מחזור 8 בליגת העל: 0-2 להפועל ב"ש על מכבי ת"א במשחק העונה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Butragueño, ‏28/10/16.

1. Butragueño מנהלים

ארבלדזה קצת נרדם עם החילופים שלו. מאוחרים ולא רלוונטים.
    הקבוצה שלו שולטת בכל מרכז השדה. להכניס את בן בסט במקום קיארתנסון לא ייתן לו משהו חדש. עדיף היה להוציא את אייגבור וללכת על כל הקופה. קיארתנסון סוג של פיבוט שיכול לפנות לבן חיים ולבן בסט הרבה חופש ברחבה.

2. סמואל אטו Member

הוא ביכולת לא טובה, הקבוצה שלו ששלטה בליגה נראית פגיעה והוא עצמו נראה די לבד במערכה כדי להציל את מה שהיה פעם.

3. Butragueño מנהלים

דודו גורש עדין באסקולה של השוערים של פעם. גם אם יצאת גרוע לכדור, אתה לא חוזר אחורה, אתה ממשיך את היציאה עד הסוף.
    מזל של ב"ש שהשחקן של הגל השני של מכבי זה אייגבור.

4. alexshw Member

הבן אדם העביר את כל חייו כמעט בעכו. אני אפילו לא בטוח אם היה לו מאמן שוערים ובטח שלא רציני.

5. Raulito Madridista

הסגל של מכבי מגוון ועמוק התקפית, גם שגיב יחזקאל היה אמור להיות קצת יותר מנער פוסטר אחרי חודשיים במכבי. לאו דווקא במשחק הערב כי זה עדיין גדול עליו, אבל יכל לעזור להוריד עומס במשחקי ליגה אחרים. הבעיות הן בעיקר בהגנה. אני חושב שמדובר דווקא במאמן אובר-חוכם שלא שולט בקבוצה שלו. שום סיבה לפתוח ללא החלוץ הגבוה במשחק נגד מכבי חיפה ולשחק עם בניון בכנף, זה נטו גימיק. שום סיבה לספסל היום את טב"ח. אפילו אלברמן עושה לו שכונה. גם אם שחקנים נקלעו לכושר גרוע בזמן לא טוב - זה קורה, זה בסדר, המאמן צריך לעזור להם ולא להיפך. ההחלפה של טב"ח במשחק הקודם היא ממש לא 'תמרור אזהרה' או 'משחקי מנהיגות', זה לא משדר שאף-אחד לא חסין. זה טמטום. ותמיד טב"ח מוחלף אגב.

אני מצטער על הקטנוניות, אני לא אציין שמות, אבל איפה מי שאמר שמכבי לוקחת אליפות בהליכה? קצת שחצני ולא חכם הייתי אומר.

נערך לאחרונה ב: ‏30/10/16
  6. Butragueño מנהלים

אותי יותר מפתיע שסקאריונה מסיים 90 דק' משחק שני ברציפות. כשבשניהם הוא מראה יכולת חלשה.

מכבי שולטת במרכז השדה ומגיעה עד לרחבה של ב"ש בקלות, ושם היא כבר נהיית אימפוטנטית. כמה כדורים קטנים מימין לשמאל ואז בעיטה לא מדוייקת.

7. alexshw Member

אם להוציא החוצה את הגרבייג' טיים, אז לדעתי מאז "עמוד ענן" לפני 4 שנים מכבי ת"א לא ספגה 2 הפסדים רצופים בליגה עד היום.

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ב"ש נותנת ליריבה שלה לשלוט, בטח כשהיא מובילה 2-0. מה גם שזאת השיטה המועדפת של ברק בכר נגד קבוצות חזקות. גם מול מכבי חיפה וגם הערב יכלה מכבי ת"א לכבוש. זו הפעם הראשונה שאני אומר את זה, אבל הנה אולי הבעיה של סכנית האלופה: אין יותר את זהבי...

בסה"כ הניצחון של ב"ש לא אומר הרבה חוץ מהקטע המנטלי.

9. oranfu Member

לדעתי מיכה השחקן הכי טוב שלכם חוץ מזהבי כבר איזה שנתיים. אולי מתסכל, אבל מאוד יצירתי.

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שמכבי הייתה טובה יותר ובאר-שבע הציגה את אחד המשחקים הפחות טובים שלה העונה זה הרגיש כמו ניצחון מאוד קל של הדרומיים, אם ברדה לא במצב גריאטרי אז ב"ש גם כובשת את השלישי והמשחק מקבל את הכותרת של תבוסה למכבי וכו'

אני לא מבין איך טב"ח לא פתח במשחק כזה, אם הוא מספיק בריא ע"מ לעלות מהספסל הוא גם מספיק בריא כדי לפתוח בהרכב.
    עוד אני לא מבין איך איגייבור ממשיך לשחק בעמדה התקפית למרות שהוא לא מספיק טכני וחכם, מישהו כבר ספר לו את כל ההחמצות האיומות שלו בתוך הרחבה בשנתיים האחרונות? סבבה הוא חזק, אתלטי וניגר, הוא לא צריך לשחק קרוב לשער.

בב"ש בוזגלו היה אדיר היום, סתם הרבה פיות.

EsheD ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  11. yedidel Member

THIS
    IS
    TERNER

(נ.ב. - תיהנו להחזיק בכדור)

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

יש על זה דיון נרחב בקרב אוהדי מכבי, אני לא חושב שהוא שווה יותר מרוטציה.

13. alexshw Member

להחזיק יותר בכדור לא נקרא בהכרח להיות טוב יותר. ב"ש יותר חדה ויותר מסוכנת. מהלך השער הראשון פשוט מצוין.
    אני דווקא חושב שהיא הוכיחה היום עד כמה היא חזקה ושהיא המועמדת הבכירה לאליפות, גם אם לא נתנה חמישיה להפועל.
    המשחק הלך לפי התוכנית של בכר לגמרי. הוא פשוט מאמן טוב יותר משוטה. כל החלטה שלו הוכיחה את עצמה.

Sir Alex Ferguson ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שיחקנו לא טוב וניצחנו. ניצחון מוראלי גדול ועוד 3 נקודות. מדהים שניצחנו משחק שאוגו כל כך רע היום וגורש בלי גרם ביטחון, מכבי שלטה אבל המשחק היה רגוע ונראה שגם עוד שעה מכבי תל אביב לא כובשת.

עם כל המיליונים והעלק חייזרים האלה על הדשא בצהוב, היחיד עם ביצים בצהוב שלקח את המשחק עליו היה מיכה שעשה הכל והיה לבדו. ויטור שיתק את האיסלנדי עם מהלכים מגלקסיה אחרת בכל מיני סיטואציות.
    משחק התקפי רע שלנו אבל עדיין עם טיפה שכל זה 4-0. דסה והרוש 2 ליצנים, מכבי תל אביב יכולה לשלוט עד מחר, זה לא שווה לה כלום ברגע שההגנה שלנו כל כך חזקה ובמצ' אפ ההתקפי בוזגלו, מליקסון ושלא נדבר על וואקמה גדולים על כל מה שלובש צהוב בהגנה.

מיכאל אוחנה, רשום על הניצחון עם שער ראשון משום מקום, ככה רץ ילד עם תג של מיליון יורו על הגב.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

15. סיונרה Member

אסור להם להדחף בתוך החומה של ההגנה, מותר להם לעמוד 9 מטר מהכדור בין הבועט והשוער. בכל מקרה, טעות חמורה של רייקוביץ' במיקום. אני יודע ששוערים לא חזקים בהסתברות, אבל יש הרבה פחות בועטים שמסוגלים לסובב מעט החומה מ20 מטר מאשר כאלו שיכולים להפציץ את הפינה שהשוער זז ממנה לאמצע.

מכבי קבוצה לא רעה, אבל ההגנה שלה גורמת לטל כחילה ודן מורי להראות כמו הגנה סבירה. כל כדור שהגיע לאיזור השער בשני המשחקים האחרונים (ומול בית"ר) הוא חצי מצב. אי אפשר לקחת אליפות ככה אפילו בליגה העלובה שלנו.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.