מח' 28 בפל' העליון ו27 בפל' התחתון: משחק העונה מסתיים בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏18/3/16.

1. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לב״ש חסר מחץ, ברגע שברדה הפסיק לכבוש מרגיש שיש שם מעצור בהתקפה,אגדיר זה ממש לא לרמה הזאת ושהר לא מספק את הסחורה.
    בוזגלו עם בישול גדול אבל הוא חייב לקחת על עצמו הרבה יותר,ב״ש צריכה את בוזגלו הדומיננטי של השנתיים האחרונות.
    הכול פתוח.יהיה צמוד עד הסוף. אבל מגיע אז לב״ש.

בנושא אחר שמתי לב שכול המאמנים מתלבשים לה קוק. ספונסר של המאמנים פה או סתם טרנד?

2. DRORIKO Member

יום לא טוב אפשר להגיד על שחקן או שניים, ברגע שכל ההתקפה ב"יום לא טוב" צריך לזקוף את זה לזכות ההגנה של ב"ש, שלא במקרה ספגה הכי פחות שערים בליגה.
    על סמך המחצית השניה שראיתי השליטה של מכבי היתה אופטית,היא לא תרגמה את זה למצבים. שזה בדיוק מה שהיה בניצחון של ב"ש,רק שאז היה לה את מליקסון.

Civil אוהב/ת את זה.
  3. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זה יכל להיגמר עם צמד לזהבי.
    אורלנדו סה היה פשוט לא מדויק ומיכה די ברח מהכדור בצורה שהיא די אופיינית לו. זה לא שההגנה שלהם עצרה מהלכים שלהם.
    למען האמת אני דווקא חושב שזו הייתה תצוגה הגנתית לא טובה שלהם. המגנים היו גרועים (בעיקר ביטון).

אני גם חושב שלא הגענו למספיק מצבים והמחצית השנייה הייתה סתמית, אבל שוב - זה בגלל יום לא טוב של שחקני מפתח כמו זהבי ובעיקר מדוניאנין.

4. yedidel Member

הגיע הזמן שוובה יקבל יותר דקות. אהבתי את המשחק שלו.
    במיוחד שראדי מזמן כבר בירידה

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זו קטנוניות, אבל חייב להבין למה מגיע יותר לבאר שבע.

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

הוא שיחק משהו כמו 6 דקות שבמהלכן עשה עבירה, התגרה בקטע הזוי בדסה (אם קלטתי נכון) ומסר למליקסון למתפרצת.
    הכי בלט אצלו זה שהוא החליט שזה לגיטימי לצייר פרח בראש.

7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

טוב, מסתבר שזהבי עלה למשחק אחרי אינפוזיה וגם אחרי המשחק הוזרק לו עירוי.
    חצי אל לכל הפחות.

8. zivmay Member

לא יודע מה רוצים מגאדיר ושהר.
    הראשון נתן אחלה דקות, וגם החמיץ והטריד. והשני בקושי שיחק.

בקשר למשחק. רק שימו לב כשמליקסון נכנס ואחריו בראון. חזרה לנו השליטה באמצע, והאגרסביות ויצאנו לכמה התקפות מצוינות. אני לא רוצה להזכיר שחקנים מסויימים, כי יש לנו עדיין אוהדים עוורים ששומרים על פרות קדושות. אבל 70 דק האמצע שלנו היה פרוץ וחסר מחץ ואגרסיביות.

תיקו מכובד ללא מליקסון ונוואקמה, די מרוצה למרות החמצות מעצבנות של ברדה וגאדיר. וכאמור פנדל 100 אחוז אבל שופט פחדן.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום יותר מתמיד קיבלנו דוגמא לעד כמה באר שבע ומכבי הם פשוט רמה מעל הליגה.
    באר שבע בדקות רבות ביטלה את מכבי ואת שיטת המשחק שלה, מכבי בדקות רבות ביטלה את באר שבע ואת שיטת המשחק שלה, ובשני המקרים זה משהו שלא זכור לי שקרה מול יריבות אחרות העונה. כלומר סכנין הצליחה לעקוץ את באר שבע במתפרצות בטרנר בדיוק כמו שבית״ר הצליחה לעקוץ כמה וכמה פעמים את מכבי בבלומפילד, אבל גם אז זה היה יותר ניצול של נשק המתפרצות ופחות כפיה של סגנון המשחק שלך על היריבה.

את האיכויות של הקבוצה שלי אני מכיר, אבל היום שוב קיבלתי דוגמא חיה לתנועה האירופאית של זהבי, כמה וכמה רמות מעל כל שחקן בליגה שלנו, מבחינת תנועה הוא עושה אותה כמו שחקן בפריימר לייג ולא שחקן בליגת העל. שוב קיבלתי דוגמא לחיזוק הגדול שסה ומדוניניאן הביאו למכבי בינואר. סה היה פחות חד היום אבל שום שחקן בטרנר העונה לא ניצח כל כך הרבה מאבקים פיזים, בטח באוויר כמו סה. וגם שום שחקן בטרנר לא הצליח לנהל משחק ולחלק כל כך הרבה מסירות כמו מדוניאנין, בטח כשמהצד השני עומדים חובאן, אוגו וראדי.

היום קיבלנו פשוט מפגש בין שתי קבוצות עוצמתיות ואיכותיות, שאני חושב שכל אחת מהן יכולה לנצח את כל המשחקים שלה עד המפגש הבא בבלומפילד. קשה לי להאמין שזה יקרה, ועכשיו השאלה מי תמצמץ קודם, מקווה שזה לא יהיה אנחנו.

ChelseaPensioner ו-orimor2212 אוהבים את זה.
  10. DRORIKO Member

אנחנו לא מדברים על ה-2:6 נכון?

11. zivmay Member

ככה אנחנו מצפים מקשר אחורי, אחלה דקות. סגר את האמצע מה שנתן לנו יתרון בדקות הסיום.

12. Hapoel_Tel_Aviv Member

הייתי במשחק כדורסל של הפועל, מהתקשורת אני מבין שהיה משחק קצבי דו צדדי טוב, מהתגובות (כאן וברחוב) אני מבין שהיה משחק חד צדדי לטובת מכבי, אראה את המשחק מתישהו ונראה מה באמת היה..

בכל מקרה רציתי לציין משהו שאולי ציינתי ואולי לא, שלא יקחו אותו לטובת ב"ש או לטובת מכבי כי זה נקבע אי שם ב2012
    זה די מטומם שבפליאוף שאמור להיות יתרון למקום הראשון, הוא יארח את משחק העונה בסיבוב הראושן של הפליאוף ולא בשני. מה שקרה זה איזה חובבנות של ההתאחדות שלקחו את הלוח של הפליאוף ב2010-2012 אז היה סיבוב אחד בלבד והוסיפו עליו עוד סיבוב במקום להפוך את זה פשוט.

13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אם אני אתחיל לדבר על ה-6:2 יש כאן אנשים שינסו לברר איפה אני גר וירססו לי את המילה "אובייקטיביות" על הבית.

14. Turgi Guest

משחק טוב לליגה שלנו.
    לי אישית הרגיש שמכבי טובה יותר אבל זה לא שווה כלום אם המשחק נגמר בשוויון.

באר שבע לדעתי יכולה להיות מרוצה. בלי מליקסון ונוואקמה זו תוצאה סבירה בהחלט.

15. oranfu Member

שמעו, לרוני לוי יש חוצפה רצינית לא להתפטר.

החדשות הטובות הן שלא נצליח לגנוב גם במקרה מקום באירופה כי חוץ מנגד ב"ש שתעשה במכנסיים אנחנו לא לוקחים נקודות בפלייאוף הזה.