    אגב הטעות של בכר, גם ניצחה לו את המשחק לדעתי כי בלי ההברקה הענקית של אוחנה באמצע המגרש מכבי הייתה כובשת לפני ההפסקה.
    מיכאל אוחנה שחקן עם כוח פריצה שלא קשור לליגה שלנו, רק שישפר את הדברים כמו למסור בזמן, להגיע ליותר מצבי כיבוש ולהיות יותר חד לשער, כי הכדורגל שיש לו פשוט מדהים. השחקן הישראלי עם הכי פוטנציאל שראיתי.

מיגל ויטור נראה בלם שיכול להשתלב בכיף באמצע טבלה של הליגות הגדולות.
    הגיע הזמן להפסיק לחכות שבש תספוג 5 שערים עונה שלמה בשביל להגיד מה שכולם יודעים עמוק בלב. מיגל ויטור הבלם הכי גדול שדרך בביצה המטונפת הזאת.

בקשר למכבי - אך ורק ההגנה. חוץ מהזוועה שהולכת שם הכל מתפקד בצורה נהדרת לדעתי. מניעים כדור יפה מאוד, מגיעים למצבי כיבוש גם בטרנר הקשה. רק משחק הלחץ הכושל ומשחק ההגנה זה הבעיה. וזה חתיכת בעיה כי זה אולי חשוב יותר מהכל.

yakar ו-לירן אוהבים את זה.
  11. Drama2 הסמל מעל הכל

(עלויות רכישה)
    בראון+צדק+חיימוב < מיכאל אוחנה כפול חצי.

12. zivmay Member

באמת שכבר נמאס להזכיר לך דברים. אוהדי ב"ש כבר הסכימו שזה לא היה משחק גדול של הקבוצה, אבל אתה ממשיך לאנוס את המציאות.
    תראה את המשחק ואת התקציר, אתה תבין לבד. הגענו להרבה יותר מצבים למרות שבתקציר כמובן שלא הכניסו את כל ההחמצות של בוזגלו, ברדה ואחרים ב10 דק האחרונות.

נערך לאחרונה ב: ‏31/10/16
    italiano אוהב/ת את זה.
  13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

צפיתי במשחק פעמיים וחצי, על תקצירים אני לא מסתמך.
    שתי הקבוצות הגיעו לכמות די שווה של מצבים רציניים, זה להתרשמותי. אם זה משנה? אם זה הופך אותי למרוצה מהמשחק? אם אני מקטין את הניצחון? ממש לא. פשוט השכלתם לנצח גם במשחק כזה.

Love Is Red אוהב/ת את זה.
  14. Love Is Red Member

לפחות אתה לא משקר וטוען שהיה משחק ששלטתם בו והיה רק לטובתכם.
    מסכים איתך, היה משחק שווה כוחות ששלטתם בו בהחזקת הכדור ואנחנו שלטנו ביעילות.
    למען האמת הזכיר לי את המשחקים מהעונה שעברה.
    לפחות זה לא כמו המשחקים בוסרמיל עם אלישע שהגעתם ל36 בעיטות לשער ו10 למסגרת ואז באמת עקצנו אתכם ;)

15. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אגב ראיתם את ההשחלה לבן חיים של בוזגלו...? מבחינתי זה שווה עוד גול...

Love Is Red אוהב/ת את זה.