מח' 18: דגו והאלופה ממשיכים לדרוס ונצמדים לצהובים מת״א ששוב לא מנצחים. ב״ש ממשיכה לנצח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏20/1/24.

1. oranfu Member

לא התעמקתי בעניין, אבל חשבתם על זה שאולי חיפה-נתניה משחק מרכזי כי המשחק המרכזי משודר ביום ראשון וחיפה משחקת ברביעי אז לא יכולה לשחק ביום שני?
    יש משבצת שידור בשני וחיפה פשוט לא יכולה לשחק במשבצת הזאת.

2. Raulito Madridista

שלוש הערות כלליות-קצרות שלי, סליחה:
    -הפועל באר שבע בתקופה נהדרת אבל אני עדיין מסרב לקחת אותה ברצינות, פחות טובה משתי "הגדולות", תמשיך להפסיד להן במאבקים הישירים לדעתי. ראיתם כמה קל לתת רביעייה להפועל תל אביב. אני כן שמח שאליניב ברדה נשאר והכל הסתדר.
    -לשער השבת היום אין זכות קיום, אני רואה חדשות. אני לא רוצה לזלזל באף קבוצה, הפועל חיפה קבוצה טובה מאיתנו היום פי כמה, כל הכבוד גם לבני ריינה - אבל רק שלושה משחקים, זה מביך. הפועל תל אביב-בית"ר ירושלים ביום שני, או.קיי, אבל היו חייבים לשבץ את הירוקים או הצהובים.
    -כיסאות מוזיקליים של מאמנים. חיים סילבס בהפועל חדרה, רן קוז'וק במכבי פתח תקווה כשבתחילת העונה היה נראה שבני לם מסתדר יופי, וקוז'וק הרי גם החליף את לם במכבי נתניה. מה עם קובי רפואה מתי הוא חוזר?

3. Melikson24 Member

טוב זה היה חתיכת משחק מגעיל. הכל היה קשה ומגעיל. גם השיפוט.
    העיקר יצאנו מהדבר הזה עם 3 נקודות. NEXT

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

המשחק המרכזי יכול להיות גם בשני, אין שום מניעה של זה.

5. zivmay Member

כמובן פפיר יימח שמו תמיד מזיין אותנו. איך לא ראו את הפנדל הזה.

6. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה היה משחק מזעזע, רע מאוד של כל מי שאמור לייצר לנו משהו בהתקפה.
    אחרי תקופה טובה של יכולת גבוהה אפשר גם לקבל את זה והעיקר 3 הנקודות. נקסט.

Love Is Red אוהב/ת את זה.
  7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה כאילו לקחת את הפנדל שהפועל לא קיבלה ואת הפנדל שמכבי כן קיבלה ולאחד אותם להתקפה אחת ועדין לא לשרוק לפנדל. מדהים.

8. italiano Member

אני ממש לא מסכים עם הNEXT.

זה לא סתם יום רע. זה היריבה שבאה ללחוץ(בניגוד לכל היריבות האחרות בריצה שלנו) וחשפה את החולשה הכי גדולה שלנו.
    צריך לשים על זה דגש(גם באימונים וגם בחלון העברות) כי אנחנו לפני משחקים קשים.

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הכל עניין של תיאום ציפיות. אנחנו לא יודעים להניע כדור תחת לחץ וזה ידוע וראינו את זה מספיק פעמים.
    יש פה קבוצה טובה לחלק בליגה שהוא לא מכבי ומכבי. אתה לא תראה בסגל הנוכחי קבוצה שיודעת להתמודד עם לחץ, רק גורדנה יודע להניע כדור תחת לחץ, ספר וסטויאנוב אולי יכולים ללמוד אבל אני ברצינות לא מצפה מברדה להצליח לגדל אותם נכון באספקט הזה.

אני מצפה מהקבוצה לנצח את כל הקבוצות הנחותות מאיתנו בליגה, ל 2 המכביות כבר רשמתי הפסדים, אולי איזה גירוד של משחק הרואי פה ושם, וקבוצה נחותה שתדע ללחוץ אותנו מדי פעם כמה תנצח אותנו, זה צריך להספיק לנו למקום שלישי וזו המטרה.

לא יכול לצפות מהסגל הזה ומהמאמן הזה לדעת להתמודד כמו שצריך עם קבוצה שלוחצת, למזלנו 80 אחוז מקבוצות הליגה לא ינסו בכלל, לכן עשינו את הרצף וצריך לחזור לנצח גם אחרי שהרצף ייפסק מול מכבי חיפה.

10. Melikson24 Member

בתחילת העונה כשברדה התעקש על בריירו כקשר אחורי וכשהיו לנו שחקנים שאלרגיים לכדור כמו אבו עביד ומרציאנו באמת היינו בבעיה קשה בכל פעם שלחצו אותנו.
    במשחקים האחרונים זה השתנה. לפוקו לפעמים יש קצרים במוח אבל בסה"כ חלק אחורי של גורדנה, שמיר, אליאסי, בריירו, ויטור ולופס זה מספיק טוב כדי להניע כדור ברמה מספקת.
    לפחות בתיאוריה. היום זה נראה רע אבל כל הקבוצה הייתה בבלקאאוט אז נחכה לראות אם זה חוזר על עצמו.

לגבי הפערים מהמכביות, בעיניי הם ממש לא כאלו גדולים. לא בסגל ובטח לא על הקווים, במקרה הזה לדעתי ההפך.
    השאיפה הייתה לסגור סגל מוקדם וכך היה אבל הכל התבלגן ולברדה לקח המון זמן עד שמצא את התלכיד הנכון.
    יש לנו כרגע 3 זרים מעולים ועוד אחד שמראה ניצוצות, שלד ישראלי טוב עם כמה צעירים נהדרים, המצב יותר טוב מעונה שעברה ואני מקווה שיצליחו לשמור על הכל ובעיקר שישכנעו את ויטור לסחוב עוד עונה.

11. Love Is Red Member

כמה מילים על הפועל ירושלים: חוץ מהמשחק מהסיבוב הקודם ששיחקנו מולם מדובר בקבוצה שקשה לנצח בתוצאה גדולה, הם קבוצה טקטית ועיקשת אבל התקפית הם לא קבוצה טובה ובגלל זה הם בתחתית אבל הם יותר טובים מהרבה קבוצות אחרות בתחתית והם ישארו לדעתי

12. Love Is Red Member

מסכים איתך שלבאר שבע אין מה למכור בצמרת הגבוהה=מכבי חיפה ומכבי תל אביב אבל מקום שלישי זה בהחלט מה שהסגל הזה שווה ואני הייתי פסימי וחשבתי שנהיה קבוצת תחתית אבל שחקנים התעוררו ונהיינו קבוצה טובה אבל למקום ראשון-שני זה לא מספיק אלא אם ננצח את מכב חיפה עוד שבוע וחצי

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לגבי הדיון שהיה פה על המשחק המרכזי, לא מבין על מה הפליאה. סוף סוף לא בוחרים משחק מרכזי על סמך פופוליזם. מכבי חיפה במירוץ האליפות, משחק משמעותי מאוד לתחרות, מכבי נתניה מתקמבקת כרגיל עם מאמן חדש ונמצאת בכושר מצויין. מנגד 2 קבוצות שיש להן למכור רק יריבות ביניהן, בלי כדורגל גדול, בלי שאיפות, בלי תחרותיות- בטח ללא ירדן שועה שהוא בערך הדבר היחיד שקרוב להצגה שיש ב2 הקבוצות האלה.
    מכבי חיפה- נתניה הרבה יותר מעניין.

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לא חושב שיש לך מה לסרב על משהו שאף אחד לא מנסה לשכנע אותך לגביו...

אנחנו לא בתחרות, הפער בינינו לבין המכביות הוא גדול עד שלא נוכיח אחרת בהמשך הרצף + במפגשים הישירים איתן. איבדנו יותר מדי נקודות כך שאף אחד (עם טיפת היגיון) לא מנסה לדחוף אותנו למירוץ הזה. יותר הגיוני שנתרחק מהמקום השלישי עם הרצף הקרוב שיש לנו- מ. חיפה, סכנין בחוץ, נתניה ומכבי ת"א בחוץ אחרי מכבי פ"ת. 4 משחקים קשים מתוך 5 הקרובים. אם נוציא מהם 12 נקודות, אולי אולי אולי יהיה אפשר לדבר על משהו שקשור לחזרה למאבק, וגם זה לא תלוי בנו.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חייו של שוער...
    הרמן שפתח נפלא את העונה אצל חדרה חלש מאוד כבר תקופה ואתמול השמיט כדור שהיה חייב לקחת.
    מהצד השני הרוש שעבר תקופה לא טובה מציל לאשדוד נקודה עם הצלה באחד על אחד בסוף המשחק אחרי שמחזור קודם שמר על הניצחון של אשדוד עם שתי הצלות אחת מהם באמת אדירה מול מכבי פתח תקווה.