מילאן 2017/18 :: נולדים מחדש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Alta Tensione, ‏7/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז רג׳יסטה בדמות ביגליה ובלם בדמות בונוצ׳י יהיו חלק מההרכב של מונטלה בוודאות והרושם שהמרקאטו של מילאן עוד לא נגמר כאן.

חד משמעית - גם ללא שחקן התקפה משמעותי נוסף - הקיץ הכי מטורף שראיתי אי פעם מקבוצה בקיץ. התנהלות מדהימה של הזיינים.

והכי חשוב: רגע קשה לאוהדי יובנטוס, אבל רגע נהדר גם עבור אוהדי הסריה א׳. זה יוצר באז ע-צ-ו-ם לקראת העונה הקרובה.

SerieA אוהב/ת את זה.
  2. yonmu Member

לא יודע מה זה שילוב של השניים. בסופו של דבר השאלה היא אם יש מי שמוכנה לקחת אותו בחינם (ושיסתדרו עם החוזה ביניהם).
    אם התשובה היא כן - אני לא רואה סיבה לשמור אותו. מתוך כל הקשרים הבינוניים שהיו לנו בעונה האחרונה אין לו שום יתרון בולט מלבד הותק. הוא מבוגר ואי אפשר לצפות ממנו לשיפור (כמו אצל פסאליץ', לוקאטלי ומאורי), הוא אחרי פציעה קשה כשבפעם האחרונה שזה קרה לו הוא הידרדר משמעותית ביכולת, ובשום רגע הוא לא הראה שהיכולת הטובה שלו עשויה לחזור (כמו אצל סוזה, מאתי וקוצ'קה, שהראו משחקים גדולים במקרים נדירים). בקיצור, הוא לא השחקן שצריך לשמור בשביל יציבות.

אבל את מי זה מעניין. פאקינג בונוצ'י כאן. ופתאום זה יוצר כזה באזז סביבנו שאם אובמיאנג או בלוטי יחתמו כאן (בדרך ל3-5-2?) אני לא אתפלא בכלל.

3. VAR Member

אני עצלן מידי כדי לבדוק בדיון הקודם אז נשאל כאן: ביגליה - לאיזה שחקן מוכר יותר אפשר להשוות אותו? מה אתם מרגישים לגבי הרעיון שהוא יהיה קשר אחורי בודד? מסוגל לזה או שהוא כמו פירלו חייב איזה גאטוסו לצידו?

4. Alta Tensione Member

ידיעה לפתוח איתה את הבוקר\צהריים. עבר יותר מדי זמן מאז שהחתמנו שחקן.

בונוצ'י וביגליה זה מעבר ליכולת. הגרינטה נשפכת להם מהאוזניים. בונוצ'י מוזמן לכפכף פה מי שבא לו. דמות כזו היתה חסרה כאן מאז פרישת הסנטורים. אפרופו ביגלייה, זה מדהים עד כמה ההייפ הנמוך שיש לליגה הזאת משחק לפעמים לטובתה. ביגלייה הוא אחד הקשרים האחוריים הטובים בליגה כבר שנתיים-שלוש. חצי יבשת מחפשת להתחזק בקשר אחורי וזה בדיחה שאף אחת לא יורקת בכיוון שלו. מציעים על סחורה בינונית כמו מאטיץ' 40 מיליון ועל מפלצת (הייפ) כמו באקיוקו אותו סכום. ביגלייה עולה בקושי חצי מזה ויכול לתת מה שהשניים האלה יחלמו לתת אבל בגלל שהוא ארגנטינאי נמוך בן 31 שמשחק בלאציו לעיני אולימפיקו חצי ריק אז זה נראה פחות מרשים. עולם עקום אבל מה אכפת לי.

אלעד אוהב/ת את זה.
  5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרגיש 15 שנה צעיר יותר.

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/17
  6. עודד (אוהד הצלחות) Member

ביגליה נתן מונדיאל אדיר ב2014 וזה נעלם מעיני כל. קטע לא מובן.

7. Alta Tensione Member

כמו סקולס רק שהוא יודע לתקל. שילובים כמו פירלו וגאטוסו פחות יעבדו היום בכדורגל כי נדרש היום משחקנים לדעת לעשות יותר מאשר רק הגנה. בכל מקרה לבגילייה יש את קסייה שהוא לא פחות מבהמה והגנה הוא יודע לעשות בעצמו.

נערך לאחרונה ב: ‏14/7/17
  8. Don Joan Roman Member

ורק שהוא פחות טוב מסקולס בכל האספקטים האחרים, מבין את ההתלהבות אבל ביגליה מעל סקולס זה אובר

Sent from my m3 note using Tapatalk

9. Alta Tensione Member

דיברתי על סגנון של שחקן...

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

בלוטי ואני כבר לא אדע באמת איך לעכל את כל זה, ע"פ הגאזטה הבוקר פריז המתוסכלת מהסירוב של מונאקו על אמבפה רוצה את האיטלקי וליברפול אחרי אובה.

אם לא נגיע לאחד מהם ונסיים עם הקרואטי הסגלגל אז אני קצת אתאכזב (לא באמת, כי איך אפשר אחרי מארקטו כזה..בכלל לבוא באילו טענות?)

מתי המנג'ר החדש יוצא?:)

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

למי אכפת מהקרואטי הסגלגל, אני עדיין מחכה למודריץ׳.

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

http://www.acmilan.com.pl/pic_news/andrea_belotti_koszulka_milanu.Xxx

בבקשה לי, MAKE IT HAPPENED!

13. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

טירוף.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהדי מילאן יוכלו לספר על העברה הזו לילדיהם כסיפור לפני השינה. זה באמת פנטסטי.

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגאזטה אפילו מדווחים שהוא יקבל את סרט הקפטן ו10 מליון לעונה, לא יודע אם זה נכון.

בכל מקרה - מילאן הופכת להיות קבוצה שיכולה לאיים על האליפות. מונטלה לא יכל לבקש יותר מזה - עכשיו זה עליו

מצב נושא:
הנושא נעול.